• Ново
Мъжки нови висококачествени черни сребърни външни катерене настолни спортни часовника 24 мм твърди каишка от неръждаема стомана

Мъжки нови висококачествени черни сребърни външни катерене настолни спортни часовника 24 мм твърди каишка от неръждаема стомана

BGN 48.00

Сума
Налично за поръчка

Answer : ___________________________ Note : врвка за околу обемот поголема од 19.5 cm пријател, не може да биде соодветен за оваа рака. Ве молиме внимателно да се сними. За Нашата Услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо. Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас. Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,pls ни даде позитивни повратни информации и разумни совети,додавајќи нашата продавница во собирање и шопинг количка .ние може да понуди повеќе попуст за вас. Со Почит. Внимание За Руски Пријатели : 1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање. : ) 2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава. Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! 3. Ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА.
Befor ќе го купите, ве молиме да дознаете што големината не ви треба. На квалитетот : производите на компанијата се фабрички директна продажба, вистински материјал квалитет, висока цена на прифатлива, не се продаде лош cortical производи, ве молиме да бидат сигурни да се купи! Во боја : не-професионална фотографија, непрофесионален уметност, прикажување и серија на различни бои може да биде малку отстапување, нашите стручни е да се направи рака! На транспорт : компанијата користи за да се продаде преку препорачува грижете се-слободен меѓународната логистика, цената на висока ефикасност, брзо безбедност и стабилност, и пристигнале во земјата каде што купувачот има логистика, транспорт следење!

Всичко за продукта

Широчина На Лентата:
24мм
Тип Елемент:
Въжета за часа
търговска марка:
Лукени
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
Състояние:
Нов, без етикет
Тип Обков:
пеперуда ключалката
Дължината На Лентата:
20 см
Номер На Модела:
GD1016

Подобни продукти в категория

Практичен хващам инструмент за движението на притежателя отваря корпуса на часовете на циферблата на хонорар за часа

ИздржливВисок квалитетлесен,лесен за употребаДвижењето за носител со 4 ВИЛИЦИ тркалезна пластика за 3 различни можности embo и целосно и се отстранува механизам rglable пролет притисок!Ракување extr IARC; едноставен исклучително.Оваа врата движење е планирани да се viss во нормален или patella.Димензија : прибл...

BGN 4.78

Ретро-ръчно изработени от естествена кожа ремък за Apple Watch Серия 3 2 1 група от стари конци гривна за iWatch 38 мм 42 мм въжета за часа

modname=ckeditorРетро рачно изработени Вистинска Кожа за на Рака за Apple Види Серија 3 2 1 Бенд Гроздобер Тема Хривнија за i Watch 38mm 42mm WatchbandsКомпатибилен За сите верзии на Apple Види Серија 1 / 2 / 3Карактеристики : Материјал : висок квалитет вистинска кожа Fashioin дизајн, со што животот договор и не се едноставни Направи вашиот носи повеќе удобно Лесно да се инсталира и да ги тргнеме одговара на врвката за околу големина : 38mm : 5.5"8.2"(140210mm) 42mm : 5.9"8.6"(150220mm)Пакет Се Вклучени : 1x Вистинска Кожа за на Рака со Адаптери (Види Не е вклучена)

BGN 19.00 25.65

18 20 mm 22мм 24мм миланската каишка за часовник Breitling каишка от неръждаема стомана метален наручный каишка гривна черно розово злато, сребро

18mm 20mm 22mm 24mm Milanese Watchband за Breitling со Право се Види на Лицето (Avenger / Chronomat / Superocean / Montbrillant, итн.)4 Бои : Црна, Златна, Розово Злато, Сребро.ЦРНАЗЛАТОРОУЗ ЗЛАТОСРЕБРО.Карактеристики : Ширина : 18mm 20mm 22mm 24mm Должина на : 4.9"да 7.3" (125mm да 185mm Прилагодливи) Дизајн На : Milanese Материјал : Мрежа Од Не ' Рѓосувачки Челик Се прилагодува на големината на индивидуалните зглоб Универзална и за Мажите и ЖенитеКако да се Користи Види Алатка : 1...

BGN 20.78

ZLIMSN двойна Крокодил Кожена каишка за часовника 14 мм-24 мм черен мъжки женски луксозен каишка за часовник от кожа на алигатор е подходящ за OMEGA, Longines

ZLIMSN Рачно Изработени крокодил Види Ремени 1 На продажба на објектот е еден обичај прави крокодил рака , не вклучувајќи го види и deployant затворач тока...

BGN 112.00 279.92

316L масивна неръждаема стомана часовник обтегач сребро злато полиран каишка каишка и Закопчалка 12 14 16 18 20 22 мм аксесоари за часовници

316 L Солидна Нерѓосувачки Челик Види Сребрена Тока Злато Полиран Види Бенд Рака Затворач 12 14 16 18 20 22mm Часовник ДодатоциСтавка описБренд : HENGRCТока ширина : 12mm 14mm 16mm 20mm 22mm 24mmТока боја : Сребрена / Злато (полиран)Тока Материјал : Цврсти нерѓосувачки челикПакет : 1pcs види тока ,4pcs пролет бар ,мала алаткаНие сме професионални производител на watch ремени, понуда на високо квалитетни производи со конкурентни цени, ако имате интерес, ве молиме слободно контактирајте со нас, добредојдовте OEM Наредби, многу ви благодарам!!!Сите предмети ќе бидат двојно проверени и добро спакувани пред да ја испратите...

BGN 2.00 3.17

Силиконов каучук каишка за часовник Fossil Watchband 18 мм и 20 мм и 22 мм Быстроразъемный каишка от смола каишка наручная контур гривна черен син

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Фосилни Мажи Жени со Право се Види на Лицето (Townsman, Модерна Машина, Грант, Нејт, Спорт 54, Патнички, Оригинални Дечко, Жаклин, по мера, Abilene, Гроздобер Музата, итн.)ЦрнаТемно СинаСветло СинаЦрвенаЗеленаСива

BGN 15.81

Метална рамка на кутията калъф 23 мм цветен принт естествена кожа ремък за Fitbit Blaze Smart Watch Band каишка гривна

modname=ckeditorМетална Рамка Покрие Случај 23mm Цвет Печати Вистинска Кожа Бенд За Fitbit Блаже Smart Watch Бенд врвка за околу Рака ХривнијаКарактеристики на производот : Одговара за Fitbit Блаже Бенд материјал : вистинска Кожа Лесно да се инсталира и отстранете го Направат вашиот носи повеќе удобно Доаѓаат со метална рамка, им даде целосна заштита за вашиот smart watch Одговара на зглобот големина : 5.5"8.2"(140210mm) Пакет се Вклучени : 1x Вистинска кожа види бенд (Види Не е вклучена) 1x Сребро метална рамка

BGN 20.00 27.31

Въжета за часа извит край на твърди връзки Fit Gear S3 Frontier Watch Band 22 мм от неръждаема стомана пеперуда подмяна на гривна каишка нова

Watchbands Криви крајот цврсти врски Одговара Опрема S3 Граница Види Бенд 22mm Нерѓосувачки Челик Пеперутка тока Замена Хривнија Рака новиТочка име : Watchband Нерѓосувачки челик(Ние продаваме watchband само)Објектот Ширина : 22mmОбјектот Боја : Црна, СребренаВе молиме мерка вашиот watchband ширина прво ,watchband е Криви крајот за Samsung Опрема S3,ви Благодариме!Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 64.00 72.00

CHENXI Brand Men 24mm каишка от естествена кожа, богато украсен закопчалка от неръждаема стомана сребърна тока часовници с каишка кожена каишка PENGNATATE

CHENXI Бренд Мажите 24mm Вистинска Кожа за на Рака Рафинирани Нерѓосувачки Челик Затворач Сребрена Тока Часовници Бенд Кожа за на Рака PENGNATATEВрвка за деталиБрендови:CHENXIМатеријал : кожа за на ракаРака должина : 200mmРака ширина : 24mmЗатворач : pin тока

BGN 4.00 5.46

Търговия на едро с 20 мм гама цветове черен Червената Армия Спорт НАТО плат-найлон каишка за часовник каишка аксесоари ивица на ключалката на каишка 20 мм за часа

Материјали : Најлон Рака, од не ' Рѓосувачки челик тока Бенд Ширина : 20mm Бенд Должина : 265 mm Затворач Тип : Тока Пролет Бар : Вклучени Боја : 3 Blacks2 Reds

BGN 4.00 6.38

Класически дизайн с извити корона Soild неръждаема стомана каишка за часовник с преплетени пеперуда ключалката 19 мм и 20 мм и 21 мм, сребро, сребро и злато

WATCHBANDДобредојдовте во мојата продавница (*^_^*)Опис на Објектот : SC09 Материјал : Soild од не ' Рѓосувачки Челик Боја Црна & Сребрена Дизајн Класичната Дебелина 33.5 mm ОЕМ Да Пакет : Watchband*1 Пролет барови*2 Пролет бар смена*1 Боја Разлика : Кожа е Природа,Па може да има некои боја разлика на готови бенд, бидејќи различни серии на кожни ние купи (мала разлика),ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере ако се обрне внимание на тоа сериозно ,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите за да го прашам за моменталната фотографија.Answer : ___________________________ Note : светлина и резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, ве молиме во вид преовладува.Превозот Предмети ќе бидат испратени во рок од 72 часа кога системот потврдена вашата нарачка (со Исклучок на викенди и државни празници) Општо земено, ние Само го прифати Кина пост регистрирани воздух mail .За САД и Канада ,кога вашата нарачка повеќе од 10 ние ќе ја испрати преку Eпакет .Ако ви треба други превозот начини како ЕМС DHL ,SF ,Fedex и слично ,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе провери превозот цена за вас...

BGN 22.00 23.98

Модни миланские гривни от неръждаема стомана Ширина на каишка: 20 мм

100% нов и висок квалитет Затворач тип : Тока материјал : не ' рѓосувачки челик Milanese Лента дебелина од 2,5 mm (за) Должина : 20cm 100% нов и висок квалитет.Затворач тип : Токаматеријал : не ' рѓосувачки челик MilaneseЛента дебелина од 2,5 mm (за)Должина : 20cmШирина : 20mmКоличина : 1Тежина : 20gПакет Содржина : 1 x Milanese Нараквици врвка за околу рака појас (НЕМА Мало Поле...

BGN 2.53

Каишка за часовник извити краища сребристо-черен цвят и аксесоари за часа матиран гривна от неръждаема стомана, каишка за часовник подходящ samsung gear S3

Watchband криви завршува сребро Црна боја часовници додатоци мат нерѓосувачки челик хривнија рака watchbands одговара samsung S3 опремаТочка име : Керамички Watchband (Ние продаваме watchband само)Објектот должина : Околу 165mmОбјектот боја : Како на сликатаОбјектот Дебелина : Околу 3мм

BGN 37.00 40.00