• Ново
истински висококачествена кожа каишка за часовник наручный каишки с катарами от неръждаема стомана, каишка за часа на 18 мм и 20 мм и 22 мм, 24 мм, черно кафяви

истински висококачествена кожа каишка за часовник наручный каишки с катарами от неръждаема стомана, каишка за часа на 18 мм и 20 мм и 22 мм, 24 мм, черно кафяви

BGN 28.80
BGN 14.00 -51 %

Сума
Налично за поръчка


18mm 20mm 22mm 24mm висок квалитет 100% Вистински Кожа Зглоб Види Рака
Забелешка : за на рака не е со pin Адаптер
20mm е одговара за Samsung Опрема S2
22mm е одговара за Samsung Опрема S3 и за Apple види 38mm
24mm е одговара за Apple види 42mm
Карактеристики :
* 100% Сосема Нов
* материјал : високо квалитетен Вистинска Кожа
* Сопствени дизајниран да се вклопуваат совршено уред
* Individualize вашиот уред со овој уникатен објект
* Боја/Дизајн : Како што е прикажано на слики
Пакетот вклучува :
1 x Вистинска Кожа Зглоб Види Рака

Всичко за продукта

Широчина На Лентата:
18, 20 mm, 22мм
Тип Елемент:
Въжета за часа
търговска марка:
ньюэй
Тип Обков:
Обтегач
Дължината На Лентата:
22cm
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Състояние:
Нов с бирками
Номер На Модела:
wa048

Подобни продукти в категория

CARLYWET 24mm Hot Продавам най-новия камуфлаж Бял водоустойчив Силиконов каучук подмяна на часовник каишка каишка, без катарами

Опис на Бендот ширина : 24mm(види повлечи) x 22mm(bucke крајот) Вкупна должина 199mm= Долго појас за 119mm + Краток појас за 80mm(withoutbuckle) Бенд Материјали : Силиконска Гума Тока : Нема Тока Бенд Боја : КаверБела Мал Подарок : две пролет pars и мала алатка за Поддршка на големо и Пад на превозотПревозот Совети : Цел износот е над $9.9=слободни следење број на испорака(Ако цел да имате екстра поштарина,ве молиме контактирајте со нас пред да направите исплата,ќе се прилагоди на цената за слободен испорака за вас.)Плаќање и ИспоракаПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.ПРОЗОРЦИ DHL ЕМС изразат испорака обично трае 49 дена зависи од земјата доставени до...

BGN 15.00 27.18

Практичен хващам инструмент за движението на притежателя отваря корпуса на часовете на циферблата на хонорар за часа

ИздржливВисок квалитетлесен,лесен за употребаДвижењето за носител со 4 ВИЛИЦИ тркалезна пластика за 3 различни можности embo и целосно и се отстранува механизам rglable пролет притисок!Ракување extr IARC; едноставен исклучително.Оваа врата движење е планирани да се viss во нормален или patella.Димензија : прибл...

BGN 4.78

Ретро Ман жени 20 мм силен военен флот на военната армия на НАТО плат-найлон часовници тъкани колани, въжета ключалката каишка 20 мм нови въжета за часа

Материјали : Најлон Рака, од не ' Рѓосувачки челик тока Бенд Ширина : 20mm Бенд Должина : 265 mm Затворач Тип : Тока Пролет Бар : Вклучени Боја : МорнарицаДобредојдовте на нашата продавница, ќе имаме нато рака во Десетици боја во 18mm, 20mm, 22mm, 24mm.Посетете го линкот подолу за да :

BGN 4.00 6.38

Практическо приложение Appprox. 1000pcs от 10 размери Dia 1.2 mm Watch / Eyeglass Repair Screws Watch Repair Kit---1.6/2.0/2.5/3.0/3.5/4.0/4.5/5

Се користи за да се види и eyeglass поправка10 Големини, секоја големина има околу 100 парчињаЗавртки се одделени со нивните големини што се зачувани во 10 прегради во тежок случајНавој Дијаметар : Прибл.1.2 mmМатеријал : Нерѓосувачки челикОписБоја : СребренаПакет Содржина : Прибл...

BGN 4.93

Силиконов каучук каишка за часовник Fossil Watchband 18 мм и 20 мм и 22 мм Быстроразъемный каишка от смола каишка наручная контур гривна черен син

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Фосилни Мажи Жени со Право се Види на Лицето (Townsman, Модерна Машина, Грант, Нејт, Спорт 54, Патнички, Оригинални Дечко, Жаклин, по мера, Abilene, Гроздобер Музата, итн.)ЦрнаТемно СинаСветло СинаЦрвенаЗеленаСива

BGN 15.81

Търговия на едро с часовници класически 20 мм гривна гама цветове черен сив армия на НАТО плат-найлон въжета от каучук ивица на ключалката на каишка 20 мм

Материјали : Најлон Рака, од не ' Рѓосувачки челик тока Бенд Ширина : 20mm Бенд Должина : 265 mm Затворач Тип : Тока Пролет Бар : Вклучени Боја : Црна, Сива боја ЦрнаДобредојдовте на нашата продавница, ќе имаме нато рака во Десетици боја во 18mm, 20mm, 22mm, 24mm.Посетете го линкот подолу за да :

BGN 4.00 6.38

Продажба на едро гривна за военни часа 20 мм многоцветен Червен военно морски флот армия на НАТО плат-найлон въжета от каучук ивица на ключалката на каишка 20 мм

Материјали : Најлон Рака, од не ' Рѓосувачки челик тока Бенд Ширина : 20mm Бенд Должина : 265 mm Затворач Тип : Тока Пролет Бар : Вклучени Боја : 3 Red2 Navy2 WhiteДобредојдовте на нашата продавница, ќе имаме нато рака во Десетици боја во 18mm, 20mm, 22mm, 24mm.Посетете го линкот подолу за да : ПревозотОбјектите ќе бидат испратени во 2 работни дена, кога плаќањето се расчисти , Тоа ќе испорака во рок од 2040 работни дена.Предмети се испраќаат веднаш, но ние не сме одговорни за царинска одложувања, временските задоцнувања или општи поштенски одложувања...

BGN 4.00 6.38

CHENXI Brand Men 24mm каишка от естествена кожа, богато украсен закопчалка от неръждаема стомана сребърна тока часовници с каишка кожена каишка PENGNATATE

CHENXI Бренд Мажите 24mm Вистинска Кожа за на Рака Рафинирани Нерѓосувачки Челик Затворач Сребрена Тока Часовници Бенд Кожа за на Рака PENGNATATEВрвка за деталиБрендови:CHENXIМатеријал : кожа за на ракаРака должина : 200mmРака ширина : 24mmЗатворач : pin тока

BGN 4.00 5.46

Каишка за часовник извити краища сребристо-черен цвят и аксесоари за часа матиран гривна от неръждаема стомана, каишка за часовник подходящ samsung gear S3

Watchband криви завршува сребро Црна боја часовници додатоци мат нерѓосувачки челик хривнија рака watchbands одговара samsung S3 опремаТочка име : Керамички Watchband (Ние продаваме watchband само)Објектот должина : Околу 165mmОбјектот боја : Како на сликатаОбјектот Дебелина : Околу 3мм

BGN 37.00 40.00

Метална рамка на кутията калъф 23 мм цветен принт естествена кожа ремък за Fitbit Blaze Smart Watch Band каишка гривна

modname=ckeditorМетална Рамка Покрие Случај 23mm Цвет Печати Вистинска Кожа Бенд За Fitbit Блаже Smart Watch Бенд врвка за околу Рака ХривнијаКарактеристики на производот : Одговара за Fitbit Блаже Бенд материјал : вистинска Кожа Лесно да се инсталира и отстранете го Направат вашиот носи повеќе удобно Доаѓаат со метална рамка, им даде целосна заштита за вашиот smart watch Одговара на зглобот големина : 5.5"8.2"(140210mm) Пакет се Вклучени : 1x Вистинска кожа види бенд (Види Не е вклучена) 1x Сребро метална рамка

BGN 20.00 27.31

Практичен Crystal повдига стъклен капак на часовника отварачка часовници, слънчеви очила премахване на платформа за очила Червен

Отстранување и Замена на сите круг часовници, очила,дури и со исклучително голем дијаметар до 40мм.gripper штета ниту стакло, ниту се види.Ваквиот развој : ca...

BGN 17.44

Нови гумени, силиконови въжета висока Гуалити да гледате колани, аксесоари от 20 мм (ширина ключалката 18 мм) черна гумена каишка от 10 000 паунда класиране

Проектот тип : Види Рака Интерфејс тип : radian Состојба : нова немаат етикета Појас материјал тип : Гумени Бендот должина : 210 mm Боја : Црна, Бела Бенд ширина : 20mm Табела тока; 18mm Модел : 1619 Тока тип Нови Гума, силикони Watchbands Висока Guality Види Ремени Додатоци 20mm(тока ширина 18mm) Црна Гума Рака 10,000 LB Оценка Црна Силиконска Гума Види Рака Бенд со Челик Распоредување Тока Водоотпорен Ова види бенд изгледа домот и доброто дури и во неговата едноставност на ѕвонење...

BGN 10.00 11.18

Въжета за спортни часа Fit Gear S2 GEAR S3 S4 нов керамични черно матово полиран каишка за часовник каишка гривна метална тока 20 мм

Watchbands За Спорт Часовници Одговара Опрема S2 ОПРЕМА S3 S4 нови Керамички Црна мат полиран Види бенд рака хривнија метал тока 20mmТочка име : Watchband Керамички(Ние продаваме watchband само)Објектот Ширина : 20mm 22mmОбјектот Боја : Црна Мат,Црниот полиранВе молиме мерка вашиот watchband ширина прво ,ви Благодариме!Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 36.00 40.00

ZLIMSN двойна Крокодил Кожена каишка за часовника 14 мм-24 мм черен мъжки женски луксозен каишка за часовник от кожа на алигатор е подходящ за OMEGA, Longines

ZLIMSN Рачно Изработени крокодил Види Ремени 1 На продажба на објектот е еден обичај прави крокодил рака , не вклучувајќи го види и deployant затворач тока...

BGN 112.00 279.92

Въжета за часа извит край на твърди връзки Fit Gear S3 Frontier Watch Band 22 мм от неръждаема стомана пеперуда подмяна на гривна каишка нова

Watchbands Криви крајот цврсти врски Одговара Опрема S3 Граница Види Бенд 22mm Нерѓосувачки Челик Пеперутка тока Замена Хривнија Рака новиТочка име : Watchband Нерѓосувачки челик(Ние продаваме watchband само)Објектот Ширина : 22mmОбјектот Боја : Црна, СребренаВе молиме мерка вашиот watchband ширина прво ,watchband е Криви крајот за Samsung Опрема S3,ви Благодариме!Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 64.00 72.00

Класически дизайн с извити корона Soild неръждаема стомана каишка за часовник с преплетени пеперуда ключалката 19 мм и 20 мм и 21 мм, сребро, сребро и злато

WATCHBANDДобредојдовте во мојата продавница (*^_^*)Опис на Објектот : SC09 Материјал : Soild од не ' Рѓосувачки Челик Боја Црна & Сребрена Дизајн Класичната Дебелина 33.5 mm ОЕМ Да Пакет : Watchband*1 Пролет барови*2 Пролет бар смена*1 Боја Разлика : Кожа е Природа,Па може да има некои боја разлика на готови бенд, бидејќи различни серии на кожни ние купи (мала разлика),ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере ако се обрне внимание на тоа сериозно ,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите за да го прашам за моменталната фотографија.Answer : ___________________________ Note : светлина и резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, ве молиме во вид преовладува.Превозот Предмети ќе бидат испратени во рок од 72 часа кога системот потврдена вашата нарачка (со Исклучок на викенди и државни празници) Општо земено, ние Само го прифати Кина пост регистрирани воздух mail .За САД и Канада ,кога вашата нарачка повеќе од 10 ние ќе ја испрати преку Eпакет .Ако ви треба други превозот начини како ЕМС DHL ,SF ,Fedex и слично ,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе провери превозот цена за вас...

BGN 22.00 23.98

Високо качество на каишки за часовници гривна дама мъжете мрежа от неръждаема стомана, каишки за часовници специална сгъваема обтегач сребро черен 18 мм, 20 мм 21 22 мм

Врвен Квалитет Watchbands хривнија дама Мажите не ' Рѓосувачки Челик Мрежа Види Бендови Посебни Виткање СРЕБРЕНА Тока ЦРНА 18mm 20mm 21 22mmТочка име : Керамички Watchband (Ние продаваме watchband само)Објектот должина : Околу 165mmОбјектот боја : Како на сликатаОбјектот Дебелина : Околу 3мм

BGN 45.00 51.20