• Ново
В ПРОДАЖБА ! 2.5 D 9H премия от закалено стъкло фолио за Samsung J1 J2 J3 J5 A3 A5 prime mini Galaxy Grand Prime Screen Protector

В ПРОДАЖБА ! 2.5 D 9H премия от закалено стъкло фолио за Samsung J1 J2 J3 J5 A3 A5 prime mini Galaxy Grand Prime Screen Protector

BGN 1.74

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте на нашата продавница!
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)
Ако изберете превозот начин "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" или "Продавачот за Испорака Метод", тоа не може да биде песна; Ако треба на следење на број, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail".
Ако имате било каков проблем или unsatified за производи,
само кажете ни директно, ние веруваме дека можеме да ги решат за вас соодветно.
ве молиме не го отвори спорот прво.
Ви благодарам многу!

Всичко за продукта

Цвят:
J1 MINI, J2 prime, J3 2016, J5 2015, J5 2016, A3 2015, A3 2016, A3 2017, A5 2015, A5 2016, A5 2017, J1 2016, J5 prime
Материал:
закалено стъкло
Воспользуйся:
мобилен телефон
Съвместима Samsung Модел:
Съвместим Телефон Марка:
Samsung
Покритие от край до край:
No
Пакет:
ДА
С Дребно Опаковка:
No
търговска марка:
GULYNN

Подобни продукти в категория

Универсална защитна темперирано стъкло филм за myPhone City/Fun 5 Fun5 5.0 inch 9H 2.5 D Screen Protector за myPhone Cube/LTE

Универзална Заштита Калено Стакло Филм За my Phone Град / Забава 5 Fun5 5.0 инчен 9 H 2.5 D Екран Заштитник За my Phone Коцка / LTEСе обрне внимание : Тоа е универзална Калено Стакло Екран Заштитник, па затоа не може да се 100% совршен натпревар вашиот телефон...

BGN 7.00 7.97

Зарядно устройство за мобилен телефон с док-станция с часовник бамбук притежателя на маса дървена поставка за зареждане на Apple Watch 2 38 мм 42 мм Телефон 7 Plus 6s I Watch

Карактеристики : Видиме недостасуваше повторно?Во потрага по телефон тука и таму ? Доста од гледа хаос биро ? Сега не't грижете се за тоа! Кабел Организатор : Јасно до вашиот кабли во редовен пат.Никогаш не се грижите за вашите кабли на вашата работна маса во хаос начин...

BGN 21.00 41.90

3 бр./компл. един истински нов за Xiaomi Mi 6 Mi6 M6 задната капачка на обектива на камерата със стъклен капак с държач дограма резервни части

Компатибилен : за Xiaomi 6Карактеристики : Оригиналниот висок квалитет на камерата леќи на камерата со Носителот замена на делови за Xiaomi 6 Само одговара за Xiaomi 6 леќите На камерата е направен од стакло материјал вклучува 2 Парчиња стакло леќи на камера и 1 Парче Камера Носителот се користи да се замени скршен или истрошени назад камерата леќи на камерата Ние ќе ги провери производот пред да се испрати надворНапомена : 1 Set = 2 парчиња Камера Стакло + 1pc Камера НосителотПлаќањеНие само го прифатат плаќање преку Aliexpress.Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна...

BGN 11.18

За Huawei P10 Premium Tempered Glass Screen Protector P10 Lite 9H Антивзрывная закалена защитно фолио за Huawei P10 Plus

За Huawei P10 Премиум Калено Стакло Екран Заштитник P10 Лајт 9 H Антиексплозија Зајакнато со некоја заштитна фолија За Huawei P10 ПлусКарактеристики : Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти...

BGN 2.00 3.17

4D 9h извит край пълно покритие от закалено стъкло за iPhone 7 6 S 6S 8 Plus X Premium Screen Protector закалена защитно покритие 3D

4 D 9 H Криви Работ Целосно Покривање Калено Стакло За i Phone 7 6 S 6 S 8 Плус X Премија Екран Заштитник Зајакнато Заштитна Маска 3 DКомпатибилен Модел : Целосна Покрие Калено Стакло Екран Заштитник За i Phone 6 6 S ПлусЦелосна Покрие Калено Стакло Екран Заштитник За i Phone 7 7 PlusЦелосна Покрие Калено Стакло Екран Заштитник За i Phone 8 ПлусЦелосна Покрие Калено Стакло Екран Заштитник За i Phone XПакетот вклучува : 1* Целосна Покрие Т empered Стакло За i Phone1* Чистење На КомплетПроизвод Функција1...

BGN 4.00 6.54

Go2linK Multi Compact type Size Home Office 4 USB Port Smart Charger Converter Smart Phone Fast Charging Adapter Socket 1.5 m

ОПИС : Go2lin K Мулти тип Компактна Големина Home Office 4 USB Порт Паметен Полнач Конвертор Паметен Телефон Брзо Полнење Адаптер Приклучок 1.5 мКАРАКТЕРИСТИКИ : 100% сосема нов и висок квалитет на Едноставен дизајн и лесен носат Двоен USB компатибилен за сите паметен телефон и таблет компјутер со Висока Брзина Апарат Дизајниран за домашна и патување го полните Вашиот уред може да биде целосно наполнета лесно и брзо со помош на usb кабелот од 1,5 m жица може да биде скриен кога не е во употреба PC легура школка висок пламен retardant и одлична отпорност кон пожар Полнење за телефонот подлога паметен телефон PDA MP3 MP4 PSP GPS уред со Bluetooth таблет компјутер и други дигитални уреди Текст : 110240 V Излез : DC 5 V / 4.5 ЕДНА Номинална Моќност : 750 W Боја : Бела, Црна, Зелена, Сина Големина : 13cm x 5.1 cm x 3cm 5.9 инчен x 1.93 инчен х 1.18 инченПАКУВАЊЕ &ИСПОРАКА.Внатрешниот пакет : Стандарден пакет без без Usb Кабел;.Надворешниот пакет : картонска кутија.Двојна заштита за да се обезбеди 100% сигурност за време на транспортот.Ние, исто така, може да се обезбеди пакет на вашиот избор..Брод од страна на : Кина Пост Воздух Mail,Сингапур пост,4 PX,Fedex,DHL,UPSот,TNTor Shunfeng.ГАРАНЦИЈА : Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го на вашиот цена на испорака задолжен во рок од 14 дена за замена или пари назад...

BGN 15.98

стъкло Nokia Lumia Nokia Lumia Nokia Lumia 1520 закалено стъкло за Nokia Lumia 1520 защитно фолио за екран Nokia Lumia 1520 защитно тънка фолио за стъкло Nokia Lumia 1520

Упатства за употребаЧекор 1 : Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.Step2 : Излупете off маска со налепница внимателно...

BGN 3.00 3.18

Универсална спортна превръзка, регулируем с бързото затваряне на телефонната облекло със светлоотразителни ленти мека превръзка, Бягаща облекло е костюм

Sportlink 4.7 5.5 5.8 инчен Телефон Случаи Спорт Armband спортски мобилен телефон носителот Појас Покрие Работи Рака Бенд за i Phone / yotaphone1...

BGN 19.00 22.38

Защитно фолио за екран на LG V20 LS997 H990DS Anti-Scratch Full Coverge Film за LG V20 2.5 D извито край на екрана е закалено стъкло

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

BGN 6.00 7.81

XMXCZKJ притежател на мобилен телефон, автомобилен скоба универсална поставка арматурното табло, Тенис на държач за iPhone, Samsung, Huawei GPS скоба

XMXCZKJ Универзален Автомобил Мобилни Носителот Клип Стои Табла Десктоп Планината Анти Лизга Носителот GPS Заградата За i Phone, Samsung, HuaweiОпис : Автомобил цртичка леплива носителот одговара на мобилни уреди ширина во рок од 13cm. Пролет натоварени менгеме, отворете лесно и залак вашиот телефон цврсто. Обновливи против пролизгување гел подлога, со круг на лепило силикони филм во средината. Планината паметни телефони хоризонтално во 2 различни агли на гледање, сонце отпор. Горниот и долниот дел завршува на стегање се мека текстура гумени душеци, монтажа уреди нежно и безбедно.Пакет Се Вклучени : 1 X Автомобил телефон НосителотПакување Детали : Пакет Тежина : 0.250 kgПакет Големина : x 15cm 5cm x 14cm

BGN 21.00 21.68

CinkeyPro QI Wireless Charger Pad Quick Charge 2.0 за бързо зареждане на iPhone 8 10 X Samsung Galaxy S6 S7 S8 изход 5V/1A 9V/1A

Ако вашиот телефон не поддржува безжична полнење Не грижете се ^_^ Можете да инсталирате овој безжичен приемник.Функција : ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА : КК 2.0 / 3.0 Адаптивни Брз Полнач е потребно за брзо полнење безжични полнење функција, ве молиме да користите Samsung оригинал или Cinkey Pro 18 W КК 2.0 adapter како свој извор на енергија за оптимални перформанси...

BGN 16.00 22.83

Защитно стъкло на iPhone 4 5 6 7 9H 2.5 D ултра-взривозащитен закалени стъклен екран протектор за iPhone 8 Plus X

Заштитна стакло на i Phone 5s 6 7 9 H 2.5 D Ултра Тенок Експлозија доказ Калено Стакло Екран Заштитник За i Phone 8 XПроизводи Функција : 1.Совршено се Вклопуваат со Лесна Дизајн 2.Високо Чувствителни На Допир 3.Mellow Страна на Лак Има Добра Допир 4.Влијание и Отпорен на Гребење 5.Анти Отпечатоци Повратни информации Доколку ви се допаѓа нашата добра и услуга, pls ни даде сите пет ѕвездички, тоа е навистина важно за нас.Повратни информации од корисниците е злато за нас...

BGN 1.78

Дорси.Li alloy case For iphone 6 cases 6S 7 Плюс 5 5S SE Full screen Protector cover for iPhone case 7 закалено стъкло филм

Siago 3 D Алуминиум легура Калено стакло За iphone 6 6 S 7 Плус 5 5 S SE Целосна 9 H екран заштитник заштитна guard филм за i Phone7Напомена : Производот е кревка, ние ќе се обидеме да се направи добра работа пакување за да се заштити, бидејќи патот е далеку, тоа неизбежно ќе биде оштетен, ако добиете производот е оштетен, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе наплата тебе или слободно препратете сте нов прв пат, ве молиме не директно до негативни повратни информации или спор, ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник 1 X Влажни Избрише 1 X Сува Избрише Обрасци'

BGN 3.95

ORICO PDU Industrial Level Power Strip 8 AC 10A мрежов филтър удължителен кабел с щепсел 3M кабел USB Power Strip

1 Ние прифаќаме сите методите на плаќање што се наведени од страна на Aliexpress 2 Производите трошоци не вклучувајќи ги надоместоците за процесот на Царинење ,ве молиме имајте во предвид ! 1...

BGN 75.00 99.98

за Xiaomi Mi 5S оригинален Nillkin 9H невероятно H + Pro 0.2 мм ултра тънък закалено стъкло протектор на екрана, за да Xiaomi Mi5s M5s стъкло

2015 година Нови Пристигнување Nilkin Калено Стакло Екран Заштитник за Xiaomi Mi 5 S 9 H+ Pro Тешко АнтиНула 0.2 мм Супер Тенко Стакло ФилмПотенцира : На 0,2 mm калено стакло екран заштитник за Xiaomi Mi5s M5 S...

BGN 14.00 16.75

5шт за Samsung Galaxy S3 i9300 LCD Tocuh Screen Frame Bezel 3M лепило двустранна залепваща стикер Лентата на резервни части за ремонт на

2 Парчиња за Samsung Галакси S3 i9300 LCD Tocuh Екранот на Предната Рамка Рамки 3 M Лепак Двојно Двострано Лепило Налепница Лента Поправка ДеловиКомпатибилен : за Samsung Галакси S3 i9300Карактеристики : 1...

BGN 41.44

Премия с пълно покриване на 3D извит край стъклена филм за Vivo Xplay 5 5.43 закалено стъкло филм за Vivo Xplay 5 защитно фолио за екрана

QCC ВО ТАИ WANПремиум Целосно Покривање 3 D Криви Работ Стакло филм За Vivo Xplay 5 5.43" калено стакло филм за Vivo Xplay 5 екран заштитник филмПродажба На Поени : Премиум Калено Стакло филм Антида се загрози Екран Заштитник ФилмРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Аргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

BGN 6.00 6.59

Гъвкав октопод штативная корона скоба държач за камерата на телефона поставка за монтиране за Sony Xperia Z5 Premium C5 Ultra C4 C3 Z5 M5 Z4v Z3+ M4

Камерата / Мобилен Телефон НосителотОвој уникатен адаптер / носителот додава завртка дупка на мобилниот телефон.Тоа ви овозможува да прикачите на вашиот телефон со monopod или tripod за подобар квалитет на сликата.Таа поддржува мобилен телефон со ширина од 2.0"(5.5 cm) ~ 3.5"(8.50 см)(за i Phone 4 / i Phone 5 / GALAXY S4 / ГАЛАКСИ Note2, ГАЛАКСИ Note3 ..)Флексибилни Tripod100% сосема Нов1...

BGN 7.00 7.33

Закалено стъкло за Samsung Galaxy S2 GT-i9100 S II SII S 2 Screen Protector sklo glas Film en verre за Galaxy S2 plus i9105

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

BGN 6.00 7.25

5V 2A EU plug Charger Adapter + 1M найлон type c usb кабел за samsung Galaxy s8 Xiaomi mi5 mix max huwei p10 lg g5 g6

Мобилен телефон полначи за samsung s8 Xiaomi 4c 5 5s 5c за huawei p9 p10 колега 9 lg g5 g5 g6итн тип c USB интерфејс сите мобилен телефон, таблет ,ЕУ / САД plug Патување Ѕид Адаптер за полнење и микро полнење преку usb кабел Ние се 100% доверливи и искрен...

BGN 7.00 7.98