Discount-luxuries.news - обеци

Discount-luxuries.news - обеци

Discount-luxuries.news - обеци

Мода квадратна форма, цирконий с висулка, обеци за жени 2017 най-добрият подарък за приятел популярните дамски бижута BroncosE80005

BGN 5.00 6.14-19 %

ОписОпис : Карактеристики : Студ Обетки Сложена и бисерни Цвет шема Булчински Чешли Погоден за свадба се облекуваат,украсување Свадба коса стил Згодна и волшебно Обетки ,Симбол на богатство Луксуз и Долготраен бракСпецификации : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјал : Бакар&Кубни Циркони Боја : Прикажува како слики Size : 25*8мм(L x W) Нето Тежина : 3.9 g Стил : Модерен, Убава И Популарна Дизајн Повод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија, Шопинг,свадба 1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена...

Мода Бижута Луксозни 3 Цвята Злато Напълнена Перлени Обеци Тел Кухи Женски Сватбени Партия Подарък Бижута

BGN 4.14

Метал Тип : Роза Злато ПозлатенГолемина : 43mm*9mms hipping 1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост / Сингапур пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена...

Джули Wang 1 двойка 4/5/6/8/10/12/14/16 мм акрил унисекс обеци черен / червен/зелен обеци аксесоар за жените момиче

BGN 4.00 4.48-11 %

Добредојдовте во мојата продавница !Brandname : Julie ВангРеден Број : CJ944Објектот Стил : Мини шарм s за Патент повлекува, Копче за синџири,Rosaries,Висиуметност,Нараквици,Ѓердани,Anklet,ОбеткиМатеријал : АкриликГолемина : 4 / 5 / 6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 16mmБоја : Како На Сликата ПрикажанаСребро.КОЛИЧИНА : 1 PairsAnswer : ___________________________ Note : 1cm=10мм ,1mm=0.0393 инчен,1inch=25.4 mmКако да конвертирате сантиметри да инчи1 сантиметар е еднаков на 0.3937007874 инчи : 1cm = (1 / 2.54) = 0.3937007874На растојание d во инчи () е еднаков на растојание d во сантиметри (cm) поделен со 2.54 : d () = d (cm) / 2.54

Жена бижута Обеци Дъга цветни смесени перлени снопове виси на кука обеци истински естествени сладководни перли

BGN 11.00 15.98-31 %

Број : E031Големина : 8mm различна големина, различни цена!Можете да ги проверите сите обвиненија пред да го купите!Wholesales можеме да разговараат за детали!Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

YFJEWE мода Crystal дълги обеци спад за жени злато и сребро покритие на булката обици сватбени украси ухото аксесоари E358

BGN 4.00 5.66-29 %

Нашите купувачот заштита само ја заштитува методи за плаќање на aliexpress како што е подолу.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да contacr нас.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на плаќање.Ако сакате да се направи каква било промена ,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за побрзо, или ние ќе ви ја испратиме стоката на адресата која ја остави на редоследот на информации само...

Жените ухото клип маншет приключи на хрущяла, обеци, мода клип на обеци, пиърсинг пънк-рок кухи ушни маншет Eardrop бижута за тяло

BGN 1.00 2.27-56 %

JA0020298Спецификација : Бренд новиМатеријал : алуминиумскиБоја : сребро, како слика покажуваВнатрешен Дијаметар : прибл...

Реколта змии винтидж обеци златист цвят с малки AAA + CZ каменни обеци стилен подарък за любителите клип на обеци Aretes AE345

BGN 8.00 14.93-46 %

Личност Змија Гроздобер Обетки Љубители Клип Обетки AE345​Предмет : Клипот Обетки AE345Позлата : Бело Злато,Жолто ЗлатоМатеријал : ААА+ Кубни Циркони1 Прифати Трговија На Големо , Големо Количество , Најдобра Цена2 Обичај Пакет : ве Молам, ве молиме кажете ни ако ви треба Velevt Торбичка или Подарок Кутијание, исто така може да прилагодено луксузни пакет за специјални ако треба и контакт со нас !3 Прилагодено Дизајн : да ја прифатиме дизајн кој е уникатен за вас ...

Shineland Индийски Бижута Boho Обеци, Мъниста Смола Камък Издълбани Спад Етнически Обеци Нов Brincos За Жени, Модни Аксесоари

BGN 9.00 12.29-27 %

Shineland Индискиот Накит Boho Обетки Монистра, Смола, Камен Издлабени Капка Етничка Обетки Нови Brincos За Жените Модни Додатоци

2 двойки от африканските големи обеци за жени, жълто злато напълнена месингови африкански Обеци Злато, Арабски / эфиопские обеци

BGN 5.52

Компанијата Alibaba Webesite : Bangrui Африкански Големи Обетки за Жените, Жолто Злато Позлатен Исполнет Месинг Африка Обетки Злато,Арапскиот / Етиопската ОбеткиНапомена : Minmum цел>$3 за да може да се меша цел Цел ,Pls плати товарни $1.5.товарни Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail Цел≥$1000 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Пошта обично цена 2050 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

WANDO африкански обеци четка за жени златист цвят висулки бижута етиопия, Нигерия, Конго, арабски подарък любовта монети, обеци We4

BGN 9.00 12.80-30 %

INFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTOINFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTO[marca] WANDO Африкански Tassel Обетки за Жените Златна Боја Шарм Накит Етиопија,Нигерија,Конго,Арапските Подарок љубов Монети обетки we4[Piedra директорот] Вистински 18 K злато позлата [Боја] Златна бојаCARACTERÍSTICA : Љубовник,Сопруга&Сопруг,Девојка&Дечкомора да се има квалитетФотографијата беше не постапува во реално времеНапомена : Материјал : 24k вистински злато позлатен, Не 100% Солидна Злато.Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа...

1 Чифт Жени Ретро Крила На Ангел Крило Форма На Сплав Момичета Ухото Шипове Бяло Перо Кука Обеци Очарователни Бижута

BGN 0.86

Материјал : Алуминиумски+ПердувГолемина : 11*3.8 cmНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник сабота со исклучок на празници...

10 двойки памук коприна пискюл обеци, проправи Кристал кристал пискюл бижута за жени Бохемия обеци ER375

BGN 29.00 32.00-9 %

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : Кристал Отвори,Свила Tassel Количина : 10 пара(Мешавина боја) Tassel Должина : Околу 22mmПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

Индийски Стил Овални Пискюл Лист Мъниста Изявление Обеци, Дамски Бижута Ухото

BGN 1.00 2.37-58 %

Спецификации : Кој овална форма и tassel лист & монистра dangle, изгледа прилично уникатен.Одличен подарок за некој кој сака да се издвоите од толпата.Погоден за свадба, вечер партија, банкет, клуб или друга посебна прилика.Тип : ОбеткиПол : ЖенитеТема : УбавинаМатеријал : Метал, МонистраПрилики : Свадбена, Вечер Партија, Банкет, Подарок, Датира, Клуб, итнКарактеристики : Овална Форма, Tassel Лист & Монистра, Индиски Стил, Кука ОбеткиГолемина : 9.2 cm x 1.7 cm / 3.62" x 0.67" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 Пар Обетки

1 бр мода прост двойна C хрущял не пиърсинг маншет клип на ухото обеци подаръци за жени, мъже

BGN 0.53

Начин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник сабота со исклучок на празници...

Свеж Сладък 925 Сребро Обеци Нередовни Зелен Естествен Камък Друзы Кварцов Кристал Кабошон Обеци Момиче Жените Подарък

BGN 7.00 7.44-6 %

Свежо Симпатична 925 Sterling Silver Студ Обетки Нерегуларни Зелена Природен Камен Druzy Кварцен Кристал Cabochon Earring Девојка Жените ПодарокКарактеристики : Материјали : Физички druzy камен Камен Големина : Прибл...

Brinco 2018 Циркон котка обеци за жени нова мода елегантен коте обеци бижута

BGN 6.72

Големина: 10мм Тежина : 1.8 g Материјал: циркони,бакар Позлатен Платина,сребро игла Технологија Рафинирани и одличен занаетчиски Пакет 1pcs во една opp,надворешниот картон рок на Плаќање ЗАЧУВАМ Време на Испорака во рок од 3 дена откако ќе ја добиете вашата исплата Превозот начин DHL / UPS / EMS / ФЕДЕКС / ТНТ итн Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство...

2018 Мода с кристали обеци багаж преувеличен темперамент Brinco акрилни цветя, листа дълги обеци четка за момичета

BGN 1.00 1.22-18 %

ГОЛЕМИНА : 5 CMAnswer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.2...

2018-нови дамски обеци, модни бижута златни цветя зелена висулка дълги обеци аксесоари класически елегантен D147

BGN 11.00 13.15-16 %

Купи повеќе од 2 парчиња, се 3%OFF попуст ! ! !2018 Нови жените earring мода накит злато цвеќиња, зелени pendant долго капка обетки на мало трговија на големо додатоци класичната D147 (1) Пакување : 100% Сосема Нов (2) Боја : Зелена (3) Тежина : Околу 7.5 g (4) Големина : За 7.1 CM (5) Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради variatins помеѓу компјутерски монитори и голо око боја разлика...

Нови Модни Смола Crystal Винтидж Обеци Перо 2018 За Модерните Жени Горещи Продажба На Бижута, Обеци Аксесоар

BGN 3.00 3.63-17 %

Нов Луксузен Смола Кристали Гроздобер Пердув Обетки 2018 За Мода Жените Топла Продажба Накит Обетки Додатокuction : Нов Луксузен Смола Кристали Гроздобер Пердув Обетки 2018 За Мода Жените Топла Продажба Накит Обетки ДодатокРеден Број : ed00823bГолемина на : 4*1.3 смТежина : 10.7 g

Обеци изискани бижута Обеци за жени продажба на предложение за цена на едро на Детелина кристали от Австрия 83884

BGN 14.99

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИEarings парична Казна Накит Обетки За Жените Понуда За Продажба на Големо Цена Детелина Кристали од Австриската Материјал : алуминиумски,Кристали од Австриската Плоча : бело злато позлатен Големина : 1.5*1.5 CM Тежина : 3.7 g / пар

Хладен 316L неръждаема стомана Вълк обеци G003

BGN 25.60

316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не / дамка / ги кородираат / рѓа / оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Кул подарок за Кул Човек!!Тип : СтудМатеријал : Soild 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликЛицето Големина : Прибл...

2017 специална оферта Безплатна доставка фабрика продажба директно Звезда на модни обеци горещи продажба на Едро Crystal Коледа 87014

BGN 8.02

Специјална Понуда Бесплатен Превозот фабрика за Продажба Директно Star Мода Обетки Топла Продажба Wholesaling Кристал Божиќ Материјал : алуминиумски,кристалната Плоча : роза златна Боја, Големина : 2*1.2 СМ Тежина : 7.9 g / пар