• Ново
Go2linK Multi Compact type Size Home Office 4 USB Port Smart Charger Converter Smart Phone Fast Charging Adapter Socket 1.5 m

Go2linK Multi Compact type Size Home Office 4 USB Port Smart Charger Converter Smart Phone Fast Charging Adapter Socket 1.5 m

BGN 15.98

Сума
Налично за поръчка

ОПИС : Go2lin K Мулти тип Компактна Големина Home Office 4 USB Порт Паметен Полнач Конвертор Паметен Телефон Брзо Полнење Адаптер Приклучок 1.5 м
КАРАКТЕРИСТИКИ : 100% сосема нов и висок квалитет на Едноставен дизајн и лесен носат Двоен USB компатибилен за сите паметен телефон и таблет компјутер со Висока Брзина Апарат Дизајниран за домашна и патување го полните Вашиот уред може да биде целосно наполнета лесно и брзо со помош на usb кабелот од 1,5 m жица може да биде скриен кога не е во употреба PC легура школка висок пламен retardant и одлична отпорност кон пожар Полнење за телефонот подлога паметен телефон PDA MP3 MP4 PSP GPS уред со Bluetooth таблет компјутер и други дигитални уреди Текст : 110-240 V Излез : DC 5 V/4.5 ЕДНА Номинална Моќност : 750 W Боја : Бела, Црна, Зелена, Сина Големина : 13cm x 5.1 cm x 3cm - 5.9 инчен x 1.93 инчен х 1.18 инчен
ПАКУВАЊЕ &ИСПОРАКА
.Внатрешниот пакет : Стандарден пакет без без Usb Кабел;
.Надворешниот пакет : картонска кутија
.Двојна заштита за да се обезбеди 100% сигурност за време на транспортот
.Ние, исто така, може да се обезбеди пакет на вашиот избор.
.Брод од страна на : Кина Пост Воздух Mail,Сингапур пост,4 PX,Fedex,DHL,UPS-от,TNTor Shunfeng.
ГАРАНЦИЈА : Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го на вашиот цена на испорака задолжен во рок од 14 дена за замена или пари назад. Но предмети мора да се врати во фабричка состојба. Ве молиме контактирајте со нас однапред и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправна на 12 месеци, ние, исто така може да нудат услуга за замена, но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот на трошоците.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Колку долго трае цел се?
Нормално Стоки испратени во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање и пристигна клиенти за 5-25days зависи од превозот модел.
2,Она што е по продажба на услуги?
Ако кој било проблем да предизвика од наша страна,ние сигурно ќе им помогне на клиентите да се реши thes проблеми,наплата на пари , или ја стоки или други начини.
3, Какви видови на shippment метод да се направи?
4,Што е начинот на плаќање?
Paypal,Western union,БОЦ банка.

Всичко за продукта

Цвят:
Бял, Черен, Зелен, Син
Тип Штепсельной Вилици:
ЕС, САЩ, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
Съвместим Марка:
SONY, LG, Meizu, къпина, Nokia, HTC, Lenovo, Samsung, Motorola, ZTE, универсалия, xiaomi, Huawei, друго, ябълка
търговска марка:
Go2linK
Сертифициране на качеството:
CCC, UL, FCC, CE, RoHS
Тип:
Пътуване
Изход:
5V/4A
Въвеждане:
100-240 В/1.2 А
USB портове:
4
Изходен Интерфейс:
USB
Източник На Захранване:
А. В. Източник
Номер На Модела:
АЛУХ-1001-2
Поддръжка На Технологията За Бързо Зареждане:
USB PD

Подобни продукти в категория

4D 9h извит край пълно покритие от закалено стъкло за iPhone 7 6 S 6S 8 Plus X Premium Screen Protector закалена защитно покритие 3D

4 D 9 H Криви Работ Целосно Покривање Калено Стакло За i Phone 7 6 S 6 S 8 Плус X Премија Екран Заштитник Зајакнато Заштитна Маска 3 DКомпатибилен Модел : Целосна Покрие Калено Стакло Екран Заштитник За i Phone 6 6 S ПлусЦелосна Покрие Калено Стакло Екран Заштитник За i Phone 7 7 PlusЦелосна Покрие Калено Стакло Екран Заштитник За i Phone 8 ПлусЦелосна Покрие Калено Стакло Екран Заштитник За i Phone XПакетот вклучува : 1* Целосна Покрие Т empered Стакло За i Phone1* Чистење На КомплетПроизвод Функција1...

BGN 4.00 6.54

2 бр. / лот екран протектор за iPhone 5 5s 5c SE 6 6s 7 8 X стъклена филм ультратонкая закалена за iPhone 6 6s 7 8 Плюс 4 5 5s SE

2 Парчиња / многу Екран Заштитник За i Phone 5 5s 5 C SE 6 6s 7 8 X Стакло Филм Ултратенок Калено За i Phone 6 6s 7 8 Плус X 4 4 S 5 5s SE2 Парчиња / многу

BGN 2.83

Зарядно устройство за мобилен телефон с док-станция с часовник бамбук притежателя на маса дървена поставка за зареждане на Apple Watch 2 38 мм 42 мм Телефон 7 Plus 6s I Watch

Карактеристики : Видиме недостасуваше повторно?Во потрага по телефон тука и таму ? Доста од гледа хаос биро ? Сега не't грижете се за тоа! Кабел Организатор : Јасно до вашиот кабли во редовен пат.Никогаш не се грижите за вашите кабли на вашата работна маса во хаос начин...

BGN 21.00 41.90

10 бр./лот 9 H 0.26 mm не за пръстови отпечатъци екран протектор за SONY XPERIA XA1 5.5 XZ Prenium XZS HD закалено стъкло за XA1 Ultra 6.0

10pcs / многу 9 H 0.26 ММ Нема Отпечатоци Екран Заштитник За SONY XPERIA XA1 5.5" XZ Prenium XZS HD Калено Стакло За XA1 Ултра 6.0"Карактеристики : 1...

BGN 15.00 21.10

5V 2A EU plug Charger Adapter + 1M найлон type c usb кабел за samsung Galaxy s8 Xiaomi mi5 mix max huwei p10 lg g5 g6

Мобилен телефон полначи за samsung s8 Xiaomi 4c 5 5s 5c за huawei p9 p10 колега 9 lg g5 g5 g6итн тип c USB интерфејс сите мобилен телефон, таблет ,ЕУ / САД plug Патување Ѕид Адаптер за полнење и микро полнење преку usb кабел Ние се 100% доверливи и искрен...

BGN 7.00 7.98

Защитно фолио за екран на LG V20 LS997 H990DS Anti-Scratch Full Coverge Film за LG V20 2.5 D извито край на екрана е закалено стъкло

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

BGN 6.00 7.81

Регулируема GPS мобилен телефон, автоматично огледало за обратно виждане определяне на притежателите на влакчета за Huawei nova 2 / Y6 (2017) / Honor 6A, Gionee M6s Plus

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код и точно превозот addreess(мора со градот, државата име), или пакет може да не deliever успешно.Ако пакетот delievers не успеа, бидејќи на uncorrect превозот детали, ние не сме одговорни .Автомобил Планината Rearview ОгледалоНаправени од високо квалитетни ПВЦ+Пластика180 степен нагоре и надолу ротацијаголемина : 23x13x7.5cm, нето тежина : 136gОдговара за мобилен телефон ширина од 59cmБарањата на rearview огледало"69cm; Дебелина на rearview огледало ќе биде 2.34.5 cmлесно да се инсталира без алаткиПакет се вклучени : •1 x Автомобил Планината Rearview Огледало (со мало пакет)

BGN 17.00 17.58

FLOVEME Mini Mobile Phone Holder Сгъваем държач за мобилен телефон универсална настолна поставка за телефон iPhone X титуляр за Xiaomi Redmi 4X

FLOVEME Мини Мобилен Телефон Носителот Количка за Мобилен Телефон Носител на Универзалната Биро Телефонот се Залагаме За i Phone X Држачот За Xiaomi Redmi 4 X[Материјал] : Висок Квалитет АБС Материјал[Модел] : Универзална За i Phone X 8 7 6 5s 5 SE За i Phone 8 7 6s 6 Плус Носители , Таблет Застане За i Pad Воздух 2 Мини 2 3 4 Про 9.7"12.7" 2017 Стојат Држач За Samsung Galaxy Note 8 S8 S8 Плус S7 S7 Работ S6 S6 Работ J7 J5 J3 О7 А5 А3[Стил] : Кул Мода Популарни Мултифункционален Едноставна[Функција] : Прилагодлив Агол На Умот да Застане За Xiaomi Redmi Забелешка 4а4 X ,Кочница Виткање Вратило Дизајн Kistand Биро Држачот За Huawei P10 P10 Плус[Функција] : Десктоп Таблета Мобилен Телефон Универзален ДржачКапка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!Над 2 компјутери е најпосакувана ,и ќе се добие колку што е 5% попустdianxiaobao_2dianxiaobao_31...

BGN 5.00 5.98

За LG T395 Hard nano-screen защитно фолио супер силен шок екран взрывозащищенная защитно фолио

wyприклучокstartЖешка Стока$5.8$1.68$1.38$1.38$1.68$13.8wyприклучоккрајГуангжу Шун Електронски Technology Co Ltd е да се фокусира на производство на електронски екран со некоја заштитна фолија серија фабрикаБесплатни поштенски за повеќето земјиЕкран со некоја заштитна фолија произведени од страна на компанијата суровини користење на оптички одделение плус тешко TPUЗаштитен филм на TPU има неколку предности во споредба со калено стакло филм,1 TPU пенетрација до 99% против сина светлина преку мека светлина2 стврднување третман на TPU без нула цврстина3 лесно да се вклопи паста може да биде повторно залепете4 не пукна и употребата на време за долго време5 мала тежина е само 1 / 3 од калено стакло

BGN 2.00 3.17

за Xiaomi Mi 5S оригинален Nillkin 9H невероятно H + Pro 0.2 мм ултра тънък закалено стъкло протектор на екрана, за да Xiaomi Mi5s M5s стъкло

2015 година Нови Пристигнување Nilkin Калено Стакло Екран Заштитник за Xiaomi Mi 5 S 9 H+ Pro Тешко АнтиНула 0.2 мм Супер Тенко Стакло ФилмПотенцира : На 0,2 mm калено стакло екран заштитник за Xiaomi Mi5s M5 S...

BGN 14.00 16.75

XMXCZKJ притежател на мобилен телефон, автомобилен скоба универсална поставка арматурното табло, Тенис на държач за iPhone, Samsung, Huawei GPS скоба

XMXCZKJ Универзален Автомобил Мобилни Носителот Клип Стои Табла Десктоп Планината Анти Лизга Носителот GPS Заградата За i Phone, Samsung, HuaweiОпис : Автомобил цртичка леплива носителот одговара на мобилни уреди ширина во рок од 13cm. Пролет натоварени менгеме, отворете лесно и залак вашиот телефон цврсто. Обновливи против пролизгување гел подлога, со круг на лепило силикони филм во средината. Планината паметни телефони хоризонтално во 2 различни агли на гледање, сонце отпор. Горниот и долниот дел завршува на стегање се мека текстура гумени душеци, монтажа уреди нежно и безбедно.Пакет Се Вклучени : 1 X Автомобил телефон НосителотПакување Детали : Пакет Тежина : 0.250 kgПакет Големина : x 15cm 5cm x 14cm

BGN 21.00 21.68

Универсална спортна превръзка, регулируем с бързото затваряне на телефонната облекло със светлоотразителни ленти мека превръзка, Бягаща облекло е костюм

Sportlink 4.7 5.5 5.8 инчен Телефон Случаи Спорт Armband спортски мобилен телефон носителот Појас Покрие Работи Рака Бенд за i Phone / yotaphone1...

BGN 19.00 22.38

cunzhi 3 бр защитно фолио за Fly FS405 Status 4 LCD Screen Protector Ultra Slim HD Film

1.Пакет Содржина : 3 ЕЕЗ Екран Заштитник (Не стакло филм) 3 ПАРЧИЊА ткаенина за чистење 2.Не стакло филмЗабелешка (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Со цел да се спаси превозот цена за нашите клиенти, ние ќе го испрати на производи со бесплатен превозот од (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), која не може да се следи по парцела лево Кина...

BGN 2.00 3.17

eAmpang 10W Qi Advanced Fast Wireless Charger Pad за Samsung Galaxy S6 S7 edge S8 S9 Plus Забележка 8 7 5 за Apple iPhone X 8 Plus

Совети : Прво : Ние тест секој производ 100% пред да ја испратите надвор Второ : Ние и ветуваме на квалитетни е добро ,Брзо целосно наполнет времето користете 23hours...

BGN 28.61

Закалено стъкло за Samsung Galaxy S2 GT-i9100 S II SII S 2 Screen Protector sklo glas Film en verre за Galaxy S2 plus i9105

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

BGN 6.00 7.25

За Huawei P10 Premium Tempered Glass Screen Protector P10 Lite 9H Антивзрывная закалена защитно фолио за Huawei P10 Plus

За Huawei P10 Премиум Калено Стакло Екран Заштитник P10 Лајт 9 H Антиексплозија Зајакнато со некоја заштитна фолија За Huawei P10 ПлусКарактеристики : Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти...

BGN 2.00 3.17

Премия с пълно покриване на 3D извит край стъклена филм за Vivo Xplay 5 5.43 закалено стъкло филм за Vivo Xplay 5 защитно фолио за екрана

QCC ВО ТАИ WANПремиум Целосно Покривање 3 D Криви Работ Стакло филм За Vivo Xplay 5 5.43" калено стакло филм за Vivo Xplay 5 екран заштитник филмПродажба На Поени : Премиум Калено Стакло филм Антида се загрози Екран Заштитник ФилмРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Аргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

BGN 6.00 6.59

Гъвкав октопод штативная корона скоба държач за камерата на телефона поставка за монтиране за Sony Xperia Z5 Premium C5 Ultra C4 C3 Z5 M5 Z4v Z3+ M4

Камерата / Мобилен Телефон НосителотОвој уникатен адаптер / носителот додава завртка дупка на мобилниот телефон.Тоа ви овозможува да прикачите на вашиот телефон со monopod или tripod за подобар квалитет на сликата.Таа поддржува мобилен телефон со ширина од 2.0"(5.5 cm) ~ 3.5"(8.50 см)(за i Phone 4 / i Phone 5 / GALAXY S4 / ГАЛАКСИ Note2, ГАЛАКСИ Note3 ..)Флексибилни Tripod100% сосема Нов1...

BGN 7.00 7.33