• Ново
4D 9h извит край пълно покритие от закалено стъкло за iPhone 7 6 S 6S 8 Plus X Premium Screen Protector закалена защитно покритие 3D

4D 9h извит край пълно покритие от закалено стъкло за iPhone 7 6 S 6S 8 Plus X Premium Screen Protector закалена защитно покритие 3D

BGN 6.54
BGN 4.00 -39 %

Сума
Налично за поръчка


4 D 9 H Криви Работ Целосно Покривање Калено Стакло За i Phone 7 6 S 6 S 8 Плус X Премија Екран Заштитник Зајакнато Заштитна Маска 3 D
Компатибилен Модел :
Целосна Покрие Калено Стакло Екран Заштитник За i Phone 6 6 S Плус
Целосна Покрие Калено Стакло Екран Заштитник За i Phone 7 7 Plus
Целосна Покрие Калено Стакло Екран Заштитник За i Phone 8 Плус
Целосна Покрие Калено Стакло Екран Заштитник За i Phone X
Пакетот вклучува :
1* Целосна Покрие Т empered Стакло За i Phone
1* Чистење На Комплет
Производ Функција
1. 100% Сосема Нов.
2. 4 D Ладно Резба Technoledge, Направени од високо-квалитетен материјал, Експлозија-доказ.
3. Conque Мода Deasign Лесно да се Инсталира
4. Заштитете го вашиот телефон од прашина, гребење и шок, Водоотпорен, Анти-отпечаток.

Всичко за продукта

Цвят:
За iPhone 6 6S, за iPhone 6 6s Plus за iPhone 7, за 7 iPhone Plus за iPhone 8, за iPhone 8Plus, за iPhone, X
Материал:
Черен, Бял
търговска марка:
Гертонг
С Дребно Опаковка:
No
Покритие от край до край:
ДА
Съвместим Телефон Марка:
Apple iPhone
Съвместима модел на iPhone:
iPhone plus 6s, iPhone 6s, iPhone 7 plus, 7 iPhone, iPhone X,iPhone 8 Plus, iPhone 8
Пакет:
ДА
Характеристики:
Ултра тънък, устойчив на надраскване, лесна за инсталиране
Тип:
Предната Филм
Воспользуйся:
мобилен телефон
Характеристики:
4D (3D Upgrade ) извит край пълно покритие на стъкло за iPhone 6 7 Plus 6S
Твърдост:
9h твърдост пълно покритие на протектор на екрана стъкло за iPhone 7 Plus 6 6S
Съвместима Модел 1:
За iPhone 6 6S 4.7 Инчов 4D Full Screen Protector Cover закалено стъкло
Съвместима Модел 2:
За iPhone 6 6S 4.7 Инчов 4D Full Screen Protector Cover закалено стъкло
Съвместима Модел 3:
За iPhone 7 4.7 инчов 4D 9H Full Screen Protector Cover
Съвместима Модел 4:
За iPhone 7 Plus 5.5 inch 4D 9H Full Screen Protector Cover
Съвместима Модел 5:
За iPhone X 8 Plus извит край 4D закалено стъкло протектор на екрана

Подобни продукти в категория

За Toyota USB зарядно устройство адаптер порт кабелен интерфейс аудио жак 2.1 A 12V-24V USB зарядно за мобилен телефон

Карактеристики : Ова е USB интерфејс со полнач и аудио (вашиот автомобил мора да има USB аудио достапен во ред за оваа функција да работат) USB порт кој го заменува за Тојота switch дупкаДиректно се инсталира на вашиот за Тојота switch дупкаПриближната димензија на прекинувач : 21 mm x 33 mm x 55.5 mmОдговара на повеќето за Тојота switch дупка, ве Молиме да се измери вашиот автомобил 's прекинувачот дупка и бидете сигурни дека димензија е точно пред да купите.Држачи за функцијата работа за сите возила, и може да се применува на USB кабелот кој го пријави вашиот паметен телефон, лаптоп, камера или било електронски уреди кои овозможуваат USB полнење.Аудио функција работи за автомобили, кои веќе има аудио USB интерфејс, ако не имаат USB интерфејс за вашата аудио,аудио USB порта не ќе работат...

BGN 11.00 14.69

Зарядно устройство за мобилен телефон с док-станция с часовник бамбук притежателя на маса дървена поставка за зареждане на Apple Watch 2 38 мм 42 мм Телефон 7 Plus 6s I Watch

Карактеристики : Видиме недостасуваше повторно?Во потрага по телефон тука и таму ? Доста од гледа хаос биро ? Сега не't грижете се за тоа! Кабел Организатор : Јасно до вашиот кабли во редовен пат.Никогаш не се грижите за вашите кабли на вашата работна маса во хаос начин...

BGN 21.00 41.90

QiAN SiMAi Universal USB Travel Battery Wall charger за Asus Zenfone Go ZC500TG Huawei Honor 6 Plus Honor 4X P6 G526 P8 Lite

Универзален USB Патување Батеријата Ѕид полнач За AsZenfone Оди ZC500 TG Huawei Чест 6 Плус Чест 4 X P6 G526 P8 Лајт ZOPO ZP590 1.Влез : 100240 V AC 2.Излез : 4.35 V / 600m A 3.USB излез : 5.2 V / 1000m A 4.Големина : 107*61*26mm Карактеристики : 1.100% Бренд ( YIBOYUAN ) нов и висок квалитет...

BGN 10.37

За ASUS Eee Pad TF201 Hard nano-screen защитно фолио супер силен шок екран взрывозащищенная защитно фолио

wyприклучокstartЖешка Стока$5.8$1.68$1.38$1.38$1.68$13.8wyприклучоккрајГуангжу Шун Електронски Technology Co Ltd е да се фокусира на производство на електронски екран со некоја заштитна фолија серија фабрикаБесплатни поштенски за повеќето земјиЕкран со некоја заштитна фолија произведени од страна на компанијата суровини користење на оптички одделение плус тешко TPUЗаштитен филм на TPU има неколку предности во споредба со калено стакло филм,1 TPU пенетрација до 99% против сина светлина преку мека светлина2 стврднување третман на TPU без нула цврстина3 лесно да се вклопи паста може да биде повторно залепете4 не пукна и употребата на време за долго време5 мала тежина е само 1 / 3 од калено стакло

BGN 9.00 12.77

Дорси.Li alloy case For iphone 6 cases 6S 7 Плюс 5 5S SE Full screen Protector cover for iPhone case 7 закалено стъкло филм

Siago 3 D Алуминиум легура Калено стакло За iphone 6 6 S 7 Плус 5 5 S SE Целосна 9 H екран заштитник заштитна guard филм за i Phone7Напомена : Производот е кревка, ние ќе се обидеме да се направи добра работа пакување за да се заштити, бидејќи патот е далеку, тоа неизбежно ќе биде оштетен, ако добиете производот е оштетен, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе наплата тебе или слободно препратете сте нов прв пат, ве молиме не директно до негативни повратни информации или спор, ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник 1 X Влажни Избрише 1 X Сува Избрише Обрасци'

BGN 3.95

За Huawei P10 Premium Tempered Glass Screen Protector P10 Lite 9H Антивзрывная закалена защитно фолио за Huawei P10 Plus

За Huawei P10 Премиум Калено Стакло Екран Заштитник P10 Лајт 9 H Антиексплозија Зајакнато со некоја заштитна фолија За Huawei P10 ПлусКарактеристики : Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти...

BGN 2.00 3.17

Гъвкав октопод штативная корона скоба държач за камерата на телефона поставка за монтиране за Sony Xperia Z5 Premium C5 Ultra C4 C3 Z5 M5 Z4v Z3+ M4

Камерата / Мобилен Телефон НосителотОвој уникатен адаптер / носителот додава завртка дупка на мобилниот телефон.Тоа ви овозможува да прикачите на вашиот телефон со monopod или tripod за подобар квалитет на сликата.Таа поддржува мобилен телефон со ширина од 2.0"(5.5 cm) ~ 3.5"(8.50 см)(за i Phone 4 / i Phone 5 / GALAXY S4 / ГАЛАКСИ Note2, ГАЛАКСИ Note3 ..)Флексибилни Tripod100% сосема Нов1...

BGN 7.00 7.33

9H 3D закалено стъкло LCD извит на цял екран защитно покритие за Sony Xperia XZ1 Compact XA1 plus Dual G3412 8441 защитно фолио

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.

BGN 4.00 4.46

2 бр. / лот екран протектор за iPhone 5 5s 5c SE 6 6s 7 8 X стъклена филм ультратонкая закалена за iPhone 6 6s 7 8 Плюс 4 5 5s SE

2 Парчиња / многу Екран Заштитник За i Phone 5 5s 5 C SE 6 6s 7 8 X Стакло Филм Ултратенок Калено За i Phone 6 6s 7 8 Плус X 4 4 S 5 5s SE2 Парчиња / многу

BGN 2.83

Универсална защитна темперирано стъкло филм за myPhone City/Fun 5 Fun5 5.0 inch 9H 2.5 D Screen Protector за myPhone Cube/LTE

Универзална Заштита Калено Стакло Филм За my Phone Град / Забава 5 Fun5 5.0 инчен 9 H 2.5 D Екран Заштитник За my Phone Коцка / LTEСе обрне внимание : Тоа е универзална Калено Стакло Екран Заштитник, па затоа не може да се 100% совршен натпревар вашиот телефон...

BGN 7.00 7.97

За LG T395 Hard nano-screen защитно фолио супер силен шок екран взрывозащищенная защитно фолио

wyприклучокstartЖешка Стока$5.8$1.68$1.38$1.38$1.68$13.8wyприклучоккрајГуангжу Шун Електронски Technology Co Ltd е да се фокусира на производство на електронски екран со некоја заштитна фолија серија фабрикаБесплатни поштенски за повеќето земјиЕкран со некоја заштитна фолија произведени од страна на компанијата суровини користење на оптички одделение плус тешко TPUЗаштитен филм на TPU има неколку предности во споредба со калено стакло филм,1 TPU пенетрација до 99% против сина светлина преку мека светлина2 стврднување третман на TPU без нула цврстина3 лесно да се вклопи паста може да биде повторно залепете4 не пукна и употребата на време за долго време5 мала тежина е само 1 / 3 од калено стакло

BGN 2.00 3.17

ORICO PDU Industrial Level Power Strip 8 AC 10A мрежов филтър удължителен кабел с щепсел 3M кабел USB Power Strip

1 Ние прифаќаме сите методите на плаќање што се наведени од страна на Aliexpress 2 Производите трошоци не вклучувајќи ги надоместоците за процесот на Царинење ,ве молиме имајте во предвид ! 1...

BGN 75.00 99.98

За Motorola Moto G4 Plus закалено стъкло протектор на екрана 2.5 9h защитно фолио за сигурност на G4Plus G 4 Xt1640 Xt1642

За Motorola Мото G4 Плус калено стакло екран заштитник 2.5 9h безбедност заштитен филм на G4 PlG 4 Xt1640 Xt1642 Известување!!! Бесплатен превозот начин ( Кина Пост Обичен мал Пакет Плус ) не може да се следи, обично се потребни околу 1550 дена да се пренесува...

BGN 4.00 6.27

XSKEMP 10 бр./лот 9 H протектор на екрана, устойчив на удари от закалено стъкло фолио за iPhone 7 7Plus 4 4S 5 5 6 6S Plus 42 мм, 38 мм, iPod Nano 7

XSKEMP 10 Pcs Екран Заштитник Shockproof Калено Стакло Филм За i Phone 7 7 Pl S 5 5 S 6 6 S Плус Види 42mm 38mm i Pod Nano 7Карактеристики : 1...

BGN 12.00 17.36

Двойна макара универсален qi бързи безжични телефони usb Type C зарядно устройство за samsung galaxy j7 s8 plus iphone 6 8 x

Dual Серпентина универзална чи брз безжичен телефон usb тип c полнач за samsung галакси j7 s8 плус iphone 6 8 xтекст : DC5.0 V, 2.0 A / DC 9.0 V, 1.8 Фреквенција : 110205 KHZ Конверзија : >=72% Големина : 134*96.7*71.6 мм​

BGN 25.58

5V 2A EU plug Charger Adapter + 1M найлон type c usb кабел за samsung Galaxy s8 Xiaomi mi5 mix max huwei p10 lg g5 g6

Мобилен телефон полначи за samsung s8 Xiaomi 4c 5 5s 5c за huawei p9 p10 колега 9 lg g5 g5 g6итн тип c USB интерфејс сите мобилен телефон, таблет ,ЕУ / САД plug Патување Ѕид Адаптер за полнење и микро полнење преку usb кабел Ние се 100% доверливи и искрен...

BGN 7.00 7.98

cunzhi 3 бр защитно фолио за Fly FS405 Status 4 LCD Screen Protector Ultra Slim HD Film

1.Пакет Содржина : 3 ЕЕЗ Екран Заштитник (Не стакло филм) 3 ПАРЧИЊА ткаенина за чистење 2.Не стакло филмЗабелешка (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Со цел да се спаси превозот цена за нашите клиенти, ние ќе го испрати на производи со бесплатен превозот од (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), која не може да се следи по парцела лево Кина...

BGN 2.00 3.17

Универсална спортна превръзка, регулируем с бързото затваряне на телефонната облекло със светлоотразителни ленти мека превръзка, Бягаща облекло е костюм

Sportlink 4.7 5.5 5.8 инчен Телефон Случаи Спорт Armband спортски мобилен телефон носителот Појас Покрие Работи Рака Бенд за i Phone / yotaphone1...

BGN 19.00 22.38

FLOVEME Mini Mobile Phone Holder Сгъваем държач за мобилен телефон универсална настолна поставка за телефон iPhone X титуляр за Xiaomi Redmi 4X

FLOVEME Мини Мобилен Телефон Носителот Количка за Мобилен Телефон Носител на Универзалната Биро Телефонот се Залагаме За i Phone X Држачот За Xiaomi Redmi 4 X[Материјал] : Висок Квалитет АБС Материјал[Модел] : Универзална За i Phone X 8 7 6 5s 5 SE За i Phone 8 7 6s 6 Плус Носители , Таблет Застане За i Pad Воздух 2 Мини 2 3 4 Про 9.7"12.7" 2017 Стојат Држач За Samsung Galaxy Note 8 S8 S8 Плус S7 S7 Работ S6 S6 Работ J7 J5 J3 О7 А5 А3[Стил] : Кул Мода Популарни Мултифункционален Едноставна[Функција] : Прилагодлив Агол На Умот да Застане За Xiaomi Redmi Забелешка 4а4 X ,Кочница Виткање Вратило Дизајн Kistand Биро Држачот За Huawei P10 P10 Плус[Функција] : Десктоп Таблета Мобилен Телефон Универзален ДржачКапка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!Над 2 компјутери е најпосакувана ,и ќе се добие колку што е 5% попустdianxiaobao_2dianxiaobao_31...

BGN 5.00 5.98

eAmpang 10W Qi Advanced Fast Wireless Charger Pad за Samsung Galaxy S6 S7 edge S8 S9 Plus Забележка 8 7 5 за Apple iPhone X 8 Plus

Совети : Прво : Ние тест секој производ 100% пред да ја испратите надвор Второ : Ние и ветуваме на квалитетни е добро ,Брзо целосно наполнет времето користете 23hours...

BGN 28.61

Телефонна вилица Бухал Kawai Антипылевая разклона за iPhone за Samsung за xiaomi за всички нормални 3.5 мм слушалки приспособления заглушек най-новите

100% сосема нов и висок квалитет на Убави и Згодни Топли, Стилски и Издржлив Со добро поврзан Дизајн, на Приклучокот ќе се обезбеди вечера печат на анти прашина Совршен Додаток за Мобилен Телефон, која не само што може да се задржи вашиот телефон' порт од прашина и lint, но исто така и украсете го вашиот мобилен телефон покажува вашиот моден вкус Одговараат за : Паметен телефон, MP3, MP4 кои дијаметар на уво телефонот е 3,5 ммСпецификација : Материјал : ПВЦ Големината на Був : (L*W*T) 3.5*2.4*1.6 cm / 1.38"*0.94"*0.63" (Приближно) Големината на Приклучокот : (L*Кол) 17*3.5 mm Должина на Синџирот : 8 см / 3.15" (Приближно) Боја : како на сликата show(Ко lor ќе испрати случајно ) Количина : 1 КомпјутерЗабелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 1.00 1.15