• Ново
Водоустойчива 12V 5A Car Battery Charger Maintainer & Desulfator Smart Battery Charger за AGM GEL WET Batteries EU/AU/UK / US Plug

Водоустойчива 12V 5A Car Battery Charger Maintainer & Desulfator Smart Battery Charger за AGM GEL WET Batteries EU/AU/UK / US Plug

BGN 52.61
BGN 43.00 -18 %

Сума
Налично за поръчка


На EPA1205 користи lastest технологија во AGM,ГЕЛ,Поплавени(Мокра),Calium тип длабоко циклус,VRLA одржување слободни оловни батерии за полнење,може да се користи со 12-100 Ah батерии,за најдобри резултати,користете ја со 12-60 Ah батерии.
Во текот на процесот на полнење,полначи 4 LEDs укажуваат на капацитетот на батеријата статус од 25%(ПРЕДВОДЕНА од 1) до 100% (LED 4).
На EPA1205 е Четири Фаза Полнач
Фаза 1 : Desulfating на батеријата преку 18 V пулсот,Полнач влегува во оваа фаза, ако го детектира батеријата sulfation или тешки discharger.Откако батеријата е rejuvenated,полнач потези на Наливно фаза (Led диоди : 1 НА,2-4 ИСКЛУЧИТЕ )
Фаза 2 : Масовно полнење користење на полначот највисоко оценет тековната за видот на
батеријата во употреба додека не достигне 80% од капацитетот. (Led : 1-4 Трепка Секвенцијално)
Фаза 3 : Апсорпција,излезниот напон е ограничена на 14.7 V, додека тековната delines како на батеријата давачки кон својот полн капацитет, без прегревање
(Led : 1-3 НА,4 Трепка)
Фаза 4 : Float,Во оваа фаза,батеријата е целосно наполнета и полначот одржува
батеријата преку пулсот полнење. (Led : 1-4 ON)
На EPA1205 ќе внесете protection mode кога батеријата обратна поларитетот или излез конектори shorted
ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ!
1,Овој апарат е дизајниран за полнење AGM,ГЕЛ,Поплавени(Мокра),Calium тип длабоко
циклус,VRLA одржување слободни оловни батерии од 12 до 100 Ah,не се користи за
било која друга намена
2,Бидејќи батерии може да емитираат explosicve гасови,секогаш се обезбеди добра вентилација и да се избегне
било извор на пламен или искри кога се полни.
3,за Да се намали ризикот од оштетување на електричен приклучок и мозок,се повлече од приклучокот, а од страна на
кабелот кога прекинување на полначот.
4,Употребата на несоодветна продолжување на кабелот може да резултира во ризик од пожар и електричен шок
5,не работат полначот ако забележите било какви знаци на оштетување на полначот или кабли
6.Не расклопување го полначот;однесете ја до некој квалификувани serviceman кога служба на
поправка е потребно.во точно составување може да резултира во ризик од електричен шок или пожар.
7.За да го намалите ризикот од електричен шок,отштекајте полнач и од AC штекер пред да се обидете било
одржување или чистење
Спецификации;
Влезен Напон
100-240 VAC.50/60 Hz
Текст Тековната
0.5 A(RMS)@220 VAC
Назад Тековната потрошувачка
1.3 м-р
Полнење напон
Оценка 12 V,најголемиот Дел Ограничен напон : 14.7 V
Сегашниот бран
Сегашниот бран :
Масовно полнење тековната
5.0 На
Работат Температура
-5 F~120 F
Ладење
Природна циркулација на воздухот,не тајните тој полнач
Процесот на полнење
Авто 4 фази : Ud-Im-Uo-Up
Тип На Батерија
сите тип на 12 V AGM,ГЕЛ,Поплавени(Мокра),Calium тип длабоко циклус, VRLA одржување слободни оловни batteires
Капацитетот На Батеријата
12-100 Ah
Големина
150*70*56mm
Куќиште
IP65(Прашина заштитени,Вода јавните отпор)
Тежина
550g
Како да го користите :
1.Поврзете го AC кабелот за напојување за да го штекерот, "поделба На моќта" LED (црвено) ќе светлината на цврсти.
2.Поврзете позитивни полначот clip (црвено) за да позитивни батеријата терминал, црна клип за да
негативни, на "25%~100% " Led диоди ќе светлината во asequence, Ако батеријата е политика
укине или излез е shorted, сите Led ќе трепка
истовремено,ИСКЛУЧЕТЕ&ПРОВЕРИ
3.

Всичко за продукта

Изход Стандартна:
САЩ, ЕС, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ, AU
търговска марка:
Нрик гигант
Тип:
Електрически
Бързо зареждане:
No
Интелигентно Зареждане:
ДА
екран на дисплея:
No
Номер На Модела:
1205
Воспользуйся:
Стандартна Батерия
Пакет:
ДА
Номер На Батерията:
1
Входно Напрежение:
110В-230V
оригинал:
Китай
Изход Стандартна:
EU/US/UK/AU
Воспользуйся:
оловно кисели батерии

Подобни продукти в категория

3.7 V 18650 All-in-One зарядно устройство 100-240 В / 50-60 Hz вход за акумулаторни батерии

3.7 V 18650 СитевоЕдно Батеријата ЕУ / САД Полнач За акумулаториСпецификација100% Сосема Нов.Тежина : 45gИзлез : 3.7 v / 450m AГолемина : 9.5 x 3 x 3.7 cm (L*W*H)Текст : 110220 V / 4763 HZБатерија без меморија ефектТенок и пренослив дизајн.Висок квалитет и добри перформанси.Земе многу погодност за вашиот секојдневен животДизајниран за да ја наполните батериите брзо и безбедно.Може да се наплатат сите видови на 3.6 V литиум батеријаМоите Коментари1 : СитевоЕдно Батерија ПолначУслови : Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за размена на стоки...

BGN 7.00 7.36

MSL 12000mAh Solar Mobile Power Bank 2USB Слънчево зарядно за iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi и др външна мобилна мощност, бърза доставка

Карактеристики : 1.100% Нов и Висок Квалитет, повеќе од 1000 пати полнење и празнење.2.Оваа Соларна Батерија Полнач Моќ Банката се користи во полимерни батерии, перформанси се одлични, безбедно и практично,особено кога патувате...

BGN 16.00 17.28

24S 35A45A 60A PCM / ПХБ/BMS за 72V литиево-йонна батерия LiPO4 за електрически велосипеди и скутери и инструменти за архивиране на слънчевата енергия

Модел : DG24 S 35 / 45 / 60 A за 4.2 V Li PO батеријатаПостојано испуштање струја : 35 / 45 / 60 AПостојана полнење на струјата : 35 / 45 / 60 НаПолнење жица и празнење жица споделување на истиотНие може да го прилагодите било PCB од 1 S до 30 ГОДИНИ литиум батерии со различни актуелни.1.ПрегледDG21 S35 / 45 / 60 A PCB се користи за 24series батеријата пакет...

BGN 49.00 54.40

Yzpower Toy Car Li-ion Lipo литиева батерия зарядно устройство 29.4 V 14A 13A 12A 11A с CE FCC за 24V Ebike Li Ion Battery

Ние имаат сребрена боја и црна боја,ние ќе го испрати по случаен избор!Ве молиме Оставете ги Јасно Зборовите на Текст AC Приклучок И Излез DC Приклучок,Како'AC : Број 5, DC : G", Особено 'Е' И 'на С',во Спротивно Вашата не Може да Бидат Испратени,Ви Благодарам!!!Производство Спецификација 1 Материјал : ABS + PC 2 на Модел на Полначот на : CC(константна струја) кратка БИОГРАФИЈА(константен напон) 3 Температурата на работа : 20~60 Степен 4 за Складирање Температура : 40~+80 Степен 5 Оперативни Влажност : 20~90%RH ЗаштитаВо Текот Тековната ЗаштитаВо Текот Напон ЗаштитаКраток Спој ЗаштитаОбратна Врска ЗаштитаУпотреба IntrodctionДвојна Боја LED Индикатор : (Полнење : Red; Целосно Наполнета Или Без Оптоварување : Зелен)Висока Ефикасност И Ниска Потрошувачка На ЕнергијаФункција● Стабилна MTBF : > 30000 H● Мали Димензии : 205 * 121 * 50mm● Light Тежина : 1.2 kg● Време на испорака : 25 работни дена● Материјал : Метал Алуминиум Случај● Попродажбата на услугата : 36months Гаранција● Заштита функција : Преку напон / Текот температура / Текот тековната / Краток спој и Поларитетот● Индикаторот на LED : Црвениот се полни, зелена е задолжен заврши или да се подготви полнење● Light, Мали, Стабилна, Висока Ефикасност, Безбедно, итн...

BGN 93.00 127.98

Euro/US 12.6 V 1A зарядно устройство, 12.6 V зарядно устройство за литиево-йонна батерия, 12V. 6 3S зарядно устройство адаптер за литиева батерия 12V

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .Работа Темп / влажност : 10°C50 °C ,20%90%RHСкладирање Temp / влажност : 10 °C 60 °C ,20%90%RHПолнење Приклучок : САД / ЕУ ( велика БРИТАНИЈА / AU plug можеме да го нудат на различни цена)Полнење порт : DC 5.5*2.1 MMБезбедност стандард : CCC / CE / UL / FCC / Ro HSВлезен Напон : 100—240 VИзлезен напон : 12.6 VИзлезна струја : врв 1А;Фреквенција : 5060 HZМоќност : 12 WДва модели ,случајно да брод според берза .Модел : Модел Б : 12.6 V 1А моќ конектор,12.6 V 1А 12 V полнач за литиум батерија pack само ( не за други видови на battey освен литиум ) .текст : 110220 VПриклучок : НИ стил / Евро стил ( Евра земји стави адаптер )излез : 12.6 VАктуелни : 1 ( реално е 700mah околу само ) , ако ти е гајле ве молиме не се купат )Конектор : DC 5.5"( надворешен дијаметар ) 2.1" ( внатрешен дијаметар )LED да се промени ако батеријата е целосно наполнетаПакување : НЕМА.

BGN 8.51

Yzpower 88.2 V 2A 2.5 A 3a литиева батерия зарядно устройство за 21S 78.6 V 77.7 V Li-po батерия, електрически инструмент

88.2 V Авто Литиум Батерија Полнач Со LEDВе молиме Оставете ги Јасно Зборовите на Излезниот ЕДНОНАСОЧЕН Приклучок И Текст AC Приклучок,Како и 'AC : Број 5, DC : G", Особено 'Е' И 'на С',во Спротивно Вашата Цел не Може да Се Испрати,Ви Благодарам!!!E1 : 5.5*2.5*11mm, Е2 : 5.5*2.1*11mm ; F1 : 5.5*2.1*11mm, F2 : 5.5*2.5*11mm Производство Спецификација 1 Материјал : ABS + PC 2 на Модел на Полначот на : CC(константна струја) кратка БИОГРАФИЈА(константен напон) 3 Температурата на работа : 20~60 Степен 4 за Складирање Температура : 40~+80 Степен 5 Оперативни Влажност : 20~90%RH ЗаштитаВо Текот Тековната ЗаштитаВо Текот Напон ЗаштитаКраток Спој ЗаштитаОбратна Врска ЗаштитаУпотреба IntrodctionДвојна Боја LED Индикатор : (Полнење : Red; Целосно Наполнета Или Без Оптоварување : Зелен)Висока Ефикасност И Ниска Потрошувачка На ЕнергијаСертификатиУслуга1...

BGN 51.00 59.98

2 броя в комплект! 1 бр зарядно за кола за мобилен телефон и 1 м кабел за зарядно устройство за мобилен телефон

2 парчиња сет : 1* мобилен телефон за во автомобил полнач 1* мобилен телефон кабел 12~24 V излез 5~2000 mah излез 110~240 текст најниска цена во сите aliexpress топла продаде во САД и на Русија во 2016 Година нови пристигнување

BGN 4.00 4.08

Лиитокала на лия-500 100 202 402 300 1.2 V AA AAA NiMH литиева батерия зарядно устройство LCD 3.7 V 18650 18350 16340 10440 14500 26650 20170

Liitokala Lii500 Lii400 Lii300 Lii402 Lii202 Lii100 батерија полначLiito KalaLii500 Спецификации : • DC12 V / 2 A текст моќ.• 4bay независни порти• Тест на капацитетот на батеријата• LCD дисплеи покажуваат различни режими• 3 начини на worke• 4 полнење струја (300,500, 700, 1000 m Ah)• Поддржува различни батеријата големини• Автоматска идентификација на батерија тип (Liion, NiМз)• Overcharge заштита...

BGN 8.00 9.58

LCD дисплей SikeLaier SK-D415 3.7 18650 18350 18500 16340 17500 25500 10440 14500 26650 1.2 V литиева батерия AA AAA NiMH, зарядно устройство

Sike Laier SKD415 е најголемата батерија полнач во светот! единствен!!! тоа може брзо да се открие 3.7 и 1.2 капацитетот на батериите...

BGN 25.00 40.00

YZPOWER 33.6 V 10.5 A 11A 11.5 A 12A Li-ion Lipo литиевое зарядно устройство за батерии 29.6 V

Ние имаат сребрена боја и црна боја,ние ќе го испрати по случаен избор!Играчка Автомобил Liion Lipo Литиум Батерија Полнач 25.2 V 9 A 10 A 11 A 12 A 13 A 14 A 15 A Со CE FCCСпецификацијаВлезен Напон : 110240 VacФреквенција / тековни : 4763 Hz / 6.5 НаПолнење напон : 33.6 VПолнење на струјата : 12Полнење метод : CC / CVРаботна Температура : 0°C до 45°CТемпература на чување : 20°C 50°CПолнење напон отценети : 33.6 ± 0.3 VПолнење Тековната отценети : 12 ± 0.5 AТекст pulg / Излез pulg : Однесуваат на следните plug сликиВе молиме Оставете ги Јасно Зборовите на Текст AC Приклучок И Излез DC Приклучок, Како'AC : Број 5,DC : G", Особено 'Е' И 'на С',во Спротивно Вашата Цел не Може да Се Испрати,Ви Благодариме!!!Производство Спецификација 1 Материјал : Алуминиум Метал Случај 2 на Модел на Полначот на : CC(константна струја) кратка БИОГРАФИЈА(константен напон) 3 Температурата на работа : 20~60 Степен 4 за Складирање Температура : 40~+80 Степен 5 Оперативни Влажност : 20~90%RH Заштита во Текот Тековната Заштита во Текот Напон Заштита од Краток Спој Заштита Обратна Врска ЗаштитаУпотреба IntrodctionДвојна Боја LED Индикатор : (Полнење : Red; Целосно Наполнета Или Без Оптоварување : Зелен)Висока Ефикасност И Ниска Потрошувачка На ЕнергијаФункција● Стабилна MTBF : > 30000 H● Мали Димензии : 205 * 121 * 50mm● Light Тежина : 1.2 kg● Време на испорака : 25 работни дена● Материјал : Метал Алуминиум Случај● Попродажбата на услугата : 36months Гаранција● Заштита функција : Преку напон / Текот температура / Текот тековната / Краток спој и Поларитетот● Индикаторот на LED : Црвениот се полни, зелена е задолжен заврши или да се подготви полнење● Light, Мали, Стабилна, Висока Ефикасност, Безбедно, итн...

BGN 92.00 123.18

LVSUN Universal 5V 2.4 A 4 Port 4in1 Portable Multi Port USB Quick Wall Travel Charger AC Adapter за Iphone 4 4s 5 5 6 LS-4U

34 W 4Портен USB Полначот во ЅиденСпецификацииВлез : 100240 VAC 0.85 50 / 60 HzИзлез : DC 5 V 2.4 НА *2 & DC 5 V 1А *2Може да се наплатат 4 уреди истовременоГолемина : 96*50.5*41mmN.W...

BGN 25.00 36.32

Мини универсален фенерче литиево-йонна батерия, зарядно устройство US Plug 18650 17670 14500 10440 16340 зарядно устройство AC100-240V DC3. 7V 500mA

ТОП / ИЗВЕСТУВАЊЕ Топло прашува Почитувани купувачи, ве молиме прочитајте производи опис, што е многу важно за вашето купување !!! Различни земји и различни превозот се различни, време на испорака, се Проценува Време на Испорака : 1560 дена Продавачот Гарантира : за време На Испорака од 60 дена (Бразил 90 дена) !!! ПРОДАВАЧОТ ПРЕПОРАЧУВАОПИС / СЛИКИ на Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz 1000m A Излез : наизменична СТРУЈА 3.7 V0.5 НА Производи Вклучуваат : 1 x Држачи за НАС приклучок (без батерија)ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

BGN 5.36

Нов Liitokala lii500 Smart Universal LCD LI-ion NiMh AA AAA 10440 14500 16340 17335 17500 18490 17670 18650 и Зарядно устройство

.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}Smart батерија полначСо LiitokalaОпис На ПроизводотAnswer : ___________________________ Note : Не се компатибилни 3.2 V / 1.5 V батерииКарактеристики : ● Компатибилна со литиумјонска, никелМетал hydride и никелкадмиум батерија видови...

BGN 26.00 44.29

100 бр. / лот бързо зареждане на 18650 акумулаторна батерия кабелна зарядно устройство (ЕС/САЩ)

Брзо Полнење Батерија 18650 ПолначОпис : САД / ЕУ PLUD Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz 200m A Излез : наизменична СТРУЈА 4.2 V800 мр Големина : 105 x 40 x 35mm / 4.1 x 1.6 x 1.4 во(L x W x H) Кабел Должина : 1000mm / 39.4 во полначот На батеријата е дизајниран да ја полните батеријата брзо и безбедно да се ефективни, висока ефикасност и сигурност Изграден во текот на напон, над сегашните и краток спој заштита на Наполнетост на една батерија во време Компатибилен со 3.7 V 18650 заштитени батерии САД / ЕУ PLUD СЕ ОКпакет се вклучени : 1 x батерија полначУслови : Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за размена на стоки...

BGN 325.00 361.60

Duosida EVSE J1772 type 1 EV charger socket 16A, електрически автомобил преносими зарядно устройство Level 1 Mode 1

EVSE J1772 тип 1 EV полначот 16 A приклучок ,Електричен автомобил Пренослив Апарат NISSAN LEAF SAE BMW VOLVOДобри вести за ЕУ(Европската Унија)клиенти...

BGN 298.00 350.45

24V 8A зарядно устройство 24V E-Bike оловно-кисели батерии Smart Charger 29.4 V 8A зарядно устройство за глобално сертифициране

НоминалнаИзлезниот НапонCVCCТранзиција / Cutoff ТековнатаНето ТежинаГолеминаОловниLiMn O2Li Fe PO4АОловни (А)Li(А)(kg)(mm)12 V14.7 V16.8 V14.6 V102.01.01.0170*90*5024 V29.4 V29.4 V29.2 V71.40.736 V44.1 V42.0 V43.8 V4.81.00.548 V58.8 V58.4 V58.4 V3.80.80.4Answer : ___________________________ Note : Намалување наоф точка за Li батеријата е 5% од КЗ, и тоа може да биде setted меѓу 310%.

BGN 73.00 85.81

2017 Liitokala Lii-100 1.2 V / 3 V / 3.7 V / 4.25 V 18650/26650/18350/16340/18500/AA / AAA NiMH литиева батерия зарядно устройство lii100

Превозот листата : Liitokala lii100 полначот 1 PCSLiitokala USB кабел 1 PCSLiitokala пакување торба 1 PCSLiitokala lii100 Прирачник 1 PCSLii100 Полначот опис на Производот : Прво, го полначот барања и функции : 1...

BGN 10.00 14.75

XINMORE 87V 1.2 A зарядно устройство за 72V оловно киселинни батерии, електрически мотор Electric Power Tool CE FCC ROHS ССА

СпецификацијаВлезен Напон : 110240 VacФреквенција / тековни : 4763 Hz / 6.5 НаПолнење напон : 87 VПолнење на струјата : 1.2 ЕденПолнење метод : CC / CVРаботна Температура : 0°C до 45°CТемпература на чување : 20°C 50°CПолнење напон отценети : 87 ± 0.3 VПолнење Тековната отценети : 1.2 ± 0.5 AТекст pulg / Излез pulg : Однесуваат на следните plug сликиОпис На ПроизводотВе молиме Оставете Зборови на Текст AC Приклучок И Излез DC Приклучок,Како што се : 'AC : Број 5,DC : G',Во спротивно Вашата не Може да Бидат Испратени,Ви Благодарам!!!Влезен приклучокИзлезниот приклучокАпликации тип : ○ Задолжен за Номинален Напон 72 V○ 72 V оловни батеријата електричен велосипед,○ ПРОЗОРЦИ напојување (5 серија батеријата пакет),○ 72 V Електрични Алатки,Градинарски алат, Чистење машина, Eвелосипед,○ 72 V G olf количка , Електричен Скутер, ntelligent Рамнотежа Автомобил Виткање Велосипед и сл .Функција : ● Стабилна MTBF : > 30000 H● Мали Димензии : 155 * 75 * 48mm● Light Тежина : 0.5 кг● Време на испорака : 25 работни дена● Пламенretardant пластични случај : PC пластични материјали случај UL94 V0● Попродажбата на услугата : 36months Гаранција● Заштита функција : Преку напон / Текот температура / Текот тековната / Краток спој и Поларитетот● Индикаторот на LED : Црвениот се полни, зелена е задолжен заврши или да се подготви полнење● Light, Мали, Стабилна, Висока Ефикасност, Безбедно, итн...

BGN 48.00 63.34

5 бр. / лот 4.2 v, 1.2 A зарядно за електронна книга Безплатна доставка

Кина / Шведска / HK / Сингапур Пост : (www.17track.net) 27 неделиDHL : (www.dhl.com) 27 работен денEMS : (www емс.com.cn) 715 работен денПРОЗОРЦИ : (www.ups.com) 27 работен денНема враќање, размена на само...

BGN 51.00 79.20

Високо качество на най-новият CPS-3205 5A 32V 160W преносим регулируема мини компактен цифров регулируем източник на захранване dc CPS3205

Висок Квалитет на Најновите CPS3205 5 A 32 V 160 W Преносни Прилагодливи мини Дигитален Компактен Прилагодливи DC Напојување CPS3205 Карактеристики : Топ перформанси трошок Висока моќност густина, мали и компактно Алуминиумско школка, пониски EMI На микропроцесори(MCU) контрола на Користење енкодер за да го поставите напон и струја Четири дигитални voltmeter и три дигитални ammeter тековната метар прикажува ма автоматски кога тековната belows 1А Висока ефикасност, до 88% Ниска Бран & Бучава : Излез ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ Вати се префрлите Интелигентна заштита : Следење OVP, Следење OCP, еднократни лозинки, Излез краток спој заштита на Пакет : 1 x DC Напојување 1 x Моќ Кабел (ЕУ Приклучокот, 180cm должина) 2 x Алигатор клип тест доведе кабли (100cm должина) 1 x англиски јазик прирачник за корисникот

BGN 95.00 107.18

VariCore Hoverboard charger EU или US Plug Power Adapter 42V 2A зарядно устройство за 2 колесни самобалансирующегося скутер Hover Black board

Универзална Паметен Полнач За Само Балансирање Скутер Лебдат Одбор / Лебди Одбор.Со заштита на напон, прекуструјна, краток спој и со текот на температурата, донесе многу безбедност!12 месеци гаранција за одлична корисникот стил!спецификацијаБоја : ЦрнаInput : 100240 V, 50 / 60 Hzизлез : 42 V / 2000m AИзлез на кабел : 90 cmтекст кабел : 100 cmLED индикатор црвена : полнење...

BGN 17.00 18.22