• Ново
Регулируема GPS мобилен телефон, автоматично огледало за обратно виждане определяне на притежателите на влакчета за Huawei nova 2 / Y6 (2017) / Honor 6A, Gionee M6s Plus

Регулируема GPS мобилен телефон, автоматично огледало за обратно виждане определяне на притежателите на влакчета за Huawei nova 2 / Y6 (2017) / Honor 6A, Gionee M6s Plus

BGN 17.58
BGN 17.00 -3 %

Сума
Налично за поръчка


Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот. 6 цифрен-број на поштенски код. и точно превозот addreess(мора со градот, државата име), или пакет може да не deliever успешно.
Ако пакетот delievers не успеа, бидејќи на uncorrect превозот детали, ние не сме одговорни .
Автомобил Планината Rearview Огледало
Направени од високо квалитетни ПВЦ+Пластика
180 степен нагоре и надолу ротација
големина : 23x13x7.5cm, нето тежина : 136g
Одговара за мобилен телефон ширина од 5-9cm
Барањата на rearview огледало"6-9cm; Дебелина на rearview огледало ќе биде 2.3-4.5 cm
лесно да се инсталира без алатки
Пакет се вклучени :
•1 x Автомобил Планината Rearview Огледало (со мало пакет)

Всичко за продукта

Цвят:
Черен
Съвместим Марка:
Универсален
търговска марка:
ВЭЙЮЙ
зарядно устройство:
No
Кола:
ДА
Държач За Велосипед:
No
Номер На Модела:
RMK
Материал:
Пластмаса
Има Високоговорител:
No

Подобни продукти в категория

Закалено стъкло за Samsung Galaxy S2 GT-i9100 S II SII S 2 Screen Protector sklo glas Film en verre за Galaxy S2 plus i9105

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

BGN 6.00 7.25

10 бр./лот ултра тънък 0.3 mm анти-shatter гланцово закалено стъкло за Oneplus 1 2 One Two 3 X защитно фолио за екрана с чиста инструмент

10pcs / многу Ултра Тенок 0.3 mm Антида се загрози Сјајни Калено Стакло За OneplЕден Две 3 X Екран Заштитник Филм со Чиста АлаткаПовршинска цврстина 9 H : Три пати посилен од редовните PET) филм, овој екран заштитник дури и ќе го заштитите вашиот уред од екранот против остри предмети, како што се ножеви и копчињата.Oleophobic слој : Oleophobic слој брани против отпечатоци од прсти и други загадувачи и го прави филмот лесно да се чисти.АнтиЕксплозија : Овој екран заштитник пукнатини во мали парчиња кои се одржуваат во рамките на филм (ако се скршени)...

BGN 15.00 21.10

Телефонна вилица Бухал Kawai Антипылевая разклона за iPhone за Samsung за xiaomi за всички нормални 3.5 мм слушалки приспособления заглушек най-новите

100% сосема нов и висок квалитет на Убави и Згодни Топли, Стилски и Издржлив Со добро поврзан Дизајн, на Приклучокот ќе се обезбеди вечера печат на анти прашина Совршен Додаток за Мобилен Телефон, која не само што може да се задржи вашиот телефон' порт од прашина и lint, но исто така и украсете го вашиот мобилен телефон покажува вашиот моден вкус Одговараат за : Паметен телефон, MP3, MP4 кои дијаметар на уво телефонот е 3,5 ммСпецификација : Материјал : ПВЦ Големината на Був : (L*W*T) 3.5*2.4*1.6 cm / 1.38"*0.94"*0.63" (Приближно) Големината на Приклучокот : (L*Кол) 17*3.5 mm Должина на Синџирот : 8 см / 3.15" (Приближно) Боја : како на сликата show(Ко lor ќе испрати случајно ) Количина : 1 КомпјутерЗабелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 1.00 1.15

Универсална защитна темперирано стъкло филм за myPhone City/Fun 5 Fun5 5.0 inch 9H 2.5 D Screen Protector за myPhone Cube/LTE

Универзална Заштита Калено Стакло Филм За my Phone Град / Забава 5 Fun5 5.0 инчен 9 H 2.5 D Екран Заштитник За my Phone Коцка / LTEСе обрне внимание : Тоа е универзална Калено Стакло Екран Заштитник, па затоа не може да се 100% совршен натпревар вашиот телефон...

BGN 7.00 7.97

Zc451tg закалено стъкло за Asus Zenfone Go 4.5 ZC451TG ЩВ 451TG ZC451 451 451TG протектор на екрана взрывозащищенная филм

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

BGN 6.00 7.25

За Huawei P10 Premium Tempered Glass Screen Protector P10 Lite 9H Антивзрывная закалена защитно фолио за Huawei P10 Plus

За Huawei P10 Премиум Калено Стакло Екран Заштитник P10 Лајт 9 H Антиексплозија Зајакнато со некоја заштитна фолија За Huawei P10 ПлусКарактеристики : Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти...

BGN 2.00 3.17

2 бр. / лот екран протектор за iPhone 5 5s 5c SE 6 6s 7 8 X стъклена филм ультратонкая закалена за iPhone 6 6s 7 8 Плюс 4 5 5s SE

2 Парчиња / многу Екран Заштитник За i Phone 5 5s 5 C SE 6 6s 7 8 X Стакло Филм Ултратенок Калено За i Phone 6 6s 7 8 Плус X 4 4 S 5 5s SE2 Парчиња / многу

BGN 2.83

Двойна макара универсален qi бързи безжични телефони usb Type C зарядно устройство за samsung galaxy j7 s8 plus iphone 6 8 x

Dual Серпентина универзална чи брз безжичен телефон usb тип c полнач за samsung галакси j7 s8 плус iphone 6 8 xтекст : DC5.0 V, 2.0 A / DC 9.0 V, 1.8 Фреквенција : 110205 KHZ Конверзија : >=72% Големина : 134*96.7*71.6 мм​

BGN 25.58

Дорси.Li alloy case For iphone 6 cases 6S 7 Плюс 5 5S SE Full screen Protector cover for iPhone case 7 закалено стъкло филм

Siago 3 D Алуминиум легура Калено стакло За iphone 6 6 S 7 Плус 5 5 S SE Целосна 9 H екран заштитник заштитна guard филм за i Phone7Напомена : Производот е кревка, ние ќе се обидеме да се направи добра работа пакување за да се заштити, бидејќи патот е далеку, тоа неизбежно ќе биде оштетен, ако добиете производот е оштетен, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе наплата тебе или слободно препратете сте нов прв пат, ве молиме не директно до негативни повратни информации или спор, ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник 1 X Влажни Избрише 1 X Сува Избрише Обрасци'

BGN 3.95

стъкло Nokia Lumia Nokia Lumia Nokia Lumia 1520 закалено стъкло за Nokia Lumia 1520 защитно фолио за екран Nokia Lumia 1520 защитно тънка фолио за стъкло Nokia Lumia 1520

Упатства за употребаЧекор 1 : Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.Step2 : Излупете off маска со налепница внимателно...

BGN 3.00 3.18

0.3 мм 2.5 D закалено стъкло за Lenovo A5000 a 5000 9h твърдост прозрачен протектор на екрана защитно Гильма с почистващ средства

0.3 mm 2.5 d Калено Стакло за Леново A5000 НА 5000 9 H Цврстина Транспарентен Екран Заштитник Заштитна Gilm со Чистење Алатки за Продажба Поени>> [Компатибилен Модел] : Совршено се Вклопува за Леново A5000 [Материјал] : Направен од Висок Квалитет на Калено Стакло [Дебелина] : 0.3 mm [Цврстина] : 9 H [Стил] : 2.5 D Круг работ [Функција] : ШокДоказ | Отпорно на Гребење | Масло Отпорни | НечистотијаОтпорни | Антиексплозија [Одлична Услуга] : Квалитетот Увери | Брза Испорака | Ефикасна Комуникација Производ На Слики >>Пакување>>Секој екран заштитник ќе бидат спакувани во индивидуална торба пред да се стави во мала картонска кутија.Руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме (вклучува 3 делови барем) поради новата политика на руската Обичаи,било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации.>>>> Превозот>>(ве Молиме да ги прочитате овие 2 реченици подолу пред да нарачате) Генерално "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" трае околу 60 дена пред пратката пристигнува во својата дестинација и за време на транспорт за испорака на информации не е trackable...

BGN 2.00 2.08

XMXCZKJ притежател на мобилен телефон, автомобилен скоба универсална поставка арматурното табло, Тенис на държач за iPhone, Samsung, Huawei GPS скоба

XMXCZKJ Универзален Автомобил Мобилни Носителот Клип Стои Табла Десктоп Планината Анти Лизга Носителот GPS Заградата За i Phone, Samsung, HuaweiОпис : Автомобил цртичка леплива носителот одговара на мобилни уреди ширина во рок од 13cm. Пролет натоварени менгеме, отворете лесно и залак вашиот телефон цврсто. Обновливи против пролизгување гел подлога, со круг на лепило силикони филм во средината. Планината паметни телефони хоризонтално во 2 различни агли на гледање, сонце отпор. Горниот и долниот дел завршува на стегање се мека текстура гумени душеци, монтажа уреди нежно и безбедно.Пакет Се Вклучени : 1 X Автомобил телефон НосителотПакување Детали : Пакет Тежина : 0.250 kgПакет Големина : x 15cm 5cm x 14cm

BGN 21.00 21.68

YKSPACE Clear HD Soft Nano TPU Hydrogel Front Back Full Screen Protector Cover фолио за iPhone 6 6S 7 8 Plus X 10 защита от драскотини

Екран заштитник Електростатско Филм адсорпција хартија Хемиско чистење хартија Влажно чистење хартијаАко ви треба мало пакување,ве молиме контактирајте со нас и да платат за екстра 1$ / еез.1...

BGN 4.00 4.78