Discount-luxuries.news - гривни, гривни

Discount-luxuries.news - гривни, гривни

Discount-luxuries.news - гривни, гривни

Лъки Gem 2017 нов дизайн 8 мм Оникс матиран естествен камък мъниста от злато, сребро и Роза Батман главата на Мъжки гривни

BGN 6.00 7.65-22 %

Среќа Гем 2017 Нов Дизајн 8мм Оникс Мат Ахат Камен Монистра со Злато, Сребро и Злато се Зголеми Позлатен Бетмен Главата Mens Нараквици Опис на Производот, Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС ...

Хип-хоп злато, сребро Bling 4 броя кръг кръг Cz Iced Out верига гривна гривна високо качество на Мъже, Жени изискани луксозни бижута

BGN 33.00 41.58-21 %

​Материјал : Алуминиум & Сјајна Кристал Кристал & 24 K Вистински Злато ПозлатенНараквици Големина : 21.5 cm*за 3,7 смТежина : 80gБоја : Злато...

Натурален Тигрови Очи Камък Мъниста Гривна Буда Чар Гривни, Гривна И Мяу Жени Йога, Тибетски Молитва Малък Буда Гривна Подарък

BGN 4.78

Должина : 19cmВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Натурален черен обсидиан гривна кръгли мъниста гривна PIXIU гривни, гривни подарък за Grentam мъжки бижута

BGN 18.00 30.37-41 %

Име : Природни Црна Obsidian Хривнија Круг Монистра Хривнија Pixiu Нараквици Алки Подарок за Мажите Jade Накит...

мода мъже жени естествен камък бижута. 8 мм вулканични мъниста с тигровым око ръчно изработени гривни Strand

BGN 2.00 2.88-31 %

Материјал : вулкански, Тигар ОкоМушка големина : 8 mm100% сосема нов, Навистина висок квалитетние може да се направи custom size на нараквици.можете да ги оставите порака до нас од вкупната должина на хривнија сакате да ни направат.Цел повеќе од 6 компјутери ,Попуст од 3% off повторно

FATE LOVE Brand Chain линк гривна и гривни за мъже мед злато цвят пънк стил на човек, мода бижута подарък за гаджето си

BGN 9.00 9.90-9 %

100% сосема нов и висок квалитет Се испорачува од страна на оригиналниот производител Објектот 100% одговара на сликата...

2017 нови кристални гривни, гривни Нова Дамска мода луксозни бижута Чар новата колекция на марката Full Pave

BGN 4.00 4.78-16 %

Белешки : ①All производи се на вистинската слика ②We се мода накит додатоци фабрика, сите производи се со висок квалитет на животната срединапријателски материјали и технологија.③Welcome да побарате од нас да дизајн со вашиот примерок или фигура, и големо на нашите производи, мал подарок ќе се даде откако ќе купите производ...

Високо качество на ПУ кожена гривна мъжки плетени гривни, гривни Омар кука Закопчалката Pulseiras Masculina кръст Тагове дамски бижута

BGN 3.00 3.18-6 %

Врвен Квалитет на СТП Кожа Пол Мажи Плетенка Нараквици&Алки Hummer Кука Затворач pulseiras masculina Крстот Ознаки Женски НакитМатеријал : стп кожа + алуминиумскиБои : црна / кафеаваПовод : најдобри пријатели подароци , спорт ,рекреација1...

Горещи продажба на 50 бр./лот 12 мм кръгъл джинджифил Snap Button Сам щракне Button бижута и аксесоари гривна / колие с висулка аксесоар

BGN 17.00 19.18-11 %

Топла продажба 50pcs / многу 12mm круг ѓумбир snap копчето Diy прилепува копчето накит додатоци хривнија / ѓердан pendant додаток1) Тип : брзо копче Шарм 2) MOQ : 50 компјутери 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Се надевам дека ќе добар ден!Ви благодариме за вашиот добредојдени.

Коледни Подаръци Микро Проправи Циркон Семейна Къща Конектор Чар Златни Вериги Жените И Децата Гривни

BGN 3.00 5.28-43 %

1 2017 пролет и лето нов дизајн трибоја на листот во форма на популарните дами хривнија класичен убава мода highend нараквица.2.Боја : Злато,Сребро,Злато Се Зголеми3.Материјал : Циркон+Месинг4.Занает : МикроИнсерти5.Стил : Мода6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.7.Нашата Продавница :

VONNOR бижута гривни за жени многопластова кожено въже планински кристал сплав аксесоари Магнит Закопчалка гривна Bracelete Feminino

BGN 7.00 11.20-37 %

Име : Жените нараквициКоличина : 1 BUCМетална Боја : ЗлатнаЗатворач Тип : Магнет ЗатворачДимензии : Ширина 1.18 инчен (3cm), должина 7.48 инчен (19cm)производот се покаже :

Escalus магнитен женски био гривна 2Tone злато, сребро Гривна от неръждаема стомана, дамски бижута, аксесоари гривна Шарм

BGN 22.00 27.17-19 %

Магнетни Не ' Рѓосувачки Челик ХривнијаПол : ДамиМагнетни : NeodymiumБрој на Магнети : 12Гаус Сила на секоја Магнет : 3000gaussХривнија Боја : 2Tone 18 K Злато и Сребро.Хривнија Должина : 22cmХривнија Ширина : 0.5 cmВрвен квалитетИспорака преку Хонг Конг Пост Воздух Mail (Супер и Сигурен)Слични Производи : MBS310 S / MBS311 T / MBS312 T

Мъжете качество неръждаема стомана 8 Mm мъниста гривна от сребърен цвят мъниста еластична гривна за мъже подарък

BGN 4.00 6.72-40 %

Опис : Мажите нараквица, од нерѓосувачки челик хривнија, мушка хривнијаМатеријал : 316 L не ' рѓосувачки челикДолжина : 19.5 cmПакување : OPP вреќаПревозот : Превозот бесплатноМажите Квалитетни Нерѓосувачки Челик, 8мм Монистра Хривнија Сребрена Боја Beaded Еластична Хривнија за Мажи Подарок2016 година Нови Пристигнување Врвен Квалитет на Платина Позлатен Кристал Љубов Шарм Срцето Pendant Женски Моден Синџир Хривнија за Жени Utb1155

Златист Цвят Гривна Мода Бижута На Едро Кръгла Топка Маншети Гривни За Жени

BGN 10.00 14.38-30 %

Предмети : Златна Боја Хривнија Мода Накит трговија на Големо Круг Топката Ткаенината Нараквици За Жените Нова Мода Накит / Луксузни Класичен Стил,Партија Подарок Оригинална Накит Номинација Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба Pulseira Masculina Pulseira Feminina Orologio Uomo Joyas Де Plata Brazaletes Pulseras Mujer Pulseras Hombre Стил : Мода Накит / Висок Квалитет на Хривнија&Алки Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Животната средина Бакар,Злато Носи Позлатен Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Изјава Нараквици За Жените Пакет, Вклучувајќи : 1 buc Нараквици

Безплатна доставка 00 мода 10-11 мм черен натурален сладководни бароков перлена гривна 9

BGN 14.00 17.09-18 %

Долниот на Превозот и Ракувањето СтапкиНие може да разменуваат врати ставки за вас ако имате проблем со некој објект...

Естествен камък шпинел 2-3 мм Rondelle форма на разнообразни мъниста 925 сребро ръчно плетени блестяща гривна 7-8

BGN 31.00 33.58-8 %

За нас Ние сме накит компанија,ние правиме накит од себе.Ако имате стил сакате , ние може да го прилагодите за вас.За ДАНОЧНИ Ние ќе ги намали декларираната вредност на објектот цена, која нема да предизвика даночната генерално.Доколку знаеш за твоите земји е прилагодено прашање, ве молиме кажете ни и кои нема да предизвикаат данок...

Нов модел Bohemia различни мъниста и сплетен кабел смес жени САМ разкриваща медальон етерично масло дифузор гривна

BGN 7.87

Нови Бохемија Модел Различни Монистра и Плетенка јаже Мешавина на Жените DIY Openable Locket Етерично Масло Diffuser ХривнијаДоведе & nickle слободниLocket : за 16mmСекоја нараквица ќе исчезнат со 1pc лава мушка и 2pc чувствува топки.Капка превозот е добредојдена .Слики : Повратни информации и Повратни информации е важна за нас ! Ние одговор на нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее...

Водоустойчив! 25мм/30мм винт отгоре Сребърен кръг на обръч гривна медальон с кожена каишка

BGN 9.60

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!над $200, слободни DHL / Федекс / EMS превозотнашите минимум цел е $10,ако вашата нарачка биле помалку од $10, pls кликнете на линкот подолу за да ја плаќаат поштарина : боја : сребренаголемина на locket : 25мм / 30ммотворен стил : завртка врвот, водоотпореноблик : тркалезнакожа тип : заврши хривнијаШопинг процес : Пакување процес : Испорака : Накит одржување : Повратни информации : 1...

Lnrrabc 1бр Womem популярен сплав възел любов открит копчета за гривна гривна мода бижута златен сребърен черен

BGN 1.00 1.50-33 %

Почитувани Купувачи : 1 Со цел да се подобри квалитетот на нашите услуги ако сте примиле производ има било каков проблем,не отвори спорот директно,не ја потврдуваат производи директно,ве молиме контактирајте со нас на прво место .Ако се отвориспорот,aliexpress ќе треба многу долго време да се реши тоа и Отпад од вашето драгоцено време...

Мода Унисекс Гривни Друго От Естествен Камък, Метал Златист Цвят Барабани Мъниста Фитнес Молитва Гири Гривни За Жени, Мъже От 25

BGN 3.00 3.84-22 %

0Моден Унисекс Нараквици Barbell Природен Камен Метал Златна Боја Barbell Монистра Фитнес Молитва Гира Нараквици За Жени Мажи 25 Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метал Алуминиум во Тежина : 20.5 g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Пакет се вклучени : 1pcs Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Татко / Мажи / УнисексПогодни за : Млади и Зрелост женски машки и

Горещи Продажба Мъжете Гривна От Естествени Камъни Живи Гири Гривна Вулканичен Камък Мъниста Фитнес Рок Мъжете Гривна -25

BGN 3.00 3.84-22 %

0Топла Продажба Мажите Хривнија Природни Камења во Живо Гира Хривнија Вулкански Камен Монистра Фитнес Рок Мажите Хривнија 25 Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метал Алуминиум во Тежина : 18.3 Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Пакет се вклучени : 1pcs Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Татко / Мажи / УнисексПогодни за : Млади и Зрелост женски машки и

IJB0320 търговия на Едро с 50 бр. / лот аксесоари от неръждаема стомана, сребро / злато/rose Gold разширяване на телена гривни 45 мм~65 мм регулируем размер

BGN 134.00 140.80-5 %

Ние се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrysПовеќе од 10 години на производство искуствоПрилагодено дизајн ,слободни гравирање ,Одличен за попродажбата на услугатаНие, главно, се прават квалитетни производи , ние сме тука и подготвен да одговори на турнеја прашања веднаш ...

10 мм верижни гривни за мъже на едро 925 щампован със сребърно покритие гривни, мода гривни сребърни бижута

BGN 6.00 7.55-21 %

acheter плус que 3 еез, obtenir 5% де RÉDUCTION де réduction!Ве молиме имајте во предвид : ние изберете ПРОЗОРЦИ за превозот тука само за некои земјата лесно да се купи ова, ние ќе брод тоа преку хонгконг пост.ако вашата нарачка над 250 ќе брод преку ЕМС или DHL за бесплатен превозот...

SINZRY ръчно изработени бижута Чар гривни луксозни вносни стъклени кристали САМ цвете модни гривни, бижута изявление

BGN 44.00 48.00-8 %

Состојба : brandeнова мода кристал нараквици, трговија на големо цена; Бренд : Sinzry Камен : увезени кристал Материјал : кристал Прилики : Свадбена Ангажман Датира Предлог денот на Вљубените Gitt За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели Себе Еколошки Стандард : Олово,Никел,Кадмиум Слободни Должина : 17cm...

WANDO 2 бр./лот африкански бижута цвете Златен Дубай гривна Африканска гривна конци, эфиопские бижута Wb51-2

BGN 13.00 15.84-18 %

INFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTOINFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTO[marca] WANDO 2 парчиња / многу Африкански Накит Цвет Златна Дубаи Хривнија Африкански Тема Нараквица, Етиопската Накит wb512[Piedra директорот] Вистински 24 K злато позлата [Боја] Златна бојаCARACTERÍSTICA : Љубовник,Сопруга&Сопруг,Девојка&Дечкомора да се има квалитетФотографијата беше не постапува во реално времеНапомена : Материјал : 24k вистински злато позлатен, Не 100% Солидна Злато.Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа...