Discount-luxuries.news - аксесоари за таблети

Discount-luxuries.news - аксесоари за таблети

Discount-luxuries.news - аксесоари за таблети

Samsung Samsung Samsung T555c Tablet Pc за Samsung T555c Keyboard Case за Samsung T555c Keyboard Case Case за Samsung T555c Tablet Pc за Samsung T555c Tablet PC за Samsung T555c Keyboard Case

BGN 55.00 57.58-4 %

Ултратенок Bluetooth Тастатура Случај За Samsung t555c таблет компјутер за Samsung t555c тастатура случај за Samsung t555c случај тастатураГлавни Карактеристики : Поддржува Bluetooth 3.0Поддршка на IPHONE / Андроид / WindowsКлучни Живот за 3 милиони пати

7 инча за Alcatel Pixi 7 2G 3g OT-1216 1216X 1216D таблет сензорен екран дигитайзер, стъклен панел обектив LCGB0701064 спк стартира строителни-A1

BGN 67.20

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации при донесување цел Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно...

Оригиналната мода PU калъф капак за 10,6 инчов Cube Iwork11 Stylus Tablet PC, за да Cube Iwork11 Stylus Case Cover

BGN 30.00 31.84-6 %

Бесплатни 3 Подароци : Држете пенкало*1 + Посветен Екран Заштитник*1+Ламиниране алатка*1Оригинална Мода СТП Случај Покритие за 10.6 инчен Коцка iwork11 Перо Таблет КОМПЈУТЕР за Коцка iwork11 Перо Случај покрие Карактеристики : 1.Направени на СТП Кожа...

За:MGLCTP-10927-10617FPC 10.1-инчов таблет капацитивен сензорен екран лентата с дигитайзер, сензор за резервни части JC-1700101

BGN 16.80

Почитувани купувачот,пред да го поставите цел,pls потврди folow детали1 Pls потврдете го вашиот екран кабел број е MGLCTP1092710617 FPC,и таму е 2 дупки на екранот на допир панел2...

За ASUS Memo Pad HD 7 ME173X ME173 K00B (спк стартира строителни: 076C3-0716A HMFS )сензорен екран дигитайзер в наличност

BGN 14.00 15.84-12 %

За ASMemo Pad HD 7 ME173 X ME173 K00 B (FPC : 076 C30716 A HMFS )Екран на Допир Digitizer ВО ПАРКОпис 1 Нашите екранот е Замена на делови за вашиот таблет КОМПЈУТЕР , тоа е Во парк и со одличен квалитет , и е 100% тестирани добро , кога ќе се испраќаат, можете да видите на следење на број на вашата нарачка...

новата модерна клавиатура за таблет Teclast X2 Pro за клавиатура Teclast X2 Pro с мишката

BGN 74.00 78.40-6 %

2016 година Нови Модни Тастатурата за teclast x2 про таблет компјутер за teclast x2 про тастатура со глувчетоЗабелешка : Купи Bluetooth глувчето комбо , телефони или таблети мора да се надгради за да се "Android / Андроид верзија 5.0 или повисоко" , под 5.0 за Android уреди Bluetooth глувчето не е поддржан

Skylarpu 5 инчов Full LCD дисплей за GARMIN Nuvi 52 52LT 52LM 52LMT 56 56LM 56LMT Display Screen Panel AT050TN34 V. 1 сензорен екран

BGN 29.00 31.84-9 %

Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,LtdИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Witblue New For 7 Domi X5 MTK6577 MTK6527 Tablet Touch Screen Digitizer стъклен тъчпад HS1283A V0 0212 KHX-7005 замяна

BGN 7.98

Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабелот е ист како на сликата.Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број.Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и кабел код како што е нашата слика.Пакет : 1 PCs / многу допир.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да се различни, како на листа / слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато...

Нов сензорен екран за 7.85 таблет 078076-01a-v1 тъчпад дигитайзер, подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка

BGN 23.60

Како екранот на допир може да има различни екран на допир панел форма за истиот кабел модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу екран на допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато...

Нов 9 инчов ZYD090-30 V01 сензорен екран дигитайзер, сензор за Tablet PC подмяна на предния панел на високо качество на

BGN 13.82

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Нов 7 Digma Optima 7.07 3G TT7007MG / 7.77 3G TT7078MG 070-220b-2 сензорен екран дигитайзер, стъклен панел сензор Безплатна доставка

BGN 7.98

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како слика.Пакет : 1 PCs / многу екран на допир Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато...

Оригинален нов сензорен екран за 10.1 инчов таблет YJ144FPC-V1 тъчпад Digitizer стъкло смяна на сензор Безплатна доставка

BGN 20.00 20.93-4 %

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број.Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и кабел код како што е нашата слика.Пакет : 1 Црн екран на допир digitizerКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да се различни, како на листа / слика,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато.ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.