• Ново
Безжична Bluetooth слушалка, клавиатура и мишка с USB-адаптер Bluetooth CSR4. 0 (D2B5)

Безжична Bluetooth слушалка, клавиатура и мишка с USB-адаптер Bluetooth CSR4. 0 (D2B5)

BGN 15.98

Сума
Налично за поръчка


Производ вовед :
Bluetooth 4 адаптер е најновата Bluetooth адаптер производи, со USB2.0 интерфејс, да се справи со сегашниот КОМПЈУТЕР и различни Bluetooth уреди, податоците, аудио, податоци интеракција. Употребата на Британската ООП (Кембриџ Силикон Радио) формално оригинални чип : CSR8510, со ООП оригинални диск софтвер за управување : ООП Хармонија. Целосно во согласност со Bluetooth 4 технички спецификации, поддршка на 20 милиони ултра долги пренос, сигнал стабилност е силна, dual mode, ниска потрошувачка на енергија
Карактеристики на производот :
Користење на CSR8510 чип, навистина ги исполнуваат Bluetooth 4 спецификација, двоен режим на пренос.
Пренос на далечина : 20м. Понатаму долго пренос на далечина, силен сигнал (не е пречка).
Пренос стапка е постабилна. На 3 Mbps пренос стапка, да обезбеди високо-брзински пренос на податоци, аудио датотека.
ООП оригинални диск софтвер за управување : ООП Хармонија возачот за управување со софтверот лесен за користење, моќен, поддржуваат различни видови на примена екстензии (Microsoft OFFICE).
Оваа ултра ниска латентност линк брзина, интелигентни спијам, се будам енергија, 24-битна КПД проверете против мешање, adaptive фреквенција подрипнувајќи да се намали crosstalk.
Ова целосно наназад компатибилен со Bluetooth 2, Bluetooth 2.1, Bluetooth 3 спецификација.
USB2.0 интерфејс е повеќе општи, ултра пренослив мини фигура.

Всичко за продукта

Името На Цвета:
Черен
Тип Елемент:
FM-предаватели
търговска марка:
MLLSE

Подобни продукти в категория

CITALL 100шт електрически кабели обжимные клеми свивам стыковые изолирани кабелни съединители комплект

100pcs Топлина се Смалуваат Задник Електрична Жица Crimp Терминали Изолирани Конектори за Кабелот за Полнење " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : Црвена, Сина, Жолта Материјал : Пластични & Црвена Бакар Црвено Конектор Големина : прибл.3.8 см x 0.4 cm (1.5 x 0.16 инчи) (L x ID) Сина Конектор Големина : прибл.3.8 см х 0.5 cm (1.5 x 0.2 инчи) (L x ID) Жолта Конектор Големина : прибл.4.2 cm x 0.6 cm (1.65 x 0.24 инчи) (L x ID) Одговара на Кабел / Жица Димензии : 0.005 0.015cm2, 1822 AWG (Црвено)0.015 0.025cm2, 1614 AWG (Сина)0.04cm2, 1210 AWG (Жолта) Точка се вклучени : 40 x Црвено Конектор40 x Сина Конектор20 x Жолта Конекторот е Компатибилен Со : одговара за сите автомобилиОва Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински...

BGN 21.00 23.98

Tesys K трехполюсный на контактор за променлив ток LC1K0601M7 LC7K0601M7 6A 220V 50/60 Hz

1 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот)...

BGN 27.20

shhworldsea 5/30 / 100set 2pin kit електрически конектор 893 971 632 сензор конектор вратата на колата изход на светлината

Бесплатен превозот 2pin 5 / 30 / 100sets за полнење електрични конектори 893 971 632 сензор конектор автомобил вратата светлина socketпакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

BGN 7.00 10.06

Hands free Bluetooth FM предавател безжичен MP3 плейър модулатор SD MMC Хендсфри Car Kit USB зарядно за кола с дистанционно управление

Здраво, ве молиме да потрошите малку време за да го прочитате опис на производот пред исплата Ви благодариме.5281435384770495 Препорачуваме парче парче Драги пријатели, добредојдовте (^__^) FM Предавателот Bluetooth сет за Автомобил Безжична Handsfree Повици MP3 Плеер LCD Екран Modulator SD MMC Далечински Управувач USB Автомобил Полнач Оваа handsfree стерео Bluetooth FM предавателот modulator кои можат да поддржуваат USB Флеш диск и да ја SDкартичката...

BGN 21.00 26.72

Tesys K трехполюсный на контактор за променлив ток LC1K0601F7 LC7K0601F7 6A 110V 50/60 Hz

1 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот)...

BGN 27.20

Подмяна на окабеляването за Volkswagen VW Audi 12Pin радио Bluetooth адаптер за кола M06/M07 Digtial Music CD Changer

Yatour Жица Подигнат 20 Pin Кабел За "ФОЛКСВАГЕН" Bluetooth Адаптер за во Автомобил M06 M07 Digtial Музички ЦД ПромениPls бидете сигурни дека вашиот Yatour модул со 20 Pin интерфејс пред наддавање.и pls контактирајте со нас ако сакате да го некоја 15 Pin жица темперамент !!Пакет се вклучени 1 x Жица Темперамент.Превозот : Вашето купување предмети генерално се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање.Ние генерално ја испорача вашата нарачка предмети зависи од избраниот превозот метод.Сите увозни даноци / давачки(ако има) треба да се плати од страна вас...

BGN 19.00 23.98

Подмяна на 20-пинов теглене кабели за Suzuki PACR-series радио Bluetooth адаптер за кола M06/M07 Digtial Music CD Changer

Yatour Жица Подигнат 20 Pin Кабел За Suzuki Bluetooth Адаптер за во Автомобил M06 M07 Digtial Музика ПромениPls бидете сигурни дека вашиот Yatour модул со 20 Pin интерфејс пред наддавање.и pls контактирајте со нас ако сакате да го некоја 15 Pin жица темперамент !!Пакет се вклучени 1 x Жица Темперамент.Превозот : Вашето купување предмети генерално се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање.Ние генерално ја испорача вашата нарачка предмети зависи од избраниот превозот метод.Сите увозни даноци / давачки(ако има) треба да се плати од страна вас...

BGN 19.00 23.98

Колата HUD-Head Up Display за за Honda CRV CR-V 2007~2010 Refkecting екран на предното стъкло Сигурен проектор екран шофиране

Автомобил Head Up Display (#A800) Refkecting Автомобил Информации на Шофершајбната Saft Возење Екран Проектор За Хонда CRV CRV 2007~2010 автомобил со OBD Конектор (Ако без, ве Молиме не Цел) Над Брзина Алармот, Возење Замор Алармот, Километражата Време Sataistics Вовед ви Благодариме за купувањето на нашите HUD...

BGN 78.00 104.00

shhworldsea 100Sets 8 Pin/way 8P тел connector auto connector car waterproof male female socket електрически проводник конектор

shhworldsea 100 Sets 8 Pin / начин 8 P wire конектор за авто конектор автомобил водоотпорен машки женски приклучок за електрична wire конектор бесплатен превозотИнформации : •Висок квалитет на 8 pin водоотпорен конектори собрание•Секој собранието доаѓа со игли & гумени чизми•Лесно да го инсталирате, со чекор по чекор на слики•Поставува вклучуваат Машки&Женски приклучок и терминали•Апликација за автомобил, камион, велосипед, брод & многу другиAnswer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

BGN 220.00 301.73

Автомобилен Bluetooth комплект Линк с интерфейс, Aux-in, USB-зарядно устройство за SCION xA xB xD tC w / o Navigation

Bluetooth Врска е сет за во Автомобил е направен за да работи со речиси било каков Bluetoothот за паметен Телефон, мобилен уред или таблет...

BGN 128.00

LEEWA 10шт автомобилни аудио резервни части женски USB кабел, адаптер за LEXUS на Toyota Camry Reiz RAV4 Mazda CX5 Plug CA5106

Компатибилен со : За Mazda CX5, За Mazda Mazda 2 За Toyoa 2012 Camry / Хибрид За Toyoa 201213 е корола За Toyoa 2012 PriЗа Toyoa 2012 RAV4 За Toyoa 2012 Sequoia (Со Nav) За Toyoa 201213 Сиена (Со Nav) За Toyoa 2013 Такома (НеЗасилена) За Toyoa 2012 Тундра (НеЗасилена w / Nav) За Toyoa 2013 Venza За Toyoa 2012 Yaris (Hatchback) За LEXES350 (НеNav само) За LEXGS350 За LEXGS450 H За LEXLX570 За LEXRX450 H Пакетот вклучува : 1 PCS USB КАБЕЛ ве Молиме бидете сигурни дека адаптер е компатибилен со вашето возило пред купување

BGN 39.00 46.40

Marsnaska Waterproof feature Hot sale 12V-24V Winch Wireless Remote Control Controller Set Kit For ATV

Опис : Карактеристики индикатор светлина.Лесен и удобен да го инсталирате.Водоотпорен функција.Работа со било Tuff Работи или Recon Обновување крик, како и повеќето Предупредуваат, Ramsey, Superwinch, Smittybilt, Горила, Булдог и многу други брендови на автообнова winches.Боја : црна + црвено.Големина : кутијата за Контрола : околу 60 x 45 x 23 мм.Кабел должина : околу 22 mm.Пакет димензија : околу 110 x 100 x 35 mm.Далечински управувач растојание : околу 10 м.Работен напон : DC 12 V24 V.Пакетот вклучува : 1 x Далечински управувач.1 x Контрола кутија.1 x упатство

BGN 18.50

7 Way RV Boat Truck Trailer Metal Plug Connector Adapter with Socket Kit for American Standard Car Auto Car Styling Аксесоар

Карактеристики : Стандард на Европската RV модифицирани приколка приклучоци, широк спектар на апликации;Чист бакар контакт, добра спроводливост;Силна метална школка;Спецификации : Материјал : метални + пластикаБоја : црна + сребро.Напон : 12 VПримена : приколка, RVБруто тежина : 315gПроизвод големина : RV Приколка Грло : 70 x 70 x 50mm / 2.76 x 2.76 x 1.97"RV Приколка Конектор Приклучок : 95 x 50 x 40mm / 3.74 x 1.97 x 1.57"RV Приколка Штекер Заградата : 90x 72 x 35mm / 3.54 x 2.83 x 1.38"Водоотпорен Пластични RV Приколка Штекер Заптивка : 70 x 70 x 50mm / 2.76 x 2.76 x 1.97"1 x RV Приколка Socket1 x RV Приколка Конектор Приклучок1 x RV Приколка Штекер Заградата1 x Водоотпорен Пластични RV Приколка Штекер Заптивка1 x Инсталирање на Завртка Додаток Торба

BGN 15.00 19.14

Миниый преминаването на въздуха автомат защитете верига EA9AN EA9AN4C25 4P C25A

1 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот)...

BGN 32.00

Brand New Wireless Bluetooth 4.0 Music Audio Stereo Receiver 3.5 mm A2DP Adapter Dongle Car Kit for Aux Car PC Phone Едро

Бренд Нови Безжична Bluetooth 4.0 Музика Стерео Аудио Приемникот 3,5 мм со A2 DP Адаптер Dongle сет за во Автомобил за Помошен Автомобил PC Телефон трговија на Големо Можеби Како што се : Промоција!!! Кликнете на следните производи, што може да се види намалена цена!! Карактеристики : 1...

BGN 6.34

Подмяна на окабеляването за Fiat Alfa Romeo Blaupunkt радио Bluetooth адаптер за кола M06/M07 Digtial Music CD Changer

Yatour Жица Подигнат 20 Pin Кабел За Fiat Алфа Ромео Bluetooth Адаптер за во Автомобил M06 M07 Digtial Музички ЦД ПромениPls бидете сигурни дека вашиот Yatour модул со 20 Pin интерфејс пред наддавање.и pls контактирајте со нас ако сакате да го некоја 15 Pin жица темперамент !!Пакет се вклучени 1 x Жица Темперамент.Превозот : Вашето купување предмети генерално се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање.Ние генерално ја испорача вашата нарачка предмети зависи од избраниот превозот метод.Сите увозни даноци / давачки(ако има) треба да се плати од страна вас...

BGN 19.00 23.98

Eightwood 50cm RG174 кабелна монтаж /скок MMCX мъжки прав ъгъл към ЧАСА на GT5-1S тунинг за VW BNW Audi Ham

50cm кабел Добар квалитет и снабдувач за Кабел Собранието / Скокач Жица MMCX Машки десен агол да се ЧАСОТ GT51 SКонектор Тип : MMCX Машки десен агол да се ЧАСОТ GT51 SКабелот тип : RG174 или на барањеФакултативна Должина : 15cm (6")20cm (8")30cm (12")50cm (20") стандарднаСекој pigtail кабелот е од нашата обработка на одделоттоа е направено и се прегледуваат од стручен работник и машина

BGN 6.00 8.00

100 W Автомобилен инвертор от 12 В 220 В автомобилен преобразувател за захранване адаптер

100 W Автомобили Инвертер 12 V да 220 V Возило Моќ Конвертор АдаптерВлезен Напон : DC12 V Излезен Напон : AC110 V / 220 V Излезна моќност : 100 WВрв моќност : 200 WUSB излез : 5 V 1А MaxКонверзија ефикасност : ≥87% Низок Напон заштита : 1011 V Висок напон заштита : 1516 V Нисконапонски исклучување излез : 9.6 VВисок напон исклучување излез : ≥15.6 VЗаштита од преоптоварување : ≥120 WВо текот температура заштита : ≥60 ° CКраток спој заштита : ДаПроизвод Големина : 110 * 70 * 48mm 100 W автомобил моќ инвертер

BGN 20.43

1 комплект водоустойчиви 1 пинов женски мъжки конектор комплект за автомобил фланец пластмаса авто литьевая форма на жак кола

1 Сет Водоотпорен 1 Pin конектор Женски Машки конектор за Полнење Авто Запечатена Пластична Авто Вбризгување на Мувла Конектор Автомобилот

BGN 4.00 4.61

Car HUD-Head Up Display Speed Warning GPS Navigation HUD Bracket Head Up Display For Smart Mobile Phone Car Stand Сгъваема притежателя

Инструкции за HUD Мобилна Навигација во ЗаградатаОригиналната намера на дизајнот : Денес поголемиот дел од луѓето, да ги искористат предностите на паметен телефон за навигација...

BGN 17.00 22.48