• Ново
Алуминиев регулатор на токоизправител с напрежение за CBR900 CBR954 CBR929 2001 2002 2003 мотоциклет уличен мотор за мотокрос Безплатна доставка

Алуминиев регулатор на токоизправител с напрежение за CBR900 CBR954 CBR929 2001 2002 2003 мотоциклет уличен мотор за мотокрос Безплатна доставка

BGN 43.18
BGN 37.00 -14 %

Сума
Налично за поръчка

Напон Rectifier Модератор
Количина : 1 Парче
Боја : Како се покаже
Состојба : Нова и Висок квалитет
(Лесна Инсталација. Директни ОЕМ fitment)
*Подобрување на топлина мијалник и полнење способности.
*Директна замена за вашиот оригинален единица.
*Plug-and-play, директно одговара, лесна инсталација.
Fitment : CBR600 F4i 2001-2007
NSS250 2001-2003
CBR600 RR F5 2003-2006
CB900 (CB919)2002-2007
CBR900 CBR954 CBR929 2001-2003
CBR1100 XX 2001-2004
VTX1300 2003-2007 година
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето. 3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.
1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

Всичко за продукта

Подобни продукти в категория

24V 12V на автомобил, мотоциклет LED панел цифров волтметър дисплей авто Автомобил волтметър панел водоустойчив волтметър, сензор за лодки

Карактеристики : Универзално одговара на повеќето DC 12 V / 24 V Мотор, Автомобил, Брод, АТВ,Camper, Каравани, Патување Приколка итн.Мини големина и лесно да го инсталирате, одлична за проверка на Напон.3цифри Дисплеј, Сини LED дигитален дисплеј цевки.Водоотпорен дизајн, монтажа на панел со 11 / 8"" дупка, 0.25"" дебела, најлонска задржување на орев има метар во место.Се користи за следење на складирањебатеријата напон, со обратна врска заштита.Навремено да ја сфати состојбата на батеријата напон.Известува кога напонот ќе стигне до 15 V / 30 V.Спецификации : Meterial : ABSБоја : ЦрнаНапонски Мерен Опсег : 5 15 V (Сина дигитален дисплеј)Флеш Сигнализација : 15 V,30 VНавој Дијаметар : 28mm / 1.1""Пакет се вклучени : 1 x Автомобил мерач voltmeter1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 21.52

Glixal Скутер 3-пинов мини-слаби фарове бутон за превключване за GY6 49cc 50cc 125cc 150cc китайски мотопед скутер (2 бр.)

12795Внимание Ве Молиме : 1 Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот.2...

BGN 1.58

PHULEOVEO пълен комплект MT-09/FZ-09 2014-2017 мотоциклет отработените газове от ауспуха линк тръба въглеродни влакна мотоциклет шумозаглушител на изпускателната с мрежа

PHULEOVEO Целосен Сет на МТ09 / FZ09 20142017 Мотор Издувните Пригушувач Линк Цевка Карбонски Влакна Мотоцикл Пригушувач на Издувните гасови со Мрежа Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Карбонски Влакна за MT09 FZ09 20142017

BGN 464.00

Ключ замъка запалване за Kawasaki ZZR400 ZZR600 ZX9R ZX7R ZXR750 ZXR400

Опис : Состојба : 100% Нови,високо квалитетни и многу издржливиБоја : како на сликата покажаТежина : 0.4 kgFitment:Kawasaki Ninja ZX7 R 9603Kawasaki Ninja ZX9 R 9803 вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

BGN 30.35

За Kawasaki VN700A Вулкан 1985 ZN700A Оод 1984 1985 VN700 ZN700 A 12V Solenoid Starter Lgnition Key Switch Starting Relay

Добредојдовте во мојата продавница!Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот.Опис : Функција100% Сосема нов и висок квалитет; Одговара За : 1985 1990 година Kawasaki EN450 A 454 Ltd 2000 2000 Kawasaki KEF300 A Lakota 2001 2003 Kawasaki KEF300 B Lakota Спорт 2000 2004 Kawasaki KLF300 B Bayou 2x4 2000 2004 Kawasaki KLF300 C Bayou 4x4 1993 1999 Kawasaki KLF400 B Bayou 4x4 KLF400 2008 2013 Kawasaki KRF750 Teryx 750 4x4 1998 2002 Kawasaki KVF300 Prairie 2x4 1998 2002 Kawasaki KVF300 Prairie 4x4 2003 2009 Kawasaki KVF360 Prairie 2x4 2003 2012 Kawasaki KVF360 Prairie 4x4 1997 2002 Kawasaki KVF400 Prairie 2x4 1997 2002 Kawasaki KVF400 Prairie 4x4 2006 2013 Kawasaki KVF650 јас Брутална Сила 4x4 2006 2010 Kawasaki KVF 650 Брутална Сила HD јас 2015 2017 Kawasaki KVF 650 Брутална Сила 2005 2017 Kawasaki KVF750 Brute Force 2012 2017 Kawasaki KVF 750 Брутална Сила EPS 1985 1985 Kawasaki VN700 A Вулкан 1986 2008 Kawasaki VN750 A Вулкан 1986 2006 Kawasaki ZG1000 A Concours 1986 2003 Kawasaki ZG1200 Војаџер XII 1984 1985 година Kawasaki ZN1100 B Ltd 1983 1988 Kawasaki ZN1300 A Војаџер 1984 1985 Година Kawasaki ZN700 A Ltd 1990 1992 Kawasaki ZR550 B Zephyr 1991 1993 Kawasaki ZR750 C Zephyr 1986 1987 Kawasaki ZX1000 A Нинџа 1000 R 1986 1987 Kawasaki ZX1000 G Нинџа 1000 1985 1985 Kawasaki ZX550 A GPz 1985 1987 Kawasaki ZX600 A Нинџа 600 R 1983 1985 година Kawasaki ZX750 A GPz 1984 1985 Година Kawasaki ZX750 E Турбо 1987 1990 Kawasaki ZX750 F Нинџа 750 R 2014 2017 Kawasaki KAF 620 Мазга 4000 / 4010 2012 2013 Kawasaki KRT 750 Teryx 4 2014 2017 Kawasaki KRF800 Teryx 2014 2017 Kawasaki KRT 800 Teryx 4 Големина : 4.5*4*5cm; го ЗАМЕНУВА За Kawasaki ОЕМ ДЕЛ #S : 270101235 270101098 270100766Пакет вклучувајќи1 X Стартер РелеДа konw на компатибилен возила,ве молам да ме контактиратеВе молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред купувањеНие ви ја нудиме оваа точка 1 година Гаранција за Квалитет !!!!! Во овој период, ако добиете било кој квалитет на проблемот, можете да нè контактирате и да се врати кај нас, кога ќе добиваат враќање објект, ние ќе го препрати на нови една за вас, но под услов дека треба осигура тоа е нашиот производ квалитетот проблем и тоа беше се користи во вистинскиот начин, и ќе треба да се плати за враќање такси превозот.Ви благодариме за вашето разбирање.Answer : ___________________________ Note : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 10.00 11.18

Титан сплав мотоциклет изпускателната тръба на ауспуха с Accessoriess индивидуални вход 51 мм 61 мм, 63 мм, 65 мм мотоциклет ауспуси бягство

Новиот Модел Кориснички ID : 51 / 54 / 61 / 63 / 65mm Титаниум Карбонски Влакна Мотоцикл Издувни Цевки Мотор Пригушувач Избега со Accesoriess 100% Сосема Нов Материјал : Погледнете во сликата Влезот ID : Прилагодено 51 / 54 / 61 / 63 / 65mm Е достапна за цел да Дојде со Accesorriess како Слика и 1 налепница(SC)​

BGN 238.00 238.40

10 двойки 30A 600V Marine Power Connector Pole червен черен блокиране на контакти и клеми за Anderson Powerpole

Опис : Се користи интензивно за голф количка полнење кола, комплет за во автомобил гради, аматерски радио, далечински управуван возила итн.Брзо поврзување, исклучување моќност конектори за автомобилската, двонасочно радија, звук опрема и друга електронска опрема.Само обезбедување дизајн има конектори заедно, но овозможува брз disconnect.Genderless куќишта обезбеди едноставна монтажа и намалување на бројот на компоненти потребни.Боја кодирани куќишта овозможи лесно визуелна инспекција.Овие приклучоци може да се заклучи заедно (dove опашка) во било кој блок обликот и големината за да се создаде совршена multipole конектор за вашите потреби.Детали За Производот : Состојба : 100% Сосема НовСветлината и издржлива пластика домувањеСребро позлатен Бакар терминалиАктуелни : 30 AMPНапон : 600 Volts (Max)Димензии : 24.6 x x 8.8 8.8 mmПакетот вклучува : 10 x Црното Interlocking приклучоци10 x Црвено Interlocking приклучоци20 x ТерминалиНачин На Плаќање : 1.Ние прифаќаме САМО Alipay и брод објектот да Alipay е потврдена адреса2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.Shippment : Објектот ќе биде предаден по вашата целосна уплата е примена.Време на испорака : Од Воздухопловната : Генерално, за 2128 дена за САДОд Воздухопловната : Општо земено, околу 2530 дена на велика БРИТАНИЈА, АУ, Америка, Западна Европа, Азија.Испорака на остатокот од светот, што обично се 2135 работни дена.Исто така можеме да брод на објектот преку експрес сервис како DHL, EMS, ако сте подготвени да платите дополнителна наплата...

BGN 21.00 23.50

За Kawasaki KVF360 Prairie 360 4x4 2003-2007 2008 2009 2010 2011 2012 12V Solenoid Starter Lgnition Key Switch Starting Relay

Добредојдовте во мојата продавница!Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот.Опис : Функција100% Сосема нов и висок квалитет; Одговара За : KAWASAKI СИТЕТЕРЕНСКО ВОЗИЛО (АТВ) KEF300 Lakota 300 9500 290cc KEF300 Lakota Спорт 0103 290cc KLF110 Mojave 110 8788 103cc KLF110 Mojave 110 E 8788 103cc KLF185 Bayou 185 8588 182cc KLF220 Bayou 220 8802 215cc KLF250 Bayou 250 0311 228cc KLF300 Bayou 300 8604 290cc KLF300 Bayou 300 4x4 8905 290cc KLF400 Bayou 400 4x4 9399 391cc KLT200 8184 198cc KLT250 Prairie 250 8385 246cc KSF400 KFX400 0306 398cc KSV700 KFX700 0405 697cc KVF300 Prairie 300 9902 290cc KVF300 Prairie 300 4x4 9902 290cc KVF360 Prairie 360 0309 362cc KVF360 Prairie 360 4x4 0312 362cc KVF360 Prairie 360 4x4 Adv...

BGN 12.00 13.60

Брояч таймер Hourmeter 2 през цялата водоустойчив сензор 12v 24v 36v Hour Meter за морски лодка на двигателя

Карактеристики : Висока Точност и Стабилна Изведба.Водоотпорен и Лесно Да ги Прочитате Час Метар.Спецификации : Временски опсег : 099999.9 часаТочност : ±0.01Враќање на нула : никојНапон : AC / DC 6 V80 VМоќност : 0.3 WРаботна температура : 10℃~50℃Релативна влажност : сите запечатениШокдоказ ниво : 1070 Hz 18gВодоотпорен ниво : IP65Поларитетот : позитивни / негативниИнсталација начин : заградата одредувањеГолемина : 60 X 60 X 43.5 mm / 2.36 X 2.36 X 1.71"Нето тежина : околу 57gАпликации : Се трка со Автомобили, МАЧКА вилушка лифтови, камиони, бродови, голф коли, RVs, off road возила, итн...

BGN 14.00 17.20

Алуминиев мотор запалване заключване на седалката газова капак заключване + капитана ключове за Suzuki SV650 1999-2002 Suzuki Vstorm 1000 DL1000 02-09

ФункцијаСостојба : 100% Нов БрендОва е Резервни Објект НЕ ОЕМВисока класа на квалитет и многу издржливиСвоите стилски дизајн е совршен за декорација на вашиот мотор.Инсталација Настава НЕ се ВКЛУЧЕНИТежина : 975gБоја : Како на сликата шоуМатеријал : АлуминиумFitmentSuzuki SV650 19992002Suzuki Vstorm 1000 DL1000 20022009Пакет се вклучени : 1x Палење кодот1x Седиште кодот1x Гас капа кодот2x мајстор клучеви1...

BGN 61.00 85.30

Електромагнитно реле на стартера е мотоциклет за GY6-125 Round

Мотоцикл Стартер Реле Електромагнетниот GY6125 КругФункција : Состојба : Сосема нов Тип : изборен Круг GY6125 Дијаметар : 35mm Максимална : 50.4 mm Бакар терминал дијаметар : 5.5 мм Pinout должина : 200mm Јакна должина : 39.2 mm Овозможи на струјата : ≤100 A Ослободување напон : 4 V Pickup напон : 7.5 V Погоден за GY6125 МотоциклФункција : Главно за стартување на мотор, на мотоцикл, па како да се направи моторни нормално функционирањеПакет вклучувајќи1 x Стартер Реле Електромагнетниот

BGN 12.77

Ключа за запалване Kawasaki KSF250 MOJAVE 250 1987 1988 1989 1990 1991 1992 нова

ПРИТИСНАТО КОПЧЕТО за вклучување за KAWASAKI KSF250 MOJAVE 250 1987 1988 1989 1990 1991 1992 година 100% Сосема Нов Висока класа квалитетот и многу издржливи Резервни Замена Лесно да се постави За KAWASAKI АТВ KSF250 MOJAVE 250 19871992 Пакет се Вклучени : 1 Сет откопчување Некои модели може да се користат различни делови...

BGN 12.00 13.68

Новият модел на въздухопровода ID:51-60 мм дължина:250 мм въглеродни влакна мотоциклет изпускателна тръба мотоциклет ауспуси бягство от Accesoriess

Новиот Модел Влезот ID : 5160mm Должина : 250mm Карбонски Влакна Мотоцикл Издувни Цевки Мотор Пригушувач Избега со Accesoriess 100% Сосема Нов Материјал : не ' Рѓосувачки Челик со Карбонски Влакна Доаѓаат со Accesorriess како Слика и 1 налепница​

BGN 104.00

6-пинов състезания CDI Скутер ATV Go Karts GY6 SunL Kazuma Roketa Taotao Kymco Sunl Скутер Moped ATV Gokart QMB139 50cc 125cc 150cc

6Pin Трки CDI Скутер АТВ Оди Karts GY6 Sun L Kazuma Roketa Taotao Kymco Sunl Мопед Скутер АТВ Gokart QMB139 50cc 125cc 150ccСостојба : новаОдговара на atv настана, Мопеди и да Одат Karts ...

BGN 17.00 17.94

1бр високоефективен запалителната свещ CR7HSA една свещ за TRX90 TRX Raptor 90 Grizzly 50 80 TTR50 TTR125 TTR 4549 $

1pc Високи Перформанси Искра Plug CR7 HSA Искра Приклучок За TRX90 TRX 90 Raptor Grizzly 50 80 TTR50 TTR125 TTR 4549Оваа точка одговара на следните модели : за Арктикот Мачка 50 2x4 2008за Арктикот Мачка 90 2x4 20022004за Арктикот Мачка 90 2x4 4мозочен Удар 20042008 20102011за Арктикот Мачка DVX 50 2006за Арктикот Мачка DVX 90 20062008 20102011за Bombardier DS90 20022003за Bombardier DS90 4мозочен Удар 20022006за Bombardier Потрагата 90 2004за Bombardier Потрагата 90 4мозочен удар 2004за EТОН Viper 70 4мозочен Удар 20062007за EТОН Viper 90 R 4мозочен Удар 20062007за EТОН YXL 150 2004 до 2007 годиназа Хонда CB125 TT 1990за Хонда CB250 Nighthawk 19912008за Хонда CRF100 F 20042009 2011за Хонда CRF80 F 20042009 2011Карактеристики : Тип : Plug ИскраМодел : CR7 HSAДобавувачот Референца : CR7 HSAТема : 10ммОтпорник : ОтпорникСтигнат до : 1 / 2"Добавувачот Референца : 45491...

BGN 7.00 8.30

Резервоара за газ се покрива с капак, ключ за заключване на резервоара комплект за Honda Shadow Spirit VT750 DC C2 vlx използваните VT600 БУНТОВНИК CMX250 STEED 400 600 VT750

Гориво Гас Капа Со КОПЧЕ на Поклопецот на РЕЗЕРВОАР За Хонда Сенка Дух VT750 DC C2 VLX VT600 БУНТОВНИЧКИ CMX250 STEED 400 600 VT750 КАРАКТЕРИСТИКИ : Conditon : 100% Сосема Нов Висока класа квалитет и многу трајни Добра Работа ...

BGN 19.00 19.76

Ключ замъка запалване за Yamaha FZR250 1987 1988 FZR400 1988 1989 1990 FZR600 1989 1990 1991 1992 1993

Опис : Состојба : 100% Нови,високо квалитетни и многу издржливиБоја : како на сликата покажаТежина : 0.4 kgFitment:Јамаха FZR250 (19871988) / FZR400 (19881990) / FZR600 (19891993) вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

BGN 22.35

RL-TM004 Digital 2 TEMP METER термометър за измерване на температурата за Dirt Pit Bike Двигателя Motor Car temperature meter масло

Runleader се горди да го претстави новиот РЛTM004 Дигитални Светлото Temp метар.Тоа може да работи на повеќето уред или машини.Тоа е моќен Temp систем, како и некои други единствена функција дизајн.Temp Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на 2 групи на моменталната температура, MAX Темп и поставување на над температура предупредување функција,температурата единица екранот може да биде поставен од страна на корисникот, тип на сензор на температура може да биде одберете од страна на корисникот, итнУникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно се инсталира,заменливи CR2032 батеријата & надворешна сила,податоците што се зачувани автоматски по менувањето на батеријата,зелени осветлување голем LCD дизајн,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

BGN 75.00 95.68

Glixal Магнито Ротор ръкохватката за GY6 49cc 50cc 139QMB 139QMA мотопед скутер ATV Go-Kart двигател (8 полюсите)

12795Внимание Ве Молиме : 1 Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот.2...

BGN 11.18

Регулатор на напрежение изправяне на Z1000 EX 250 KVF650i EX650R Ninja 650R Zx1000 Ninja

Регулатор на напон Rectifier за Z1000 ЕКС 250 KVF650i EX650 R Нинџа 650 R ZX1000 НинџаФункција : Регулатор на напон Rectifier Количина : едно парче Состојба : 100% Сосема Нов Лесна Инсталација...

BGN 48.00 50.70

Мотор LCD Електроника 1-6 ниво индикатор съоръжения Цифров измерител на кутия за Хонда CB400SF CB400X CB500F CB500X CB 400 SF / X 2017

Кликнете тука за да видите повеќе : Ако тоа е погодно, ве молиме да се соберат нашата продавница, со цел подобро да се добиваат нови информации за производот и промотивни информации~~ Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна светла Боја : Црвена / Сино / Зелено 16 Опрема екранот ABS верзија не бара употреба на приклучок; Само четири на производи поврзан со линија, можете исто така да го користите нормалноFitment : За Хонда CB250 F 2015 година За Хонда CB300 F 20152018 За Хонда CB400 SF 20082017 За Хонда CB400 X 20132016 За Хонда CB400 F 20132015 За Хонда CB500 F 20132018 За Хонда CB500 X 20132018 За Хонда CB600 F Hornet 20072013 Година За Хонда CB650 F 20142018 За Хонда CB1000 R 20082018 За Хонда CB1300 S / С 20032015 За Хонда CBF600 20082012 За Хонда, NC700 X S / X 2017 За Хонда VFR800 X 20112014 За Хонда NC750 S / X 20142018 За Хонда CBF600 20042012 За Хонда CBF1000 F / ФА 20062015 За Хонда Statellne 20102017 За Хонда CBR300 R 20152018 За Хонда CBR400 R 20132015 За Хонда CBR500 R 20132018 За Хонда CBR600 RR 20032018 За Хонда CBR250 R 2015 година За Хонда CBR600 F 20112013 За Хонда CBR650 F 20142018 За Хонда CBR1000 RR 20042011 За Хонда Crossrunner 20112014 За Хонда CTX700 20142017 За Хонда NC400 X 20132015 За Хонда, NC700 S / X 20122018 За Хонда NT700 V 20062015 За Хонда VTX1800 20052012 За Хонда VFR800 20062013 За Хонда VT400 FI Модел 20092014 За Хонда VT750 C FI Модел 20072017 За Хонда VT1300 20102016 За Хонда VT750 S FI Модел 20072009 Година За Хонда XL125 V Varadero 20072014 За Хонда XL700 V Transalp 20082014 За Хонда XL1000 V Varadero 20032012 За Хонда CB1100 20102013 За Хонда CMX300 Бунтовнички 2017 / 01 За Хонда CMX500 2017 За Хонда CRF250 L / M СИТЕ ГОДИНИ За Хонда Бес 20102018 За Хонда Меѓудржавни 20102016 За Хонда Sabre 20102012 Година За Хонда TRX atv настана FI Модел Сите ГодиниНапомена : Еки приклучок во директна планината, нема потреба да се направи ремонтирам, само треба да го поставите тоа со брзина на промена на степен на пренос индикатор за progamming право опрема број...

BGN 78.00 101.74

DWCX LED 13000 об / мин мотоциклет тахометър + dual скоростомер, километраж, сензор метър за Harley Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki Chopper

LED 13000 ВРТЕЖИ во минута Tachometer + Dual Брзинометар Броило Мерач Метар одговара за МотоциклСостојба : 100% нов Материјал : не ' Рѓосувачки челик школка & Стакло врвот Школка во Боја : Хром позлатен Внатрешна Боја : Црна Облик : Круг Големина : 60(Д) x 55 mm(H) Надворешниот дијаметар : 67mm Монтажа дупка со дијаметар : 10мм Tachometer единица : RPM Брзинометар единица : km / h Броило единица : km Брзинометар капацитет : 0180km / h ВРТЕЖИ во минута Мерење : 013000 ВРТЕЖИ во минута Светлото боја : нагласи blue& жолта Компатибилен Со : Вклопат за повеќето мотори со 4 мозочен ударОдговара за Хонда, за Јамаха, за Kawasaki, за Suzuki, KTM, АТВОдговара за ХарлиДејвидсон, Плувка, ChoppersОдговара за најразлични апликации, Motorcross трки, Мотор, мопед, итн....

BGN 41.00 49.58

За Kawasaki KEF300 Lakota 300 1995-1997 Г. 1998 1999 2000 Sport 2001 2002 2003 Solenoid Starter Lgnition Key Switch Starting Relay

Добредојдовте во мојата продавница!Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот.Опис : Функција100% Сосема нов и висок квалитет; Одговара За : KAWASAKI СИТЕТЕРЕНСКО ВОЗИЛО (АТВ) KEF300 Lakota 300 9500 290cc KEF300 Lakota Спорт 0103 290cc KLF110 Mojave 110 8788 103cc KLF110 Mojave 110 E 8788 103cc KLF185 Bayou 185 8588 182cc KLF220 Bayou 220 8802 215cc KLF250 Bayou 250 0311 228cc KLF300 Bayou 300 8604 290cc KLF300 Bayou 300 4x4 8905 290cc KLF400 Bayou 400 4x4 9399 391cc KLT200 8184 198cc KLT250 Prairie 250 8385 246cc KSF400 KFX400 0306 398cc KSV700 KFX700 0405 697cc KVF300 Prairie 300 9902 290cc KVF300 Prairie 300 4x4 9902 290cc KVF360 Prairie 360 0309 362cc KVF360 Prairie 360 4x4 0312 362cc KVF360 Prairie 360 4x4 Adv...

BGN 12.00 13.60

За Kawasaki EX500 Ninja 500 1994 1995 1996 500R 1997 1998 1999 2000-2009 стартер соленоид Lgnition ключов превключвател пусковое реле

Добредојдовте во мојата продавница!Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот.Опис : Функција100% Сосема нов и висок квалитет; Одговара За : KAWASAKI МОТОЦИКЛИ EN450 454 LTD 8590 454cc EN500 Вулкан 500 9096 498cc EN500 Вулкан 500 LTD 9609 498cc EX250 Ninja 250 R 0812 248cc EX250 Ninja 250 R 8607 248cc EX500 GPZ 500 8793 498cc EX500 Нинџа 500 9496 498cc EX500 Нинџа 500 R 9709 498cc EX650 Нинџа 650 од 13 до 15 649cc EX650 Нинџа 650 ABS од 13 до 15 649cc EX650 Нинџа 650 R 0612 649cc KLE650 Versys 0715 649cc KLE650 Versys ABS 1415 649cc KLR650 KL650 0815 651cc KLR650 KL650 8707 651cc VN1500 Вулкан 1500 9699 1470cc Големина : 4.5*4*5cm; Стартер Реле 12Volt; Универзална Апликации СЛИК 66909013; 30 A на Осигурувачот; Снабдува Со Повеќе од Доведува w / Терминал Завршува за Многу Апликации Може да Се Користи на atv настана, UTVs, и Други Мали Моторни АпликацииПакет вклучувајќи1 X Стартер РелеДа konw на компатибилен возила,ве молам да ме контактиратеВе молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред купувањеНие ви ја нудиме оваа точка 1 година Гаранција за Квалитет !!!!! Во овој период, ако добиете било кој квалитет на проблемот, можете да нè контактирате и да се врати кај нас, кога ќе добиваат враќање објект, ние ќе го препрати на нови една за вас, но под услов дека треба осигура тоа е нашиот производ квалитетот проблем и тоа беше се користи во вистинскиот начин, и ќе треба да се плати за враќање такси превозот.Ви благодариме за вашето разбирање.Answer : ___________________________ Note : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 12.00 13.60