• Ново
За ZTE Blade X3 A452 D2 T620 5 Clear Tempered Glass Screen Protector ультратонкая взрывозащищенная защитно фолио + комплект за почистване

За ZTE Blade X3 A452 D2 T620 5 Clear Tempered Glass Screen Protector ультратонкая взрывозащищенная защитно фолио + комплект за почистване

BGN 2.38

Сума
Налично за поръчка


[ Ве Молиме Имајте На Ум : ]
1. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно.
2. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Не се Менува откако ќе се плати цел.
3. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина.
Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс,
ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~
4. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи,
инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
За ZTE Сечилото X3 A452 D2 T620 5.0" Јасно Калено Стакло Екран Заштитник Ултра Тенок Експлозија-доказ Заштитна Фолија + Чистење на Комплет
Љубезно потсетување : Ако купувате 2 Парчиња, можете да добиете попуст од 5%.
Функција : *Целиот транспарентност : Реална слика и повеќе од 99 % транспарентност Многу повисоки transmittance од ПЕТ екран заштитник. *Цврстина : 9 H, 3 пати потешко отколку МИЛЕНИЧЕ екран заштитник. екранот нема да се изгребани дури и со користење тврд предмет, како што се ножеви и копчињата. *Нежен допир : На задната страна од стакло обложени со силна силиконски слој да се направи инсталација лесно и во прилог на екранот цврсто, така што да не влијаат на чувствителност на допир. *Oleophobic слој : Нано технологија на обработка за Oleophobic слој, нечистотија нешто што може да се чисти многу лесно. *Анти-да се загрози : стакло екран заштитник не ќе скршен во мали парче со остар раб. Тоа уште го држи целото парче на екранот заштитник да го заштитите вашиот телефон екран од гребење. *Додаток САМО, мобилен телефон не е вклучен .
*Повеќе други модели, во нашата продавница . Компатибилен Модел : * * * За ZTE Сечилото A452 / X3 / D2 / T620 5.0 Инчен Пакет се Вклучени : 1 x Јасно Калено Стакло Екран Заштитник 1 x Чистење Алатката за Поставување

Всичко за продукта

Материал:
закалено стъкло
Воспользуйся:
мобилен телефон
Съвместим Телефон Марка:
ZTE
Пакет:
ДА
Характеристики:
Ултра тънък, устойчив на надраскване, лесна за инсталиране
С Дребно Опаковка:
No
Тип:
Предната Филм
търговска марка:
HANPINYOU
Покритие от край до край:
No
Съвместим Модел:
За ZTE Blade A452 / ZTE Blade X3 / ZTE Blade D2 / ZTE Blade T620 5.0
Характеристики:
Анти -- Нулата, Анти -- Чип, Лоснистый, Washable
Тип:
Премиальная Защита На Предния Екран Закалена Защитната Обвивка На Защитния Кожух
Тип На Протектора На Екрана:
HD прозрачно закалено стъкло
Прозрачност:
Прозрачен Ултра Ясен
Дебелина на:
0,3 мм
Твърдост:
9H
Директен доставка:
Поддръжка
Цени на едро:
Поддръжка
Брой:
1 бр.

Подобни продукти в категория

FLOVEME Mini Mobile Phone Holder Сгъваем държач за мобилен телефон универсална настолна поставка за телефон iPhone X титуляр за Xiaomi Redmi 4X

FLOVEME Мини Мобилен Телефон Носителот Количка за Мобилен Телефон Носител на Универзалната Биро Телефонот се Залагаме За i Phone X Држачот За Xiaomi Redmi 4 X[Материјал] : Висок Квалитет АБС Материјал[Модел] : Универзална За i Phone X 8 7 6 5s 5 SE За i Phone 8 7 6s 6 Плус Носители , Таблет Застане За i Pad Воздух 2 Мини 2 3 4 Про 9.7"12.7" 2017 Стојат Држач За Samsung Galaxy Note 8 S8 S8 Плус S7 S7 Работ S6 S6 Работ J7 J5 J3 О7 А5 А3[Стил] : Кул Мода Популарни Мултифункционален Едноставна[Функција] : Прилагодлив Агол На Умот да Застане За Xiaomi Redmi Забелешка 4а4 X ,Кочница Виткање Вратило Дизајн Kistand Биро Држачот За Huawei P10 P10 Плус[Функција] : Десктоп Таблета Мобилен Телефон Универзален ДржачКапка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!Над 2 компјутери е најпосакувана ,и ќе се добие колку што е 5% попустdianxiaobao_2dianxiaobao_31...

BGN 5.00 5.98

Закалено стъкло за Samsung Galaxy S2 GT-i9100 S II SII S 2 Screen Protector sklo glas Film en verre за Galaxy S2 plus i9105

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

BGN 6.00 7.25

за Xiaomi Mi 5S оригинален Nillkin 9H невероятно H + Pro 0.2 мм ултра тънък закалено стъкло протектор на екрана, за да Xiaomi Mi5s M5s стъкло

2015 година Нови Пристигнување Nilkin Калено Стакло Екран Заштитник за Xiaomi Mi 5 S 9 H+ Pro Тешко АнтиНула 0.2 мм Супер Тенко Стакло ФилмПотенцира : На 0,2 mm калено стакло екран заштитник за Xiaomi Mi5s M5 S...

BGN 14.00 16.75

eAmpang 10W Qi Advanced Fast Wireless Charger Pad за Samsung Galaxy S6 S7 edge S8 S9 Plus Забележка 8 7 5 за Apple iPhone X 8 Plus

Совети : Прво : Ние тест секој производ 100% пред да ја испратите надвор Второ : Ние и ветуваме на квалитетни е добро ,Брзо целосно наполнет времето користете 23hours...

BGN 28.61

QiAN SiMAi Universal USB Travel Battery Wall charger за Asus Zenfone Go ZC500TG Huawei Honor 6 Plus Honor 4X P6 G526 P8 Lite

Универзален USB Патување Батеријата Ѕид полнач За AsZenfone Оди ZC500 TG Huawei Чест 6 Плус Чест 4 X P6 G526 P8 Лајт ZOPO ZP590 1.Влез : 100240 V AC 2.Излез : 4.35 V / 600m A 3.USB излез : 5.2 V / 1000m A 4.Големина : 107*61*26mm Карактеристики : 1.100% Бренд ( YIBOYUAN ) нов и висок квалитет...

BGN 10.37

10 бр./лот 9 H 0.26 mm не за пръстови отпечатъци екран протектор за SONY XPERIA XA1 5.5 XZ Prenium XZS HD закалено стъкло за XA1 Ultra 6.0

10pcs / многу 9 H 0.26 ММ Нема Отпечатоци Екран Заштитник За SONY XPERIA XA1 5.5" XZ Prenium XZS HD Калено Стакло За XA1 Ултра 6.0"Карактеристики : 1...

BGN 15.00 21.10

Двойна макара универсален qi бързи безжични телефони usb Type C зарядно устройство за samsung galaxy j7 s8 plus iphone 6 8 x

Dual Серпентина универзална чи брз безжичен телефон usb тип c полнач за samsung галакси j7 s8 плус iphone 6 8 xтекст : DC5.0 V, 2.0 A / DC 9.0 V, 1.8 Фреквенција : 110205 KHZ Конверзија : >=72% Големина : 134*96.7*71.6 мм​

BGN 25.58

4D 9h извит край пълно покритие от закалено стъкло за iPhone 7 6 S 6S 8 Plus X Premium Screen Protector закалена защитно покритие 3D

4 D 9 H Криви Работ Целосно Покривање Калено Стакло За i Phone 7 6 S 6 S 8 Плус X Премија Екран Заштитник Зајакнато Заштитна Маска 3 DКомпатибилен Модел : Целосна Покрие Калено Стакло Екран Заштитник За i Phone 6 6 S ПлусЦелосна Покрие Калено Стакло Екран Заштитник За i Phone 7 7 PlusЦелосна Покрие Калено Стакло Екран Заштитник За i Phone 8 ПлусЦелосна Покрие Калено Стакло Екран Заштитник За i Phone XПакетот вклучува : 1* Целосна Покрие Т empered Стакло За i Phone1* Чистење На КомплетПроизвод Функција1...

BGN 4.00 6.54

За Motorola Moto G4 Plus закалено стъкло протектор на екрана 2.5 9h защитно фолио за сигурност на G4Plus G 4 Xt1640 Xt1642

За Motorola Мото G4 Плус калено стакло екран заштитник 2.5 9h безбедност заштитен филм на G4 PlG 4 Xt1640 Xt1642 Известување!!! Бесплатен превозот начин ( Кина Пост Обичен мал Пакет Плус ) не може да се следи, обично се потребни околу 1550 дена да се пренесува...

BGN 4.00 6.27

5V 2A EU plug Charger Adapter + 1M найлон type c usb кабел за samsung Galaxy s8 Xiaomi mi5 mix max huwei p10 lg g5 g6

Мобилен телефон полначи за samsung s8 Xiaomi 4c 5 5s 5c за huawei p9 p10 колега 9 lg g5 g5 g6итн тип c USB интерфејс сите мобилен телефон, таблет ,ЕУ / САД plug Патување Ѕид Адаптер за полнење и микро полнење преку usb кабел Ние се 100% доверливи и искрен...

BGN 7.00 7.98

Защитно фолио за екран на LG V20 LS997 H990DS Anti-Scratch Full Coverge Film за LG V20 2.5 D извито край на екрана е закалено стъкло

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

BGN 6.00 7.81

YKSPACE Clear HD Soft Nano TPU Hydrogel Front Back Full Screen Protector Cover фолио за iPhone 6 6S 7 8 Plus X 10 защита от драскотини

Екран заштитник Електростатско Филм адсорпција хартија Хемиско чистење хартија Влажно чистење хартијаАко ви треба мало пакување,ве молиме контактирајте со нас и да платат за екстра 1$ / еез.1...

BGN 4.00 4.78

Go2linK Multi Compact type Size Home Office 4 USB Port Smart Charger Converter Smart Phone Fast Charging Adapter Socket 1.5 m

ОПИС : Go2lin K Мулти тип Компактна Големина Home Office 4 USB Порт Паметен Полнач Конвертор Паметен Телефон Брзо Полнење Адаптер Приклучок 1.5 мКАРАКТЕРИСТИКИ : 100% сосема нов и висок квалитет на Едноставен дизајн и лесен носат Двоен USB компатибилен за сите паметен телефон и таблет компјутер со Висока Брзина Апарат Дизајниран за домашна и патување го полните Вашиот уред може да биде целосно наполнета лесно и брзо со помош на usb кабелот од 1,5 m жица може да биде скриен кога не е во употреба PC легура школка висок пламен retardant и одлична отпорност кон пожар Полнење за телефонот подлога паметен телефон PDA MP3 MP4 PSP GPS уред со Bluetooth таблет компјутер и други дигитални уреди Текст : 110240 V Излез : DC 5 V / 4.5 ЕДНА Номинална Моќност : 750 W Боја : Бела, Црна, Зелена, Сина Големина : 13cm x 5.1 cm x 3cm 5.9 инчен x 1.93 инчен х 1.18 инченПАКУВАЊЕ &ИСПОРАКА.Внатрешниот пакет : Стандарден пакет без без Usb Кабел;.Надворешниот пакет : картонска кутија.Двојна заштита за да се обезбеди 100% сигурност за време на транспортот.Ние, исто така, може да се обезбеди пакет на вашиот избор..Брод од страна на : Кина Пост Воздух Mail,Сингапур пост,4 PX,Fedex,DHL,UPSот,TNTor Shunfeng.ГАРАНЦИЈА : Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го на вашиот цена на испорака задолжен во рок од 14 дена за замена или пари назад...

BGN 15.98

Премия с пълно покриване на 3D извит край стъклена филм за Vivo Xplay 5 5.43 закалено стъкло филм за Vivo Xplay 5 защитно фолио за екрана

QCC ВО ТАИ WANПремиум Целосно Покривање 3 D Криви Работ Стакло филм За Vivo Xplay 5 5.43" калено стакло филм за Vivo Xplay 5 екран заштитник филмПродажба На Поени : Премиум Калено Стакло филм Антида се загрози Екран Заштитник ФилмРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Аргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

BGN 6.00 6.59

0.3 мм 2.5 D закалено стъкло за Lenovo A5000 a 5000 9h твърдост прозрачен протектор на екрана защитно Гильма с почистващ средства

0.3 mm 2.5 d Калено Стакло за Леново A5000 НА 5000 9 H Цврстина Транспарентен Екран Заштитник Заштитна Gilm со Чистење Алатки за Продажба Поени>> [Компатибилен Модел] : Совршено се Вклопува за Леново A5000 [Материјал] : Направен од Висок Квалитет на Калено Стакло [Дебелина] : 0.3 mm [Цврстина] : 9 H [Стил] : 2.5 D Круг работ [Функција] : ШокДоказ | Отпорно на Гребење | Масло Отпорни | НечистотијаОтпорни | Антиексплозија [Одлична Услуга] : Квалитетот Увери | Брза Испорака | Ефикасна Комуникација Производ На Слики >>Пакување>>Секој екран заштитник ќе бидат спакувани во индивидуална торба пред да се стави во мала картонска кутија.Руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме (вклучува 3 делови барем) поради новата политика на руската Обичаи,било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации.>>>> Превозот>>(ве Молиме да ги прочитате овие 2 реченици подолу пред да нарачате) Генерално "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" трае околу 60 дена пред пратката пристигнува во својата дестинација и за време на транспорт за испорака на информации не е trackable...

BGN 2.00 2.08

XSKEMP 10 бр./лот 9 H протектор на екрана, устойчив на удари от закалено стъкло фолио за iPhone 7 7Plus 4 4S 5 5 6 6S Plus 42 мм, 38 мм, iPod Nano 7

XSKEMP 10 Pcs Екран Заштитник Shockproof Калено Стакло Филм За i Phone 7 7 Pl S 5 5 S 6 6 S Плус Види 42mm 38mm i Pod Nano 7Карактеристики : 1...

BGN 12.00 17.36