Discount-luxuries.news - форма за печене

Discount-luxuries.news - форма за печене

Discount-luxuries.news - форма за печене

10 от неръждаема стомана брой кутии за бисквити фондан торта декорация захар занаят плунжерный нож цвете мухъл бисквити торта

BGN 8.00

Опис : 100% Нови и добар квалитетМатеријал : нерѓосувачки челикБоја : БелаДијаметар за : Пакет во : 10 Компјутери Различни Големина Украсување Машина Tools / setВе молиме Забелешка : сликата е само да се користат за јасен преглед на мувла ,тоа не ја одразува вистинската големина на мувлаголемина на мувла е : 5x1.8,3x1.8 смВНИМАНИЕ : 1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот.2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

WOWCC висок ток 3D поликарбонат шоколад мухъл обувки торта декорация инструменти Начало за печене форма на сладкарски принадлежности инструмент

BGN 3.00 4.03-26 %

Печење DIY 3 D Пластични Фондан Висока Пета Чевли Чоколадо Мувла Симпатична Стерео Лејди Чевли Бонбони Мувла Шеќерна Паста Калап За Торта ОркестаротНа располагање да се направи рачно изработени чоколадо, желе пудинг,торта декорација...

26*20.5*5 вижте САМ кръгла форма 3D Силикон торта мухъл печене инструменти, форми за печене чайник мухъл тава за печене на хляб шоколад като мухъл

BGN 8.00 9.78-18 %

26*20.5*5cm DIY Тркалезна Форма 3 D Силикони Торта Калап за Печење Алатки Bakeware Создателот Мувла Садот за Печење Леб Чоколадо Одлуки МувлаОпис : Боја : Случајни Материјал : храна одделение силиконски Големина : прибл 20.5 cm x 26cm Тежина : 156g Пакетот Вклучува : 1 x Силикони Торта Фондан МувлаФункција : Температура опсег : 40 ° C до 230 ° C Материјал : ЕкоПријателски Силиконски, може да помине LFGB и ФДУ Тест Големина : 22 * 22 * 6cm 150 G Пакет : polybag Производ завршувањето на : Надвор и внатре се мат завршна обработка, тоа е лесно да се чисти и одделни со торта.Answer : ___________________________ Note : оваа мувла може да не биде како голем како на вашите замисли, ве молиме да обрнете внимание на големината информации пред да се направи купување.>> Превозот И Ракувањето Со1...

Сладък Главата на мечка с глава на зайче 3D Силиконова форма за торта сапун, свещи форми кухня печене фондан торта декорация инструменти SQ1773

BGN 5.00 6.38-22 %

Совети : боја е испратена по случаен изборИме : силикони торта мувлаГолемина : 80*80*15mmУпотреба : правење колачи, чоколадо, леб ..Сертификација : ФДУ, LFGB SGSКарактеристики : лесен, нетоксични за заштита на животната средина, оперативни, иновативен дизајн, греење температурата е 40230 степени!Применлива алатка : микробранова, рерна, фрижидер, итн.Совети : 1...

AMW 3D анимационен филм Сова във формата на неръждаема стомана бисквитки нож бисквитки мухъл бисквитки инструменти

BGN 4.00 4.78-16 %

5799AMW 3 D Цртан филм Був во Облик на Нерѓосувачки Челик Колаче Машина Бисквит Мувла Колачиња Алаткиматеријал : нерѓосувачки челиктип : колаче машинаголемина;9*8.8*2.5 cm

3 бр./компл. пластмасов нож за тесто черешката фондан стъргало назъбен ръб на тортата шпатула за печене сладкарски инструменти прост елегантен торта гребло

BGN 1.00 1.52-34 %

Опис : 1 Сет содржи три парче, три видови на моделирање, може да ги красат различни форми.Убави и корисни.Може да се направи на различни видови на облици.Направени од издржлив материјал и убав дизајн.Одговараат за печење соба, кафуле, роденден или свадбена торта.Спецификација : Материјал : ПластикаГолемина на : Директно scraper големина(L W) : прибл...

3D Angel Girl торта де инструменти сапун мухъл шоколад десерт украса Fimo силиконови форми на свещ форма си САМ T0968

BGN 11.00 12.80-14 %

Ставка Описголемина : 7 CM*3.7 CM weigt : 144gПакување : opp вреќа Производ во Боја : Розова Материјал : 100% Храна Одделение Силиконски Невкусна, нетоксични, отпорни на прашина, трајни, не се продре и лесно да се чисти...

3d 6 дупки кръгли понички торта мухъл силиконови понички мухъл печене желе фондан мухъл чаша торта, шоколад за декорация за печене инструмент

BGN 6.00 7.15-16 %

6 Дупки Крофни Силиконски Калап Тркалезна Форма Doughnuts Калап За Печење Желе Фондан Мувла Торта Чоколадна Мувла Декорација За Печење Тесто АлаткаКарактеристики На Производот : 1.Материјал : Силикон2.Големина : за 24.3 * 16.5 * 2.5 cm / 9.57 * 6.50 * 0.98 во3.Спецификација за производ : 6линк дупка4.Температурата опсег : 40 ~ 230 ℃Карактеристики На Производот : 1.без мирис, нетоксичен, прашинаотвратителен, трајни, impermeable, лесно да се чисти, се безбедни за употреба во печки, микробрановите, dishwashers и фрижидери.2.Се применуваат за : правење колачи, леб, косата, желе, климатизација храна, чоколадо и така натамуУпатство за употреба : Силиконски нови мувла може да имаат мирис во неколку раните денови откако ќе ги примите објект, но овој мирис ќе исчезнат по неколку пати употреба...

C399 3 дупки ледена кожа кантонски стил пяна Луната торта мухъл силиконови Soapmold печене инструменти

BGN 20.00 25.76-22 %

Мувла тежина : 288 грама, Сапун тежина 40 g (еден сапун) Сапун мувла материјал : специјален меки силиконски сапун големина : 6.5*6.5*34*4*2.8 СМ (прирачник за грешка при мерење) тежина околу 40 G (рачно изработени сапун) месечината торта е за 50 GОпис : топлинаотпорни на температура од 40 ℃ на +230 ℃, може да се користи, моделирање роман, мека текстура, промена на стилови, лесно потреба од брзо ослободување, лесен за чистење *За попуст : ако цел повеќе од 6pcs, pls pontact нас пред плати, ние ќе ви ги даде попуст!!! Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме ! Во Aliexpress систем, постојат onnot сите земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

1бр листенца на маргаритка цвете Силикон торта мухъл за печене на десерт, мус домашна хартия за печене на хляб торта декорация инструменти мухъл

BGN 14.00 28.11-50 %

Приоритет да добиваат сини картони, повеќе поевтиниСпецификации : 100% сосема нов и висок квалитет Лесно да го подготвите совршена палачинки со Фантастична Nonstick Палачинка Прстен Најдобри резултати кога прстени се постават рамно на готвење површината Nonstick површината Материјал : Храна одделение Силиконски Големина : 20*20*5cm / 7.87 во * 7.87 во * 1.96 во ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 12 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање.УслугаDorpshipping1.вашиот клиент место цел во вашата продавница или вебсајт...

15-Кухина Силикон Цвете Роза Шоколадова Торта Сапун Мухъл Печене Тава За Лед Мухъл 3.1

BGN 6.00 6.93-13 %

15Шуплина Силикони Цвет Роза Чоколадна Торта Сапун Калап За Печење Мраз Фах МувлаСпецификација : Бренд новиМатеријал : силикон Големина : прибл...

Квадратна ръчно мивка мухъл баня гърне форми на бетонова мивка занаят форми мивка силиконова форма с рамка катран

BGN 712.00 1003.20-29 %

Детали за производот : Ние продаваме силиконски калапи не се конкретни предмети Ние ќе ја испрати преку express (Fedex ,UPSот,DHL .итн) мувла тежина е за 15kg дијаметар на дупка (Потоне drainer (дренажа дупка ))е 4,5 см другите дизајн на Превозот : Ние брод објектот преку Кина, Воздухот Mail пораки Или да се Изразат во 13 работни дена, ако се сретна со викенд, ние ќе го организира превозот прв и испрати веднаш на работа на време...

Има папка форма на силиконовата форма, скърпвам торта де инструменти, силикон сапун мухъл, Силикон торта мухъл

BGN 2.00 2.16-7 %

11Материјал : силиконТип : торта алаткаКоличина : 2 парчињаБоја : автоматскиВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење!!!ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.Цел износ повеќе од $7 , ние ќе превозот од регистрирани пост или Eпакет со следење на број ,во спротивно ќе брод од страна на обичните пост.Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса пред да се плати.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 12 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 35working дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.Трговија на големо : ние ќе брод од DHL ,UPSот ,EMS или други брзо express (бесплатно), Ќе купуваат повеќе ,ќе ви даде повеќе попуст...

Горещи продажба на 3D красива Коледна снежинка с форма на силикон торта мухъл / фондан торта декорация инструменти

BGN 2.00 2.56-22 %

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Невкусна, нетоксични, отпорни на прашина, трајни, не се продре и лесно да се чисти.Биде безбедно да се користи во печки,микробрановите,машина за перење и фрижидер.Флексибилни,еднократно,не се лепливи,лесно да се demould,формирање ефект е добра,кои се користат за декорација вкусна торта.Погоден за правење на колачи,пица,фондан торта,мус торта,пудинг,чоколадо,желе пудинг,овошна пита,и др.Спецификација : Материјал : Храна одделение силиконскиГолемина : како се покаже сликаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigradeОбјектот боја автоматски ќе испратиПакет Се Вклучени : 1pc Торта Мувла

6 бр. / компл. торта мухъл Спорт Футболни обувки торта нож мухъл фондан бисквити занаят

BGN 4.00 4.30-7 %

11М јаделе р ial : пластикаТип : торта алаткаКоличина : 1setБоја : автоматскиако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.Цел износ повеќе од $7 , ние ќе превозот од регистрирани пост или Eпакет со следење на број ,во спротивно ќе брод од страна на обичните пост.Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса пред да се плати.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 12 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 35working дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.Трговија на големо : ние ќе брод од DHL ,UPSот ,EMS или други брзо express (бесплатно), Ќе купуваат повеќе ,ќе ви даде повеќе попуст...

Прекрасно бебе момче и момиче фондан Cupcake топ на поръчка 3D печатни кутии, кухненски принадлежности

BGN 7.00 7.20-3 %

Информации За Производот[ Дизајн ] : Бебе Девојка Момче 3 D Испечатени Фондан Cupcake Врвот Колаче Машина сет[ Size ] : на располагање големина 2 инчи, 3 инчен, 4 инчи, 5 инчен и custome големина.Answer : ___________________________ NOTE : "5 инчен" е "5.5 инчен" како aliexpress не ни дозволуваат да внесете точка".".[ Пакет ] : polybag[ Материјал ] : PLA пластика[ Боја ] : случајниОписОваа 3 D испечатени секачи може да се користи за да се намали фондан, колаче тесто, овошје, сендвич леб, гуми за џвакање паста итн.Сите куки секачи се направени со квалитетот на 3 D печатач во времето на цел.Тие се направени од PLA пластика која е biodegradable и добро за околината.Големини наведени се однесуваат на приближната должина на главната колаче машина.Ова колаче машина има длабочина од 1cm...

2 елемента тип пеперуда силиконов каучук топлоизолация пот ястие купа клипове скоба Магнит микровълнова печка защита на ръцете нарукавник

BGN 2.00 3.18-37 %

Име : Силикони плоча се земе сендвичКатегорија : Топлина клип ракаБоја : Случајни ИспратиМатеријал : СиликонЗдраво драги пријатели,Добредојдовте на нашиот Благослови Среќа Store(Чување ID 1179200), за вашите добри купување искуство тука,ве молиме да ги забележите следните совети.Ние може да им понуди на Двете трговија на Големо и Мало услуга , ако имате голема цел,Само да не контактирате за добар попуст.Ние не ќе се стави било која фактура или промоција на хартија во парцела за вашите клиенти.Кога ќе треба да се Ревидира вкупниот износ , ве Молиме контактирајте со нас да си ги проверат вкупниот износ за вас, По ред е ставен пред да плаќаат .Ви благодариме!На олово време е за 17 дена...

Различни 3D кръгли мъниста форма на Силикон торта, торта, фондан, бисквити, бонбони, шоколад мухъл Перлата на торта де печене инструмент

BGN 4.00 5.17-23 %

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Невкусна, нетоксични, отпорни на прашина, трајни, не се продре и лесно да се чисти.Биде безбедно да се користи во печки,микробрановите,машина за перење и фрижидер.Флексибилни,еднократно,не се лепливи,лесно да се demould,формирање ефект е добра,кои се користат за декорација вкусна торта.Погоден за правење на колачи,пица,фондан торта,мус торта,пудинг,чоколадо,желе пудинг,овошна пита,и др.Спецификација : Материјал : Храна одделение силиконскиГолемина : како се покаже сликаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigradeОбјектот боја автоматски ќе испратиПакет Се Вклучени : 1pc Торта Мувла

Мечка лъв на хипопотам силиконови Moldes де шоколад сам ръчни инструменти прекрасна карикатура на животните мухъл

BGN 4.58

Мечка Лав hippo силикони чоколадо мувла DIY рака алатки прекрасна цртан филм Животинско мувлаСиликонски калапи се едноставни за работа со, лесно да се излезе и да се чисти, тие се нераскинливо, и кога правилно се грижи за, ќе трае цел живот...

Търговия на едро /на дребно, безплатна доставка, силикагел торта мухъл шоколад мухъл ръчно изработени сапун кубче лед тава полукръг мухъл дупка 3,8 *2 см

BGN 8.00 10.88-26 %

детали за производот Совети : O ur производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини,доколку не е мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети.

добър живот сапун мухъл ръчно изработени силиконови форми за декорация шоколад торта мухъл плесен

BGN 18.56

Функција : 1,Екопријателски течни силикони2,Долг животен век (500 пати повеќе)3, висока температура отпор (40~240 centigrade)4,помек,лесно да се demould&операција5,Разни апликацијаСпецификација : Материјал : течни силиконска гума.Тежина : 150gГолемина на : 5.8*7*3.1 cmБоја : автоматскиПримена : Тоа може да се користи за да се направи рачно изработени сапун , свеќа,чоколадо ,колачи,бонбони,фондан scraft,и смола занаети,и така натаму.

Сладък овце САМ сапун мухъл 3D животински силиконови форми шоколад захар занаят форма

BGN 18.56

Спецификација : Материјал : екопријателски течни силиконска гума.Тежина на сапун мувла : 120 грамаГолемина на готови сапун : 75*56*34mmБоја : розева

Правоъгълник Силиконова печка сладолед решетки торта печене бонбони като форма на торта тигани ръчно изработени сапун DIY Самун хляб тост мухъл

BGN 5.15

Опис Храна Одделение Силиконски Топлина Отпорни на Температура 40 до +230 Centigrade (40 да 446 F) Заврши Големина(cm) : 16.5 * 8.5 * 4.7 см, за 6.5 * 3.36 * 1.85 инчи Добар квалитет и лесен за употреба и чисти Садови, фрижидер, замрзнувач и микробрановаsafeНие брод на сите стоки во рамките 72hours по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).ЗемјаДојде времеПревозот МетодПревозот Надоместсветот2045 денаМеѓународниот Воздушен MailБесплатен Превозот во светотНие брод од страна на Меѓународниот Воздушен mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 25 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 45 дена да пристигнат...

3D Роза сърце сапун мухъл свещ мухъл украса силиконови форми за художествени занаяти

BGN 26.69

Спецификација : Материјал : екопријателски силиконска гума.Тежина на свеќа мувла : 200 gГолемина на готови свеќа : 77*62*40mmБоја : розева

Luyou Бухал протеин жираф животни торта силиконови форми Лисица фондан торта декорация инструменти шоколад Gumpaste бонбони форма FM1426

BGN 7.98

Був Верверица Жирафа Животни Торта Силиконски Калапи Фокс Фондан Торта Декорирање Алатки Чоколадо Gumpaste Бонбони Габи FM1426Силиконски Модел : FM1426Силиконски Големина : 13.3*11.7 cmСиликонски Тежина : 200 gПакување : OPPТип : Торта АлаткиМатеријал : СиликонФункција : ЕкоПријателскиСертификација : CE / ЕУ,од FDA,SGSТорта Алатки Тип : Габи,Употреба на висококвалитетна силиконски материјал и усвои ФДУ и SGS сертификацијаТоа можат да го издржат минус 30 до плус 230 целзиусови степениИздржлив и лесен за чистење, без мирис WuduМоже да се користи во микробранова печка фрижидерЛесно да се справи соЗошто Купи Од нас??Квалитет : Ние имаме строга проверка пред да се испрати за вас.?Гаранција : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени.?Комуникација : имаме професионална услуга тим,можете да не контактирате прекуtrademanager или центарот за пораки.?Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капкапревозот,Агент за Купување, доколку е потребно ние може да ви испрати слики без жиг.Внимание : ?Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса, телефонски број и име и презиме може да се закачите вас.?Ако имате барања од нарачката, ве молиме да ни остават поракаИспорака : Испорака : Ние обично брод нарачки во рок од 3 дена по вашата исплата. Ние брод на налози1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

2017 нова коледна звезда лист полагане на мухъл листа силиконови форми на захар цвете текстура мухъл скърпвам торта модел на мухъл

BGN 23.28

2017 нови poinsettia лист втиснување мувла остава силиконски калап шеќер цвет текстура мувла fudge торта шема мувла Опис Item Име poinsettia лист втиснување мувла Материјал 100% храна одделение силиконски Бренд Име LXYY големина / cm 9.9 cm*5.8 cm во калап тежина / g185 G Место на Потекло Пекинг, Сертификат LFGB / ФДУ / CE / ЕУ / SGS Употреба може да се користи за да се направи fandont торта декорација, ледени скулптури, заболување на паста, тврд карамел е, nougat, овошје желе, варени шеќер, и 3 D чоколадо...