Discount-luxuries.news - пръстени

Discount-luxuries.news - пръстени

Discount-luxuries.news - пръстени

Високо качество на титанов са се превърнали вътре в дъгата 5 реда A + Циркон пръстени за мъже и жени, двойки обичат бижута годежен пръстен

BGN 6.00 7.98-25 %

5116 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пар парче пар554Прекрасни Прстен За Мажите И Жените Нови 2017Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Stee lПрстен Е 11 mm Широк.НИ Големина : 6#, 7#, 8#, 9#.Пакување : OPP кеси, ковертиПогоден за објект : Погоден За Мажите И Жените.1...

2017 Нов Пристигане Високо Качество На Розата Е Цветето На Выдалбливая Занаят Златист Цвят Пръстен Модната Марка Бижута Пръстен От Неръждаема Стомана На Едро

BGN 5.00 5.31-6 %

5115 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пар пар парче пар парче пар парче парче парче парчеПрекрасни Прстен За Жените Нови 2017Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Stee lПрстен Е 18 мм Широк.НИ Големина : 6#, 7#, 8#, 9#.Пакување : OPP кеси, ковертиПогоден за објект : Погоден За Жените.1...

Романтичен, Елегантен 925 Сребро Открити Пръстени Набор От Красиви Жени Рожден Ден На Бижута, Мода Бижута Jz107

BGN 3.98

Големина:Се ОтвориМатеријал:925 sterling silverПакување : Фланелен боксери накит кеси Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Ние се инсистира на висок квалитет на производите и брза испорака Продажбата на услугата : Почитувани купувачи наидат на проблеми во текот на процесот на купување, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе направиме обработка...

Романтичен, Елегантен 925 Сребро Пръстен Набор От Красиви Жени Рожден Ден На Бижута, Мода Бижута Jz103

BGN 3.98

Големина:6.7.8.9Материјал:925 sterling silverПакување : Фланелен боксери накит кеси Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Ние се инсистира на висок квалитет на производите и брза испорака Продажбата на услугата : Почитувани купувачи наидат на проблеми во текот на процесот на купување, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе направиме обработка...

RG318 етнически Тибетски Бял мед, ръчно изработени оплетка 14 мм отворена задната пръстен винтажное непальское регулируем пръстен

BGN 6.38

Слика : Опис : Метал : Тибетската Сребро.Камен : нема каменШирина : 1.4 cmДијаметар : прилагодливВе молиме љубезно ве молиме да забележите, Тибетански Среброто не е сребро 925, Traditonal Tiebtan сребро беше сребрена бакарни легури, сребро содржина беше многу помалку, Модерен Тибетската среброто е всушност бакарни легури.Обично се користат метални одлукистар занает, полн со стари вкус, прикажување на стариот сребрена боја, antiqued вид мода.) **Шопинг Совети : *Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги стави во Еден шопинг количка, и изберете ја Истата превозот начини, на овој начин, ќе треба да плати само Еднаш во Комбинација превозот цена.*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.*Кога цел вредност до Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPSот или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.Повратни информации : Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет! Повеќе За Производот

Войници Титан пътешествие на Запад Кралят на маймуните мъжки пръстен самоличността на древни животни мъжки бижута пънк мода мъжки пръстен Anillos

BGN 12.00 17.10-30 %

Опис : Точка Име : Мажите Ѕвони , Ѕвони Големина : 7#,9# 7# = Внатрешен дијаметар 18mm,9# = Внатрешен дијаметар 20mm, Прстени Материјал : не ' рѓосувачки челик Боја : антички сребро,злато,челик (како слика show) Занает : Нема алергии,никогаш нема да избледи Повод : Годишнина / Партија / Business / Годишнината / Подарок Количина : 1pc По Продажба на Услуги : Ако прстени имаат било каков проблем,само нас контакт или оставете порака за нас во секое време.

Промоция на големи капки вода във формата на пръстен кристали от Swarovski пръстени за жени сватба сватбени декорации

BGN 16.00 23.15-31 %

Облечен Повод : Секојдневниот Носат / Office / ШопингПодарок за : Девојка / Жена / МајкаПогодни за : Млади и Зрелост и женскиМатеријал : Родиум позлатен & Сваровски Елементи КристалноПакување : Хартија, картон и Opp вреќаПрашања од клиенти1...

Три Слоя Неръждаема Стомана За Мъже, Пръстени С Високо Качество, Реколта Пръстени Спортен / Casual Sieraden Анел Masculino Пънк Мода Мъжете Бижута

BGN 4.00 5.39-26 %

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : Сребрена БојаПакетот вклучува : 1 КОМПЈУТЕР ПрстенГолемина на : НИ големина 7(Внатрешен дијаметар : 17mm)НИ size 8(Внатрешен дијаметар : 18mm)НИ големина 9(Внатрешен дијаметар : 19mm)НИ големина 10(Внатрешен дијаметар : 20mm)НИ големина 11(Внатрешен дијаметар : 21mm)Answer : ___________________________ Note : Бои можеби малку различни, поради различни монитори.Ве молиме оставете малку прирачник за грешка при мерење 15мм.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Имајте пријатен шопинг.

JEXXI Hot Blue Heart Austrian Crystal сватбени и годежни пръстени за жени, мода 925 сребро безименен пръст марка Jewelr

BGN 6.00 9.20-35 %

Стил : Мода Накит Големина : 6 / 7 / 8 / 9 Боја : Сребро Количина : 1 PC 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Качеството на Digimon Adventure WarGreymon Omegamon 925 сребърен пръстен с регулируема 15 годишнина регулируеми пръстени за подарък на приятел

BGN 40.00 42.24-5 %

Од : DIGIMONСтил Материјал : Сребро 925големина на : 1 големина(отвори устата дизајн) за 5764mmСтил Б Материјал : 925 Фунта Сребро со злато позлатенголемина на : 1 големина(отвори устата дизајн) за 5462mmПодарок за вашиот Пријател?Девојка?Ќерка?Најдобар пријател?Фестивал Подарок?...секоја ГодишнинаАко сте загрижени за подарок,може да се размисли за ова

Старинните малки черни сребро 925 Скорпион малкия пръст пръстен бижута с гранат червен камък за мъже жени регулируем

BGN 38.24

Точка ИмеГроздобер Мала Црна 925 Sterling Silver Шкорпија Pinky Прстен Накит со Црвено Гранат Камен за Мажи Жени ПрилагодливиКлучни зборовиPinky Прстен за Мажите,Sterling Silver Pinky Прстен,Pinky Прстен за Жените,итн.Количина1 парчеМатеријал925 Фунта Сребро,Синтетички ГранатШирина20*15mmЗабелешки5% попуст за 3 парчиња

Истински натурален лилаво Sugilite скъпоценни камъни кръгли Кристални мъниста регулируем размер на Дама годежен пръстен 7*6 мм

BGN 72.00 80.00-10 %

Вистински Природен Пурпурна Sugilite Камења Круг Кристално Мушка Прилагодлива Големина Дама Ангажман Прстен 7*6mmВистински Слики : 25sterlingсребро,ѓердан wСтавка Детали SSR0047 : Pls љубезно дозволете дека не е за 0.5 mm мерка грешка за големините во описот .Боја Како слика Жените Прстени Големината на Камен 7*6 mm Тежина 2.81 грама Прстен Големина Прилагодлива Големина Материјал 925 Фунта Сребро, Природни Sugilite Камен Количина Само Еден Објект Име на Модата Прстени За Жените Состојба Сосема Нов И 100% ПрироденБелешки : Нашите Слики се зголемени да се покаже на предмети детали...

10шт матово сребърни пръстени от неръждаема стомана мода микс стила на жените мъжки пръстен продажба на Едро на бижута много пънк мъжки пръстен мода LR087

BGN 6.00 9.12-34 %

Тип на нерѓосувачки челик прстен Материјал од не ' рѓосувачки челик прстен Количество 10pcs / многу Големина 18#22# (околу еднаков на САД големина : 7#12#) Состојба Сосема нов Една++ Забелешка Ѕвони само, на екранот подлога и кутијата се исклучени Боја Види слика· Ние и ветуваме дека ќе се испраќање на вашите објекти под примерок нарачки на aliexpress со 2448 часа (со исклучок на празници ) по confir mation на купувачот за плаќање на налози (aliexpress често треба да се прибл...

Сребърен тон Spinner Chain Линк Band Ring мъжки пръстени от неръждаема стомана, модни бижута 50 бр./лот смесени

BGN 55.98

Големина : 17 / 18 / 19 / 20 / 21 мм прстен внатрешниот дијаметар.Ширина 7.5 mmПродажбата на моделот : микс цел.Состојба : 100% сосема нов.Квалитет и прифатлива цена.Обезбедување на вредност за пари.Ви благодариме за вашето внимание!Ќе задоволството на Нашите Извршување!Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме!КУПИ ТОА СЕГА!Превозот : 1...

Жените калаит зелен камък на камък пръстен с винтажным стил сребро регулируем размер на бижута безименен пръст RN-610

BGN 4.00 4.78-16 %

Жените Тиркизна Камен Прстен, со Гроздобер Стил Сребро Прилагодлива Големина Накит Прст Прстен RN610Опис : Тиркизна прстени, од Легиран со тиркизна прстен, прилагодлива големина desgin.1.Материјал : Цинк легура, позлата антички сребрена боја, Тиркизна.2.Големина : Прилагодлив.НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ! Гроздобер антички позлатен кул черепот со нож прстен,elasty,2 бои, RN616 парчебесплатен превозот,Овален облик на солза тиркизна накит, прстени,3pcs многу, rn526 многу3 парчиња / многуТрговија на големо Жена Мода Прстени, Преголеми Бисер Pendant Прстени Накит,шарм прстени, RN459 парчебесплатен превозот , еден пар на птица прстени со црвени светла кристал украсен прстени накит,2 бои,6pcs многу,секој 3pcs,rn589 многу6 парчиња / многубесплатен превозот, орел отвори крилата прстени , со кристал бисер ,кул прстени,rn490 парчебесплатен превозот, емајл око стил на дизајн поставен бисер прстени ,RN386 B парчеиграње сакаше птица поставен прстен, три прст прстени,уникатен прстени, RN623 парченајновиот бисер прстен desgin, домот имитација бисер накит, прстени со прилагодлива големина, со бесплатен превозот,3pcs многу,RN609 многу3 парчиња / многуПролетта на Ѕвонење Акрилик Рамен Камен Ѓердан, Голема Pendant Буци Ѓердан, Бесплатен Превозот, NL1737 парчеБуци Злато Chainmaille Obit Ѓердан Лигавче Ѓердан,Бесплатен Превозот, NL1732 парчеПромоција+бесплатна испорака!! 3colors(сина,зелена,brwon),Сомот јаже tassel pendant ѓердан,NL1676 парчеНови Пристигнување+Бесплатен превозот,Мода персоналните шарени монистра поврзани двоен синџир ѓердан,NL1671 парчеБесплатен превозот+промоција,Двоен синџир злато / црна ѓердан со модата лак pendant, NL1667 парчеНови Пристигнување! leaf,срце облик & синџир капка pendant ѓердан(боја : кафена),NL1665 парчеПромоција!!! Пинк СТП кожа синџир ѓердан со пердув облик легура pendant,NL1666 парчеМоден Накит,сребрен синџир пеперутка & пердув pendant ѓердан,бесплатен превозот,NL1670 парче

R090 Тибетски завъртане късмет мантри Амулет пръстен за човек ОМ МАНИ PAD ME ХМ

BGN 7.98

Тибетската Спин Среќа Mantras Амајлија Прстенза ЧовекотOM MANI ПОДЛОГА МЕНЕ ПОТПЕВНУВАМ*изработени од месинг и бакар.*Tiebtan амајлиишест зборови mantras ОМ Мр PADME HUM*посебно, надвор круг може да spir, значи добра среќа ќе дојде.**************** она што е Тибетската шест зборови Mantras?*** *************************** 'Om Mani Padme Hum', траен шест зборови Mantras симболиСо своите корени во Санскрит, "Om mani padme hum" не е само Тибетански Будизмот молитва, но исто така на здрава глас производство вежба...

Супер доставчик на бижутата за жени син Огнен опал сребро щампован пръстени САЩ размера на 6.75 7.75 8.75 OR528

BGN 10.00 12.78-22 %

МетаСребро ПозлатенГлавниот КаменОпалДодаток КаменЦирконотГлавниот Камен Големина7mmx7mmТ op димензија8мм(прстен ширина)прстен големина7.75# 6.75# #8.75 Изградба на Квалитетот Prong поставувањеЧекор 1 ...