Discount-luxuries.news - активни съставки

Discount-luxuries.news - активни съставки

Discount-luxuries.news - активни съставки

10шт EP4CE30F23C8N EP4CE30F23C8 EP4CE30F23 BGA484 нова

BGN 313.00 329.12-5 %

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

10шт LPC1767FBD100 LPC1767 LPC1767FBD QFP100 нова

BGN 39.00 41.30-6 %

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

20m K тип на екрана термо-двойка проводник на термодвойка тел 2*0.7 Mm компенсиране на тел външна кожата от неръждаема стомана за сензор

BGN 41.00 44.61-8 %

*** Добредојдовте на More Suns *** Ние нудиме сите видови на Електронски Компоненти (Модули,Кабли ,Сензори,NTC, Алуминиум heatsink / waterblock / бакарни цевки ,Прекинувачи, Кристално Осцилатор и Конектори, итн.) со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн според вашата потребаПовеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски 20 МИЛИОНИ К Тип Shield ТЕРМОНЕКОЛКУ ЖИЦА Thermocouple Жица 2*0.7 мм компензираат Жица Надворешниот Кожата е од не ' Рѓосувачки Челик за Сензорот(Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )Име на производ : Thermocouple КАБЕЛТип : тип K E JЧеличното јадро дијаметар : 2 * 0.4 или 0.5Количина : 100 m / ролнаОдличен квалитет, а заварување глава може да се примени директно на инструментот за мерење температураТемпература : 73 ℃ ~ 782 ℃Материјали за изолација : внатре е fiberglass, надвор е од не ' Рѓосувачки челик ткаени метал оклопнаЧеличното јадро материјал : ni cr легура / никел силициум легураЗнамето, црвено, за позитивен / сино за негативни.Плаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

20pcs U0301for IPhone 5S 6 6plus 6s 6s-fix Plus Repair Blue Screen Display IC 4pins

BGN 23.76

Опис на производотНие нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Ние се специјализираат воелектронски компоненти и мобилен телефон замена на делови над 10 години...

900 бр 18 стойност A1015 - 2N5551 биполярни сигнал транзистор NPN PNP комплект комплект

BGN 18.00 24.42-26 %

Карактеристики : 100% Сосема Нов Кол : 900 Компјутери Вредност : 18 Забелешка : Поради тешки обем на работа и тежок пакување, не ја отфрли некои индивидуални дуплирање или квантитетот несовпаѓање...

D2205UK D2205 UK-оригинален транзистор

BGN 37.60

Добредојдовте во нашите продавници! Ако купите голем број на повеќе или имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро! НАПЛАТА & ВРАЌАЊЕ : Ние нудиме гаранција за сите објекти кои што се продаваат...

IT8887HE AXS AXA (10 бр./лот) Безплатна доставка QFP-128 чисто нов оригинален чип и чип

BGN 59.00 61.89-5 %

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка...

Безплатна доставка 0-200000lux 3in1 датчик за интензивност на светлината / RS485 Modbus протокол сензор за температура и влажност на въздуха предавател за

BGN 85.00 90.40-6 %

DC напојување : 1030 VDC Максимална потрошувачка на енергија : 0.4 W Точност : Влажност : ± 3% RH (5% RH ~ 95% RH, 25 C) Температура : ± 0.5 C, (25 C) Светлосен интензитет : ± 7% (25 C) Светлосен интензитет опсег : 0200000lux Работна температура : 20 ~ 60 C, 0% RH ~ 80% RH долгорочна стабилност : Температура : ≤0.1 C / y Влажност : ≤1% / y интензитет на Светлина : ≤5% / y време на Одговор : Температура : ≤18 S (1m / s брзина на ветрот) Влажност : ≤6s (1m / s брзина на ветрот) Светлосен интензитет : 0.1 S повратен сигнал : RS485 излез (Modbпротокол)Услуга На КлиентитеПЛАЌАЊЕ1.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.2.Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .ПРЕВОЗОТ1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.2.Ние ќе ја испрати на предмети со 25days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот.3...

Безплатна доставка MIC2019YM6 MP3202DJ N10 SG6858TZ TPS2553DBVR TPS61070DDCR TPS61071TDDCRQ1 TS5A3159DBVR TS5A3159 USBLC6-2SC6 SOT-23

BGN 9.74

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас...

TSB41AB1PHP TSB41AB1 TQFP64

BGN 45.25

Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството Интерфејс Возачи, Примачи, Трансиверите Серија Тип Transceiver Број на Возачи / Примачи 2 / 2 Протокол IEEE 1394 Напон Понудата 3 V ~ 3.6 V Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај 48TQFP Изложени Подлога Снабдувач Уред Пакет 48HTQFP (7x7)

чисто Нов MS5540 5540CM MS5540CM модул барометър MINITURE SENSOR MS5540 CM

BGN 14.00 14.43-3 %

100% Нов MS5540 5540 CM MS5540 CM МОДУЛ БАРОМЕТАР MINITURE СЕНЗОР (MS5540CM) Категорија Сензори, Transducers Семејство Притисок Серија Притисок Тип Апсолутна Оперативен Притисок 10 ~ 1100 mbar Порта Големина Излез Дигитален Точност Напон Снабдување 2.2 V ~ 3.6 V Престанок Стил PCB Температурата на работа 40°C ~ 85°C Пакет / Случај 6.2 x 6.4 милиметри Модул