• Ново
waase Speedo Meter Gauge тахометър инструмент калъф за YAMAHA YZFR1 YZF R1 2002 2003

waase Speedo Meter Gauge тахометър инструмент калъф за YAMAHA YZFR1 YZF R1 2002 2003

BGN 53.18
BGN 51.00 -4 %

Сума
Налично за поръчка

Метар Мерач Случај Покрие Опис Кол : една Боја : Како на сликата прикажани
Fitment : За YAMAHA R1 2002-2003 Година Материјал : Пластични Состојба : 100% сосема нов резервни објект,без оригиналниот пакет. инструкции за инсталација Не се Вклучени. Плаќање прифаќаме само Зачувам . Ве молиме да ми даде точна адреса кога ќе се направи плаќање преку Зачувам. Ние го цениме навремена исплата и со нетрпение очекуваме да се направи thebusiness со вас во иднина. Пакетот ќе бидат испратени на вашата адреса на Зачувам,ве молиме бидете сигурни дека поштенска адреса е точно на Зачувам, ние нема да бидат одговорни за лажни или неточни информации дадени. Пратката пакет ќе брод од страна на меѓународната воздухопловната од Кина,тоа ќе потрае околу 15-21 работни дена ( освен за одмор и викенд ) за испорака. Ние ќе брод објектот во рок од 2 работни дена откако трансакција е завршена и го испрати на превозот информации на вашата e-mail по испраќаат надвор. Ве молиме mail мене ПРВ за точно превозот цена, ако сакате да брод од страна на ПРЕПОРАЧАНА ПРАТКА или сакате да се купи повеќе од еден објект. Увозни давачки,даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар(испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре / не мешајте ги за дополнителни shippi нг полнење. Политика на враќање На купувачот плаќа за враќање или размена на превозот. Парите ќе бидат вратени преку Зачувам откако ќе ги примите врати пратката. Ве молиме испратете предмети(s) назад кон нас во оригиналната состојба со оригинална кутија. Превозот и ракувањето со задолжен ќе биде да не се враќа,сите надоместоци ќе бидат направени врз основа на победа цена само.

Всичко за продукта

Височина На Продукта:
0inch
търговска марка:
waase
Името На Модела:
За YAMAHA R1 2002-2003
Широчина На Елемента:
0inch
Дължина На Продукта:
0inch
Вид На Материала:
Пластмаса
Диаметъра На Продукта:
0inch
Тегло На Продукта:
0.3kg

Подобни продукти в категория

За Kawasaki VN700A Вулкан 1985 ZN700A Оод 1984 1985 VN700 ZN700 A 12V Solenoid Starter Lgnition Key Switch Starting Relay

Добредојдовте во мојата продавница!Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот.Опис : Функција100% Сосема нов и висок квалитет; Одговара За : 1985 1990 година Kawasaki EN450 A 454 Ltd 2000 2000 Kawasaki KEF300 A Lakota 2001 2003 Kawasaki KEF300 B Lakota Спорт 2000 2004 Kawasaki KLF300 B Bayou 2x4 2000 2004 Kawasaki KLF300 C Bayou 4x4 1993 1999 Kawasaki KLF400 B Bayou 4x4 KLF400 2008 2013 Kawasaki KRF750 Teryx 750 4x4 1998 2002 Kawasaki KVF300 Prairie 2x4 1998 2002 Kawasaki KVF300 Prairie 4x4 2003 2009 Kawasaki KVF360 Prairie 2x4 2003 2012 Kawasaki KVF360 Prairie 4x4 1997 2002 Kawasaki KVF400 Prairie 2x4 1997 2002 Kawasaki KVF400 Prairie 4x4 2006 2013 Kawasaki KVF650 јас Брутална Сила 4x4 2006 2010 Kawasaki KVF 650 Брутална Сила HD јас 2015 2017 Kawasaki KVF 650 Брутална Сила 2005 2017 Kawasaki KVF750 Brute Force 2012 2017 Kawasaki KVF 750 Брутална Сила EPS 1985 1985 Kawasaki VN700 A Вулкан 1986 2008 Kawasaki VN750 A Вулкан 1986 2006 Kawasaki ZG1000 A Concours 1986 2003 Kawasaki ZG1200 Војаџер XII 1984 1985 година Kawasaki ZN1100 B Ltd 1983 1988 Kawasaki ZN1300 A Војаџер 1984 1985 Година Kawasaki ZN700 A Ltd 1990 1992 Kawasaki ZR550 B Zephyr 1991 1993 Kawasaki ZR750 C Zephyr 1986 1987 Kawasaki ZX1000 A Нинџа 1000 R 1986 1987 Kawasaki ZX1000 G Нинџа 1000 1985 1985 Kawasaki ZX550 A GPz 1985 1987 Kawasaki ZX600 A Нинџа 600 R 1983 1985 година Kawasaki ZX750 A GPz 1984 1985 Година Kawasaki ZX750 E Турбо 1987 1990 Kawasaki ZX750 F Нинџа 750 R 2014 2017 Kawasaki KAF 620 Мазга 4000 / 4010 2012 2013 Kawasaki KRT 750 Teryx 4 2014 2017 Kawasaki KRF800 Teryx 2014 2017 Kawasaki KRT 800 Teryx 4 Големина : 4.5*4*5cm; го ЗАМЕНУВА За Kawasaki ОЕМ ДЕЛ #S : 270101235 270101098 270100766Пакет вклучувајќи1 X Стартер РелеДа konw на компатибилен возила,ве молам да ме контактиратеВе молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред купувањеНие ви ја нудиме оваа точка 1 година Гаранција за Квалитет !!!!! Во овој период, ако добиете било кој квалитет на проблемот, можете да нè контактирате и да се врати кај нас, кога ќе добиваат враќање објект, ние ќе го препрати на нови една за вас, но под услов дека треба осигура тоа е нашиот производ квалитетот проблем и тоа беше се користи во вистинскиот начин, и ќе треба да се плати за враќање такси превозот.Ви благодариме за вашето разбирање.Answer : ___________________________ Note : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 10.00 11.18

Високоефективен на бобината Motrocycle PW50 PW 50 за Honda CBF125 CBR125 CR125 CR500 CR250 CR450 57 мм разстояние от център до център

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ Motrocycle Палење серпентина PW50 ФОТОНАПОНСКИ 50 за Хонда CBF125 CBR125 CR125 CR500 CR250 CR450 57mm од центар до центарБренд Нови Палење Калем како што се гледа на сликата...

BGN 23.36

Alconstar-мотоциклет Akrapovic Yoshimura шумозаглушител на изпускателната тръба Escape Мото Състезания NINJA GSXR600 Z750 TMAX530 MT07 MT09 CBR250

Состојба : 100% сосема нов Издржливи и висок квалитет Моден дизајн стил , одличен додаток за во автомобил да се облекуваат вашиот вози...

BGN 25.00 38.40

Glixal Магнито Ротор ръкохватката за GY6 49cc 50cc 139QMB 139QMA мотопед скутер ATV Go-Kart двигател (8 полюсите)

12795Внимание Ве Молиме : 1 Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот.2...

BGN 11.18

Slip On за Honda CBR300 CBR 300 мотоциклет промяна шумозаглушител на изпускателната тръба конектор на средно ниво тръба тръба Бягство от неръждаема стомана

Ние обезбедуваме 2005, 1683, 1001 Купони,Добиете Купонот Пред да Плаќаат за да ги Зачувате Вашите Пари!Ве молиме кликнете на овој линк за да добијат сини Картони ^^Почитувани Купувачи, ве молам, разберете дека Налепници или Ласерски Одбележување е само бесплатен сервис ние обезбедуваме за нашите клиенти, нема други значења, нашиот бренд е "KAJIMAOYI", ние го направи производи од нашата фабрика...

BGN 41.00 44.18

DWCX 12V 4Pin регулатор на напрежение изправяне подходящ за GY6 50cc 125cc 150cc мотопед скутер ATV Gokarts мотор бъги

12 V 4 Pin Напонски Регулатор Rectifier одговара за GY6 50cc да 150cc Мопед Скутер АТВСостојба : 100% нови Боја : Сребро & црн Материјал : гума & пластични & метал Напон : 12 V Објект се вклучени : 1 x Напонски регулатор Компатибилен Со : одговара за Скутер, Мопед, atv настана, Gokarts, Buggie со GY6 Моторни 50cc да 150ccОва Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И ВистинскиAnswer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.Функција : 1) за Заштеда на енергија и стабилизирање на струја.2) Повисок степен на електронски компоненти.3) Директна замена за вашиот оригинален единица.4) Plugandplay, директно одговара, лесна инсталација.5) собранието Не е потребно.

BGN 12.00 14.38

GY6 50cc 150cc детайли на двигателя, състезателни AC сплав CDI 4+2 Pin китайски скутер части ATV части Znen Baotian Taotao Baja @10

GY6 50cc 150cc Делови на Мотор Racing AC Легура CDI 4+2 Pin Кинески Скутер Делови АТВ Делови Znen Baotian Taotao Baja1) Состојба : 100% Сосема Нов2) Предмет : CDI3) Одговара за Хонда XR100 CRF50 CRF70 CRF1504) Боја : Како на Сликата Шоу5) Големина : Како се Покаже Слика6) Количина : 1 Парче7) Пакет се Вклучуваат : 1 Компјутер CDI8) Забелешка : ве Молиме двојно проверете ја големината пред да нарачки, и ако имате било какви прашања, pls контактирајте со нас, ви благодарам многу!!!9) Спецификација : Ова CDI ќе се елиминира ревлимит што го задржува вашиот велосипед ограничени, и исто така да ја ресетирате вашата палењето крива за подобро забрзување, МНОГУ повеќе од популарен портокал компактни единици!Оваа единица ќе ви даде 510 милји брзина поттик на вашиот велосипед и сите што треба да направите само приклучете го...

BGN 12.00 13.79

Slip On Линк Pipe за BMW S1000RR S1000 RR 2010-2014 мотоциклет промяна шумозаглушител на изпускателната тръба Connect Mid Middle Contact Pipe

Ние обезбедуваме 2005, 1683, 1001 Купони,Добиете Купонот Пред да Плаќаат за да ги Зачувате Вашите Пари!Ве молиме кликнете на овој линк за да добијат сини Картони ^^Почитувани Купувачи, ве молам, разберете дека Налепници или Ласерски Одбележување е само бесплатен сервис ние обезбедуваме за нашите клиенти, нема други значења, нашиот бренд е "KAJIMAOYI", ние го направи производи од нашата фабрика...

BGN 56.00 58.46

Ключ замъка запалване за Yamaha FZR250 1987 1988 FZR400 1988 1989 1990 FZR600 1989 1990 1991 1992 1993

Опис : Состојба : 100% Нови,високо квалитетни и многу издржливиБоја : како на сликата покажаТежина : 0.4 kgFitment:Јамаха FZR250 (19871988) / FZR400 (19881990) / FZR600 (19891993) вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

BGN 22.35

6-пинов състезания CDI Скутер ATV Go Karts GY6 SunL Kazuma Roketa Taotao Kymco Sunl Скутер Moped ATV Gokart QMB139 50cc 125cc 150cc

6Pin Трки CDI Скутер АТВ Оди Karts GY6 Sun L Kazuma Roketa Taotao Kymco Sunl Мопед Скутер АТВ Gokart QMB139 50cc 125cc 150ccСостојба : новаОдговара на atv настана, Мопеди и да Одат Karts ...

BGN 17.00 17.94

Мотоциклет регулатор на напрежение изправяне на VMX17 V-Max 2009-2012 г. 10 11

МОТОЦИКЛ Напонски Регулатор RectifierФункција : Состојба : нова и hight квалитет Напонски Регулатор Rectifier Количина : едно парче Состојба : 100% Сосема Нов Лесна Инсталација...

BGN 62.38

DWCX LED 13000 об / мин мотоциклет тахометър + dual скоростомер, километраж, сензор метър за Harley Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki Chopper

LED 13000 ВРТЕЖИ во минута Tachometer + Dual Брзинометар Броило Мерач Метар одговара за МотоциклСостојба : 100% нов Материјал : не ' Рѓосувачки челик школка & Стакло врвот Школка во Боја : Хром позлатен Внатрешна Боја : Црна Облик : Круг Големина : 60(Д) x 55 mm(H) Надворешниот дијаметар : 67mm Монтажа дупка со дијаметар : 10мм Tachometer единица : RPM Брзинометар единица : km / h Броило единица : km Брзинометар капацитет : 0180km / h ВРТЕЖИ во минута Мерење : 013000 ВРТЕЖИ во минута Светлото боја : нагласи blue& жолта Компатибилен Со : Вклопат за повеќето мотори со 4 мозочен ударОдговара за Хонда, за Јамаха, за Kawasaki, за Suzuki, KTM, АТВОдговара за ХарлиДејвидсон, Плувка, ChoppersОдговара за најразлични апликации, Motorcross трки, Мотор, мопед, итн....

BGN 41.00 49.58

1бр високоефективен запалителната свещ CR7HSA една свещ за TRX90 TRX Raptor 90 Grizzly 50 80 TTR50 TTR125 TTR 4549 $

1pc Високи Перформанси Искра Plug CR7 HSA Искра Приклучок За TRX90 TRX 90 Raptor Grizzly 50 80 TTR50 TTR125 TTR 4549Оваа точка одговара на следните модели : за Арктикот Мачка 50 2x4 2008за Арктикот Мачка 90 2x4 20022004за Арктикот Мачка 90 2x4 4мозочен Удар 20042008 20102011за Арктикот Мачка DVX 50 2006за Арктикот Мачка DVX 90 20062008 20102011за Bombardier DS90 20022003за Bombardier DS90 4мозочен Удар 20022006за Bombardier Потрагата 90 2004за Bombardier Потрагата 90 4мозочен удар 2004за EТОН Viper 70 4мозочен Удар 20062007за EТОН Viper 90 R 4мозочен Удар 20062007за EТОН YXL 150 2004 до 2007 годиназа Хонда CB125 TT 1990за Хонда CB250 Nighthawk 19912008за Хонда CRF100 F 20042009 2011за Хонда CRF80 F 20042009 2011Карактеристики : Тип : Plug ИскраМодел : CR7 HSAДобавувачот Референца : CR7 HSAТема : 10ммОтпорник : ОтпорникСтигнат до : 1 / 2"Добавувачот Референца : 45491...

BGN 7.00 8.30

Електромагнитно реле на стартера е мотоциклет за GY6-125 Round

Мотоцикл Стартер Реле Електромагнетниот GY6125 КругФункција : Состојба : Сосема нов Тип : изборен Круг GY6125 Дијаметар : 35mm Максимална : 50.4 mm Бакар терминал дијаметар : 5.5 мм Pinout должина : 200mm Јакна должина : 39.2 mm Овозможи на струјата : ≤100 A Ослободување напон : 4 V Pickup напон : 7.5 V Погоден за GY6125 МотоциклФункција : Главно за стартување на мотор, на мотоцикл, па како да се направи моторни нормално функционирањеПакет вклучувајќи1 x Стартер Реле Електромагнетниот

BGN 12.77