• Ново
10 бр./лот Червена линия шевове гривна гмуркане 22/24 мм военна Черна силиконова гума Спорт водоустойчив Ourdoor каишка за часовник каишка

10 бр./лот Червена линия шевове гривна гмуркане 22/24 мм военна Черна силиконова гума Спорт водоустойчив Ourdoor каишка за часовник каишка

BGN 31.98
BGN 26.00 -19 %

Сума
Налично за поръчка

Карактеристики На Производот :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Бендот Материјал : Силикон
Бендот Тока : од Нерѓосувачки челик Pin Тока
Бендот Боја : Црна
Бендот Ширина : 22/24mm
Бендот Должина : 8.2 см+12.2 cm
Пакетот Вклучува :
10 * Види Рака
20 * Пролет Барови

Всичко за продукта

Широчина На Лентата:
22мм, 24мм
търговска марка:
Keller & Weber
Състояние:
Нов с бирками
Вид На Материала На Лентата:
Дъвка
Дължината На Лентата:
22cm
Тип Обков:
булавочная обтегач
Номер На Модела:
JD010322-10
Тип Елемент:
Въжета за часа

Подобни продукти в категория

Нови гумени, силиконови въжета висока Гуалити да гледате колани, аксесоари от 20 мм (ширина ключалката 18 мм) черна гумена каишка от 10 000 паунда класиране

Проектот тип : Види Рака Интерфејс тип : radian Состојба : нова немаат етикета Појас материјал тип : Гумени Бендот должина : 210 mm Боја : Црна, Бела Бенд ширина : 20mm Табела тока; 18mm Модел : 1619 Тока тип Нови Гума, силикони Watchbands Висока Guality Види Ремени Додатоци 20mm(тока ширина 18mm) Црна Гума Рака 10,000 LB Оценка Црна Силиконска Гума Види Рака Бенд со Челик Распоредување Тока Водоотпорен Ова види бенд изгледа домот и доброто дури и во неговата едноставност на ѕвонење...

BGN 10.00 11.18

Полирани сребърни, метални въжета за 18 часа 20 mm 21мм 22мм 23мм 24мм 26мм 28 мм модни часовници, аксесоари, мъжки колан, гривна промоция

Полиран метал Сребро Watchbands 18 MM 20 MM 21 MM 22 MM 23 MM 24 MM 26 MM 28 MM Мода Часовници додатоци за мажи појас хривнија промоцијаТочка име : Watchband Нерѓосувачки челикОбјектот Ширина : 18mm 20mm 22 MM 24 MM 26mm 28mmОбјектот Боја : СребренаВе молиме мерка вашиот watchband ширина прво,ви Благодариме!Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 36.00 40.00

Практичен хващам инструмент за движението на притежателя отваря корпуса на часовете на циферблата на хонорар за часа

ИздржливВисок квалитетлесен,лесен за употребаДвижењето за носител со 4 ВИЛИЦИ тркалезна пластика за 3 различни можности embo и целосно и се отстранува механизам rglable пролет притисок!Ракување extr IARC; едноставен исклучително.Оваа врата движење е планирани да се viss во нормален или patella.Димензија : прибл...

BGN 4.78

316L масивна неръждаема стомана часовник обтегач сребро злато полиран каишка каишка и Закопчалка 12 14 16 18 20 22 мм аксесоари за часовници

316 L Солидна Нерѓосувачки Челик Види Сребрена Тока Злато Полиран Види Бенд Рака Затворач 12 14 16 18 20 22mm Часовник ДодатоциСтавка описБренд : HENGRCТока ширина : 12mm 14mm 16mm 20mm 22mm 24mmТока боја : Сребрена / Злато (полиран)Тока Материјал : Цврсти нерѓосувачки челикПакет : 1pcs види тока ,4pcs пролет бар ,мала алаткаНие сме професионални производител на watch ремени, понуда на високо квалитетни производи со конкурентни цени, ако имате интерес, ве молиме слободно контактирајте со нас, добредојдовте OEM Наредби, многу ви благодарам!!!Сите предмети ќе бидат двојно проверени и добро спакувани пред да ја испратите...

BGN 2.00 3.17

CHENXI Brand Men 24mm каишка от естествена кожа, богато украсен закопчалка от неръждаема стомана сребърна тока часовници с каишка кожена каишка PENGNATATE

CHENXI Бренд Мажите 24mm Вистинска Кожа за на Рака Рафинирани Нерѓосувачки Челик Затворач Сребрена Тока Часовници Бенд Кожа за на Рака PENGNATATEВрвка за деталиБрендови:CHENXIМатеријал : кожа за на ракаРака должина : 200mmРака ширина : 24mmЗатворач : pin тока

BGN 4.00 5.46

Модни миланские гривни от неръждаема стомана Ширина на каишка: 20 мм

100% нов и висок квалитет Затворач тип : Тока материјал : не ' рѓосувачки челик Milanese Лента дебелина од 2,5 mm (за) Должина : 20cm 100% нов и висок квалитет.Затворач тип : Токаматеријал : не ' рѓосувачки челик MilaneseЛента дебелина од 2,5 mm (за)Должина : 20cmШирина : 20mmКоличина : 1Тежина : 20gПакет Содржина : 1 x Milanese Нараквици врвка за околу рака појас (НЕМА Мало Поле...

BGN 2.53

Реколта тюркоазени бижута участък гривна за Apple Watch Band Series 3 2 1 Bohemia Style каишка за часовник iWatch 42 мм, 38 мм и каишка

modname=ckeditorГроздобер Тиркизна Накит Водат Хривнија за Apple Види Бенд Серија 3 2 1 Бохемија Стил Види Рака за i Watch 42mm 38mm ПојасКарактеристики : 100% сосема нов, вграден челик адаптери,лесно да го инсталирате и да ги тргнеме Моден дизајн стил, со што животот договор и не се едноставни Бенд должина : 15 CM(5.9"), се Водат бенд дизајн совршен замена рака за Apple Види Одговара за сите верзии на Apple Види Серија 1 / 2 / 3 Пакет се Вклучени : 1x Замена види рака со адаптери (Види Не е вклучена)

BGN 25.00 33.10

ZLIMSN двойна Крокодил Кожена каишка за часовника 14 мм-24 мм черен мъжки женски луксозен каишка за часовник от кожа на алигатор е подходящ за OMEGA, Longines

ZLIMSN Рачно Изработени крокодил Види Ремени 1 На продажба на објектот е еден обичај прави крокодил рака , не вклучувајќи го види и deployant затворач тока...

BGN 112.00 279.92

Ретро-ръчно изработени от естествена кожа ремък за Apple Watch Серия 3 2 1 група от стари конци гривна за iWatch 38 мм 42 мм въжета за часа

modname=ckeditorРетро рачно изработени Вистинска Кожа за на Рака за Apple Види Серија 3 2 1 Бенд Гроздобер Тема Хривнија за i Watch 38mm 42mm WatchbandsКомпатибилен За сите верзии на Apple Види Серија 1 / 2 / 3Карактеристики : Материјал : висок квалитет вистинска кожа Fashioin дизајн, со што животот договор и не се едноставни Направи вашиот носи повеќе удобно Лесно да се инсталира и да ги тргнеме одговара на врвката за околу големина : 38mm : 5.5"8.2"(140210mm) 42mm : 5.9"8.6"(150220mm)Пакет Се Вклучени : 1x Вистинска Кожа за на Рака со Адаптери (Види Не е вклучена)

BGN 19.00 25.65

Практическо приложение Appprox. 1000pcs от 10 размери Dia 1.2 mm Watch / Eyeglass Repair Screws Watch Repair Kit---1.6/2.0/2.5/3.0/3.5/4.0/4.5/5

Се користи за да се види и eyeglass поправка10 Големини, секоја големина има околу 100 парчињаЗавртки се одделени со нивните големини што се зачувани во 10 прегради во тежок случајНавој Дијаметар : Прибл.1.2 mmМатеријал : Нерѓосувачки челикОписБоја : СребренаПакет Содржина : Прибл...

BGN 4.93

Защитен златен калъф капачка от неръждаема стомана на връзката гривна за Apple Watch Band Series 2 1 iWatch 42 мм, 38 мм и каишка с инструмент

modname=ckeditorЗаштитна Злато Позлатен Случај Покрие Нерѓосувачки Челик Линк Хривнија За Apple Види Бенд Серија 2 1 i Watch 42mm 38mm Рака со АлаткаКарактеристики : Бенд Meterial : Нерѓосувачки Челик Случај Материјал : PC Бенд Должина : 7.1" (180mm) Одговара на врвката за околу големина : 5.5"8.6"(140220mm) Состојба : 100% Сосема Нов Договор дизајн стил, со што животот договор и не се едноставни...

BGN 25.00 33.54

Търговия на едро с часовници класически 20 мм гривна гама цветове черен сив армия на НАТО плат-найлон въжета от каучук ивица на ключалката на каишка 20 мм

Материјали : Најлон Рака, од не ' Рѓосувачки челик тока Бенд Ширина : 20mm Бенд Должина : 265 mm Затворач Тип : Тока Пролет Бар : Вклучени Боја : Црна, Сива боја ЦрнаДобредојдовте на нашата продавница, ќе имаме нато рака во Десетици боја во 18mm, 20mm, 22mm, 24mm.Посетете го линкот подолу за да :

BGN 4.00 6.38

Безплатна доставка 15 бр RLX и Tud сапфири с 54 бр Crystal I пръстени за ремонт часа

На листата е збир на сафири и јас прстен за Rlx и Tud, тоа е Генерички15pcs сафири за Rlx и Tud, детални големини како што е подолу : R304×295×2.0 R294×286×1.9 R253×246×1.6 R213×206×1.6 T291×282×2.0T279×270×1.8 T208×201×1.5 T179×172×1.4R304×295×2,0 (W / O ДАТУМR294×286×со 1,9 W / O ДАТУМR253×246×1.6 W / O ДАТУМR213×206×1.6 W / O ДАТУМR199×192×1.38 W / O ДАТУМR304×295×2.0 СТР ПАРАБОЛИЧНАR213×206×1.6 СТР ПАРАБОЛИЧНАЈас Прстен, 18 различни големини, 3pcs за секоја големина, 54pcs во вкупниотIR295 HT3.00 IR286 HT2.20 IR206 HT2.35 IT182 HT2.20 IR295 HT2.70 IR286 HT2.00IR206 HT1.85 IT270 HT2.00 IR295 HT2.5 IR246 HT2.45 IR206 HT1.80 IT201 HT1.80IR295 HT2.35 IR246 HT2.35 IR192 HT1.85 IT170 HT1.80 IR295 HT2.30 IR246 HT1.90Превозот : Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3~7 работни дена по извршената уплата.На следење на број ќе бидат испратени, и можете да го провериш во www.17track.net.Ако имате било какви прашања orproblem со превозот, можете да се чувствуваат слободни да контакт...

BGN 334.00 352.00

Продажба на едро гривна за военни часа 20 мм многоцветен Червен военно морски флот армия на НАТО плат-найлон въжета от каучук ивица на ключалката на каишка 20 мм

Материјали : Најлон Рака, од не ' Рѓосувачки челик тока Бенд Ширина : 20mm Бенд Должина : 265 mm Затворач Тип : Тока Пролет Бар : Вклучени Боја : 3 Red2 Navy2 WhiteДобредојдовте на нашата продавница, ќе имаме нато рака во Десетици боја во 18mm, 20mm, 22mm, 24mm.Посетете го линкот подолу за да : ПревозотОбјектите ќе бидат испратени во 2 работни дена, кога плаќањето се расчисти , Тоа ќе испорака во рок од 2040 работни дена.Предмети се испраќаат веднаш, но ние не сме одговорни за царинска одложувања, временските задоцнувања или општи поштенски одложувања...

BGN 4.00 6.38

18 мм еластична каишка от неръждаема стомана за Huawei Watch / Fit Honor S1 Asus ZenWatch 2 Wi502q женски каишка гривна Сребърен

18mm Нерѓосувачки Челик Еластична Watchband за Huawei Види, за Huawei Одговара Чест С1, за AsZen Watch 2 WI502 Q (1.45" / 45mm) Жените 2015 Карактеристики : Ширина : 18mm Должина на : 15cm (нормално) за да 30cm (еластична до максимум) Боја : Сребро Направени од таписерии од не ' рѓосувачки челик, елегантен и удобен за носење Супер лесен за употреба, само plug and play Еластична бенд, прилагодлив за индивидуални зглоб Компатибилен со : за Huawei Watch за Huawei Одговара Чест S1 за AsZen Watch 2 WI502 Q (1.45" / 45mm) Жените 2015 Пакетот вклучува : 1 x Види Бенд 1 x Види Алатка 4 x Пролет Барови

BGN 11.98

CARLYWET 18 20 22 мм естествена кожа черен ръчно изработени шевове Replacemet каишка за часовник с каишка с полирани сребристи катарама

Ставка описвиди повлечи големина : 18mm / 20mm / 22mmТока Материјал : Цврсти нерѓосувачки челикБендот Материјал : Висок квалитет на вистински cowhide кожаВкупната должина на бендот е за 190mmБендот боја : Црна со бода (Црвен / Портокал / Жолта / Сина боја / Бела)Тока боја : сребрена / црна / gold / розово златоМал Подарок : две пролет pars и мала алаткаПоддршка на големо и Пад на превозотПревозот Совети : Цел износот е над $9.9=слободни следење број на испорака(Ако цел да имате екстра поштарина,ве молиме контактирајте со нас пред да направите исплата,ќе се прилагоди на цената за слободен испорака за вас.)Плаќање и ИспоракаПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.ПРОЗОРЦИ DHL ЕМС изразат испорака обично трае 49 дена зависи од земјата доставени до...

BGN 13.00 23.84

18 мм телешка естествена кожа каишка за часовник Withings Activite / Steel / Pop Butterfly обтегач каишка за часовник каишка наручный каишка гривна

18mm Теле Вистинска Кожа Види Бенд за Withings Activite / Челик / Pop2 Бои : Црна, КафеаваЦРНАБРАУНКарактеристики : широк : 18mm Направен од листот вистинска кожа (пченично зрно) Здрав и удобен за носење, со умерена мекост Со пеперутка тока, никогаш не падне и да conseal на тока под Се прилагодува на големината на индивидуалните зглоб, одговара и за мажите и женитеКомпатибилен со : за Withings Activite / Челик / PopЗабелешки : Само watchband да го продаде, го види прикажани на слика НЕ е вклучен!Пакетот вклучува : 1 x Види Бенд1 x Види Алатка4 x Пролет Бар

BGN 18.70

ISUNZUN Watch Band Женски за СК K9423101/K9423107/K9423162/K9423193 каишка за часовник Марка естествена кожа каишки за часовници на жените и мъжете

Производ : Види БендЕ применливо Види Модел : За CK K9423101 / K9423107 / K9423162 / K9423193Кожа Бои : црна, бела, кафеава,розова,црвенаКожа Материјал : Теле Кожа ( Calfskin )Тока Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликТока Бои : СребренаФункција : Водоотпорен, DeodorantКако Да се Измери : ве Молиме да се види на видеоМожете Да Ги Инсталирате На Рака Со СебеСовети : 1.кога ќе го примите watchband ,не грижете се,ве молам, во споредба со оригиналниот watchband,потврди тоа е адаптација.2.може да се види на видео и научете како да ја инсталираш1...

BGN 43.00 83.49

Търговия на едро с 20 мм гама цветове черен Червената Армия Спорт НАТО плат-найлон каишка за часовник каишка аксесоари ивица на ключалката на каишка 20 мм за часа

Материјали : Најлон Рака, од не ' Рѓосувачки челик тока Бенд Ширина : 20mm Бенд Должина : 265 mm Затворач Тип : Тока Пролет Бар : Вклучени Боја : 3 Blacks2 Reds

BGN 4.00 6.38

18 20 mm 22мм 24мм мрежа от неръждаема стомана часовник с каишка мода сребърни часовници каишка висока Кварлиты

Карактеристики на производот : 100% Бенд Нов и Висок Квалитет на Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Тока Тип : Пати во текот затворач со безбедностБенд Боја : Сребро Бенд Должина : Околу 16 смБенд Ширина : 18mm / 20 mm / 22mm / 24mm Пакет Содржина : 1 * Види Бенд 2 * Пролет Барови

BGN 13.00 14.08

Въжета за часа извит край на твърди връзки Fit Gear S3 Frontier Watch Band 22 мм от неръждаема стомана пеперуда подмяна на гривна каишка нова

Watchbands Криви крајот цврсти врски Одговара Опрема S3 Граница Види Бенд 22mm Нерѓосувачки Челик Пеперутка тока Замена Хривнија Рака новиТочка име : Watchband Нерѓосувачки челик(Ние продаваме watchband само)Објектот Ширина : 22mmОбјектот Боја : Црна, СребренаВе молиме мерка вашиот watchband ширина прво ,watchband е Криви крајот за Samsung Опрема S3,ви Благодариме!Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 64.00 72.00

38.9 мм Parnis бял циферблат черен брой часове стрелките са подходящи 6498 механизъм мъжки часовник циферблат

Опис : Големина:38.9 mmБирате : бела dial црна Број на Плаќање : Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам и paypal.

BGN 36.00 41.60