• Ново
За Samsung Galaxy A7 2017 закалено стъкло протектор на екрана 2.5 9h защитно фолио за сигурност на A 7 A720F pelicula de vidro

За Samsung Galaxy A7 2017 закалено стъкло протектор на екрана 2.5 9h защитно фолио за сигурност на A 7 A720F pelicula de vidro

BGN 3.18
BGN 3.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка

Напомена : Од Март.1 , Русија ќе оди throght "Ali Express Saver Превозот (Само За Цел Вредноста на повеќе Од $2 & Помалку Од $5,Може да Се Следи)" , Бразил , Украина , Белорусија ќе оди преку " Ali Express Стандард за Испорака (Може да Се Следи)" . Шпанија ќе одат throguth "Correos Економија ( Само За Цел Вредност Помала Од $5 , Не Може да Се Следи)" .Други земји се уште ќе одат throght Бесплатен Превозот Начин "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Не Може да Се Следи,Без messaage сите на патот)" За Samsung галакси О7 2017 Материјал Увезени стакло Дебелина 0.3 mm(Лепак+Стакло : 0.26 mm) Цврстина 9 H Лак Работ 2.5 Степен Transttance 99%
пакет содржина :
1*калено стакло; 1*фирма сандак;
1*Прашина-апсорбер; 1*Wet & dry Брише
Карактеристики
1.Површината е анти-масло за обработка ( Oleophobic слој ), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти;
2. Целосно поврзување , автоматски адсорпција може да се повтори, сплотени;
3. Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло;
4. Површинска цврстина : површината има цврстина на 9h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила. Алатка и копчињата не се сече;
5. Нежен допир : задниот дел од силна лепила, лесно да го инсталирате, и затоа не влијае на допир чувствителност на допир;
6. Експлозија-доказ , да се загрози отпорни на стаклото се скрши во мал дел од остри, побезбеден отколку други производи од стакло;
7.Ултра-тенок стакло( T≈0.26 mm ) можат да се третираат од страна toughening под висока температура на 420.
Невозможно да се изгребат - -
2.5 D КРУГ РАБОТ -
Силна Лепливоста
насилни текст
Intallation Упатство
ЧЕКОР 1 : Чистење на екранот со комплет за чистење на мало пакет
ЧЕКОР 2 : се Отстрани Vmax филм, и го усогласи со заштитник на екранот
ЧЕКОР 3 : притиснете го центарот на екранот заштитник лесно
ЧЕКОР 4 : Де-меур мали меурчиња.
Плаќање
Во моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Westion Унија,Маестро дебитна картичка,Web Money и банката за транс .Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
РУСКИ купувачот plz оставете ни го вашето име и презиме,што е многу важно.Ви благодариме!
Превозот
1.Ние брод на wordwild,користејќи ги подолу начинот на достава на Поштенските услуги : Кина пост воздух mial,ЕМА,e Packet China ; Бизнис Експрес испорака : UPS-от,DHL, Посебни линија е предвидено од страна на платформа : CTR-ЗЕМЈИШТЕ ПИКАП,руски Воздух Plz забележите дека Кина пост обични или кина пост воздух mial е без следење на број.Ако ви е потребна за следење на број,Plz изберете и други превозот начин! 2.Plz забележите ние ќе не одговара за царински давачки.Таму може да бидат царинските давачки поради некои Царинска политика.Откако тоа се случи,plz царините себе.
Политика За Испорака -
Повратни информации Plz cheack пакетот и објектот внимателно за да бидете сигурни дека нема проблем пред да го потпише Пакет ; Ако имате било каков проблем или не се целосно задоволни со купувањето,pllz не двоумете се да con tace нас, прво пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе rsolve проблем да ве задоволи. Ако нема проблем,plz ни остави 5 започнете postive повратни информации.

Всичко за продукта

Материал:
закалено стъкло
Воспользуйся:
мобилен телефон
Покритие от край до край:
ДА
търговска марка:
На брега На океана
Пакет:
ДА
Характеристики:
Ултра тънък, устойчив на надраскване, антимикробный,лесна за инсталиране
Съвместима Samsung Модел:
Galaxy S4 Mini
Съвместим Телефон Марка:
Samsung
С Дребно Опаковка:
No
Тип:
Предната Филм
Подходящ модел:
За Samsung Galaxy A7 2017
Статус:
В наличност
Използването на:
Защитно Със Стъклен Капак На Екрана
Състояние:
ново на пазара
Дебелина на:
0,26 mm
Твърдост:
9H
прозрачност:
99%
На Ръба На Дъгата:
2,5 градуса
Материал:
Внос на японски очила
Още Един Модел:
SM-A720F SM-A720F/DS

Подобни продукти в категория

В ПРОДАЖБА ! 2.5 D 9H премия от закалено стъкло фолио за Samsung J1 J2 J3 J5 A3 A5 prime mini Galaxy Grand Prime Screen Protector

Добредојдовте на нашата продавница!Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)Ако изберете превозот начин "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" или "Продавачот за Испорака Метод", тоа не може да биде песна; Ако треба на следење на број, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail".Ако имате било каков проблем или unsatified за производи,само кажете ни директно, ние веруваме дека можеме да ги решат за вас соодветно.ве молиме не го отвори спорот прво.Ви благодарам многу!

BGN 1.74

3 бр./компл. един истински нов за Xiaomi Mi 6 Mi6 M6 задната капачка на обектива на камерата със стъклен капак с държач дограма резервни части

Компатибилен : за Xiaomi 6Карактеристики : Оригиналниот висок квалитет на камерата леќи на камерата со Носителот замена на делови за Xiaomi 6 Само одговара за Xiaomi 6 леќите На камерата е направен од стакло материјал вклучува 2 Парчиња стакло леќи на камера и 1 Парче Камера Носителот се користи да се замени скршен или истрошени назад камерата леќи на камерата Ние ќе ги провери производот пред да се испрати надворНапомена : 1 Set = 2 парчиња Камера Стакло + 1pc Камера НосителотПлаќањеНие само го прифатат плаќање преку Aliexpress.Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна...

BGN 11.18

Двойна макара универсален qi бързи безжични телефони usb Type C зарядно устройство за samsung galaxy j7 s8 plus iphone 6 8 x

Dual Серпентина универзална чи брз безжичен телефон usb тип c полнач за samsung галакси j7 s8 плус iphone 6 8 xтекст : DC5.0 V, 2.0 A / DC 9.0 V, 1.8 Фреквенција : 110205 KHZ Конверзија : >=72% Големина : 134*96.7*71.6 мм​

BGN 25.58

ORICO PDU Industrial Level Power Strip 8 AC 10A мрежов филтър удължителен кабел с щепсел 3M кабел USB Power Strip

1 Ние прифаќаме сите методите на плаќање што се наведени од страна на Aliexpress 2 Производите трошоци не вклучувајќи ги надоместоците за процесот на Царинење ,ве молиме имајте во предвид ! 1...

BGN 75.00 99.98

Защитно стъкло на iPhone 4 5 6 7 9H 2.5 D ултра-взривозащитен закалени стъклен екран протектор за iPhone 8 Plus X

Заштитна стакло на i Phone 5s 6 7 9 H 2.5 D Ултра Тенок Експлозија доказ Калено Стакло Екран Заштитник За i Phone 8 XПроизводи Функција : 1.Совршено се Вклопуваат со Лесна Дизајн 2.Високо Чувствителни На Допир 3.Mellow Страна на Лак Има Добра Допир 4.Влијание и Отпорен на Гребење 5.Анти Отпечатоци Повратни информации Доколку ви се допаѓа нашата добра и услуга, pls ни даде сите пет ѕвездички, тоа е навистина важно за нас.Повратни информации од корисниците е злато за нас...

BGN 1.78

10 бр./лот ултра тънък 0.3 mm анти-shatter гланцово закалено стъкло за Oneplus 1 2 One Two 3 X защитно фолио за екрана с чиста инструмент

10pcs / многу Ултра Тенок 0.3 mm Антида се загрози Сјајни Калено Стакло За OneplЕден Две 3 X Екран Заштитник Филм со Чиста АлаткаПовршинска цврстина 9 H : Три пати посилен од редовните PET) филм, овој екран заштитник дури и ќе го заштитите вашиот уред од екранот против остри предмети, како што се ножеви и копчињата.Oleophobic слој : Oleophobic слој брани против отпечатоци од прсти и други загадувачи и го прави филмот лесно да се чисти.АнтиЕксплозија : Овој екран заштитник пукнатини во мали парчиња кои се одржуваат во рамките на филм (ако се скршени)...

BGN 15.00 21.10

CinkeyPro QI Wireless Charger Pad Quick Charge 2.0 за бързо зареждане на iPhone 8 10 X Samsung Galaxy S6 S7 S8 изход 5V/1A 9V/1A

Ако вашиот телефон не поддржува безжична полнење Не грижете се ^_^ Можете да инсталирате овој безжичен приемник.Функција : ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА : КК 2.0 / 3.0 Адаптивни Брз Полнач е потребно за брзо полнење безжични полнење функција, ве молиме да користите Samsung оригинал или Cinkey Pro 18 W КК 2.0 adapter како свој извор на енергија за оптимални перформанси...

BGN 16.00 22.83

2 бр. / лот екран протектор за iPhone 5 5s 5c SE 6 6s 7 8 X стъклена филм ультратонкая закалена за iPhone 6 6s 7 8 Плюс 4 5 5s SE

2 Парчиња / многу Екран Заштитник За i Phone 5 5s 5 C SE 6 6s 7 8 X Стакло Филм Ултратенок Калено За i Phone 6 6s 7 8 Плус X 4 4 S 5 5s SE2 Парчиња / многу

BGN 2.83

0.3 мм 2.5 D закалено стъкло за Lenovo A5000 a 5000 9h твърдост прозрачен протектор на екрана защитно Гильма с почистващ средства

0.3 mm 2.5 d Калено Стакло за Леново A5000 НА 5000 9 H Цврстина Транспарентен Екран Заштитник Заштитна Gilm со Чистење Алатки за Продажба Поени>> [Компатибилен Модел] : Совршено се Вклопува за Леново A5000 [Материјал] : Направен од Висок Квалитет на Калено Стакло [Дебелина] : 0.3 mm [Цврстина] : 9 H [Стил] : 2.5 D Круг работ [Функција] : ШокДоказ | Отпорно на Гребење | Масло Отпорни | НечистотијаОтпорни | Антиексплозија [Одлична Услуга] : Квалитетот Увери | Брза Испорака | Ефикасна Комуникација Производ На Слики >>Пакување>>Секој екран заштитник ќе бидат спакувани во индивидуална торба пред да се стави во мала картонска кутија.Руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме (вклучува 3 делови барем) поради новата политика на руската Обичаи,било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации.>>>> Превозот>>(ве Молиме да ги прочитате овие 2 реченици подолу пред да нарачате) Генерално "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" трае околу 60 дена пред пратката пристигнува во својата дестинација и за време на транспорт за испорака на информации не е trackable...

BGN 2.00 2.08

eAmpang 10W Qi Advanced Fast Wireless Charger Pad за Samsung Galaxy S6 S7 edge S8 S9 Plus Забележка 8 7 5 за Apple iPhone X 8 Plus

Совети : Прво : Ние тест секој производ 100% пред да ја испратите надвор Второ : Ние и ветуваме на квалитетни е добро ,Брзо целосно наполнет времето користете 23hours...

BGN 28.61

За ASUS Eee Pad TF201 Hard nano-screen защитно фолио супер силен шок екран взрывозащищенная защитно фолио

wyприклучокstartЖешка Стока$5.8$1.68$1.38$1.38$1.68$13.8wyприклучоккрајГуангжу Шун Електронски Technology Co Ltd е да се фокусира на производство на електронски екран со некоја заштитна фолија серија фабрикаБесплатни поштенски за повеќето земјиЕкран со некоја заштитна фолија произведени од страна на компанијата суровини користење на оптички одделение плус тешко TPUЗаштитен филм на TPU има неколку предности во споредба со калено стакло филм,1 TPU пенетрација до 99% против сина светлина преку мека светлина2 стврднување третман на TPU без нула цврстина3 лесно да се вклопи паста може да биде повторно залепете4 не пукна и употребата на време за долго време5 мала тежина е само 1 / 3 од калено стакло

BGN 9.00 12.77

XMXCZKJ притежател на мобилен телефон, автомобилен скоба универсална поставка арматурното табло, Тенис на държач за iPhone, Samsung, Huawei GPS скоба

XMXCZKJ Универзален Автомобил Мобилни Носителот Клип Стои Табла Десктоп Планината Анти Лизга Носителот GPS Заградата За i Phone, Samsung, HuaweiОпис : Автомобил цртичка леплива носителот одговара на мобилни уреди ширина во рок од 13cm. Пролет натоварени менгеме, отворете лесно и залак вашиот телефон цврсто. Обновливи против пролизгување гел подлога, со круг на лепило силикони филм во средината. Планината паметни телефони хоризонтално во 2 различни агли на гледање, сонце отпор. Горниот и долниот дел завршува на стегање се мека текстура гумени душеци, монтажа уреди нежно и безбедно.Пакет Се Вклучени : 1 X Автомобил телефон НосителотПакување Детали : Пакет Тежина : 0.250 kgПакет Големина : x 15cm 5cm x 14cm

BGN 21.00 21.68

YKSPACE Clear HD Soft Nano TPU Hydrogel Front Back Full Screen Protector Cover фолио за iPhone 6 6S 7 8 Plus X 10 защита от драскотини

Екран заштитник Електростатско Филм адсорпција хартија Хемиско чистење хартија Влажно чистење хартијаАко ви треба мало пакување,ве молиме контактирајте со нас и да платат за екстра 1$ / еез.1...

BGN 4.00 4.78

Go2linK Socket EU US UK Portable USB Порт Charging Station with Universal Power Cord Home and Travel Use for iPhone, Samsung

ОПИС : Go2lin K Штекер ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА Преносни USB Порт Станица за Полнење со Универзална Кабелот за Напојување Дома и Патување се Користи за i Phone, SamsungКАРАКТЕРИСТИКИ : 100% сосема нов и висок квалитет на Едноставен дизајн и лесен носат Двоен USB компатибилен за сите паметен телефон и таблет компјутер со Висока Брзина Апарат Дизајниран за домашна и патување го полните Вашиот уред може да биде целосно наполнета лесно и брзо со помош на usb кабелот од 1,5 m жица може да биде скриен кога не е во употреба PC легура школка висок пламен retardant и одлична отпорност кон пожар Полнење за телефонот подлога паметен телефон PDA MP3 MP4 PSP GPS уред со Bluetooth таблет компјутер и други дигитални уреди Текст : 110240 V Излез : DC 5 V / 4.5 ЕДНА Номинална Моќност : 750 W Боја : Бела, Црна, Зелена, Сина Големина : 13cm x 5.1 cm x 3cm 5.9 инчен x 1.93 инчен х 1.18 инченПАКУВАЊЕ &ИСПОРАКА.Внатрешниот пакет : Стандарден пакет без без Usb Кабел;.Надворешниот пакет : картонска кутија.Двојна заштита за да се обезбеди 100% сигурност за време на транспортот.Ние, исто така, може да се обезбеди пакет на вашиот избор..Брод од страна на : Кина Пост Воздух Mail,Сингапур пост,4 PX,Fedex,DHL,UPSот,TNTor Shunfeng.ГАРАНЦИЈА : Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го на вашиот цена на испорака задолжен во рок од 14 дена за замена или пари назад...

BGN 15.98

Закалено стъкло за Samsung Galaxy S2 GT-i9100 S II SII S 2 Screen Protector sklo glas Film en verre за Galaxy S2 plus i9105

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

BGN 6.00 7.25

Защитно фолио за екран на LG V20 LS997 H990DS Anti-Scratch Full Coverge Film за LG V20 2.5 D извито край на екрана е закалено стъкло

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

BGN 6.00 7.81

Универсална спортна превръзка, регулируем с бързото затваряне на телефонната облекло със светлоотразителни ленти мека превръзка, Бягаща облекло е костюм

Sportlink 4.7 5.5 5.8 инчен Телефон Случаи Спорт Armband спортски мобилен телефон носителот Појас Покрие Работи Рака Бенд за i Phone / yotaphone1...

BGN 19.00 22.38

Всички в един професионален тест, ток, телефон специален захранващ кабел тел зареждане на батерията за iPhone X 8 8p 7p 7 6 Плюс 6 5 5 4 4s

Western Union, money gram, T / TВреме на испорака(во работни денови) : DHL : 37 денаEMS : 510 денаПРОЗОРЦИ : 37 денаТНТ : 57 денаFedex : 37 денаRegisterd Воздухопловната : 1025 денаПовратни информации : 1...

BGN 23.98