• Ново
CHIMAERA 42 мм черна каишка от естествена кожа за Apple watch сребро адаптер за Apple watch strap Series 1 2 3 42 мм

CHIMAERA 42 мм черна каишка от естествена кожа за Apple watch сребро адаптер за Apple watch strap Series 1 2 3 42 мм

BGN 51.18
BGN 46.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка

Ширина : 24mm,одговара 20mm тока,colud одговара за apple види бенд 42mm само. Должина : 120mm/75mm,долго дел со 7 дупки е 120mm и краток дел е 75mm, може да се вклопат 6.8-8.5 инчен зглоб. Дебелина : 2,5 mm Материјал : Направен од вистински Италија Алигатор Жито Теле Кожа,доаѓа со пролетта бар адаптер и нерѓосувачки челик класичен pin тока,изгледа модата и елегантен. Квалитет : ние сме многу сигурни за квалитетот, ако го купите, ќе имате било какви проблеми, можете да не контактирате во било кое време. Plaese се напомене види не се вклучени.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Въжета за часа
Номер На Модела:
АПП
търговска марка:
Chimera
Състояние:
Нов, без етикет
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Тип Обков:
булавочная обтегач
Дължината На Лентата:
19,5 см

Подобни продукти в категория

Практични Часовници Crystal Предната И Задната Капачка На Винт На Корпуса Натиснете Определяне Затварящ Инструмент + 12 Щанци

Боја : Случајни Бои (Црна, Сина); Ова е нов Случај ПритиснетеОвие ексклузивни права ѕид најлон умира нема да нула или март кристалиТоа е направен од екипа метал за да се обезбеди силаТоа доаѓа со асортиман од 12 умира за да се овозможи сите големина часовнициSnapin Во системот овозможува умира за да се прибере и исклучување брзоЛицето надолу конфигурација значи поправка лице го гледа случај врати се затворениТаа мерка околу 80 x 45 x 123 mmТежина : 430gПакет се вклучени : 1 x Види Случај Притиснете12 x УмираAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 cm.

BGN 21.60

CHENXI Brand Men 24mm каишка от естествена кожа, богато украсен закопчалка от неръждаема стомана сребърна тока часовници с каишка кожена каишка PENGNATATE

CHENXI Бренд Мажите 24mm Вистинска Кожа за на Рака Рафинирани Нерѓосувачки Челик Затворач Сребрена Тока Часовници Бенд Кожа за на Рака PENGNATATEВрвка за деталиБрендови:CHENXIМатеријал : кожа за на ракаРака должина : 200mmРака ширина : 24mmЗатворач : pin тока

BGN 4.00 5.46

Модни миланские гривни от неръждаема стомана Ширина на каишка: 20 мм

100% нов и висок квалитет Затворач тип : Тока материјал : не ' рѓосувачки челик Milanese Лента дебелина од 2,5 mm (за) Должина : 20cm 100% нов и висок квалитет.Затворач тип : Токаматеријал : не ' рѓосувачки челик MilaneseЛента дебелина од 2,5 mm (за)Должина : 20cmШирина : 20mmКоличина : 1Тежина : 20gПакет Содржина : 1 x Milanese Нараквици врвка за околу рака појас (НЕМА Мало Поле...

BGN 2.53

22 мм, 24 мм и каишка за часовник военен гривна Ourdoor Red Line Тестване Sport гумен черен мек силикон водоустойчив каишка за часовник

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетБендот Материјал : СиликонБендот Затворач : Pin ТокаБендот Ширина : 22mm / 24mmКраток Бенд Должина : Околу...

BGN 7.98

Естествена кожа 22 мм и каишка за часовника 24 мм синьо ccessories ръчен часовник каишка е мек и удобен за Panerai ПАМ въжета гривна

1.Ние сме професионални производител на watch ремени, одличен квалитет и прифатлива цена, ве молиме изберете нас, остатокот увери шопинг...

BGN 24.00 28.78

Практичен хващам инструмент за движението на притежателя отваря корпуса на часовете на циферблата на хонорар за часа

ИздржливВисок квалитетлесен,лесен за употребаДвижењето за носител со 4 ВИЛИЦИ тркалезна пластика за 3 различни можности embo и целосно и се отстранува механизам rglable пролет притисок!Ракување extr IARC; едноставен исклучително.Оваа врата движење е планирани да се viss во нормален или patella.Димензија : прибл...

BGN 4.78

Нови гумени, силиконови въжета висока Гуалити да гледате колани, аксесоари от 20 мм (ширина ключалката 18 мм) черна гумена каишка от 10 000 паунда класиране

Проектот тип : Види Рака Интерфејс тип : radian Состојба : нова немаат етикета Појас материјал тип : Гумени Бендот должина : 210 mm Боја : Црна, Бела Бенд ширина : 20mm Табела тока; 18mm Модел : 1619 Тока тип Нови Гума, силикони Watchbands Висока Guality Види Ремени Додатоци 20mm(тока ширина 18mm) Црна Гума Рака 10,000 LB Оценка Црна Силиконска Гума Види Рака Бенд со Челик Распоредување Тока Водоотпорен Ова види бенд изгледа домот и доброто дури и во неговата едноставност на ѕвонење...

BGN 10.00 11.18

Високо качество на каишки за часовници гривна дама мъжете мрежа от неръждаема стомана, каишки за часовници специална сгъваема обтегач сребро черен 18 мм, 20 мм 21 22 мм

Врвен Квалитет Watchbands хривнија дама Мажите не ' Рѓосувачки Челик Мрежа Види Бендови Посебни Виткање СРЕБРЕНА Тока ЦРНА 18mm 20mm 21 22mmТочка име : Керамички Watchband (Ние продаваме watchband само)Објектот должина : Околу 165mmОбјектот боја : Како на сликатаОбјектот Дебелина : Околу 3мм

BGN 45.00 51.20

Въжета за спортни часа Fit Gear S2 GEAR S3 S4 нов керамични черно матово полиран каишка за часовник каишка гривна метална тока 20 мм

Watchbands За Спорт Часовници Одговара Опрема S2 ОПРЕМА S3 S4 нови Керамички Црна мат полиран Види бенд рака хривнија метал тока 20mmТочка име : Watchband Керамички(Ние продаваме watchband само)Објектот Ширина : 20mm 22mmОбјектот Боја : Црна Мат,Црниот полиранВе молиме мерка вашиот watchband ширина прво ,ви Благодариме!Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 36.00 40.00

Силиконов каучук каишка за часовник Fossil Watchband 18 мм и 20 мм и 22 мм Быстроразъемный каишка от смола каишка наручная контур гривна черен син

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Фосилни Мажи Жени со Право се Види на Лицето (Townsman, Модерна Машина, Грант, Нејт, Спорт 54, Патнички, Оригинални Дечко, Жаклин, по мера, Abilene, Гроздобер Музата, итн.)ЦрнаТемно СинаСветло СинаЦрвенаЗеленаСива

BGN 15.81

CARLYWET 18 20 22 мм естествена кожа черен ръчно изработени шевове Replacemet каишка за часовник с каишка с полирани сребристи катарама

Ставка описвиди повлечи големина : 18mm / 20mm / 22mmТока Материјал : Цврсти нерѓосувачки челикБендот Материјал : Висок квалитет на вистински cowhide кожаВкупната должина на бендот е за 190mmБендот боја : Црна со бода (Црвен / Портокал / Жолта / Сина боја / Бела)Тока боја : сребрена / црна / gold / розово златоМал Подарок : две пролет pars и мала алаткаПоддршка на големо и Пад на превозотПревозот Совети : Цел износот е над $9.9=слободни следење број на испорака(Ако цел да имате екстра поштарина,ве молиме контактирајте со нас пред да направите исплата,ќе се прилагоди на цената за слободен испорака за вас.)Плаќање и ИспоракаПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.ПРОЗОРЦИ DHL ЕМС изразат испорака обично трае 49 дена зависи од земјата доставени до...

BGN 13.00 23.84

Каишка за часовник извити краища сребристо-черен цвят и аксесоари за часа матиран гривна от неръждаема стомана, каишка за часовник подходящ samsung gear S3

Watchband криви завршува сребро Црна боја часовници додатоци мат нерѓосувачки челик хривнија рака watchbands одговара samsung S3 опремаТочка име : Керамички Watchband (Ние продаваме watchband само)Објектот должина : Околу 165mmОбјектот боја : Како на сликатаОбјектот Дебелина : Околу 3мм

BGN 37.00 40.00

ISUNZUN Watch Band Женски за СК K9423101/K9423107/K9423162/K9423193 каишка за часовник Марка естествена кожа каишки за часовници на жените и мъжете

Производ : Види БендЕ применливо Види Модел : За CK K9423101 / K9423107 / K9423162 / K9423193Кожа Бои : црна, бела, кафеава,розова,црвенаКожа Материјал : Теле Кожа ( Calfskin )Тока Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликТока Бои : СребренаФункција : Водоотпорен, DeodorantКако Да се Измери : ве Молиме да се види на видеоМожете Да Ги Инсталирате На Рака Со СебеСовети : 1.кога ќе го примите watchband ,не грижете се,ве молам, во споредба со оригиналниот watchband,потврди тоа е адаптација.2.може да се види на видео и научете како да ја инсталираш1...

BGN 43.00 83.49

22 мм силикон каишка за часовник каишка за мъже black спорт гмуркане гумени каишки за часовници от неръждаема стомана обтегач Часовници Гривна аксесоари

22mm Силикони Види Бенд Рака Мажи Црна Спорт Нуркање Гума Watchbands Нерѓосувачки Челик Pin Тока Часовник Хривнија ДодатоциСтавка описБренд : HENGRCБендот ширина : 22mmБендот боја : ЦрнаТока боја : Црна / СребренаБендот должина : Долги дел за 125mm + Краток дел за 70mm (без тока)Бендот Материјал : силиконска гумаТока Материјал : нерѓосувачки челикПакет : 1pcs види бенд ,4pcs пролет барови и мала алаткаНие сме професионални производител на watch ремени, понуда на високо квалитетни производи со конкурентни цени, ако имате интерес, ве молиме слободно контактирајте со нас, добредојдовте OEM Наредби, многу ви благодарам!!!(1) Нормално,тоа ќе потрае 35 недели или така испорака.Ако вашиот царински е многу stirct,таму можеби ќе има некои задоцнување.Ве молиме трпеливо чекање.Ви благодариме за вашиот вид да се разбере...

BGN 9.00 15.68

Безплатна доставка 1бр инструмент за освобождаване и заключване на вибриращо тегло на ротора за движение 7750 2892 2000

Алатка за ослободување и за заклучување на осцилирачки губење на роторот за 7750 2892 2000 движење, Кога поправка вреден види на 7750 2892 2000 движење, постои специјална алатка која, најверојатно, ќе се применува, што е осцилирачки губење на копчето на алатката за да ја ослободите и заклучување на осцилирачки губење на роторот за 7750 2892 2000 движење Пакет Содржина : 1*Алатка за ослободување и за заклучување на осцилирачки губење на роторот за 7750 2892 2000 движењеПревозот : Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3~7 работни дена по извршената уплата.На следење на број ќе бидат испратени, и можете да го провериш во www.17track.net.Ако имате било какви прашања orproblem со превозот, можете да се чувствуваат слободни да контакт...

BGN 76.00 79.84

Практическо приложение Appprox. 1000pcs от 10 размери Dia 1.2 mm Watch / Eyeglass Repair Screws Watch Repair Kit---1.6/2.0/2.5/3.0/3.5/4.0/4.5/5

Се користи за да се види и eyeglass поправка10 Големини, секоја големина има околу 100 парчињаЗавртки се одделени со нивните големини што се зачувани во 10 прегради во тежок случајНавој Дијаметар : Прибл.1.2 mmМатеријал : Нерѓосувачки челикОписБоја : СребренаПакет Содржина : Прибл...

BGN 4.93

Реколта тюркоазени бижута участък гривна за Apple Watch Band Series 3 2 1 Bohemia Style каишка за часовник iWatch 42 мм, 38 мм и каишка

modname=ckeditorГроздобер Тиркизна Накит Водат Хривнија за Apple Види Бенд Серија 3 2 1 Бохемија Стил Види Рака за i Watch 42mm 38mm ПојасКарактеристики : 100% сосема нов, вграден челик адаптери,лесно да го инсталирате и да ги тргнеме Моден дизајн стил, со што животот договор и не се едноставни Бенд должина : 15 CM(5.9"), се Водат бенд дизајн совршен замена рака за Apple Види Одговара за сите верзии на Apple Види Серија 1 / 2 / 3 Пакет се Вклучени : 1x Замена види рака со адаптери (Види Не е вклучена)

BGN 25.00 33.10

Въжета за часа извит край на твърди връзки Fit Gear S3 Frontier Watch Band 22 мм от неръждаема стомана пеперуда подмяна на гривна каишка нова

Watchbands Криви крајот цврсти врски Одговара Опрема S3 Граница Види Бенд 22mm Нерѓосувачки Челик Пеперутка тока Замена Хривнија Рака новиТочка име : Watchband Нерѓосувачки челик(Ние продаваме watchband само)Објектот Ширина : 22mmОбјектот Боја : Црна, СребренаВе молиме мерка вашиот watchband ширина прво ,watchband е Криви крајот за Samsung Опрема S3,ви Благодариме!Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 64.00 72.00

Търговия на едро с 20 мм гама цветове черен Червената Армия Спорт НАТО плат-найлон каишка за часовник каишка аксесоари ивица на ключалката на каишка 20 мм за часа

Материјали : Најлон Рака, од не ' Рѓосувачки челик тока Бенд Ширина : 20mm Бенд Должина : 265 mm Затворач Тип : Тока Пролет Бар : Вклучени Боја : 3 Blacks2 Reds

BGN 4.00 6.38

Метална рамка на кутията калъф 23 мм цветен принт естествена кожа ремък за Fitbit Blaze Smart Watch Band каишка гривна

modname=ckeditorМетална Рамка Покрие Случај 23mm Цвет Печати Вистинска Кожа Бенд За Fitbit Блаже Smart Watch Бенд врвка за околу Рака ХривнијаКарактеристики на производот : Одговара за Fitbit Блаже Бенд материјал : вистинска Кожа Лесно да се инсталира и отстранете го Направат вашиот носи повеќе удобно Доаѓаат со метална рамка, им даде целосна заштита за вашиот smart watch Одговара на зглобот големина : 5.5"8.2"(140210mm) Пакет се Вклучени : 1x Вистинска кожа види бенд (Види Не е вклучена) 1x Сребро метална рамка

BGN 20.00 27.31

Чиста Керамика каишка за часовника 22 мм за Samsung Gear S3 Classic Frontier пеперуда обтегач ремък наручный каишка гривна черно бял лак

Чиста Керамички Види Бенд 22mm за Samsung Опрема S3 Класичен Граница Пеперутка Тока врвка за околу Рака Појас Хривнија Црно Бела полскиТочка име : Керамички Watchband (Ние продаваме watchband само)Објектот должина : Околу 165mmОбјектот боја : Како на сликатаОбјектот Дебелина : Околу 3мм

BGN 36.00 40.00

Безплатна доставка 15 бр RLX и Tud сапфири с 54 бр Crystal I пръстени за ремонт часа

На листата е збир на сафири и јас прстен за Rlx и Tud, тоа е Генерички15pcs сафири за Rlx и Tud, детални големини како што е подолу : R304×295×2.0 R294×286×1.9 R253×246×1.6 R213×206×1.6 T291×282×2.0T279×270×1.8 T208×201×1.5 T179×172×1.4R304×295×2,0 (W / O ДАТУМR294×286×со 1,9 W / O ДАТУМR253×246×1.6 W / O ДАТУМR213×206×1.6 W / O ДАТУМR199×192×1.38 W / O ДАТУМR304×295×2.0 СТР ПАРАБОЛИЧНАR213×206×1.6 СТР ПАРАБОЛИЧНАЈас Прстен, 18 различни големини, 3pcs за секоја големина, 54pcs во вкупниотIR295 HT3.00 IR286 HT2.20 IR206 HT2.35 IT182 HT2.20 IR295 HT2.70 IR286 HT2.00IR206 HT1.85 IT270 HT2.00 IR295 HT2.5 IR246 HT2.45 IR206 HT1.80 IT201 HT1.80IR295 HT2.35 IR246 HT2.35 IR192 HT1.85 IT170 HT1.80 IR295 HT2.30 IR246 HT1.90Превозот : Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3~7 работни дена по извршената уплата.На следење на број ќе бидат испратени, и можете да го провериш во www.17track.net.Ако имате било какви прашања orproblem со превозот, можете да се чувствуваат слободни да контакт...

BGN 334.00 352.00