• Ново
Автомобилна музика Mp3 плеър Bluetooth FM трансмитер зарядно устройство за мобилен телефон, LCD дисплей, поддръжка TF карта кола-стайлинг

Автомобилна музика Mp3 плеър Bluetooth FM трансмитер зарядно устройство за мобилен телефон, LCD дисплей, поддръжка TF карта кола-стайлинг

BGN 27.79
BGN 20.00 -28 %

Сума
Налично за поръчка


Функции :
1.Bluetooth FM предавателот, пренос на музика од мобилен телефон, флеш диск, ТФ-картичка, MP3 да возило звук
2.Возила монтирани полнач, може бесплатно да се видиме/i Pad преку USB интерфејс
3.Возило со вградена bluetooth hands free телефон, мобилен телефон може да оствари повик преку bluetooth
4.Возила монтирани USB, може да прочитате флеш диск преку USB интерфејс или ТФ-картичка преку картичка
5.Висока верност стерео, ДИГИТАЛНИ,PLL фаза заклучен јамка технологија
6.LCD фреквенција displayer, полесно да изберете
7.Целосната-фреквенција стартување(може да се избере 200 фреквенции)
8.Со исклучување меморија, фреквенцијата на игра може да се storaged
9.Директни копчето play/pause, претходна/следна
Спецификации :
1.FM предавателот
2.Фреквенција се прикаже прозорец
3.Независна bluetooth start/исклучување копче
4.Аудио линија на текст
5.Поддршка за користење на пуштате музика преку USB диск
6.Поддршка за MP3/WMA формат
7.Поддржува bluetooth одговор/откажам/одбиј/ја
8.Bluetooth stereo музичкиот плеер
9.Повик ехо откажување и бучава откажете (CVC) технологија
10.USB излезен напон може да нуди и други уреди максимален напон 5 V/2.1 A
1 X Возило Монтирани MP3
1 X Упатство
1 X 3,5 мм Аудио Линија 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
FM-предаватели
Напрежение:
5V
Името На Модела:
FM предавател
Размер На Елемента:
120*44*35
Тегло На Продукта:
47g
Изходна Мощност:
2.1 а
Вид На Материала:
Метал+Abs
търговска марка:
ВОДУЛ
специални характеристики:
FM предавател

Подобни продукти в категория

1/5/10/50 / 100 компл. теглене на кабели фарове стан 12V H4 H / L tiwn гнездо реле 2lamp

СпецификацииБакарна Жица , со Висок Квалитет Конектор со водоотпорен реле жици се подигнат Направете Вашиот Автомобил Светилка Повеќе Посветла...

BGN 19.00 21.60

shhworldsea 100Sets 8 Pin/way 8P тел connector auto connector car waterproof male female socket електрически проводник конектор

shhworldsea 100 Sets 8 Pin / начин 8 P wire конектор за авто конектор автомобил водоотпорен машки женски приклучок за електрична wire конектор бесплатен превозотИнформации : •Висок квалитет на 8 pin водоотпорен конектори собрание•Секој собранието доаѓа со игли & гумени чизми•Лесно да го инсталирате, со чекор по чекор на слики•Поставува вклучуваат Машки&Женски приклучок и терминали•Апликација за автомобил, камион, велосипед, брод & многу другиAnswer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

BGN 220.00 301.73

Yatour теглене на кабели кабел за багажник BMW 3pin&6Pin Bluetooth адаптер за кола M06 / M07 Digtial Music Changer

Yatour Жица Подигнат Кабел За BMW Багажникот 3 Pin&6 Pin Bluetooth Адаптер за во Автомобил M06 M07 Digtial Музика ПромениPls бидете сигурни дека вашиот Yatour модул со 15 Pin интерфејс пред наддавање.и pls контактирајте со нас ако сакате да го некоја 20 Pin жица темперамент !!Пакет се вклучени 1 x Жица Темперамент.Превозот : Вашето купување предмети генерално се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање.Ние генерално ја испорача вашата нарачка предмети зависи од избраниот превозот метод.Сите увозни даноци / давачки(ако има) треба да се плати од страна вас...

BGN 32.00 39.98

Безжична Bluetooth слушалка, клавиатура и мишка с USB-адаптер Bluetooth CSR4. 0 (D2B5)

Производ вовед : Bluetooth 4 адаптер е најновата Bluetooth адаптер производи, со USB2.0 интерфејс, да се справи со сегашниот КОМПЈУТЕР и различни Bluetooth уреди, податоците, аудио, податоци интеракција...

BGN 15.98

shhworldsea 5/10/30/50 / 100sets 10 pin auto 2.3 mm series (090) F незапечатанный тел cable конектори и съединители 6090-1220 безплатна доставка

shhworldsea 5 / 10 / 30 / 50 / 100sets 10 pin авто 2.3 mm серија (090) F unsealed wire кабел конектори plug 60901220 бесплатен превозотAnswer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

BGN 11.00 14.40

Автоматичен Сензор За Светлина На Фаровете Сензор За Светлина На Фаровете Подходящ За Passat B8 A3

Автоматски Светла Сензор Headlamp Сензор за Светло за Passat Б8 А31 Ние брод на светот.2 Повеќето од објектите ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена .3...

BGN 63.98

Tesys K трехполюсный на контактор за променлив ток LC1K0601F7 LC7K0601F7 6A 110V 50/60 Hz

1 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот)...

BGN 27.20

Колата HUD-Head Up Display за за Honda CRV CR-V 2007~2010 Refkecting екран на предното стъкло Сигурен проектор екран шофиране

Автомобил Head Up Display (#A800) Refkecting Автомобил Информации на Шофершајбната Saft Возење Екран Проектор За Хонда CRV CRV 2007~2010 автомобил со OBD Конектор (Ако без, ве Молиме не Цел) Над Брзина Алармот, Возење Замор Алармот, Километражата Време Sataistics Вовед ви Благодариме за купувањето на нашите HUD...

BGN 78.00 104.00

CITALL 100шт електрически кабели обжимные клеми свивам стыковые изолирани кабелни съединители комплект

100pcs Топлина се Смалуваат Задник Електрична Жица Crimp Терминали Изолирани Конектори за Кабелот за Полнење " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : Црвена, Сина, Жолта Материјал : Пластични & Црвена Бакар Црвено Конектор Големина : прибл.3.8 см x 0.4 cm (1.5 x 0.16 инчи) (L x ID) Сина Конектор Големина : прибл.3.8 см х 0.5 cm (1.5 x 0.2 инчи) (L x ID) Жолта Конектор Големина : прибл.4.2 cm x 0.6 cm (1.65 x 0.24 инчи) (L x ID) Одговара на Кабел / Жица Димензии : 0.005 0.015cm2, 1822 AWG (Црвено)0.015 0.025cm2, 1614 AWG (Сина)0.04cm2, 1210 AWG (Жолта) Точка се вклучени : 40 x Црвено Конектор40 x Сина Конектор20 x Жолта Конекторот е Компатибилен Со : одговара за сите автомобилиОва Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински...

BGN 21.00 23.98

Подмяна на 20-пинов теглене кабели за Suzuki PACR-series радио Bluetooth адаптер за кола M06/M07 Digtial Music CD Changer

Yatour Жица Подигнат 20 Pin Кабел За Suzuki Bluetooth Адаптер за во Автомобил M06 M07 Digtial Музика ПромениPls бидете сигурни дека вашиот Yatour модул со 20 Pin интерфејс пред наддавање.и pls контактирајте со нас ако сакате да го некоја 15 Pin жица темперамент !!Пакет се вклучени 1 x Жица Темперамент.Превозот : Вашето купување предмети генерално се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање.Ние генерално ја испорача вашата нарачка предмети зависи од избраниот превозот метод.Сите увозни даноци / давачки(ако има) треба да се плати од страна вас...

BGN 19.00 23.98

Hands free Bluetooth FM предавател безжичен MP3 плейър модулатор SD MMC Хендсфри Car Kit USB зарядно за кола с дистанционно управление

Здраво, ве молиме да потрошите малку време за да го прочитате опис на производот пред исплата Ви благодариме.5281435384770495 Препорачуваме парче парче Драги пријатели, добредојдовте (^__^) FM Предавателот Bluetooth сет за Автомобил Безжична Handsfree Повици MP3 Плеер LCD Екран Modulator SD MMC Далечински Управувач USB Автомобил Полнач Оваа handsfree стерео Bluetooth FM предавателот modulator кои можат да поддржуваат USB Флеш диск и да ја SDкартичката...

BGN 21.00 26.72

Car HUD-Head Up Display Speed Warning GPS Navigation HUD Bracket Head Up Display For Smart Mobile Phone Car Stand Сгъваема притежателя

Инструкции за HUD Мобилна Навигација во ЗаградатаОригиналната намера на дизајнот : Денес поголемиот дел од луѓето, да ги искористат предностите на паметен телефон за навигација...

BGN 17.00 22.48

Dewtreetali 1.5 m / 3m/5m 3.5 mm Jack женски мъжки слушалка слушалки стерео аудио кабел за удължаване на кабел за слушалки найлонов тел

Карактеристики : 1 100% Сосема Нов Приклучок За Слушалки Продолжување2 3.5 mm Кабел за i Pod MP3 MD3 Супер ниска бучава и нарушување.4...

BGN 1.00 1.26