• Ново
QiAN SiMAi Universal USB Travel Battery Wall charger за Lenovo S60 S60t P70 S580 K910 A319 Cubot S308 S168 THL L969 Zopo zp780

QiAN SiMAi Universal USB Travel Battery Wall charger за Lenovo S60 S60t P70 S580 K910 A319 Cubot S308 S168 THL L969 Zopo zp780

BGN 10.37

Сума
Налично за поръчка


Универзален USB Патување Батеријата Ѕид полнач За Леново S60 S60t P70 S580 K910 A319 Cubot S308 S168 THL L969 Zopo ZP780
Спецификација На Производот : 1.Влез : 100-240 V AC 2.Излез : 4.35 V/600m A 3.USB излез : 5.2 V/1000m A 4.Големина : 107*61*26mm Карактеристики : 1.100% Бренд ( YIBOYUAN ) нов и висок квалитет. 2. Автоматски да се идентификуваат позитивните и негативните,повеќе интелигентни и поудобно. 3.Поддржува двојна производството,полнењето на батеријата во исто време поддржува USB излез полнење. 4. Слајд-friendly дизајн, најкраткото растојание 42mm, најдолго водат да се 70mm. 5.Повеќе коло заштита за да се спречи преполнувањето. 6.Тестирани со строга контрола на квалитетот стандарди. Компатибилен со : За Леново S60 S60t P70 S580 K910 A319 За Cubot S308 S168 За THL L969 Zopo ZP780
Пакетот Вклучува :
1 x USB YIBOYUAN Ѕид Полнач
1 x Адаптер ( ЕУ или велика БРИТАНИЈА или AU )
Answer : ___________________________ Note : 1. На следење на број само може да се следи во кина кога брод од страна на кина обичен мал пакет цел(цел, бидејќи тоа ќе го зголеми вашиот товар на трошоците. кога големи цел(цел>$7),ние ви испрати Кина пост ,Сингапур Пост,Хонгконг Пост со следење на број. 2. Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат. 3. Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе рефундирање. 4. Ве молиме не го направи спорови во рамките на 60days , ова е несакана.Ние не прифаќаме никакви спорови за погрешен следење meassage. 5. Спакувани Безбедно во Меур Торба и Плик. 6. Ве молиме потврдете ја вашата адреса / поштенски код и име ( руски пријатели треба полно Име ) имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа : Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Гаранција & Одржување : Ние нудиме 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.

Всичко за продукта

Цвят:
Черен
Тип Штепсельной Вилици:
ЕС, САЩ, AU, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
USB портове:
1
Номер На Модела:
универсално зарядно
търговска марка:
Циен Симай
Изход:
5V/1.5 A
Сертифициране на качеството:
CE
Въвеждане:
100-240 В/1.2 А
Тип:
За работния плот
Източник На Захранване:
А. В. Източник
Съвместим Марка:
Друго
Изходен Интерфейс:
USB
Поддръжка На Технологията За Бързо Зареждане:
No

Подобни продукти в категория

XMXCZKJ притежател на мобилен телефон, автомобилен скоба универсална поставка арматурното табло, Тенис на държач за iPhone, Samsung, Huawei GPS скоба

XMXCZKJ Универзален Автомобил Мобилни Носителот Клип Стои Табла Десктоп Планината Анти Лизга Носителот GPS Заградата За i Phone, Samsung, HuaweiОпис : Автомобил цртичка леплива носителот одговара на мобилни уреди ширина во рок од 13cm. Пролет натоварени менгеме, отворете лесно и залак вашиот телефон цврсто. Обновливи против пролизгување гел подлога, со круг на лепило силикони филм во средината. Планината паметни телефони хоризонтално во 2 различни агли на гледање, сонце отпор. Горниот и долниот дел завршува на стегање се мека текстура гумени душеци, монтажа уреди нежно и безбедно.Пакет Се Вклучени : 1 X Автомобил телефон НосителотПакување Детали : Пакет Тежина : 0.250 kgПакет Големина : x 15cm 5cm x 14cm

BGN 21.00 21.68

Zc451tg закалено стъкло за Asus Zenfone Go 4.5 ZC451TG ЩВ 451TG ZC451 451 451TG протектор на екрана взрывозащищенная филм

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

BGN 6.00 7.25

Премия с пълно покриване на 3D извит край стъклена филм за Vivo Xplay 5 5.43 закалено стъкло филм за Vivo Xplay 5 защитно фолио за екрана

QCC ВО ТАИ WANПремиум Целосно Покривање 3 D Криви Работ Стакло филм За Vivo Xplay 5 5.43" калено стакло филм за Vivo Xplay 5 екран заштитник филмПродажба На Поени : Премиум Калено Стакло филм Антида се загрози Екран Заштитник ФилмРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Аргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

BGN 6.00 6.59

cunzhi 3 бр защитно фолио за Fly FS405 Status 4 LCD Screen Protector Ultra Slim HD Film

1.Пакет Содржина : 3 ЕЕЗ Екран Заштитник (Не стакло филм) 3 ПАРЧИЊА ткаенина за чистење 2.Не стакло филмЗабелешка (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Со цел да се спаси превозот цена за нашите клиенти, ние ќе го испрати на производи со бесплатен превозот од (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), која не може да се следи по парцела лево Кина...

BGN 2.00 3.17

10 бр./лот 9 H 0.26 mm не за пръстови отпечатъци екран протектор за SONY XPERIA XA1 5.5 XZ Prenium XZS HD закалено стъкло за XA1 Ultra 6.0

10pcs / многу 9 H 0.26 ММ Нема Отпечатоци Екран Заштитник За SONY XPERIA XA1 5.5" XZ Prenium XZS HD Калено Стакло За XA1 Ултра 6.0"Карактеристики : 1...

BGN 15.00 21.10

За LG T395 Hard nano-screen защитно фолио супер силен шок екран взрывозащищенная защитно фолио

wyприклучокstartЖешка Стока$5.8$1.68$1.38$1.38$1.68$13.8wyприклучоккрајГуангжу Шун Електронски Technology Co Ltd е да се фокусира на производство на електронски екран со некоја заштитна фолија серија фабрикаБесплатни поштенски за повеќето земјиЕкран со некоја заштитна фолија произведени од страна на компанијата суровини користење на оптички одделение плус тешко TPUЗаштитен филм на TPU има неколку предности во споредба со калено стакло филм,1 TPU пенетрација до 99% против сина светлина преку мека светлина2 стврднување третман на TPU без нула цврстина3 лесно да се вклопи паста може да биде повторно залепете4 не пукна и употребата на време за долго време5 мала тежина е само 1 / 3 од калено стакло

BGN 2.00 3.17

XSKEMP 10 бр./лот 9 H протектор на екрана, устойчив на удари от закалено стъкло фолио за iPhone 7 7Plus 4 4S 5 5 6 6S Plus 42 мм, 38 мм, iPod Nano 7

XSKEMP 10 Pcs Екран Заштитник Shockproof Калено Стакло Филм За i Phone 7 7 Pl S 5 5 S 6 6 S Плус Види 42mm 38mm i Pod Nano 7Карактеристики : 1...

BGN 12.00 17.36

5шт за Samsung Galaxy S3 i9300 LCD Tocuh Screen Frame Bezel 3M лепило двустранна залепваща стикер Лентата на резервни части за ремонт на

2 Парчиња за Samsung Галакси S3 i9300 LCD Tocuh Екранот на Предната Рамка Рамки 3 M Лепак Двојно Двострано Лепило Налепница Лента Поправка ДеловиКомпатибилен : за Samsung Галакси S3 i9300Карактеристики : 1...

BGN 41.44

5V 2A EU plug Charger Adapter + 1M найлон type c usb кабел за samsung Galaxy s8 Xiaomi mi5 mix max huwei p10 lg g5 g6

Мобилен телефон полначи за samsung s8 Xiaomi 4c 5 5s 5c за huawei p9 p10 колега 9 lg g5 g5 g6итн тип c USB интерфејс сите мобилен телефон, таблет ,ЕУ / САД plug Патување Ѕид Адаптер за полнење и микро полнење преку usb кабел Ние се 100% доверливи и искрен...

BGN 7.00 7.98

QiAN SiMAi Universal USB Travel Battery Wall charger за Asus Zenfone Go ZC500TG Huawei Honor 6 Plus Honor 4X P6 G526 P8 Lite

Универзален USB Патување Батеријата Ѕид полнач За AsZenfone Оди ZC500 TG Huawei Чест 6 Плус Чест 4 X P6 G526 P8 Лајт ZOPO ZP590 1.Влез : 100240 V AC 2.Излез : 4.35 V / 600m A 3.USB излез : 5.2 V / 1000m A 4.Големина : 107*61*26mm Карактеристики : 1.100% Бренд ( YIBOYUAN ) нов и висок квалитет...

BGN 10.37

За Lenovo A300 Hard nano-screen защитно фолио супер силен шок екран взрывозащищенная защитно фолио

wyприклучокstartЖешка Стока$5.8$1.68$1.38$1.38$1.68$13.8wyприклучоккрајГуангжу Шун Електронски Technology Co Ltd е да се фокусира на производство на електронски екран со некоја заштитна фолија серија фабрикаБесплатни поштенски за повеќето земјиЕкран со некоја заштитна фолија произведени од страна на компанијата суровини користење на оптички одделение плус тешко TPUЗаштитен филм на TPU има неколку предности во споредба со калено стакло филм,1 TPU пенетрација до 99% против сина светлина преку мека светлина2 стврднување третман на TPU без нула цврстина3 лесно да се вклопи паста може да биде повторно залепете4 не пукна и употребата на време за долго време5 мала тежина е само 1 / 3 од калено стакло

BGN 2.00 3.17

за Xiaomi Mi 5S оригинален Nillkin 9H невероятно H + Pro 0.2 мм ултра тънък закалено стъкло протектор на екрана, за да Xiaomi Mi5s M5s стъкло

2015 година Нови Пристигнување Nilkin Калено Стакло Екран Заштитник за Xiaomi Mi 5 S 9 H+ Pro Тешко АнтиНула 0.2 мм Супер Тенко Стакло ФилмПотенцира : На 0,2 mm калено стакло екран заштитник за Xiaomi Mi5s M5 S...

BGN 14.00 16.75

eAmpang 10W Qi Advanced Fast Wireless Charger Pad за Samsung Galaxy S6 S7 edge S8 S9 Plus Забележка 8 7 5 за Apple iPhone X 8 Plus

Совети : Прво : Ние тест секој производ 100% пред да ја испратите надвор Второ : Ние и ветуваме на квалитетни е добро ,Брзо целосно наполнет времето користете 23hours...

BGN 28.61

Универсална защитна темперирано стъкло филм за myPhone City/Fun 5 Fun5 5.0 inch 9H 2.5 D Screen Protector за myPhone Cube/LTE

Универзална Заштита Калено Стакло Филм За my Phone Град / Забава 5 Fun5 5.0 инчен 9 H 2.5 D Екран Заштитник За my Phone Коцка / LTEСе обрне внимание : Тоа е универзална Калено Стакло Екран Заштитник, па затоа не може да се 100% совршен натпревар вашиот телефон...

BGN 7.00 7.97

0.3 мм 2.5 D закалено стъкло за Lenovo A5000 a 5000 9h твърдост прозрачен протектор на екрана защитно Гильма с почистващ средства

0.3 mm 2.5 d Калено Стакло за Леново A5000 НА 5000 9 H Цврстина Транспарентен Екран Заштитник Заштитна Gilm со Чистење Алатки за Продажба Поени>> [Компатибилен Модел] : Совршено се Вклопува за Леново A5000 [Материјал] : Направен од Висок Квалитет на Калено Стакло [Дебелина] : 0.3 mm [Цврстина] : 9 H [Стил] : 2.5 D Круг работ [Функција] : ШокДоказ | Отпорно на Гребење | Масло Отпорни | НечистотијаОтпорни | Антиексплозија [Одлична Услуга] : Квалитетот Увери | Брза Испорака | Ефикасна Комуникација Производ На Слики >>Пакување>>Секој екран заштитник ќе бидат спакувани во индивидуална торба пред да се стави во мала картонска кутија.Руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме (вклучува 3 делови барем) поради новата политика на руската Обичаи,било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации.>>>> Превозот>>(ве Молиме да ги прочитате овие 2 реченици подолу пред да нарачате) Генерално "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" трае околу 60 дена пред пратката пристигнува во својата дестинација и за време на транспорт за испорака на информации не е trackable...

BGN 2.00 2.08

Защитно фолио за екран на LG V20 LS997 H990DS Anti-Scratch Full Coverge Film за LG V20 2.5 D извито край на екрана е закалено стъкло

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

BGN 6.00 7.81