• Ново
Гъвкав октопод штативная корона скоба държач за камерата на телефона поставка за монтиране за Sony Xperia Z5 Premium C5 Ultra C4 C3 Z5 M5 Z4v Z3+ M4

Гъвкав октопод штативная корона скоба държач за камерата на телефона поставка за монтиране за Sony Xperia Z5 Premium C5 Ultra C4 C3 Z5 M5 Z4v Z3+ M4

BGN 7.33
BGN 7.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Камерата / Мобилен Телефон Носителот
Овој уникатен адаптер / носителот додава завртка дупка на мобилниот телефон.
Тоа ви овозможува да прикачите на вашиот телефон со monopod или tripod за подобар квалитет на сликата.
Таа поддржува мобилен телефон со ширина од 2.0"(5.5 cm) ~ 3.5"(8.50 см)
(за i Phone 4 / i Phone 5 / GALAXY S4 / ГАЛАКСИ Note2, ГАЛАКСИ Note3 ..)
Флексибилни Tripod
100% сосема Нов
1. Комплетна флексибилност, изработени од тврда пластика
2. Сива rubberized прстени, нозете, и линк перница
3. Линкот прилог завртки во повеќето дигитална камера големини и е removeable
4. Отстранлив прилог линк со заклучување копче за пуштање на
5. Дозволувањето на ниво од камерата на повеќето нерамни површини
6. Тежина : 80g
7. Големина : 150 x 35 x 35mm
8. објектот може да max поддршка 275g
9. Боја : Како На Сликата
Компатибилност :
55-85mm Тело-Широк Паметни Телефони
Сите Камери / Компанијата (1/4-инчен -20 завртка) камерата врска за прилог
Пакетот вклучува :
Флексибилни Tripod x1
Камерата / Мобилен Телефон Носителот x1

Всичко за продукта

Цвят:
Черен, Син Сапфир, Червен
Съвместима модел на iPhone:
iPhone 3G/3GS, iPhone 4s, iPhone 4,iPhone 5
Държач За Велосипед:
ДА
зарядно устройство:
No
търговска марка:
Йеркс
Съвместим Марка:
Apple iPhone
Кола:
ДА
Материал:
Пластмаса
Има Високоговорител:
No
Номер На Модела:
Статив за телефон

Подобни продукти в категория

QiAN SiMAi Universal USB Travel Battery Wall charger за Lenovo S60 S60t P70 S580 K910 A319 Cubot S308 S168 THL L969 Zopo zp780

Универзален USB Патување Батеријата Ѕид полнач За Леново S60 S60t P70 S580 K910 A319 Cubot S308 S168 THL L969 Zopo ZP780Спецификација На Производот : 1.Влез : 100240 V AC 2.Излез : 4.35 V / 600m A 3.USB излез : 5.2 V / 1000m A 4.Големина : 107*61*26mm Карактеристики : 1.100% Бренд ( YIBOYUAN ) нов и висок квалитет...

BGN 10.37

CinkeyPro QI Wireless Charger Pad Quick Charge 2.0 за бързо зареждане на iPhone 8 10 X Samsung Galaxy S6 S7 S8 изход 5V/1A 9V/1A

Ако вашиот телефон не поддржува безжична полнење Не грижете се ^_^ Можете да инсталирате овој безжичен приемник.Функција : ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА : КК 2.0 / 3.0 Адаптивни Брз Полнач е потребно за брзо полнење безжични полнење функција, ве молиме да користите Samsung оригинал или Cinkey Pro 18 W КК 2.0 adapter како свој извор на енергија за оптимални перформанси...

BGN 16.00 22.83

cunzhi 3 бр защитно фолио за Fly FS405 Status 4 LCD Screen Protector Ultra Slim HD Film

1.Пакет Содржина : 3 ЕЕЗ Екран Заштитник (Не стакло филм) 3 ПАРЧИЊА ткаенина за чистење 2.Не стакло филмЗабелешка (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Со цел да се спаси превозот цена за нашите клиенти, ние ќе го испрати на производи со бесплатен превозот од (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), која не може да се следи по парцела лево Кина...

BGN 2.00 3.17

Премия с пълно покриване на 3D извит край стъклена филм за Vivo Xplay 5 5.43 закалено стъкло филм за Vivo Xplay 5 защитно фолио за екрана

QCC ВО ТАИ WANПремиум Целосно Покривање 3 D Криви Работ Стакло филм За Vivo Xplay 5 5.43" калено стакло филм за Vivo Xplay 5 екран заштитник филмПродажба На Поени : Премиум Калено Стакло филм Антида се загрози Екран Заштитник ФилмРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Аргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

BGN 6.00 6.59

За Lenovo A300 Hard nano-screen защитно фолио супер силен шок екран взрывозащищенная защитно фолио

wyприклучокstartЖешка Стока$5.8$1.68$1.38$1.38$1.68$13.8wyприклучоккрајГуангжу Шун Електронски Technology Co Ltd е да се фокусира на производство на електронски екран со некоја заштитна фолија серија фабрикаБесплатни поштенски за повеќето земјиЕкран со некоја заштитна фолија произведени од страна на компанијата суровини користење на оптички одделение плус тешко TPUЗаштитен филм на TPU има неколку предности во споредба со калено стакло филм,1 TPU пенетрација до 99% против сина светлина преку мека светлина2 стврднување третман на TPU без нула цврстина3 лесно да се вклопи паста може да биде повторно залепете4 не пукна и употребата на време за долго време5 мала тежина е само 1 / 3 од калено стакло

BGN 2.00 3.17

Универсална спортна превръзка, регулируем с бързото затваряне на телефонната облекло със светлоотразителни ленти мека превръзка, Бягаща облекло е костюм

Sportlink 4.7 5.5 5.8 инчен Телефон Случаи Спорт Armband спортски мобилен телефон носителот Појас Покрие Работи Рака Бенд за i Phone / yotaphone1...

BGN 19.00 22.38

Защитно фолио за екран на LG V20 LS997 H990DS Anti-Scratch Full Coverge Film за LG V20 2.5 D извито край на екрана е закалено стъкло

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

BGN 6.00 7.81

FLOVEME Mini Mobile Phone Holder Сгъваем държач за мобилен телефон универсална настолна поставка за телефон iPhone X титуляр за Xiaomi Redmi 4X

FLOVEME Мини Мобилен Телефон Носителот Количка за Мобилен Телефон Носител на Универзалната Биро Телефонот се Залагаме За i Phone X Држачот За Xiaomi Redmi 4 X[Материјал] : Висок Квалитет АБС Материјал[Модел] : Универзална За i Phone X 8 7 6 5s 5 SE За i Phone 8 7 6s 6 Плус Носители , Таблет Застане За i Pad Воздух 2 Мини 2 3 4 Про 9.7"12.7" 2017 Стојат Држач За Samsung Galaxy Note 8 S8 S8 Плус S7 S7 Работ S6 S6 Работ J7 J5 J3 О7 А5 А3[Стил] : Кул Мода Популарни Мултифункционален Едноставна[Функција] : Прилагодлив Агол На Умот да Застане За Xiaomi Redmi Забелешка 4а4 X ,Кочница Виткање Вратило Дизајн Kistand Биро Држачот За Huawei P10 P10 Плус[Функција] : Десктоп Таблета Мобилен Телефон Универзален ДржачКапка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!Над 2 компјутери е најпосакувана ,и ќе се добие колку што е 5% попустdianxiaobao_2dianxiaobao_31...

BGN 5.00 5.98

Дорси.Li alloy case For iphone 6 cases 6S 7 Плюс 5 5S SE Full screen Protector cover for iPhone case 7 закалено стъкло филм

Siago 3 D Алуминиум легура Калено стакло За iphone 6 6 S 7 Плус 5 5 S SE Целосна 9 H екран заштитник заштитна guard филм за i Phone7Напомена : Производот е кревка, ние ќе се обидеме да се направи добра работа пакување за да се заштити, бидејќи патот е далеку, тоа неизбежно ќе биде оштетен, ако добиете производот е оштетен, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе наплата тебе или слободно препратете сте нов прв пат, ве молиме не директно до негативни повратни информации или спор, ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник 1 X Влажни Избрише 1 X Сува Избрише Обрасци'

BGN 3.95

Защитно стъкло на iPhone 4 5 6 7 9H 2.5 D ултра-взривозащитен закалени стъклен екран протектор за iPhone 8 Plus X

Заштитна стакло на i Phone 5s 6 7 9 H 2.5 D Ултра Тенок Експлозија доказ Калено Стакло Екран Заштитник За i Phone 8 XПроизводи Функција : 1.Совршено се Вклопуваат со Лесна Дизајн 2.Високо Чувствителни На Допир 3.Mellow Страна на Лак Има Добра Допир 4.Влијание и Отпорен на Гребење 5.Анти Отпечатоци Повратни информации Доколку ви се допаѓа нашата добра и услуга, pls ни даде сите пет ѕвездички, тоа е навистина важно за нас.Повратни информации од корисниците е злато за нас...

BGN 1.78

ORICO PDU Industrial Level Power Strip 8 AC 10A мрежов филтър удължителен кабел с щепсел 3M кабел USB Power Strip

1 Ние прифаќаме сите методите на плаќање што се наведени од страна на Aliexpress 2 Производите трошоци не вклучувајќи ги надоместоците за процесот на Царинење ,ве молиме имајте во предвид ! 1...

BGN 75.00 99.98

стъкло Nokia Lumia Nokia Lumia Nokia Lumia 1520 закалено стъкло за Nokia Lumia 1520 защитно фолио за екран Nokia Lumia 1520 защитно тънка фолио за стъкло Nokia Lumia 1520

Упатства за употребаЧекор 1 : Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.Step2 : Излупете off маска со налепница внимателно...

BGN 3.00 3.18

за Xiaomi Mi 5S оригинален Nillkin 9H невероятно H + Pro 0.2 мм ултра тънък закалено стъкло протектор на екрана, за да Xiaomi Mi5s M5s стъкло

2015 година Нови Пристигнување Nilkin Калено Стакло Екран Заштитник за Xiaomi Mi 5 S 9 H+ Pro Тешко АнтиНула 0.2 мм Супер Тенко Стакло ФилмПотенцира : На 0,2 mm калено стакло екран заштитник за Xiaomi Mi5s M5 S...

BGN 14.00 16.75

Закалено стъкло за Samsung Galaxy S2 GT-i9100 S II SII S 2 Screen Protector sklo glas Film en verre за Galaxy S2 plus i9105

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

BGN 6.00 7.25

0.3 мм 2.5 D закалено стъкло за Lenovo A5000 a 5000 9h твърдост прозрачен протектор на екрана защитно Гильма с почистващ средства

0.3 mm 2.5 d Калено Стакло за Леново A5000 НА 5000 9 H Цврстина Транспарентен Екран Заштитник Заштитна Gilm со Чистење Алатки за Продажба Поени>> [Компатибилен Модел] : Совршено се Вклопува за Леново A5000 [Материјал] : Направен од Висок Квалитет на Калено Стакло [Дебелина] : 0.3 mm [Цврстина] : 9 H [Стил] : 2.5 D Круг работ [Функција] : ШокДоказ | Отпорно на Гребење | Масло Отпорни | НечистотијаОтпорни | Антиексплозија [Одлична Услуга] : Квалитетот Увери | Брза Испорака | Ефикасна Комуникација Производ На Слики >>Пакување>>Секој екран заштитник ќе бидат спакувани во индивидуална торба пред да се стави во мала картонска кутија.Руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме (вклучува 3 делови барем) поради новата политика на руската Обичаи,било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации.>>>> Превозот>>(ве Молиме да ги прочитате овие 2 реченици подолу пред да нарачате) Генерално "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" трае околу 60 дена пред пратката пристигнува во својата дестинација и за време на транспорт за испорака на информации не е trackable...

BGN 2.00 2.08

Телефонна вилица Бухал Kawai Антипылевая разклона за iPhone за Samsung за xiaomi за всички нормални 3.5 мм слушалки приспособления заглушек най-новите

100% сосема нов и висок квалитет на Убави и Згодни Топли, Стилски и Издржлив Со добро поврзан Дизајн, на Приклучокот ќе се обезбеди вечера печат на анти прашина Совршен Додаток за Мобилен Телефон, која не само што може да се задржи вашиот телефон' порт од прашина и lint, но исто така и украсете го вашиот мобилен телефон покажува вашиот моден вкус Одговараат за : Паметен телефон, MP3, MP4 кои дијаметар на уво телефонот е 3,5 ммСпецификација : Материјал : ПВЦ Големината на Був : (L*W*T) 3.5*2.4*1.6 cm / 1.38"*0.94"*0.63" (Приближно) Големината на Приклучокот : (L*Кол) 17*3.5 mm Должина на Синџирот : 8 см / 3.15" (Приближно) Боја : како на сликата show(Ко lor ќе испрати случајно ) Количина : 1 КомпјутерЗабелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 1.00 1.15

За ASUS TF103C K010 ME103 10.1-инчов твърд нано-екран защитно фолио супер силен шок екран взрывозащищенная защитно фолио

wyприклучокstartЖешка Стока$5.8$1.68$1.38$1.38$1.68$13.8wyприклучоккрајГуангжу Шун Електронски Technology Co Ltd е да се фокусира на производство на електронски екран со некоја заштитна фолија серија фабрикаБесплатни поштенски за повеќето земјиЕкран со некоја заштитна фолија произведени од страна на компанијата суровини користење на оптички одделение плус тешко TPUЗаштитен филм на TPU има неколку предности во споредба со калено стакло филм,1 TPU пенетрација до 99% против сина светлина преку мека светлина2 стврднување третман на TPU без нула цврстина3 лесно да се вклопи паста може да биде повторно залепете4 не пукна и употребата на време за долго време5 мала тежина е само 1 / 3 од калено стакло

BGN 11.00 15.97

eAmpang 10W Qi Advanced Fast Wireless Charger Pad за Samsung Galaxy S6 S7 edge S8 S9 Plus Забележка 8 7 5 за Apple iPhone X 8 Plus

Совети : Прво : Ние тест секој производ 100% пред да ја испратите надвор Второ : Ние и ветуваме на квалитетни е добро ,Брзо целосно наполнет времето користете 23hours...

BGN 28.61

Универсална защитна темперирано стъкло филм за myPhone City/Fun 5 Fun5 5.0 inch 9H 2.5 D Screen Protector за myPhone Cube/LTE

Универзална Заштита Калено Стакло Филм За my Phone Град / Забава 5 Fun5 5.0 инчен 9 H 2.5 D Екран Заштитник За my Phone Коцка / LTEСе обрне внимание : Тоа е универзална Калено Стакло Екран Заштитник, па затоа не може да се 100% совршен натпревар вашиот телефон...

BGN 7.00 7.97

За Motorola Moto G4 Plus закалено стъкло протектор на екрана 2.5 9h защитно фолио за сигурност на G4Plus G 4 Xt1640 Xt1642

За Motorola Мото G4 Плус калено стакло екран заштитник 2.5 9h безбедност заштитен филм на G4 PlG 4 Xt1640 Xt1642 Известување!!! Бесплатен превозот начин ( Кина Пост Обичен мал Пакет Плус ) не може да се следи, обично се потребни околу 1550 дена да се пренесува...

BGN 4.00 6.27

XSKEMP 10 бр./лот 9 H протектор на екрана, устойчив на удари от закалено стъкло фолио за iPhone 7 7Plus 4 4S 5 5 6 6S Plus 42 мм, 38 мм, iPod Nano 7

XSKEMP 10 Pcs Екран Заштитник Shockproof Калено Стакло Филм За i Phone 7 7 Pl S 5 5 S 6 6 S Плус Види 42mm 38mm i Pod Nano 7Карактеристики : 1...

BGN 12.00 17.36

За ASUS Transformer 3 T305 Hard nano-screen protective film super strong impact screen взрывозащищенная защитно фолио

wyприклучокstartЖешка Стока$5.8$1.68$1.38$1.38$1.68$13.8wyприклучоккрајГуангжу Шун Електронски Technology Co Ltd е да се фокусира на производство на електронски екран со некоја заштитна фолија серија фабрикаБесплатни поштенски за повеќето земјиЕкран со некоја заштитна фолија произведени од страна на компанијата суровини користење на оптички одделение плус тешко TPUЗаштитен филм на TPU има неколку предности во споредба со калено стакло филм,1 TPU пенетрација до 99% против сина светлина преку мека светлина2 стврднување третман на TPU без нула цврстина3 лесно да се вклопи паста може да биде повторно залепете4 не пукна и употребата на време за долго време5 мала тежина е само 1 / 3 од калено стакло

BGN 15.00 20.77

Меко защитно фолио sFor Nokia 8 Screen Protector Full Coverage Nano Film за Nokia 8 защитно стъкло за Nokia8 Coverage Film

Пакет Се Вклучени2× Целосна Мека Нано Филм ( Забелешка : Не Калено Стакло! )2×Ткаенина За Чистење ( 2×Влажни Брише ,2×Сува Брише)Со Пена Кутија♦ Трговија на големо голем попуст за поддршка !!♦ Руски Пријатели ! Ве молиме Оставете Ни го вашето Име и презиме Поради руската Политика,ви Благодариме!♦ Забелешка : превозот начин на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број .Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Твојот Ред, ве Молиме Изберете превозот начини соКина Пост Регистрирани Воздух Mail или Aliexpress Стандард за Испорака !

BGN 3.00 3.18

Zc451tg закалено стъкло за Asus Zenfone Go 4.5 ZC451TG ЩВ 451TG ZC451 451 451TG протектор на екрана взрывозащищенная филм

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

BGN 6.00 7.25

2 бр. / лот екран протектор за iPhone 5 5s 5c SE 6 6s 7 8 X стъклена филм ультратонкая закалена за iPhone 6 6s 7 8 Плюс 4 5 5s SE

2 Парчиња / многу Екран Заштитник За i Phone 5 5s 5 C SE 6 6s 7 8 X Стакло Филм Ултратенок Калено За i Phone 6 6s 7 8 Плус X 4 4 S 5 5s SE2 Парчиња / многу

BGN 2.83