Discount-luxuries.news - аксесоари за преносими компютри

Discount-luxuries.news - аксесоари за преносими компютри

Discount-luxuries.news - аксесоари за преносими компютри

Нова батерия за Clevo C4500 C4500BAT-6 6-87-c480s-4P4 серия 11.1 V 4400mah 6cell

BGN 28.00 29.74-6 %

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!Lptop батеријата за Clevo C4500 BAT6 C4500 BAT6 B4100 M C4500 C4500 BAT6 B4105 B5100 M B5130 M W150 Серија W240 C W240 HU W250 HКомпатибилен оригинална Батерија Код : за CLEVO SAGER Schenker my SN : C4500 BAT6 C4500 BA T6 C4500 BAT6за CLEVO : B4100 M Серија B4105 Серија B5100 M Серија B5130 M Серија B7110 Серија B7130 Серија C4100 Серија C4500 Серија C4500 Q Серија C5100 Q Серија C5105 Серија C5500 Q Серија C5500 QC Серија C5505 Серија C5505 C Серија W150 Серија W150 DAQ Серија W150 ER Серија W150 ERQ Серија W150 HM Серија W150 HN Серија W150 HNM Серија W150 HNQ Серија W150 HR Серија W150 HRM Серија W150 HRQ Серија W170 ER Серија W170 HN Серија W170 HR Серија W240 EU Серија W24 AEU Серија W24 AHU Серија W24 BHU Серија W240 BU Серија W240 C Серија W240 CU Серија W240 EUQ Серија W240 H Серија W240 HU Серија W25 ACU Серија W25 AEF Серија W25 AES Серија W25 AEN Серија W25 AEU Серија W250 Серија W250 ES Серија W250 EUQ Серија W250 H Серија W250 HU Серија W250 HUQ Серија W251 Серија W251 B Серија W251 BUQ Серија W251 BWQ Серија W251 C Серија W251 CUQ Серија W251 EFQ Серија W251 EG Серија W251 EQ Серија W251 EUQ Серија W251 H Серија W251 HNQ Серија W251 HPQ Серија W251 HSQ Серија W251 HU Серија W251 HUQ Серија W270 Серија W270 BUQ Серија W270 EGQ Серија W270 ELQ Серија W270 ES Серија W270 EUQ Серија W270 H Серија W270 HNQ Серија W270 HPQ Серија W270 HSQ Серија W270 HUQ Серија W271 Серија W271 BUQ Серија W271 CZQ Серија W271 EFQ Серија W271 EGQ Серија W271 ELQ Серија W271 EUQ Серија За SAGER : NP2240 Серија NP2252 Серија NP3260 Серија NP3265 Серија NP5125 Серија NP5135 Серија NP5160 Серија NP5165 Серија NP5175 Серија NP6165 Серија NP6175 Серија NP7130 Серија За Schenker my SN : XESIA E500 Серија XESIA E500 Влез Серија XESIA E510 Серија XESIA E510 Влез Серија XMG A500 СеријаXMG A501 Серија XMG A502 Серија XMG A700 Серија XMG A701 СеријаXMG A702 Серија

Специален лаптоп въглеродни влакна, винил кожа корица гвардия за Lenovo IdeaPad Yoga 11S 11,6-инчов 2013 съобщение

BGN 24.00

Посебни Лаптоп Карбонски влакна Винил Кожата Налепници Покрие guard За Idea Pad Yoga 11 S само 11,6инчен 2013 порака(Не одговара за другите модели)Кога ќе го поставите цел,ве молиме оставете порака(Лаптоп модел : ******) за мене...

Новата клавиатура US English Version за лаптоп Toshiba Satellite L800 L805 L830 C800 C800D L840 L845 L840D L835 L830D L835D L800D

BGN 20.62

Руските Купувачи,ве Молиме Забелешка : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации.Важно : Ве молиме проверете т тој стоки лицето на поштарот,доколку стоката се проблем, да одбие да ја прифати.и контактирајте со нас.ви благодариме.Компатибилен Со : Нова Тастатура НАС англиски Верзија за Toshiba Satellite L800 L805 L830 C800 C800 D L840 L845 L840 D L835 L830 D L835 D L800 D ЛаптопРаспоред : EnglishНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја ПОНУДАТА! Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ,ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас,и ние ќе го провериме тоа за вас.Замени погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодариме1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

Новата клавиатура Us English Layout за лаптоп Toshiba Satellite U840 U840W U845 U845W U940 U800 U900 U920 U925 Z830 Z835 U845T

BGN 22.22

Руските Купувачи,ве Молиме Забелешка : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации.Важно : Ве молиме проверете т тој стоки лицето на поштарот,доколку стоката се проблем, да одбие да ја прифати.и контактирајте со нас.ви благодариме.Компатибилен Со : Новиот американски англиски Распоред на Тастатура за Toshiba Satellite U840 U840 W U845 U845 W U940 U800 U900 U920 U925 Z830 Z835 U845 T ЛаптопРаспоред : EnglishНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја ПОНУДАТА! Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ,ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас,и ние ќе го провериме тоа за вас.Замени погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодариме1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

Руската версия BG клавиатура за лаптоп Toshiba Satellite C855 C855D S850 S855 S870 S850D S855D S870D S875D L850 C850 L875D

BGN 21.90

Руските Купувачи,ве Молиме Забелешка : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации.Важно : Ве молиме проверете т тој стоки лицето на поштарот,доколку стоката се проблем, да одбие да ја прифати.и контактирајте со нас.ви благодариме.Компатибилен Со : Руската RU Верзија на Тастатурата за Toshiba Satellite C855 C855 D S850 S855 S870 S850 D S855 D S870 D S875 D L850 C850 L875 D ЛаптопРаспоред : RU рускиНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја ПОНУДАТА! Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ,ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас,и ние ќе го провериме тоа за вас.Замени погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодариме1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

Нов за Sony Vaio SVT13 SVT1311 SVT1312 SVT1313 SVT13117 SVT13115 SVT131A11L SVT1311X9 SVT1311Z9R на горния капак, поставка за дланите сребро

BGN 66.00 69.60-5 %

Состојба : НоваКомпатибилен модел : за Sony Vaio SVT13 SVT1311 SVT1312 SVT1313 SVT13117 SVT13115 SVT131 A11 L SVT1311 X9 SVT1311 Z9 R серија лаптопПлаќање и испорака1.Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2.Ние ќе брод на светот, со бесплатен превозот преку воздухопловната (кина пост со следење на број)3.ако ви треба изразат ве молиме контактирајте со нас.4.ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена.5.откако ќе ја потврдите вашата исплата,објектот ќе биде предаден во рок од 24 бизнис часа, освен сабота,недела и национални празници.6.се проценува во 1015business дена од доставување да пристигне САД,Канада,велика БРИТАНИЈА,Австралија(за тоа ќе се земе 2030days...

Безплатна доставка LTN101AT03 HT101HD1-102 CLAA101WA01 CLAA101WA01A N101BGE-L21 P101WH1-TLA1 TLB1 нов Led дисплей екран на лаптоп

BGN 43.20

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно...

MOSISO Ликра Soft Laptop Sleeve 13 13.3-инчов чанта за лаптоп чанта за Macbook Air 13 Retina Pro 13 HP / Dell / Surface чанти за преносими компютри

BGN 23.65

MOSISO водоотпорен Lycra Лаптоп Ракав Покрие СлучајКомпатибилен Со : Повеќето 12.9 / 13 / 3.3 инчен Лаптоп / Лаптоп / КомпјутерКарактеристики : * Внатрешни Димензии : 12.99 x 0.79 x 9.45 инчи (L x W x H); Надворешни Димензии : 13.78 x 0.79 x 10.04 инчи (L x W x H).* Погоден за Macbook Air 13, Про 13, i' Подлога Про 12.9 (2015 Модел) и најпопуларните 1313.3 инчен лаптоп компјутери / Лаптопи / Ultrabooks;Гаранција &Одржување : 1...

SSEA търговия на Едро с нов лаптоп ПРОЦЕСОР вентилатор за охлаждане за Positivo Сим-2450m 2560m MF60070V1-C140-A99

BGN 17.00 17.41-2 %

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работиПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Нов 13.3 LP133WH5 TSA1 LP133WH5-TSA1 LP133WH5(TS)(A1) за HP Spectre XT Pro 13 LCD екран

BGN 312.00

Производот Нови 13.3" LP133 WH5 TSA1 LP133 WH5TSA1 LP133 WH5(Т)(А1) за HP Спектарот XT Про 13 LCD Екран Број на Модел на LP133 WH5 TSA1 Pin Големина 40 Pin Состојба Нови , Одделение А+ , 100% Тестирани , Во парк Пакет Безбедно стандарден пакет со меур Гаранција 90180 денаКупување ФЦЛ 21pieces може да спаси многу од трошоците за превозот,вистинските превозот на трошоците) и settings (подесувања се различни.Ако е потребно, ве молиме оставете порака или контактирајте со нас на : Купување ФЦЛ 21pieces може да спаси многу од трошоците за превозот,вистинските превозот на трошоците) и settings (подесувања се различни.Ако е потребно, ве молиме оставете порака или контактирајте со нас : Skype : Macделови Whatsapp : +8613123335073 Wechat : 13123335073(Ако треба, ве молиме додадете префикс +86) Тел : +8613123335073Внимание : За да се избегне погрешна цел поставени или погрешно ставката што сте ја купиле, тука е нешто што треба да го прочитате пред да нарачате,1...

HRH Adobe Premiere Pro CC Hotkey Function Shortcut Силиконова капачка на клавиатурата кожата на клавиатурата за Macbook Pro13 15Touch Bar A1706/A1707

BGN 9.58

Кратенка Силикони Keyoard Покритие За Macbook Pro 13.3 15.4 со Допир БарОпис : 1 HRH 100% Сосема Нов Кратенки жешки копчиња Силикони Тастатура Маска,да се подобри и забрза вашиот работен тек2...

KingSener японски мобилен нов A41n1611 лаптоп, батерия за ASUS ROG GL553 GL553VD GL553VE GL553VW серия A41LK5H A41LP4Q 14.4 V, 48WH

BGN 54.00 63.97-16 %

Купи Белешки : Секој батеријата има свој модел на името(или дел број,P / N), можете да ги најдете на вашата оригинална батерија...

Руски BG версия клавиатура за Lenovo Flex 2 14,2-14 2-14D G40-75-ATE G40-45-ETW(D) G40-30-NTW SG-63620-Xua 25214510 лаптоп

BGN 17.00 18.96-10 %

Напомена : Објавен е физичка карта, ве молиме проверете на сликата, ако ја прими стоката по изгледот, завртка колона позиција и така не е иста како и враќање товарни купувачи мечка Информации : Нов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работиГо замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот...

HRH Adobe InDesign функция Shortcut бърз клавиш Силиконова капачка на клавиатурата кожата на клавиатурата за Macbook Pro 13 15 Touch Bar A1706 / A1707

BGN 9.58

Кратенка Силикони Keyoard Покритие За Macbook Pro 13.3 15.4 со Допир БарОпис : 1 HRH 100% Сосема Нов Кратенки жешки копчиња Силикони Тастатура Маска,да се подобри и забрза вашиот работен тек2...

Батерията на лаптопа JIGU 23GL1GA0F-8A 63GL51028-AA L50-3S4000-C1L1 L51-4S2000-C1L1 за FUJITSU за Amilo F / PA 1510 за UNIWILL L50

BGN 25.41

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 V / V 10.8Капацитетот на батеријата : 4400m AhПолн Капацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & RohsФотографииЗа Fujitsu L503 S4400S1 S5 лаптоп батерии може да го замени следните дел број : за FUJITSU 23 GL1 GA0 F8 A 63 GL51028АА 3 S4400G1 L304 23 GL2 G0 G08 A L503 S4000 C1 L1 3 S4400XXXX04 23 GL2 GA008 A L503 S4000C1 S1 63 GL510281 A 23 GL2 GF004АL503 S4000C1 S2 63 GL510288 A 23 GL2 GF10GA L503 S4000S1 P3 L514 S2200G1 B1 3 S4000C1 S304 L503s4400G1 P3 L514 S2200G1 L3 3 S4000G1 P304 L503 S4400S1 S5 L514 S2200S1 L3 3 S4000G1 S204 L514 S2000C1 L1 L514 S2200S1 P3 3 S4000S1 P304 L514 S2000G1 L1 L514 S2200S1 S5 3 S4000S1 S304 ЗА UNIWILL 23 GL1 GF0 F8 A L503 S4400C1 S5 L503 S4000SIS3 805 N00045 UWL506 WPUNL50 / 3 ЗА ДОАЃАЊЕТО 63GL510281 A L513 S4400G1 L3 L513 S4400C1 L3 L513 S4000C1 L1 L513 S4400G1 P3 L513 S4400C1 S5 L513 S4000C1 S3 L513 S4400S1 L3 L514 S2200C1 L3 L513 S4000G1 L1 L513 S4400S1 S5 L514 S2200G1 B1 L513 S4000G1 L3 L514 S2000G1 L1 L514 S2200S1 S5 L513 S4000S1 P3 ЗА FUJITSU 3 S4400G1 S504 L503 S4000C1 L1 4 S2200S1 S504 4 S2000G1 S204 L504 S2200C1 L3 L504 S2200S1 S5 4 S2000S1 S304 L504 S2200C1 S5 L503 S4400S1 S5 лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : ЗА FUJITSU за Amilo F / PA 1510 Серија за Amilo Пи 1506 Серија за Amilo PA150 за Amilo Li 1818 за Amilo Пи 2512 за Amilo Пи 1505 за Amilo Li 1820 за Amilo Пи 2515 за Amilo Пи 2540 за Amilo Па 1510 за Amilo Пи 2530 за Amilo PI2515 за Amilo Па 2510 ЗА UNIWILL L50 серија L51 RI L51 AIx L50 II0 L51 RIx L51 II L50 II5 L53 RI0 L51 IIx L50 RI0 L55 II9 L70 II0 L51 AI L56 RI L75 II8 ЗА ДОАЃАЊЕТО 1115 C 8115 7204 6301 8117 7208 7109 A 8215p 8111 7109 B 9515 ERT2250 7113 9617 K300 ЗА MAXDATA Еко 4500 A Еко 4500 IW Еко 4500 IAnswer : ___________________________ Note : Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп...

SSEA нова американска за ACER Aspire 5310 5315 5320 5235 5535 5520 5710 5715 5720 5910 5920 5930 6920

BGN 26.00 28.43-9 %

Детали За Производот : Писмо : АнглискиНИ стандард90 дена Гаранција и Боја : ЦрнаСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСите производи биле тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Најдобра замена за стариот или оштетени ТастатураКомпатибилен Дел Број : P / N NSKAKA1 D 9 J.N1 A82.A1 D NSKH381 D 9 J.N5982.81 D NSKH391 D 9 J.N5982.91 D 9 J.N5982.91 D NSKH391 D NSKH371 D 6037 B0028901 PK1301 K0100 9 J.N5982.61 D NSKH361 D MP07 A23 U4XXX NSKH3 V1 D V072146 AS1 K010536 A1 MP07 A23 U4442 00207 A23 LA01 PK1301 K0200 NSKH3 E01НИ MP07 A23 U4XXX AEZD1 R00110 KB.INT00.036Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Руска клавиатура за HP Pavilion G71 Compaq CQ71 BG Black Laptop Keyboard MP-07F13SU-920 V116646BS1

BGN 20.96

Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.Компатибилен со : Руската тастатура RU изгледотза HP Павилјон G71 Compaq CQ71 ЦрнаПревозникот ИмеПроценето Време во ТранзитСледење На Услугата48 денаDHL48 денаFEDEX48 денаUPSот48 денаТНТ1020 денаEMSПост Воздух Mail1595 ден ( Тоа може да потрае подолгоза време на празникот сезони)ХОНГКОНГ ПОСТ КИНА ПОСТГаранцијаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.7 Дена Замена ГаранцијаВо рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item / s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе ги замени со нови една за вас, откако се добие item / s што бродот назад.Превозот ценаВие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

BRINCH 3 цвята 14-инчов преносим компютър лаптоп чанти чанта Messenger Bag мода раница високо качество Безплатна доставка

BGN 58.00 60.80-5 %

Боја : Розова,виолетова,balckможе да се сместат 14 инчен лаптопНадворешни димензии : 37.5 x 28 x 9 смВнатрешни димензии : 34.5 x 24.5 x 4 смтежина : 0.85 kgМатеријали : НајлонИздржлив и лесен§ Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе ја добиете вашата исплата.§ Ние го цениме сите наши клиенти да оставите позитивен фидбек...

Батерия за Acer, AS07A41 AS07A42 AS07A51 AS07A71 4736G 4736ZG 4740G 4920 4930 4935G 4937G 5241 5335Z 5536 5738G 5740

BGN 28.00 29.14-4 %

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!​5200m Ah Нов Лаптоп Батеријата За ASER се Стремат 5536 5536 G 5541 5541 G 5542 5542 G 5740 5735 5735 Z 5737 Z 5738 5738 G 5738 PG 5738 Z 4710Замена За ACER AS07 A31 AS07 A32 AS07 A41 AS07 A42 AS07 A51 AS07 A52 AS07 A71 AS07 A72 AS07 A75 Одговара Машина Модели ЗА ACER Стремат 2930 се Стремат 2930582 G25 Mn се Стремат 2930593 G25 Mn се Стремат 2930733 G25 Mn се Стремат 2930734 G32 Mn се Стремат 2930844 G32 Mn се Стремат 2930 G се Стремат 2930 Z се Стремат 2930 Z322 G25 Mn се Стремат 2930 Z343 G16 Mn се Стремат 4220 се Стремат 4230 се Стремат 4235 се Стремат 4240 се Стремат 4310 се Стремат 4315 се Стремат 43152904 се Стремат 4320 се Стремат 4330 се Стремат 4332 се Стремат 4336 се Стремат 4520 се Стремат 45205141 се Стремат 4520 G се Стремат 4530 се Стремат 45305267 се Стремат 45305350 се Стремат 45305627 се Стремат 45305889 се Стремат 45306823 се Стремат 4535 се Стремат 4535 G се Стремат 4540 се Стремат 4540 G се Стремат 4710 се Стремат 4710 G се Стремат 4710 Z се Стремат 4715 Z се Стремат 4715 Z3 A0512 C се Стремат 4720 се Стремат 4720 ZG се Стремат 4720 G се Стремат 4720 Z се Стремат 4730 се Стремат 47304516 се Стремат 47304947 се Стремат 4730 Z се Стремат 4730 ZG се Стремат 4736 се Стремат 47362 се Стремат 4736 G се Стремат 4736 G2 Стремат 4736 Z се Стремат 4736 ZG се Стремат 4736 ZG2 Стремат 4740 се Стремат 4740 G се Стремат 4740 G 432 G50 Mn се Стремат 4740 G332 G50 Mn се Стремат 4920 се Стремат 49201 A2 G12 Mi се Стремат 4920 G се Стремат 4920 G302 G25 Mi се Стремат 4920 G3 A2 G16 Mn се Стремат 4925 G се Стремат 4930 се Стремат 4930 G се Стремат 4935 се Стремат 4935 G се Стремат 4935 G644 G32 Mn се Стремат 4937 се Стремат 4937 G се Стремат 5235 се Стремат 5236 се Стремат 5241 се Стремат 5300 се Стремат 5332 се Стремат 5335 се Стремат 5335 Z се Стремат 5338 се Стремат 5535 се Стремат 5535704 G32 Mn се Стремат 5536 се Стремат 5536 G се Стремат 5541 се Стремат 5541 G се Стремат 5542 се Стремат 55421462 се Стремат 55425989 се Стремат 5542 G се Стремат 5542M23 се Стремат 5735 се Стремат 5735 Z се Стремат 5735 Z582 G16 Mn се Стремат 5737 Z се Стремат 5738 се Стремат 57382 се Стремат 5738 DG се Стремат 5738 DZG се Стремат 5738 G се Стремат 5738 G2 Стремат 5738 PG се Стремат 5738 PZG се Стремат 5738 Z се Стремат 5738 Z2 Стремат 5738 ZG се Стремат 5738 ZG2 Стремат 5740 се Стремат 574013 се Стремат 574013 F се Стремат 574015 се Стремат 574015 F се Стремат 57405144 се Стремат 57405513 се Стремат 57405749 се Стремат 57405780 се Стремат 57406491 се Стремат 5740 D 3 D Стремат 5740 DG се Стремат 5740 DG332 G50 Mn се Стремат 5740 G се Стремат 5740 G336 G50 Mn се Стремат 5740 G524 G64 Mnb се Стремат 5740 G5309 се Стремат 7715 Z се Стремат AS5740 се Стремат 5535 EMACHINE D620

SSEA напълно нова клавиатура на лаптоп Dell Inspiron N4010 14R N4010 N4020 N4030

BGN 24.00 24.88-4 %

Опис На Производот : НИ стандард90 дена Гаранција и Боја како слика шоуСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСите производи биле тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Најдобра замена за стариот или оштетени Тастатура

7800mAh черен Батерия за Samsung NC10 10.2 NP-NC10 NC20 ND10 ND20 N110 N120 N130 N135 N140 N270 N270B Безплатна доставка

BGN 43.00 44.78-4 %

7800m Ah Црна Батеријата За Samsung NC10 10.2" НПNC10 NC20 ND10 ND20 N110 N120 N130 N135 N140 N270 N270 B Слободни ShipingКомпатибилен Дел No : ААPB8 NC6 B, ААPB8 NC6 B / E, ААPB8 NC6 B / НАС, ААPL8 NC6 B, BA4300189 A,ААPB1 TC6 B, ААPB6 NC6 W, ААPB8 NC6 MОдговара Лаптоп Модел : За Samsung NC10 10.2" Серија : За Samsung NC1014 GBЗа Samsung NC1014 GWЗа Samsung NC1014 GBKЗа Samsung NC1011 GPЗа Samsung NC1011 PBKЗа Samsung NC10KA03За Samsung NC10KA04За Samsung NC10KA05За Samsung NC10KA06За Samsung NC10 KA06 DEЗа Samsung NC10KA07За Samsung NC10KA08 DEЗа Samsung NC10KA09За Samsung NC10KA0 AЗа Samsung NC10KA0 BЗа Samsung NC10KA0 CЗа Samsung NC10KA01 USЗа Samsung NC10any NetЗа Samsung NC10any Net N270 BЗа Samsung NC10any Net N270 BBTЗа Samsung NC10any Net N270 BHЗа Samsung NC10 XI0 V 1270 NЗа Samsung NC10 B 3 GЗа Samsung NPNC10 Серија : За Samsung NPNC10KA03 CN,За Samsung NPNC10KA02 UK,За Samsung NPNC10KA02 За Samsung NPNC10KA01 UK,За Samsung NPNC10KA01,За Samsung NPNC10KA01 DE,За Samsung NPNC10KA03,За Samsung NPNC10KA05 CN,За Samsung NPNC10KA04 CN,За Samsung NPNC10KA05 ES,За Samsung NPNC10KA04 PL,За Samsung NPNC10KA02 FR,За Samsung NPNC10KA04 NL,За Samsung NPNC10KA03 FR,За Samsung NPNC10KA01 DE / SEG,За Samsung NPNC10KA03 UKЗа Samsung NC20 Серија : За Samsung NC2021 GBKЗа Samsung NC2014 GB,За Samsung NC2014 GW,За Samsung NC20KA03,За Samsung NC20KA04,За Samsung NC20KA05,За Samsung NC20KA01 USЗа Samsung ND10 Серија : За Samsung ND10DA05За Samsung ND20За Samsung N110 серија лаптопЗа Samsung N11012 PBKЗа Samsung N120За Samsung N130За Samsung N135За Samsung N140За Samsung N270 серија лаптопЗа Samsung N270 B, За Samsung N270 BBT, За Samsung N270 BH netbook

SSEA клавиатура за Fujitsu SIEMENS Amilo Pa1510 Pa2510 PI2515 Pi1510

BGN 29.00 30.37-5 %

Опис На Производот : Писмо : АнглискиРаспоред : САД90 дена Гаранција и Боја како слика шоуСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСекој Производ е тестиран пред превозот и 100% работи.Најдобра замена за стариот или оштетени ТастатураОвој Лаптоп Тастатура работат со : за Fujitsu SIEMENS Amilo Pa1510 Pa2510 PI1505 PI2515 Pi1510

SSEA нов лаптоп US клавиатура за Acer Aspire 7741 7741Z 7551 7551G 5820T 5820TG

BGN 23.00 23.98-4 %

Опис На Производот : Писмо : АнглискиНИ стандард90 дена Гаранција ,Бојата како слика шоуСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСите производи биле тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Најдобра замена за стариот или оштетени ТастатураОвој Лаптоп Тастатура работат со : ЗА да се Стремат 7741 7741 Z 7741 ZG 7551 7551 G 5820 5820 G 5820 T 5820 TZ 5820 TG Серија лаптопПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

LMDTK нов 6-елементен батерията на вашия лаптоп MSI A5000 A6000 A6200 A6203 A6205 A7200 серията на I-L74 I-L75 Безплатна доставка

BGN 26.00 28.77-10 %

Изберете нашите причини? 1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов...

SSEA Нова руска BG клавиатура за Acer Aspire 7535 7540 7551 7552 7560 7735 7736 7740 7741 7745 7750 7751 7738 7739 клавиатура

BGN 22.00 22.93-4 %

90 дена ГаранцијаСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСекој Производ е тестиран пред превозот и 100% работи.Најдобра замена за стариот или оштетени ТастатураПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

SSEA нова американска за Toshiba Satellite L800 L805 L830 L835 L840 L845 C800 C840 C845 P840 P845 M840 лаптоп, черна клавиатура

BGN 24.00 25.58-6 %

Опис На Производот : Писмо : АнглискиРаспоред : САД90 дена Гаранција и Боја како слика шоуСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСекој Производ е тестиран пред превозот и 100% работи.Најдобра замена за стариот или оштетени ТастатураПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Четырехцветные пера Vinyl стикер за лаптоп стикер за лаптоп стикер за направи си САМ Macbook Pro Air 11 13 15-инчов лаптоп кожа

BGN 11.00 14.38-24 %

Производ Функција : (1) Прашинадоказ, Водадоказ, Маслодоказ,Супертенок.(2) Прецизностсечење, Совршено се вклопуваат, Рачно изработени.(3) Лесно се отстрануваат без остатоци лево.(4) Висок квалитет на винил материјал...

SSEA Brand New US Keyboard For Sony Vaio VPC-EA VPC EA лаптоп, черна клавиатура

BGN 26.00 28.78-10 %

Опис На Производот : Писмо : АнглискиРаспоред : САД90 дена Гаранција и Боја како слика шоуСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСекој Производ е тестиран пред превозот и 100% работи.Најдобра замена за стариот или оштетени ТастатураПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

90 W 19 в 4.74 A 7.4 мм*5.0 мм захранващ адаптер / захранване за Hp / Compaq G71 G72 CQ40 CQ42 CQ45 CQ60 CQ50 Cq61 CQ62 Cq70 Cq72 Cq71 зарядно устройство

BGN 21.00 32.99-36 %

90 W 19 V 4.74 НА 7.4 мм*5.0 mm Адаптер / Понудата за Hp / compaq G71 G72 CQ40 CQ42 CQ45 CQ60 CQ50 CQ61 CQ62 CQ70 CQ72 CQ71 полначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V 4.74 ААКонектор Големина : 7.4 mm x 5.0 mmУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x 90 W 19 V 4.74 НА 7.4 мм*5.0 mm Адаптер / Понудата за Hp / compaq G71 G72 CQ40 CQ42 CQ45 CQ60 CQ50 CQ61 CQ62 CQ70 CQ72 CQ71 полначAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : https : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1957296_32738067666.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...