• Ново
Оригинален Soshine E4S 2 слот 18650 литиево-йонна батерия USB Smart Battery Charger мобилен телефон Power Bank с LCD дисплей цвят черен

Оригинален Soshine E4S 2 слот 18650 литиево-йонна батерия USB Smart Battery Charger мобилен телефон Power Bank с LCD дисплей цвят черен

BGN 23.12
BGN 23.00 -1 %

Сума
Налично за поръчка


Garantee 100% НОВИ и 100% автентична оригинална SOSHINE бренд производ.
Опис : Soshine E4 S 18650 LCD моќ банка полначот има интелигентна енергија управување со IC, overcharge заштита и краток спој заштита. Тоа содржи батеријата за 2 парчиња на 18650 батерии и софистицирани коло за да се обезбеди висок квалитет на моќ за мобилни електроника преку две USB порти. Ја излези обезбеди 5 V/1А и 5 V/2 A соодветно. Главни Карактеристики : -Мулти-funtional LCD батерија 18650 полначот со двојна USB излез мобилни моќ банка-Прецизни крајот на полнење напон detection-LCD дисплеј : Напон, време на полнење / процент, полнење ниво, полошо и лоши батеријата -Cell : 2 x Samsung 2600m Ah батерија 18650-LCD светлото ќе се исклучи во рок од 30 секунди, автоматски -Авто лошо / полошо батеријата предупредување индикација -Авто активна функцијата за Литиум-јонска батерија ќелија (0 V) -Интелигентна енергија управување со IC, overcharge заштита, краток спој заштита -Полнење додека испуштање -Компатибилен со 6 V, 5 W фотоелектрически соларни панели Параметри : Батерија тип : 18650 цилиндар Литиум-јонска Влез : DC 5 V 2 A Излез : DC 5 V, 1А или 2.1 A (прилагодливи) Полнење на владата : CC / CV ( константна струја тогаш константен напон) Влез за USB micro Б тип на Оперативен температура : 0 - 40 Сте.C Енергија меморија батерија : Li-ion 2600m Ah време на Полнење USB-микро Б тип 2000m A текст прибл. : 3 - 4 часа Само енергија истекување на косата под неактивен режим Прибл. : 2mah / Ден Работна температура : 0 - 55 Deg.C температура на Чување : -25 - 70 Сте.C Топло Прашува : Батерии не се вклучени.
Функции за Брзо Полнење Функција : Да LCD екран : Да Спој Откривање : Да Заштитени Коло : Да во Текот Напон Заштита : Да Краток Спој Заштита : Да Полнење со Текот на Заштита : Yes Над Извршувањето на Заштита : Да
Димензија и Тежина Производ тежина : 0.068 кг Пакет тежина : 0.150 кг Производ големина (L x W x H) : 12.30 x 4.70 3.70 x cm / 4.84 x 1.85 x 1.46 инчи Пакет големина (L x W x H) : x 16.00 10.00 x 4.00 cm / 6.3 x 3.94 x 1.57 инчи
Пакет Содржина : 1 x Soshine E4 S USB Батеријата е Полнач, 1 x USB Кабел, 1 x англиски јазик Прирачник за Корисникот
Дополнителна опрема :
1 , Батерија складирање кутија 18650*4

Всичко за продукта

Воспользуйся:
Стандартна Батерия
Тип:
USB, електрически
Пакет:
ДА
Изходен Интерфейс:
USB изход
Номер На Батерията:
2
търговска марка:
Разходка по слънцето
Интелигентно Зареждане:
ДА
екран на дисплея:
ДА
Бързо зареждане:
ДА
Номер На Модела:
E4S

Подобни продукти в категория

Euro/US 12.6 V 1A зарядно устройство, 12.6 V зарядно устройство за литиево-йонна батерия, 12V. 6 3S зарядно устройство адаптер за литиева батерия 12V

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .Работа Темп / влажност : 10°C50 °C ,20%90%RHСкладирање Temp / влажност : 10 °C 60 °C ,20%90%RHПолнење Приклучок : САД / ЕУ ( велика БРИТАНИЈА / AU plug можеме да го нудат на различни цена)Полнење порт : DC 5.5*2.1 MMБезбедност стандард : CCC / CE / UL / FCC / Ro HSВлезен Напон : 100—240 VИзлезен напон : 12.6 VИзлезна струја : врв 1А;Фреквенција : 5060 HZМоќност : 12 WДва модели ,случајно да брод според берза .Модел : Модел Б : 12.6 V 1А моќ конектор,12.6 V 1А 12 V полнач за литиум батерија pack само ( не за други видови на battey освен литиум ) .текст : 110220 VПриклучок : НИ стил / Евро стил ( Евра земји стави адаптер )излез : 12.6 VАктуелни : 1 ( реално е 700mah околу само ) , ако ти е гајле ве молиме не се купат )Конектор : DC 5.5"( надворешен дијаметар ) 2.1" ( внатрешен дијаметар )LED да се промени ако батеријата е целосно наполнетаПакување : НЕМА.

BGN 8.51

DVISI съвсем нова смяна на Makita 7.2 V to 18V 1-Hour Ni-CD, Ni-Mh, Li-ion Power Tool Batteries Charger DC18RA & DC18RC

Спецификации : Замена Полначот # : Makita DC18 RA & DC18 RC Текст : AC 100 V240 V 50 / 60 Hz Макс (Ѕид) Батерија Полнач Излез : 7.4 Volt до 18 Volt DC 1.5 Компатибилен Батерија Тип : Makita 7.4 V, 9.6 V, 12 V, 14.4 V, 18 V NiCD NiМз LiIon батерии Карактеристики : Brand New | NiCd NiМз LiIon | Излез : 7.2 до 18 Volts | Влез : 100240 V Висок Квалитет и Сигурен...

BGN 66.00 76.32

24S 35A45A 60A PCM / ПХБ/BMS за 72V литиево-йонна батерия LiPO4 за електрически велосипеди и скутери и инструменти за архивиране на слънчевата енергия

Модел : DG24 S 35 / 45 / 60 A за 4.2 V Li PO батеријатаПостојано испуштање струја : 35 / 45 / 60 AПостојана полнење на струјата : 35 / 45 / 60 НаПолнење жица и празнење жица споделување на истиотНие може да го прилагодите било PCB од 1 S до 30 ГОДИНИ литиум батерии со различни актуелни.1.ПрегледDG21 S35 / 45 / 60 A PCB се користи за 24series батеријата пакет...

BGN 49.00 54.40

MSL 12000mAh Solar Mobile Power Bank 2USB Слънчево зарядно за iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi и др външна мобилна мощност, бърза доставка

Карактеристики : 1.100% Нов и Висок Квалитет, повеќе од 1000 пати полнење и празнење.2.Оваа Соларна Батерија Полнач Моќ Банката се користи во полимерни батерии, перформанси се одлични, безбедно и практично,особено кога патувате...

BGN 16.00 17.28

2017 Liitokala Lii-100 1.2 V / 3 V / 3.7 V / 4.25 V 18650/26650/18350/16340/18500/AA / AAA NiMH литиева батерия зарядно устройство lii100

Превозот листата : Liitokala lii100 полначот 1 PCSLiitokala USB кабел 1 PCSLiitokala пакување торба 1 PCSLiitokala lii100 Прирачник 1 PCSLii100 Полначот опис на Производот : Прво, го полначот барања и функции : 1...

BGN 10.00 14.75

YZPOWER CE ROHS 54.6 V 4A Smart Lithium Battery Charger For 48V Lipo Li-ion Electric Bike Power Tool With Cooling Fan

54.6 V 4ААвто Литиум Батерија Полнач Со LedВе молиме Оставете ги Јасно Зборовите на Излезниот ЕДНОНАСОЧЕН Приклучок И Текст AC Приклучокот,Особено 'E' & 'на С',во Спротивно Вашата Цел не Може да Се Испрати,Ви Благодарам!!!E1 : 5.5*2.5*11mm, Е2 : 5.5*2.1*11mm ; F1 : 5.5*2.1*11mm, F2 : 5.5*2.5*11mm Производство Спецификација 1 Материјал : ABS + PC 2 на Модел на Полначот на : CC(константна струја) кратка БИОГРАФИЈА(константен напон) 3 Ладење Начин : Bulitво Вентилаторот за Ладење 4 Сертификат : CE ССА FCC ROHS 5 Батеријата Клетки : 13 S Liion Батерија 6 Оперативен Температура : 20 до 60 Степен 7 Оперативни Влажност : 20 до 90%RH 8 Температура на Чување : 40 fo +80 Степен на ЗаштитаВо Текот Тековната ЗаштитаВо Текот Напон ЗаштитаКраток Спој ЗаштитаОбратна Врска ЗаштитаУпотреба IntrodctionДвојна Боја LED Индикатор : (Полнење : Red; Целосно Наполнета Или Без Оптоварување : Зелен)Висока Ефикасност И Ниска Потрошувачка На Енергија● Попродажбата на услугата : 36months Гаранција● Заштита функција : Преку напон / Текот температура / Текот тековната / Краток спој и Поларитетот● Индикаторот на LED : Црвениот се полни, зелена е задолжен заврши или да се подготви полнење● Light, Мали, Стабилна, Висока Ефикасност, Безбедно, итн...

BGN 46.00 55.12

Yzpower Toy Car Li-ion Lipo литиева батерия зарядно устройство 29.4 V 14A 13A 12A 11A с CE FCC за 24V Ebike Li Ion Battery

Ние имаат сребрена боја и црна боја,ние ќе го испрати по случаен избор!Ве молиме Оставете ги Јасно Зборовите на Текст AC Приклучок И Излез DC Приклучок,Како'AC : Број 5, DC : G", Особено 'Е' И 'на С',во Спротивно Вашата не Може да Бидат Испратени,Ви Благодарам!!!Производство Спецификација 1 Материјал : ABS + PC 2 на Модел на Полначот на : CC(константна струја) кратка БИОГРАФИЈА(константен напон) 3 Температурата на работа : 20~60 Степен 4 за Складирање Температура : 40~+80 Степен 5 Оперативни Влажност : 20~90%RH ЗаштитаВо Текот Тековната ЗаштитаВо Текот Напон ЗаштитаКраток Спој ЗаштитаОбратна Врска ЗаштитаУпотреба IntrodctionДвојна Боја LED Индикатор : (Полнење : Red; Целосно Наполнета Или Без Оптоварување : Зелен)Висока Ефикасност И Ниска Потрошувачка На ЕнергијаФункција● Стабилна MTBF : > 30000 H● Мали Димензии : 205 * 121 * 50mm● Light Тежина : 1.2 kg● Време на испорака : 25 работни дена● Материјал : Метал Алуминиум Случај● Попродажбата на услугата : 36months Гаранција● Заштита функција : Преку напон / Текот температура / Текот тековната / Краток спој и Поларитетот● Индикаторот на LED : Црвениот се полни, зелена е задолжен заврши или да се подготви полнење● Light, Мали, Стабилна, Висока Ефикасност, Безбедно, итн...

BGN 93.00 127.98

LCD дисплей SikeLaier SK-D415 3.7 18650 18350 18500 16340 17500 25500 10440 14500 26650 1.2 V литиева батерия AA AAA NiMH, зарядно устройство

Sike Laier SKD415 е најголемата батерија полнач во светот! единствен!!! тоа може брзо да се открие 3.7 и 1.2 капацитетот на батериите...

BGN 25.00 40.00

5шт дизайн Soshine Li-FePO4 RCR 123 / CR2 батерия интелигентна бързо зарядно устройство

Soshine LiFe PO4 RCR 123 / CR2 Батеријата Интелигентни Брз ПолначОвој полнач е интелигентна полначот кој е дизајниран да се наплаќаат за 1 ~ 2 парчиња Li Fe PO4 RCR123 / RCR2 / Li16340 / Li17335 / Li15266 / Li14250...

BGN 77.00 104.72

Soshine Universal 12-18V NiMH NiCd Battery Charger LCD дисплей за Ni-Mh Ni-Cd AA AAA 9V D акумулаторна батерия EU / US Plug

Soshine Универзална LCD Дисплеј Батерија Полнач 1218 V DC за NiМЗ / NiCd / AA / AAA / 9 V / D Батеријата со Еден Приклучок ( ЕУ / САД Приклучок за Избор )Главни Карактеристики : Може да се Пријави 14pcs АА / AAA / C / D и 12 парчиња 9 V NIМЗ / NiCd акумулатори од различни големини и брендови истовремено. Со струја од 0.8 На,правење на полнење 4 пати побрзо од нормално. Се грижи за се дека приклучокот за полначот автоматски сили исклучите кога temperaure надминува 60 степен целзиусови степени,заштита на кола и батерии од било каква штета. Автоматски конвертира од брзо полнење да се trickle полнење кога целосно наполнета,изработка на сигурни дека полнење е заситен. LCD покаже процесот на полнење на батеријата големина D / C / AA / AAA / 9 V Clamshell дизајниран покрие ги заштитува децата и на возраст од опасност и спречување на интерференција од надворешната средина за време на полнењето. Со Автомобил Полнач Порт : Па тоа функционираили од ѕидниот штекер или со автомобил полнач портаAnswer : ___________________________ Note : Не Вклучува Батерија, тоа е неповолно за испорака!Спецификации : Карактеристики : Може да се Пријави 14pcs АА / AAA / C / D и 12 парчиња 9 V NIМЗ / NiCd акумулатори од различни големини и брендови истовремено. Со струја од 0.8 На,правење на полнење 4 пати побрзо од нормално. Се грижи за се дека приклучокот за полначот автоматски сили исклучите кога temperaure надминува 60 степен целзиусови степени,заштита на кола и батерии од било каква штета. Автоматски конвертира од брзо полнење да се trickle полнење кога целосно наполнета,изработка на сигурни дека полнење е заситен. LCD покаже процесот на полнење на батеријата големина D / C / AA / AAA / 9 V Clamshell дизајниран покрие ги заштитува децата и на возраст од опасност и спречување на интерференција од надворешната средина за време на полнењето. Со Автомобил Полнач Порт : Па тоа функционираили од ѕидниот штекер или со автомобил полнач порта Боја : Црна Влез : 100240 V AC...

BGN 35.00 46.91

Най-новият 10A 50W 10 Port USB Power Charging Хъб PowerPort Multi-Port USB Charger US EU Standard Smart Multi Protect VoltageBoost

Најновите 10 A 50 W 10 Порт USB Напојување со Полнење Центар Power Port МултиПортен USB Полнач за НАС во ЕУ Стандард Smart Мулти Заштита Voltage BoostМожеби Како Што Се : Промоција!!! Кликнете на следните производи, што може да се види намалена цена!! 100% Сосема Нов...

BGN 41.60

US Plug 7.5 V 500 MA строга оловно-киселинни аккумуляторное зарядно устройство за автомобилни L060 hot

Спецификации : Боја : ЦрноЦрвенаИзлез : DC7.5 V 500 MAКабел Должина : Околу 150cmПриклучокот големина на : 6.5 * 3.5 * 4.5 cmПриклучок Тип : НИ Plug Карактеристики : Автоматско полнење без текот на полнењето.Краток спој заштита.Во текот тековната заштита.Батеријата Поларитетот Пресврт.Црвени Led кога полнење, зелена led кога целосно наполнета.За Внатрешна и 6 V само...

BGN 5.00 5.78

10 бр. / лот Tinhofire EU 18650 двойно зарядно устройство за кабелна зарядно устройство EU / US Plug

ЕУ / САД Двојно Батеријата Држачи за Звучници со Држачи За Сите Батерија 18650Функција : 1 Дома Ѕид AC дигитална Патна Полнач2...

BGN 65.00 72.00

100шт 18650 16340 14500 10440 26650 3.7 v литиево-йонна батерия зарядно устройство акумулаторна ЕС, САЩ включете електрическото зарядно устройство 4.2 V 450mah зарядно устройство

100pcs 18650 16340 14500 10440 26650 3.7 v LiIon Батерија Полнач за Батерија ЕУ НИ Plug Електрични Полнач 4.2 V 450mah Полначот Бренд Име : SLW Универзален Полнач за Употреба : Двојно Батерија Полнач За 3.7 v Литиум Батерија LiIon Полначот Модел : HG1205 Li 3.7 v Конектор Тип : Електрична Батерија Полнач Безжичен Полнач Пакување : 100pcs Безжичните Полначи информации за Батеријата Полнење на Батеријата Полначот : 3.7 v Литиум батерија (Батерија, не се вклучени) Is_Customized : Да Соодветни Батерии : 18650 16340 18350 14500 10440 3.7 v LiIon Батерии (Батерија, не се вклучени)>> 100% Сосема нов и висок квалитет 3.7 v Литиум Батерија Полнач.>> Автоматски се прекинува полнење кога заврши.>> Карактеристики надполнење превенција за заштита на батерии.>> Карактеристики температура следење за да се спречи прегревање.** Ве Молиме Имајте Во Предвид : Сите полначи се продаваат поединечно, без батерии, ако сакате да го користите батеријата ве молиме да го купите дополнително, нашата продавница, исто така, го продаде релевантни батерии за промет на големо.Полначот Големина : 10.8*4.7*4cm Батерија Полнач за Приклучок : САД / ЕУ приклучок за Внесување : AC 100240 V 4763 Hz Излез : 4.2 v / 450mahСоодветни Батерии За Ваша Информација : Кина / Шведска / HK / Сингапур Пост : (www.17track.net) 27 неделиDHL : (www.dhl.com) 27 работен денEMS : (www...

BGN 389.00 485.70

2 броя литиево-йонна батерия 3.7 В 18650 + Зарядно устройство ac

3.7 V 18650 СитевоЕдно Батерија Полнач 100240 V и 2x reachargeable 18650 Liion БатеријаСпецификација Home / Travel Ѕид AC Мултифункционален / Универзална Батерија Полнач Автоматски се прекинува кога полнењето е завршено...

BGN 9.00 11.20

Зарядно за кола Dual USB Car Charger Adapter Current Voltage 5V 3.1 A Celsius Температура Тестер Z07 Drop ship

Карактеристики : Dual USB 3.1 излез Со температурата и тековната метар тестер Лесно да се задоволи вашата потреба со двојна USB приклучок...

BGN 4.00 5.36

YZPOWER 33.6 V 10.5 A 11A 11.5 A 12A Li-ion Lipo литиевое зарядно устройство за батерии 29.6 V

Ние имаат сребрена боја и црна боја,ние ќе го испрати по случаен избор!Играчка Автомобил Liion Lipo Литиум Батерија Полнач 25.2 V 9 A 10 A 11 A 12 A 13 A 14 A 15 A Со CE FCCСпецификацијаВлезен Напон : 110240 VacФреквенција / тековни : 4763 Hz / 6.5 НаПолнење напон : 33.6 VПолнење на струјата : 12Полнење метод : CC / CVРаботна Температура : 0°C до 45°CТемпература на чување : 20°C 50°CПолнење напон отценети : 33.6 ± 0.3 VПолнење Тековната отценети : 12 ± 0.5 AТекст pulg / Излез pulg : Однесуваат на следните plug сликиВе молиме Оставете ги Јасно Зборовите на Текст AC Приклучок И Излез DC Приклучок, Како'AC : Број 5,DC : G", Особено 'Е' И 'на С',во Спротивно Вашата Цел не Може да Се Испрати,Ви Благодариме!!!Производство Спецификација 1 Материјал : Алуминиум Метал Случај 2 на Модел на Полначот на : CC(константна струја) кратка БИОГРАФИЈА(константен напон) 3 Температурата на работа : 20~60 Степен 4 за Складирање Температура : 40~+80 Степен 5 Оперативни Влажност : 20~90%RH Заштита во Текот Тековната Заштита во Текот Напон Заштита од Краток Спој Заштита Обратна Врска ЗаштитаУпотреба IntrodctionДвојна Боја LED Индикатор : (Полнење : Red; Целосно Наполнета Или Без Оптоварување : Зелен)Висока Ефикасност И Ниска Потрошувачка На ЕнергијаФункција● Стабилна MTBF : > 30000 H● Мали Димензии : 205 * 121 * 50mm● Light Тежина : 1.2 kg● Време на испорака : 25 работни дена● Материјал : Метал Алуминиум Случај● Попродажбата на услугата : 36months Гаранција● Заштита функција : Преку напон / Текот температура / Текот тековната / Краток спој и Поларитетот● Индикаторот на LED : Црвениот се полни, зелена е задолжен заврши или да се подготви полнење● Light, Мали, Стабилна, Висока Ефикасност, Безбедно, итн...

BGN 92.00 123.18

Liitokala Lii-202 18650 charger1. 2V 3.7 V 3.2 V 3.85 V AA / AAA 26650 10440 14500 16340 25500 NiMH батерия inteligente зарядно устройство

Почитувани Купувачи: ви Благодариме за вашата поддршка и доверба да ги купите нашите производи, ние сме седиштето на Liitokala, Ние се семеен бизнис, така што сите Liito Kala полначот производи се изработени од страна на нашите фабрика, Ние поддршка за промет на големо и превозот контејнери, доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас...

BGN 13.00 13.46

Оригинален SF-BD411 BD411OJ Bluray DVD лазерен пикап SFBD411 SF BD411 ОВ за LG BD300 BDP7300

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи); или не го знам модел; или не може да се најде на OPICAL ЛАСЕРСКИ ЛЕЌИ треба, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за совети...

BGN 29.60

ZUCZUG USB захранващ адаптер EU Plug 5V 1A AC Micro Usb стенно зарядно за Iphone 6 Plus Samsung Jiayu HTC за Xiaomi LG Adaptador

ZUCZUG USB Адаптер ЕУ Plug 5 V AC Micro Usb Ѕид Полнач За Iphone 6 Плус Samsung Jiayu HTC За Xiaomi LG Adaptadoreatures : 1.Најдобар квалитет и 100% сосема нов2.Лесен за употреба за дома,канцеларија и патување.3.Обезбедува висока ефикасност и брзо полнење4.Многу пониска енергија comsumption5.Изграденаво текотполнење / топлина,краток спој заштита6.Џеб големина,лесен и компактен дизајн за полесно носење и чување.7.Едноставно приклучете го во некој ѕиден штекер и да се поврзе со соодветна USB кабел за да го било која од вашите електрични производи како мобилни телефони,mp3,mp4,лаптоп,камери итн...

BGN 2.00 2.08

Високо качество на най-новият CPS-3205 5A 32V 160W преносим регулируема мини компактен цифров регулируем източник на захранване dc CPS3205

Висок Квалитет на Најновите CPS3205 5 A 32 V 160 W Преносни Прилагодливи мини Дигитален Компактен Прилагодливи DC Напојување CPS3205 Карактеристики : Топ перформанси трошок Висока моќност густина, мали и компактно Алуминиумско школка, пониски EMI На микропроцесори(MCU) контрола на Користење енкодер за да го поставите напон и струја Четири дигитални voltmeter и три дигитални ammeter тековната метар прикажува ма автоматски кога тековната belows 1А Висока ефикасност, до 88% Ниска Бран & Бучава : Излез ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ Вати се префрлите Интелигентна заштита : Следење OVP, Следење OCP, еднократни лозинки, Излез краток спој заштита на Пакет : 1 x DC Напојување 1 x Моќ Кабел (ЕУ Приклучокот, 180cm должина) 2 x Алигатор клип тест доведе кабли (100cm должина) 1 x англиски јазик прирачник за корисникот

BGN 95.00 107.18

Мини универсален фенерче литиево-йонна батерия, зарядно устройство US Plug 18650 17670 14500 10440 16340 зарядно устройство AC100-240V DC3. 7V 500mA

ТОП / ИЗВЕСТУВАЊЕ Топло прашува Почитувани купувачи, ве молиме прочитајте производи опис, што е многу важно за вашето купување !!! Различни земји и различни превозот се различни, време на испорака, се Проценува Време на Испорака : 1560 дена Продавачот Гарантира : за време На Испорака од 60 дена (Бразил 90 дена) !!! ПРОДАВАЧОТ ПРЕПОРАЧУВАОПИС / СЛИКИ на Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz 1000m A Излез : наизменична СТРУЈА 3.7 V0.5 НА Производи Вклучуваат : 1 x Држачи за НАС приклучок (без батерија)ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

BGN 5.36