• Ново
VLT-XD3200LP / 915A253O01 Смяна на лампа на проектора с корпус за MITSUBISHI WD3200U / WD3300U / XD3200U / XD3500U

VLT-XD3200LP / 915A253O01 Смяна на лампа на проектора с корпус за MITSUBISHI WD3200U / WD3300U / XD3200U / XD3500U

BGN 59.20
BGN 56.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


1)Дел број : VLT-XD3200 LP / 915 A253 O01
2)број на Моделот : за МИЦУБИШИ WD3200 U / WD3300 U / XD3200 U / XD3500 U / WD3300 / XD3200

Всичко за продукта

Номер На Модела:
VLT-XD3200LP / 915A253O01
търговска марка:
Inmoul
СКРИ:
Живачни Лампи
Напрежение:
85-265V
Приложение:
Търговско, Вътрешен, Професионален
документ:
CCC,CE
Средният живот (ч):
2000 часа
Гаранция:
150 дни
Мощност:
330W
Характеристики:
Лампа с корпус

Подобни продукти в категория

5J.J1Y01. 001 лампа на проектора с корпус за SP830 гаранция 180Days

Модел БР : 5 J.J1 Y01.001Сијалица параметри : PVIP300 WСе применуваат следниве проектор модели : BENQ SP830 Гаранција : 180 дена од денот на превозот фактураПлаќање : ТТ однапред, Western UnionИспорака : 2~3 дена по банка лизга или плаќањеКурир : DHL, UPSот, FEDEX, EMSНие можеме да снабдување : 1...

BGN 150.00 158.40

SP. 71P01GC01/BL-FU195B SP. 72J02GC01/BL-FU195C лампата за Optoma HD142X / HD27 / DS347/DW315/EH330 EH331 H183X S321S331W330

Добредојдовте да контактирате со нас ако сте заинтересирани во нашите производи,Ние ќе ви испратиме повеќе детали за тоа.Опис : 1.Дел No : СП.71 P01 GC01 / BLFU195 B / СП.72 J02 GC01 / BLFU195 C2...

BGN 65.60

DT00421 подмяна на проектора гола крушка за HITACHI CP-SX5500 / CP-SX5500W / CP-SX5600 проектори HAPPY BATE

Тип : Замена на Проектор Светилка (CB)Дел Број : DT00421Компатибилен со : CPX860 W / CPX958 / CPX958 W / CPX960 W / CPX970 / CPX960 / CPX960 A MCX2200Wattage : NSH190 WПросечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањетоМесто на Потекло : Шенжен, Кина (Копно)1...

BGN 45.00 52.80

65. j0h07. CG1 лампа с корпус за PB9200 PE9200

Модел БР : Ben Q 65.J0 H07.CG1Сијалица параметри : NSH310 WСе применуваат следниве проектор модели : Ben Q PB9200 PE9200Гаранција : 180 дена од денот на превозот фактураПлаќање : ТТ однапред, Western UnionИспорака : 2~3 дена по банка лизга или плаќањеКурир : DHL, UPSот, FEDEX, EMSНие можеме да снабдување : 1...

BGN 213.00 224.00

5J.J1S01. 001 лампа на проектора с корпус за MP610 MP620P W100 гаранция 180Days

Модел БР : 5 J.J1 S01.001Сијалица параметри : UHP220150wСе применуваат следниве проектор модели : BENQ MP610 MP620 P W100 Гаранција : 180 дена од денот на превозот фактураПлаќање : ТТ однапред, Western UnionИспорака : 2~3 дена по банка лизга или плаќањеКурир : DHL, UPSот, FEDEX, EMSНие можеме да снабдување : 1...

BGN 99.00 104.00

POA-LMP101 Смяна на лампата за SANYO ML-5500 / АД-XP57

POALMP101 Замена Проектор Светилка за SANYO ML5500 / PLCXP57 1)Дел број : POALMP1012)број на Моделот : За SANYO ML5500 / PLCXP57 / PLCXP57 L / PLCXP5600 C / PLCXP5700 C3)Светилка тип : Замена Голи Светилка со Генерички Домување4)го Оценувате моќ : 318 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месеци8)Слика / СликиПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

BGN 90.00 94.40

Подмяна на голи лампи 310-7522/310-8290/310-5513 лампа за проектор Dell, 1200MP/1201MP/1800MP/2300MP -180 дни гаранция

Број на модел : 3107522БЛАГАЈНИЧКИТЕПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена Голи СветилкаПросечен Живот (часот) : 2000Место на Потекло : Шенжен , Кина (Копно)Испорака Детална : во рок од 12days по добиени плаќањеКвалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Се користи во проектори : за Dell 1200 MP / 1201 MP / 1800 MP / 2300 MPПревозот : 1.MOQ : 1piece / парчиња2.Време на испорака : рок од 12days по примена на плаќање3.Превозот : Од DHL,UPSот,Fed Ex.ЕМС.Кина Пост.Epacket итн.4.Пакет : Секој проектор светилка доставени во специјално спакувана кутија со единствен сериски број.Ако може да се најде потребни модели во нашата продавница,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ви понуди подетални информации.

BGN 32.96

Високо качество на оригинален проектор лампа 5J. J1R03. 001 UHP 200 W за CP220 MP610 MP620 MP620p MP720P MP770 W100

100% оригинални проектор светилка со станбен 5 J.J1 R03.001Број На Модел : 5 J.J1 R03.001Дел Број : 5 J.J1 R03.001 / 5 J.J1 M02.001 / КС.5 JJ1 K.001КС.5 JJ1 B.1 B1 / КС.5 JJ2 F.001 / 9 E.0 ED01.001Сијалица Тип : UHP200 / 150 WЖивот време : 20003000 часаFittable проектор модели : Бен П CP220 / MP610 / MP620 / MP620pMP720 / MP720p / MP770 / W100Пакување : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парчеПревозот Термини : DHL, UPSОТ, FEDEX, EMSВреме на испорака : W ithin 24 часа по уплататаНачин На Плаќање : Стр aypal, T / T, Western UnionПроизвод ПрегледиГаранцијаЗошто да изберете насНашите Услуги1...

BGN 134.00 140.80

Висококачествена и оригинална Проекторная лампа 5J.J0T05. 001 UHP 190 / 160W с корпус за MP722ST MP772ST MP782ST

Оригиналниот Proje ctor Светилка 5 J.J0 T05.001Број На Модел : 5 J.J0 T05.001Тип : Светилка со домувањеСијалица Тип : UHP 190 / 160 WЖивот време : 20003000 часаРабота со : Бен п MP722 ST / MP772 ST / MP782 STПакување : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парчеПревозот Термини : DHL, UPSОТ, FEDEX, EMSВреме на испорака : W ithin 24 часа по уплататаНачин На Плаќање : Стр aypal, T / T, Western UnionДетални СликиГаранцијаAnswer : ___________________________ Note : Сите проектор светилки / светилки во фотографии се оригинални со 180ден гаранција .Нашите УслугиОна што можеме да ви понудиме : 1...

BGN 129.00 136.00

ЕМИ-TW10 / PowerLite Home 10 Проекторная лампа ELPLP25H / V13H010L2H

Проектот за модернизација на образованиетоTW10 / Power Lite Дом 10 Проектор Светилка ELPLP25 H / V13 H010 L2 H 1)Дел број : ELPLP25 H / V13 H010 L2 H2)Светилка за EPSON проектот за модернизација на образованиетоTW10 / Power Lite Дома3)Светилка тип : Замена Голи Светилка со Генерички Домување4)го Оценувате моќ : 130 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месеци8)Слика / СликиСнабдувач Ветување : Ние одговорите на вашите пораки во рок од 24 часа...

BGN 47.00 49.60

Безплатна доставка на оригинални проектор цветното колело за BENQ MX662 MX662H MX703 MX722 TS502 6 сегмент 40 мм

Бесплатен Превозот оригинални проектор боја тркала за BENQ MX662 MX662 H MX703 MX722 TS502 6 сегмент 40mm Ова е висококвалитетни, оригинални проектор боја тркала, бесплатен превозот на било која земја, сад и Русија слободни EUB ве Молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите compatible If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање...

BGN 83.20

Съвместима лампа на проектор лампа DT00231 за CP-S860 CP-X958 CP-X960 CP-X960A CP-X970

Компатибилен проектор крушка светилка DT00231 за CPS860 CPX958 CPX960 CPX960 A CPX970SKU : DT00231Номинална моќност : 190 W Апликација : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење,училиште, канцеларија.Просечен Живот (часот) : за 2000hrs Гаранција : 120daysFiting за : CPS860 CPX958 CPX960 CPX960 A CPX970Превозот со : DHL,EMS,Fedex,итнИспорака време : во рок од 3 дена по добивањето на уплататаДетали : Ние можеме да снабдување : 1...

BGN 85.00 92.80

лампа на проектора 9E. 08001. 001 за MP511+ MP523 оригиналната гола крушка

Модел БР : Ben Q 9 E.08001.001Сијалица параметри : UHP190160 WСе применуваат следниве проектор модели : BENQ MP511+ MP523Гаранција : 180 дена од денот на превозот фактураПлаќање : ТТ однапред, Western UnionИспорака : 2~3 дена по банка лизга или плаќањеКурир : DHL, UPSот, FEDEX, EMSНие можеме да снабдување : 1...

BGN 84.00 88.00

лампа на проектора 5J. J3S05. 001 за MS510 MW512 MX511 оригиналната гола крушка с нажежаема жичка

Модел БР : 5 J.J3 S05.001Сијалица параметри : UHP190160 WСе применуваат следниве проектор модели : MW714 ST MW811 STГаранција : 180 дена од денот на превозот фактураПлаќање : ТТ однапред, Western UnionИспорака : 2~3 дена по банка лизга или плаќањеКурир : DHL, UPSот, FEDEX, EMSНие можеме да снабдување : 1...

BGN 114.00 120.00

Оригинална лампа на проектора AN-XR30LP с корпус за SHARP XR-E820X XG-F260X XR-30X XR-40X XR-30S PG-F150X гаранция за 180 дни

Нашата предност : 1,Ние гарантираме дека сите LUMENS компатибилен светилки се инсталирани со ОРИГИНАЛНИ ГОРИЛНИЦИ внатре, па тоа ќе имаат најдобри перформанси.2,Во исто време, ние сме 6 месеци гаранција за светилки...

BGN 147.00 156.58

5J.J3J05. 001 лампа на проектора с корпус за MX760 MX761 MX762ST MX812ST гаранция 180Days

Модел БР : 5 J.J3 J05.001Сијалица параметри : UHP280 / 264 WСе применуваат следниве проектор модели : MX760 MX761 MX762 ST MX812 ST Гаранција : 180 дена од денот на превозот фактураПлаќање : ТТ однапред, Western UnionИспорака : 2~3 дена по банка лизга или плаќањеКурир : DHL, UPSот, FEDEX, EMSНие можеме да снабдување : 1...

BGN 129.00 136.00

лампа на проектора 5J. 06W01. 001 за MP723 MP722 оригиналната гола крушка с нажежаема жичка

Модел БР : 5 J.06 W01.001Сијалица параметри : PVIP280 W1.0 E20.6Се применуваат следниве проектор модели : MP723 MP722Гаранција : 180 дена од денот на превозот фактураПлаќање : ТТ однапред, Western UnionИспорака : 2~3 дена по банка лизга или плаќањеКурир : DHL, UPSот, FEDEX, EMSНие можеме да снабдување : 1...

BGN 144.00 152.00