• Ново
Зарядно за кола Dual USB Car Charger Adapter Current Voltage 5V 3.1 A Celsius Температура Тестер Z07 Drop ship

Зарядно за кола Dual USB Car Charger Adapter Current Voltage 5V 3.1 A Celsius Температура Тестер Z07 Drop ship

BGN 5.36
BGN 4.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка

Карактеристики : Dual USB 3.1 излез. Со температурата и тековната метар тестер. Лесно да се задоволи вашата потреба со двојна USB приклучок. Фиксна поддршка помага за стабилизирање на USB автомобил полнач. Мултифункционален производ со 10 A заштита цевка, совршен за патување употреба. Важат за сите USB полнење на мобилни телефони или други електронски производи. Ова лесно да се инсталира 5 V, 2.1 A излезна порта држи вашиот паметен телефон, GPS, MP3. Оптимизиран за i Pad, i Phone и i Pod-брзо вчитување во полна брзина.(2.1 засилувачи за i Pad, 1 засилувач за i Phone / i Pod.) Спецификации : Предмет Тип : Dual USB Автомобил Полнач Материјал : Пластични+Метал Боја : Црна/Бела (Изборен) LCD Дигитален Боја : Црвена Големина : 42mm×78mm×20mm/1.65"×3.07"×0.79" (Прибл.) Излезен Интерфејс : USB Влезен Напон : DC 12-24 V (Грешка од плус или минус 0.2 V) Излезен Напон : DC 5 V (Грешка од плус или минус 0.1 А) Outout Струја : 3.1 Напонски Мерен Опсег : 5-25 V Тековната Мерење на Range : 0.1 A-3.1 Компатибилен Бренд : Компатибилни Универзален Модел : Универзална Конверзија Ефикасност : 95% целзиусови степени Температура Мерен Опсег : -20 степени до +80 степени (Грешка од плус или минус 1 степен) Количина : 1 PC (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! 1 X Двојна USB Автомобил Полнач (Нема мало пакет)

Всичко за продукта

Тип:
USB
Бързо зареждане:
No
Интелигентно Зареждане:
No
екран на дисплея:
ДА
Номер На Модела:
чжуаньчаньпиньцюаньцзяня

Подобни продукти в категория

Yzpower Toy Car Li-ion Lipo литиева батерия зарядно устройство 29.4 V 14A 13A 12A 11A с CE FCC за 24V Ebike Li Ion Battery

Ние имаат сребрена боја и црна боја,ние ќе го испрати по случаен избор!Ве молиме Оставете ги Јасно Зборовите на Текст AC Приклучок И Излез DC Приклучок,Како'AC : Број 5, DC : G", Особено 'Е' И 'на С',во Спротивно Вашата не Може да Бидат Испратени,Ви Благодарам!!!Производство Спецификација 1 Материјал : ABS + PC 2 на Модел на Полначот на : CC(константна струја) кратка БИОГРАФИЈА(константен напон) 3 Температурата на работа : 20~60 Степен 4 за Складирање Температура : 40~+80 Степен 5 Оперативни Влажност : 20~90%RH ЗаштитаВо Текот Тековната ЗаштитаВо Текот Напон ЗаштитаКраток Спој ЗаштитаОбратна Врска ЗаштитаУпотреба IntrodctionДвојна Боја LED Индикатор : (Полнење : Red; Целосно Наполнета Или Без Оптоварување : Зелен)Висока Ефикасност И Ниска Потрошувачка На ЕнергијаФункција● Стабилна MTBF : > 30000 H● Мали Димензии : 205 * 121 * 50mm● Light Тежина : 1.2 kg● Време на испорака : 25 работни дена● Материјал : Метал Алуминиум Случај● Попродажбата на услугата : 36months Гаранција● Заштита функција : Преку напон / Текот температура / Текот тековната / Краток спој и Поларитетот● Индикаторот на LED : Црвениот се полни, зелена е задолжен заврши или да се подготви полнење● Light, Мали, Стабилна, Висока Ефикасност, Безбедно, итн...

BGN 93.00 127.98

Сильноточное зарядно за кола 12V зарядно за кола 12V зарядно за кола.

Детали за производот Напојување Напонот 150 V250 V Електрична струја За 5 A (12 V) Фреквенција 5060 Hz Тежина За 0.5 Kg Големина 157*87*57mm Режим Пулсот полнење Постојан Струја Константен Напон TrickleУслуги : 1, ние само поддршка Alipay плаќање...

BGN 25.00 26.40

5шт дизайн Soshine Li-FePO4 RCR 123 / CR2 батерия интелигентна бързо зарядно устройство

Soshine LiFe PO4 RCR 123 / CR2 Батеријата Интелигентни Брз ПолначОвој полнач е интелигентна полначот кој е дизајниран да се наплаќаат за 1 ~ 2 парчиња Li Fe PO4 RCR123 / RCR2 / Li16340 / Li17335 / Li15266 / Li14250...

BGN 77.00 104.72

Liitokala Lii-500 NiMH, зарядно устройство, 3.7 V 18650 18350 18500 17500 10440 26650 1.2 V AA AAA 5 V изходно LCD Smart зарядно устройство

Превозот листата : Liitokala lii500 полначот 1 PCS( ве Молиме имајте предвид дека одделни го полначот не содржи адаптер, ве молиме внимателно да ги изберат да купат она што ви треба...

BGN 28.78

Dste UDC92 USB зарядно устройство за SONY NP-BG1 NP-FG1 батерия DSC-W30 DSC-W50 DSC-W80 DSC-W150 T20 T100 H3, H7 H70 камера

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд USB Порт Патување за ПолнењеПолначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрТежина : 75 гГолемина : 46 x83x28 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За SONY : NPBG1NPFG1

BGN 11.18

DVISI съвсем нова смяна на Makita 7.2 V to 18V 1-Hour Ni-CD, Ni-Mh, Li-ion Power Tool Batteries Charger DC18RA & DC18RC

Спецификации : Замена Полначот # : Makita DC18 RA & DC18 RC Текст : AC 100 V240 V 50 / 60 Hz Макс (Ѕид) Батерија Полнач Излез : 7.4 Volt до 18 Volt DC 1.5 Компатибилен Батерија Тип : Makita 7.4 V, 9.6 V, 12 V, 14.4 V, 18 V NiCD NiМз LiIon батерии Карактеристики : Brand New | NiCd NiМз LiIon | Излез : 7.2 до 18 Volts | Влез : 100240 V Висок Квалитет и Сигурен...

BGN 66.00 76.32

XINMORE 87V 1.2 A зарядно устройство за 72V оловно киселинни батерии, електрически мотор Electric Power Tool CE FCC ROHS ССА

СпецификацијаВлезен Напон : 110240 VacФреквенција / тековни : 4763 Hz / 6.5 НаПолнење напон : 87 VПолнење на струјата : 1.2 ЕденПолнење метод : CC / CVРаботна Температура : 0°C до 45°CТемпература на чување : 20°C 50°CПолнење напон отценети : 87 ± 0.3 VПолнење Тековната отценети : 1.2 ± 0.5 AТекст pulg / Излез pulg : Однесуваат на следните plug сликиОпис На ПроизводотВе молиме Оставете Зборови на Текст AC Приклучок И Излез DC Приклучок,Како што се : 'AC : Број 5,DC : G',Во спротивно Вашата не Може да Бидат Испратени,Ви Благодарам!!!Влезен приклучокИзлезниот приклучокАпликации тип : ○ Задолжен за Номинален Напон 72 V○ 72 V оловни батеријата електричен велосипед,○ ПРОЗОРЦИ напојување (5 серија батеријата пакет),○ 72 V Електрични Алатки,Градинарски алат, Чистење машина, Eвелосипед,○ 72 V G olf количка , Електричен Скутер, ntelligent Рамнотежа Автомобил Виткање Велосипед и сл .Функција : ● Стабилна MTBF : > 30000 H● Мали Димензии : 155 * 75 * 48mm● Light Тежина : 0.5 кг● Време на испорака : 25 работни дена● Пламенretardant пластични случај : PC пластични материјали случај UL94 V0● Попродажбата на услугата : 36months Гаранција● Заштита функција : Преку напон / Текот температура / Текот тековната / Краток спој и Поларитетот● Индикаторот на LED : Црвениот се полни, зелена е задолжен заврши или да се подготви полнење● Light, Мали, Стабилна, Висока Ефикасност, Безбедно, итн...

BGN 48.00 63.34

100 бр. / лот бързо зареждане на 18650 акумулаторна батерия кабелна зарядно устройство (ЕС/САЩ)

Брзо Полнење Батерија 18650 ПолначОпис : САД / ЕУ PLUD Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz 200m A Излез : наизменична СТРУЈА 4.2 V800 мр Големина : 105 x 40 x 35mm / 4.1 x 1.6 x 1.4 во(L x W x H) Кабел Должина : 1000mm / 39.4 во полначот На батеријата е дизајниран да ја полните батеријата брзо и безбедно да се ефективни, висока ефикасност и сигурност Изграден во текот на напон, над сегашните и краток спој заштита на Наполнетост на една батерија во време Компатибилен со 3.7 V 18650 заштитени батерии САД / ЕУ PLUD СЕ ОКпакет се вклучени : 1 x батерија полначУслови : Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за размена на стоки...

BGN 325.00 361.60

Високо качество на най-новият CPS-3205 5A 32V 160W преносим регулируема мини компактен цифров регулируем източник на захранване dc CPS3205

Висок Квалитет на Најновите CPS3205 5 A 32 V 160 W Преносни Прилагодливи мини Дигитален Компактен Прилагодливи DC Напојување CPS3205 Карактеристики : Топ перформанси трошок Висока моќност густина, мали и компактно Алуминиумско школка, пониски EMI На микропроцесори(MCU) контрола на Користење енкодер за да го поставите напон и струја Четири дигитални voltmeter и три дигитални ammeter тековната метар прикажува ма автоматски кога тековната belows 1А Висока ефикасност, до 88% Ниска Бран & Бучава : Излез ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ Вати се префрлите Интелигентна заштита : Следење OVP, Следење OCP, еднократни лозинки, Излез краток спој заштита на Пакет : 1 x DC Напојување 1 x Моќ Кабел (ЕУ Приклучокот, 180cm должина) 2 x Алигатор клип тест доведе кабли (100cm должина) 1 x англиски јазик прирачник за корисникот

BGN 95.00 107.18

24S 35A45A 60A PCM / ПХБ/BMS за 72V литиево-йонна батерия LiPO4 за електрически велосипеди и скутери и инструменти за архивиране на слънчевата енергия

Модел : DG24 S 35 / 45 / 60 A за 4.2 V Li PO батеријатаПостојано испуштање струја : 35 / 45 / 60 AПостојана полнење на струјата : 35 / 45 / 60 НаПолнење жица и празнење жица споделување на истиотНие може да го прилагодите било PCB од 1 S до 30 ГОДИНИ литиум батерии со различни актуелни.1.ПрегледDG21 S35 / 45 / 60 A PCB се користи за 24series батеријата пакет...

BGN 49.00 54.40

Liitokala lii300 LED18650 зарядно устройство за 18650 26650 14500 10440 17500 1.2 v aa aaa Ni-MH акумулаторна батерия

Почитувани Купувачи: ви Благодариме за вашата поддршка и доверба да ги купите нашите производи, ние сме седиштето на Liitokala, Ние се семеен бизнис, така што сите Liito Kala полначот производи се изработени од страна на нашите фабрика, Ние поддршка за промет на големо и превозот контејнери, доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас...

BGN 30.00 31.98

84V 9A зарядно устройство 74V литиево-йонна батерия с интелигентно зарядно устройство, което се използва за 20S 74V литиева батерия вход 220V алуминиев корпус

Нема.спецификацииКонстантен напонПостојан струјаТранзиција / CutoffТежинаголеминаLeadacidLiMnLi fepo 4Max (A)LeadacidLi(kg)(mm )112 V14.7 V16.8 V14.6 V408.04.03.5230*135*70mm224 V29.4 V29.4 V29.2 V255.02.5336 V44.1 V42.0 V43.8 V183.61.8448 V58.8 V54.6 V58.4 V153.01.5560 V73.5 V75.6 V73.0 V122.41.2672 V88.2 V84.0 V87.6 V101.00.5Карактеристики1Целосна автоматска транзиција од КЗ, CV и Плови / cutoff2Прецизна граница на напон и струја, гарантира целосно наполнета и да се избегне над задолжен3Заштита : во текот на струја, во текот на напон, краток спој и обратна поларитетот4Висока Ефикасност : 95%~98%, ПРЕСТАПНА : 0.96, екопријателски5Две LED индикатори, Алуминиум, елегантен и сигурен6CE & ROHS Уверение, Сигурност и Висок КвалитетAnswer : ___________________________ Note : Намалување наоф точка за Li батеријата е 5% од КЗ, и тоа може да се постави помеѓу 5% 10%.

BGN 260.80

3.7 V 18650 All-in-One зарядно устройство 100-240 В / 50-60 Hz вход за акумулаторни батерии

3.7 V 18650 СитевоЕдно Батеријата ЕУ / САД Полнач За акумулаториСпецификација100% Сосема Нов.Тежина : 45gИзлез : 3.7 v / 450m AГолемина : 9.5 x 3 x 3.7 cm (L*W*H)Текст : 110220 V / 4763 HZБатерија без меморија ефектТенок и пренослив дизајн.Висок квалитет и добри перформанси.Земе многу погодност за вашиот секојдневен животДизајниран за да ја наполните батериите брзо и безбедно.Може да се наплатат сите видови на 3.6 V литиум батеријаМоите Коментари1 : СитевоЕдно Батерија ПолначУслови : Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за размена на стоки...

BGN 7.00 7.36

2017 Liitokala Lii-100 1.2 V / 3 V / 3.7 V / 4.25 V 18650/26650/18350/16340/18500/AA / AAA NiMH литиева батерия зарядно устройство lii100

Превозот листата : Liitokala lii100 полначот 1 PCSLiitokala USB кабел 1 PCSLiitokala пакување торба 1 PCSLiitokala lii100 Прирачник 1 PCSLii100 Полначот опис на Производот : Прво, го полначот барања и функции : 1...

BGN 10.00 14.75

Най-новият 10A 50W 10 Port USB Power Charging Хъб PowerPort Multi-Port USB Charger US EU Standard Smart Multi Protect VoltageBoost

Најновите 10 A 50 W 10 Порт USB Напојување со Полнење Центар Power Port МултиПортен USB Полнач за НАС во ЕУ Стандард Smart Мулти Заштита Voltage BoostМожеби Како Што Се : Промоција!!! Кликнете на следните производи, што може да се види намалена цена!! 100% Сосема Нов...

BGN 41.60

YZPOWER 29V 10A 9A 8A 7A оловно-киселинната батерия зарядно устройство за 24V акумулатор Ebike E-bike електрически велосипед E-scooter алуминиев корпус

******Полнење Напон и Струја може да се прилагоди од страна на Клиентите услов.Ако не можете да го пронајдете она што ви треба,ве Молиме Оставете Зборови на Текст AC Приклучок И Излез DC Приклучокот,Како : 'AC : Број 5,DC : G", Ви Благодариме!!!Влезен приклучокИзлезниот приклучокАпликации тип : ЗА Номинален Напон 24 V, Отценети Capicaty : 10 Ah 35 Ah батеријата пак, 24 V електричен велосипедПРОЗОРЦИ сили (2 серија оловни парчиња), Батерија, оловни / Life PO4 / Liion Батерија,Електрични Алатки,Градинарски алат,Чистење машина,Ebike,Голф количка ,Електричен Скутер,ntelligent Рамнотежа Автомобил Виткање на Велосипед ,ПРОЗОРЦИ Напојување ет.● Стабилна MTBF : > 30000 H,● Одлична сигурност, Dual тековната споделување шема за вработени, на начин на кој кога се оштетени,само половина на полнење струја, може да продолжите да ја користите.● Мали Димензии : 163 * 95 * 56mm● Light Тежина : 1.2 kg● Време на испорака : 25 работни дена● Материјал : Метал Алуминиум Случај● Попродажбата на услугата : 36months Гаранција● Заштита функција : Преку напон / Текот температура / Текот тековната / Краток спој и Поларитетот● Индикаторот на LED : Црвениот се полни, зелена е задолжен заврши или да се подготви полнење● Light, Мали, Стабилна, Висока Ефикасност, Безбедно, итн...

BGN 81.00 123.18

VariCore Hoverboard charger EU или US Plug Power Adapter 42V 2A зарядно устройство за 2 колесни самобалансирующегося скутер Hover Black board

Универзална Паметен Полнач За Само Балансирање Скутер Лебдат Одбор / Лебди Одбор.Со заштита на напон, прекуструјна, краток спој и со текот на температурата, донесе многу безбедност!12 месеци гаранција за одлична корисникот стил!спецификацијаБоја : ЦрнаInput : 100240 V, 50 / 60 Hzизлез : 42 V / 2000m AИзлез на кабел : 90 cmтекст кабел : 100 cmLED индикатор црвена : полнење...

BGN 17.00 18.22

2 броя в комплект! 1 бр зарядно за кола за мобилен телефон и 1 м кабел за зарядно устройство за мобилен телефон

2 парчиња сет : 1* мобилен телефон за во автомобил полнач 1* мобилен телефон кабел 12~24 V излез 5~2000 mah излез 110~240 текст најниска цена во сите aliexpress топла продаде во САД и на Русија во 2016 Година нови пристигнување

BGN 4.00 4.08

5 бр. / лот 4.2 v, 1.2 A зарядно за електронна книга Безплатна доставка

Кина / Шведска / HK / Сингапур Пост : (www.17track.net) 27 неделиDHL : (www.dhl.com) 27 работен денEMS : (www емс.com.cn) 715 работен денПРОЗОРЦИ : (www.ups.com) 27 работен денНема враќање, размена на само...

BGN 51.00 79.20

Мини универсален фенерче литиево-йонна батерия, зарядно устройство US Plug 18650 17670 14500 10440 16340 зарядно устройство AC100-240V DC3. 7V 500mA

ТОП / ИЗВЕСТУВАЊЕ Топло прашува Почитувани купувачи, ве молиме прочитајте производи опис, што е многу важно за вашето купување !!! Различни земји и различни превозот се различни, време на испорака, се Проценува Време на Испорака : 1560 дена Продавачот Гарантира : за време На Испорака од 60 дена (Бразил 90 дена) !!! ПРОДАВАЧОТ ПРЕПОРАЧУВАОПИС / СЛИКИ на Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz 1000m A Излез : наизменична СТРУЈА 3.7 V0.5 НА Производи Вклучуваат : 1 x Држачи за НАС приклучок (без батерија)ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

BGN 5.36

ZUCZUG USB захранващ адаптер EU Plug 5V 1A AC Micro Usb стенно зарядно за Iphone 6 Plus Samsung Jiayu HTC за Xiaomi LG Adaptador

ZUCZUG USB Адаптер ЕУ Plug 5 V AC Micro Usb Ѕид Полнач За Iphone 6 Плус Samsung Jiayu HTC За Xiaomi LG Adaptadoreatures : 1.Најдобар квалитет и 100% сосема нов2.Лесен за употреба за дома,канцеларија и патување.3.Обезбедува висока ефикасност и брзо полнење4.Многу пониска енергија comsumption5.Изграденаво текотполнење / топлина,краток спој заштита6.Џеб големина,лесен и компактен дизајн за полесно носење и чување.7.Едноставно приклучете го во некој ѕиден штекер и да се поврзе со соодветна USB кабел за да го било која од вашите електрични производи како мобилни телефони,mp3,mp4,лаптоп,камери итн...

BGN 2.00 2.08