Discount-luxuries.news - инструменти и аксесоари

Discount-luxuries.news - инструменти и аксесоари

Discount-luxuries.news - инструменти и аксесоари

1pcs E-liquid 30ml ПЕТ Plastic Blue Bottle With Childproof Капачка And Long Tip E Liquid Капкомер Bottle Free Shipping

BGN 2.00 2.08-4 %

30ml Празни Пластични Dropper Шише ПЕТ Сина Шише со Childproof Капа И Долга Игла Совет за Етечни ШишеМНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас...

2018 Нов Прием На Високо Качество На Корона С Инкрустирани Перли, Планински Кристал, Ноктите Дръжка Багажник Маникюр Четка Стойка Държач За Инструмент Нокти Дръжки

BGN 4.00 6.38-37 %

Функција : 100% сосема нов Висок квалитет Преносни и lightwei Спецификација : Количина : 1 компјутер Материјал : Метал Боја : 4 Бои Пакет Содржина : 1pc Помине Алатка Пенкало Рек Превозот Услови : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата...

Безплатна доставка 500шт 1 мл малка прозрачна стъклена краен бутилка 1cc мини-стъклен флакон с взетия краен, стъклена бутилка

BGN 219.00 237.60-8 %

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба...

Безплатна доставка 100шт 1 мл малък прозрачен стъклен флакон-краен 1cc мини-стъклен флакон с взетия-капкомер, стъклена бутилка

BGN 57.00 61.60-7 %

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба...

Elite99 маникюр шлайфане салон буферни пилочки за нокти шкурка маникюр, UV гел, който е паркет маникюр, педикюр, инструменти за нокти 220/240

BGN 1.00 1.90-47 %

Спецификации : * Материјал : Sandpaper + Пена* Боја : СиваF еа tures : * 100% Сосема Нов и Висок Квалитет* 3начини помине пескарење датотеки за чистење и обликувањето до нерамна помине површината пред УВ гел и акрил апликација* Може да се користи пред примена на лак или ноктите третмани* Уреден употреба на груба si des и мазна оние на полски и сјај на вашите нокти

50 мл празен сребърен алуминиев корпус безвоздушная бутилка, 50 мл алуминиева бутилка лосион с безвоздушным помпа сребърна капачка на едро

BGN 183.00 193.07-5 %

Топла 50МЛ сребро тело airless шише пластични лосион шише со airless пумпа сребро КАПАК може да се користи за Козметички ПакувањеСостојба : 100% Сосема нов.Материјал : ПП+КАКО+АЛУА...

FWC 3Pcs Brush Nail Set Живопис Liner четки Pen Brushes Комплекти САМ маникюр Nail Art Tools аксесоари

BGN 4.00 4.46-10 %

Спецификација : Количина : 3 Pcs / Set Должина : Како што сликите покажуваат Боја : Како на сликите покажуваат Пакет Содржина : 3 Pcs Сликарство Лагер Пенкало Четки Колекции Функција : 100% сосема нов и висок квалитет Совршено погодна за УВ Гел ноктите уметност Создавање на убави нокти за долготрајни искра помине совети! За цртање линии, фини детали,цвеќиња, обрасци и др...

DHL Free 200pcs/лот 20g Power Puff Looser Powder Jar With Sifter Empty Eyeshadom Powder In Bottle Refillable

BGN 186.00 206.24-10 %

Се истакна : ве молиме контактирајте со нас ако вашето сакате да знаете повеќе за шише детали информации, ние ќе се потпрат на вас во времето : )

Безплатна доставка на 10 бр. / лот 37*70 мм, 50 мл винт на шията стъклена бутилка за оцет или алкохол, Carft / съхранение шоколади, течни козметични бутилки

BGN 31.00 33.28-7 %

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба...

100шт 50 мл чиста безвоздушная бутилка помпа с бял помпа и долната чиста капачка на бутилка лосион, пластмасов 50 мл копър за еднократна употреба бутилка

BGN 113.00 119.04-5 %

50мл матирано airless вакуум пумпа лосион шише w бела пумпа Refillable Шишиња САД ЗА КОЗМЕТИЧКИСостојба : 100% Сосема нов.Packung : 100 компјутери 50мл airless шишеимаме големина : 15ml, 30ml,50мл во нашата продавница.H : 15ml : 100mm,30ml : 118mm,50мл : 150mmА...

Безплатна доставка на 12 бр. 37*90 мм 65 мл винт на шията стъклена бутилка с пластмасов капак за оцет или алкохол, Carft / съхранение бонбони, бутилка

BGN 35.00 37.60-7 %

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба...

10pcs Ultra Hold Double Sided Tape Hair System лепила за тънко перука/повторно нанасяне на лента удължаване на коса/перука 0.8 см*3 ярд

BGN 58.00 63.71-9 %

0.8 cm*3 Yard Нов Ултра се Одржи Чипка Перика Двојно Двострано Лента За Чипка Перика / Менување Лента за Коса Екстензија / СТП Коса Екстензија / Toupee 10 PCS / МНОГУБоја : белаПакет : 10pcs / многуГолемина : 3yards x 0,8 cmИспорака Метод : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни...

10шт нетъкан медицински лепило раневая превръзка голяма превръзка помощ еластична превръзка грижи също

BGN 2.56

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Материјал : Неплетени ткаениниГолемина : 10x6cm / 3.94x2.36"(приближно)Боја : БелаРок на траење : 2 ГодиниСекое парче поединечно завиткани,стерилниДише и УдобноПокрива и штити гребнатинки, посекотини, помали изгореници, плускавци, и постхируршкизасеци,да се спречи инфекцијаЛатекс слободни и противалергискиПротивалергиски лепило маса избегнува било иритација на кожатаТоа е составен од мека подлога,база материјал и Неплетени од горниот слојПосебен остров подлога апсорбира сите крв и рана exudate и обезбедува мека перница на раната.Рампа не се држи до раната и оттука отстранување е безболна.Количина : 1set(10pcs) Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 12cm грешка поради прирачник за мерење...

10шт гел бурсит на палеца на стъпалото Toe разделител за грижа за краката педикюр мек гел Pro Hallux Valgus Sosu Health монитори краката каллус аналгезия

BGN 3.90

10pcs Гел Bunion Пети Сепаратор Нозе Грижа Педикир Мека Гел Про Hallux ValgSosu Здравје Следи Нога CallБолка 1 LOT =5pairs=10pcs Карактеристики : Состојба : 100% Сосема нов и добар квалитет Нови генерички Гел Пети Сепаратори Носилки ја Поврати нога здравство преку плакнење на прстите во водата и носи ги за 10 минути...

Високо качество на мед микро перли линк 1000 броя в бутилка

BGN 15.00 19.20-22 %

Карактеристики : 100% Сосема НовТежина : 292g3 Бои : ЦрнаМатеријал : бакарДијаметар : 3.4 mm(надвор) x 3.0 mm(внатре)Должина : 6mmКоличина : Прибл 1000pcs во шишеШише големина : 7.5 L x 4 W x 7.5 H (cm)Има човечка коса многу цврсто, по сериозна и тоа ќе не е лесно да се добие слајд кога носат.Многу меки силиконски наредени во внатрешноста, па без оштетување на човечка косаПакет Содржина : 1 Шише х Коса Екстензија бакар Линк Монистра1000 парчиња по шише.ЦРНАТЕМНО КАФЕАВА БОЈАБРАУНСВЕТЛО КАФЕАВАРУСАПакување : За плаќање : Escown се многу поздрави...

40 мл безвоздушная бутилка бяло тяло златен помпа / капак/дъно се използва за опаковане на серум / мазе / лосион / емулсия

BGN 71.98

големина : 20 ML,30 ML,40 ML20ml Висина : 105mm Дијаметар : 29mm30ml Висина : 125mm Дијаметар : 29mm40ml Висина : 145mm Дијаметар : 29mm

1 бр ЛЮФ 611 косата желязо конектор с фитил за пердета инструменти за извиване на разширяване на сливане кератиновый машина Безплатна доставка

BGN 27.17

Loof 611 постојана коса екстензија железо(Полнач)Пакет : 1pc 611 коса конекторимаме 3 стил совет : A , B , CОвој објект е Еден совет : Ако сакате другите совет , ве молам, најдете објект во нашата продавница ...

100 X 8 мл пътуване преносим парфюм спрей бутилка проба празни контейнери спрей мини бутилки за многократна употреба пластмасова дръжка Shap

BGN 74.66

1 : 8ml шише парфем,парфем atomizer,пластични спреј шише.2 : Капацитет : 8ml3 : тежина : 10.68 g4 : имаме 5ml,10ml, исто така,5, завртка вратот6, Различни бои се достапни7, Логото можат да се отпечатат за шише8, Употреба : парфем пакување9, Ние може да се направи кориснички шишиња како ваш дизајн или примерок.10 : Повеќе од 5000pcs , бојата на шишиња може да се прилагоди.ПлаќањеНие прифаќаме ALIPAY тука.Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање поракиПопуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите...

50 бр 100/180 черен кръг двойна странична сив цвят на кривата на пила за нокти, маникюр инструмент на едро

BGN 24.00 25.26-5 %

Црна боја крива нокти датотека со двојно страна датотекиФункција : curver нокти датотекиОпис : Големина на : околу 17.8 x 2cm50pcs / пакетСостојба : 100% сосема новНа нокти датотека е двострано со различни грубост на секоја странаЗа подготовка пред секој помине уметност третманОва Пескарење Датотека е основна алатка за Нокти & ПедикирДвојно Страна да ја користите.Пакет се вклучени50 x Нокти ДатотекаКлиент Информации : Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.Услуги На Клиентите : Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

15ж Gold/acrylic Pearl White топка Shape Cream Jar пластмасова банка за нощен крем / гел / есенция / овлажнител/восъчни козметични опаковки

BGN 195.20

Точка бр : CJR15 TBматеријал : ARCYLICголемина : 15gИМАМЕ ЗЛАТО / БИСЕР БЕЛА БОЈА ЗА ВАШАТА REFERRENCE,PLS НАПРАВИ ЗАБЕЛЕШКИ КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА КОГА СТАВАЊЕ ЦЕЛ 。

промоция:15 мл алуминиева безвоздушная бутилка,безвоздушный помпа, пластмасова бутилка, бутилка лосион, козметична опаковка,безвоздушная бутилка с помпа

BGN 151.62

големина : 15 MLЗАБЕЛЕШКИ : ПРЕД МЕСТО СО ЦЕЛ ,PLS ИСТРАГА АКО ИМАМЕ АКЦИИ .За товарен цена ,pls истрага за нас , ние ќе caculate точни и најевтиниот товар на трошоците за вас .за објектот : Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ...

50 X 5 мл е мини-прозрачна безвоздушная бутилка помпа лосион с прозрачен капак 18*75 мм

BGN 40.00

Пластични шишиња,5ml пластични шишињакапацитет : 5mlМатеријал : пластични шишиња : гласачко местоТежина : 9.19 gГолемина : 75mm*18mmПлаќањеНие прифаќаме ALIPAY тука.Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање поракиПопуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите...

200 X 100 мл 50 мл 30 мл, 20 мл 15 мл 10 мл 5 мл кобалтово синьо стъклен флакон с капкомер етерично масло 1 унция стъклена пипета краен

BGN 256.00

100ml 50мл 30ml 20ml 15ml 10ml 5ml кобалт сина dropper шише ,козметички dropper шише e течни dropper садБоја : Кобалт синаКапацитет : 100ml 50мл 30ml 20ml 15ml 10ml 5mlВе молиме љубезно забелешка " Овој линк за шишиња од 5 ML да 100 ML не само 10 ML,можете да изберете големини и бои на капаци во опција."

10шт высокосортный 20/30/50/60 мл алуминиева празна опаковка бутилка натиснете лосион козметична емулсия помпа флакони проба субпакет бутилки

BGN 37.00 39.89-7 %

10pcs високоодделение 20 / 30 / 50 / 60ml Алуминиум празна шише пакување притиснете лосион за козметичка Емулзија Пумпа Ампули Примерок subpackage ШишињаПроизводот=Alunminun шише+ лосион пумпа главата+PS Пластична капаСледните податоци за рачно мерење, има некои грешки, ве молиме во вид преовладуваатГолеми нарачки може да ви даде попуст ,Ве молиме да се консултирате со клиентите!ANSWER : ___________________________ NOTE : СИТЕ СТОКИ ЌЕ БИДАТ СПАКУВАНИ СОВРШЕНО ВРЗ ОСНОВА НА НАШЕТО БОГАТО ИСКУСТВО,НО КАКО МНОГУ СТОКАТА Е СТАКЛО И КРШЛИВИ,ПА ВО СЛУЧАЈ ДА ИМА БИЛО КАКВА ШТЕТА КОГА ЌЕ СЕ ПРИМЕНИ НА ПРАТКАТА,СЕ НАДЕВАМ, ЌЕ МОЖЕ ДА ЗЕМЕ СЛИКА И КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС,НИЕ ЌЕ РЕФУНДИРАЊЕ НА ДЕКА.За Плаќање : 1...

20pcs 3 мл Амбър преобръщане на ролкови бутилки за етерични масла Roll многократна употреба парфюм дезодорант контейнери с черен капак

BGN 20.32

20pcs 3ml Килибар се Тркалаат по Шишиња, за Етерични Масла Rollon Refillable Парфем Шише Deodorant Контејнери со Црна КапакКапацитет : 3mlГолемина : 15*38mm Пакет Вклучуваат : 20 парчиња / многу