• Ново
Go2linK Socket EU US UK Portable USB Порт Charging Station with Universal Power Cord Home and Travel Use for iPhone, Samsung

Go2linK Socket EU US UK Portable USB Порт Charging Station with Universal Power Cord Home and Travel Use for iPhone, Samsung

BGN 15.98

Сума
Налично за поръчка

ОПИС :
Go2lin K Штекер ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА Преносни USB Порт Станица за Полнење со Универзална Кабелот за Напојување Дома и Патување се Користи за i Phone, Samsung
КАРАКТЕРИСТИКИ : 100% сосема нов и висок квалитет на Едноставен дизајн и лесен носат Двоен USB компатибилен за сите паметен телефон и таблет компјутер со Висока Брзина Апарат Дизајниран за домашна и патување го полните Вашиот уред може да биде целосно наполнета лесно и брзо со помош на usb кабелот од 1,5 m жица може да биде скриен кога не е во употреба PC легура школка висок пламен retardant и одлична отпорност кон пожар Полнење за телефонот подлога паметен телефон PDA MP3 MP4 PSP GPS уред со Bluetooth таблет компјутер и други дигитални уреди Текст : 110-240 V Излез : DC 5 V/4.5 ЕДНА Номинална Моќност : 750 W Боја : Бела, Црна, Зелена, Сина Големина : 13cm x 5.1 cm x 3cm - 5.9 инчен x 1.93 инчен х 1.18 инчен
ПАКУВАЊЕ &ИСПОРАКА
.Внатрешниот пакет : Стандарден пакет без без Usb Кабел;
.Надворешниот пакет : картонска кутија
.Двојна заштита за да се обезбеди 100% сигурност за време на транспортот
.Ние, исто така, може да се обезбеди пакет на вашиот избор.
.Брод од страна на : Кина Пост Воздух Mail,Сингапур пост,4 PX,Fedex,DHL,UPS-от,TNTor Shunfeng.
ГАРАНЦИЈА : Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го на вашиот цена на испорака задолжен во рок од 14 дена за замена или пари назад. Но предмети мора да се врати во фабричка состојба. Ве молиме контактирајте со нас однапред и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправна на 12 месеци, ние, исто така може да нудат услуга за замена, но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот на трошоците.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Колку долго трае цел се?
Нормално Стоки испратени во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање и пристигна клиенти за 5-25days зависи од превозот модел.
2,Она што е по продажба на услуги?
Ако кој било проблем да предизвика од наша страна,ние сигурно ќе им помогне на клиентите да се реши thes проблеми,наплата на пари , или ја стоки или други начини.
3, Какви видови на shippment метод да се направи?
4,Што е начинот на плаќање?
Paypal,Western union,БОЦ банка.

Всичко за продукта

Цвят:
Бял, Черен, Зелен, Син
Тип Штепсельной Вилици:
ЕС, САЩ, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
Съвместим Марка:
SONY, Meizu, LG, Blackberry,Nokia, HTC, Lenovo,Samsung, Motorola, ZTE, Universal, xiaomi, Huawei, Other, Apple
търговска марка:
Go2linK
Сертифициране на качеството:
CCC, UL, FCC, CE, RoHS
Тип:
Пътуване
Изход:
5V/4A
Въвеждане:
100-240 В/1.2 А
USB портове:
4
Изходен Интерфейс:
USB
Източник На Захранване:
А. В. Източник
Номер На Модела:
АЛУХ-1001-2
Поддръжка На Технологията За Бързо Зареждане:
USB PD

Подобни продукти в категория

За Toyota USB зарядно устройство адаптер порт кабелен интерфейс аудио жак 2.1 A 12V-24V USB зарядно за мобилен телефон

Карактеристики : Ова е USB интерфејс со полнач и аудио (вашиот автомобил мора да има USB аудио достапен во ред за оваа функција да работат) USB порт кој го заменува за Тојота switch дупкаДиректно се инсталира на вашиот за Тојота switch дупкаПриближната димензија на прекинувач : 21 mm x 33 mm x 55.5 mmОдговара на повеќето за Тојота switch дупка, ве Молиме да се измери вашиот автомобил 's прекинувачот дупка и бидете сигурни дека димензија е точно пред да купите.Држачи за функцијата работа за сите возила, и може да се применува на USB кабелот кој го пријави вашиот паметен телефон, лаптоп, камера или било електронски уреди кои овозможуваат USB полнење.Аудио функција работи за автомобили, кои веќе има аудио USB интерфејс, ако не имаат USB интерфејс за вашата аудио,аудио USB порта не ќе работат...

BGN 11.00 14.69

10 бр./лот ултра тънък 0.3 mm анти-shatter гланцово закалено стъкло за Oneplus 1 2 One Two 3 X защитно фолио за екрана с чиста инструмент

10pcs / многу Ултра Тенок 0.3 mm Антида се загрози Сјајни Калено Стакло За OneplЕден Две 3 X Екран Заштитник Филм со Чиста АлаткаПовршинска цврстина 9 H : Три пати посилен од редовните PET) филм, овој екран заштитник дури и ќе го заштитите вашиот уред од екранот против остри предмети, како што се ножеви и копчињата.Oleophobic слој : Oleophobic слој брани против отпечатоци од прсти и други загадувачи и го прави филмот лесно да се чисти.АнтиЕксплозија : Овој екран заштитник пукнатини во мали парчиња кои се одржуваат во рамките на филм (ако се скршени)...

BGN 15.00 21.10

Гъвкав октопод штативная корона скоба държач за камерата на телефона поставка за монтиране за Sony Xperia Z5 Premium C5 Ultra C4 C3 Z5 M5 Z4v Z3+ M4

Камерата / Мобилен Телефон НосителотОвој уникатен адаптер / носителот додава завртка дупка на мобилниот телефон.Тоа ви овозможува да прикачите на вашиот телефон со monopod или tripod за подобар квалитет на сликата.Таа поддржува мобилен телефон со ширина од 2.0"(5.5 cm) ~ 3.5"(8.50 см)(за i Phone 4 / i Phone 5 / GALAXY S4 / ГАЛАКСИ Note2, ГАЛАКСИ Note3 ..)Флексибилни Tripod100% сосема Нов1...

BGN 7.00 7.33

Дорси.Li alloy case For iphone 6 cases 6S 7 Плюс 5 5S SE Full screen Protector cover for iPhone case 7 закалено стъкло филм

Siago 3 D Алуминиум легура Калено стакло За iphone 6 6 S 7 Плус 5 5 S SE Целосна 9 H екран заштитник заштитна guard филм за i Phone7Напомена : Производот е кревка, ние ќе се обидеме да се направи добра работа пакување за да се заштити, бидејќи патот е далеку, тоа неизбежно ќе биде оштетен, ако добиете производот е оштетен, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе наплата тебе или слободно препратете сте нов прв пат, ве молиме не директно до негативни повратни информации или спор, ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник 1 X Влажни Избрише 1 X Сува Избрише Обрасци'

BGN 3.95

Всички в един професионален тест, ток, телефон специален захранващ кабел тел зареждане на батерията за iPhone X 8 8p 7p 7 6 Плюс 6 5 5 4 4s

Western Union, money gram, T / TВреме на испорака(во работни денови) : DHL : 37 денаEMS : 510 денаПРОЗОРЦИ : 37 денаТНТ : 57 денаFedex : 37 денаRegisterd Воздухопловната : 1025 денаПовратни информации : 1...

BGN 23.98

YKSPACE Clear HD Soft Nano TPU Hydrogel Front Back Full Screen Protector Cover фолио за iPhone 6 6S 7 8 Plus X 10 защита от драскотини

Екран заштитник Електростатско Филм адсорпција хартија Хемиско чистење хартија Влажно чистење хартијаАко ви треба мало пакување,ве молиме контактирајте со нас и да платат за екстра 1$ / еез.1...

BGN 4.00 4.78

XSKEMP 10 бр./лот 9 H протектор на екрана, устойчив на удари от закалено стъкло фолио за iPhone 7 7Plus 4 4S 5 5 6 6S Plus 42 мм, 38 мм, iPod Nano 7

XSKEMP 10 Pcs Екран Заштитник Shockproof Калено Стакло Филм За i Phone 7 7 Pl S 5 5 S 6 6 S Плус Види 42mm 38mm i Pod Nano 7Карактеристики : 1...

BGN 12.00 17.36

eAmpang 10W Qi Advanced Fast Wireless Charger Pad за Samsung Galaxy S6 S7 edge S8 S9 Plus Забележка 8 7 5 за Apple iPhone X 8 Plus

Совети : Прво : Ние тест секој производ 100% пред да ја испратите надвор Второ : Ние и ветуваме на квалитетни е добро ,Брзо целосно наполнет времето користете 23hours...

BGN 28.61

XMXCZKJ притежател на мобилен телефон, автомобилен скоба универсална поставка арматурното табло, Тенис на държач за iPhone, Samsung, Huawei GPS скоба

XMXCZKJ Универзален Автомобил Мобилни Носителот Клип Стои Табла Десктоп Планината Анти Лизга Носителот GPS Заградата За i Phone, Samsung, HuaweiОпис : Автомобил цртичка леплива носителот одговара на мобилни уреди ширина во рок од 13cm. Пролет натоварени менгеме, отворете лесно и залак вашиот телефон цврсто. Обновливи против пролизгување гел подлога, со круг на лепило силикони филм во средината. Планината паметни телефони хоризонтално во 2 различни агли на гледање, сонце отпор. Горниот и долниот дел завршува на стегање се мека текстура гумени душеци, монтажа уреди нежно и безбедно.Пакет Се Вклучени : 1 X Автомобил телефон НосителотПакување Детали : Пакет Тежина : 0.250 kgПакет Големина : x 15cm 5cm x 14cm

BGN 21.00 21.68

За Huawei P10 Premium Tempered Glass Screen Protector P10 Lite 9H Антивзрывная закалена защитно фолио за Huawei P10 Plus

За Huawei P10 Премиум Калено Стакло Екран Заштитник P10 Лајт 9 H Антиексплозија Зајакнато со некоја заштитна фолија За Huawei P10 ПлусКарактеристики : Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти...

BGN 2.00 3.17

За Motorola Moto G4 Plus закалено стъкло протектор на екрана 2.5 9h защитно фолио за сигурност на G4Plus G 4 Xt1640 Xt1642

За Motorola Мото G4 Плус калено стакло екран заштитник 2.5 9h безбедност заштитен филм на G4 PlG 4 Xt1640 Xt1642 Известување!!! Бесплатен превозот начин ( Кина Пост Обичен мал Пакет Плус ) не може да се следи, обично се потребни околу 1550 дена да се пренесува...

BGN 4.00 6.27

2 бр. / лот екран протектор за iPhone 5 5s 5c SE 6 6s 7 8 X стъклена филм ультратонкая закалена за iPhone 6 6s 7 8 Плюс 4 5 5s SE

2 Парчиња / многу Екран Заштитник За i Phone 5 5s 5 C SE 6 6s 7 8 X Стакло Филм Ултратенок Калено За i Phone 6 6s 7 8 Плус X 4 4 S 5 5s SE2 Парчиња / многу

BGN 2.83

QiAN SiMAi Universal USB Travel Battery Wall charger за Lenovo S60 S60t P70 S580 K910 A319 Cubot S308 S168 THL L969 Zopo zp780

Универзален USB Патување Батеријата Ѕид полнач За Леново S60 S60t P70 S580 K910 A319 Cubot S308 S168 THL L969 Zopo ZP780Спецификација На Производот : 1.Влез : 100240 V AC 2.Излез : 4.35 V / 600m A 3.USB излез : 5.2 V / 1000m A 4.Големина : 107*61*26mm Карактеристики : 1.100% Бренд ( YIBOYUAN ) нов и висок квалитет...

BGN 10.37

За ASUS Eee Pad TF201 Hard nano-screen защитно фолио супер силен шок екран взрывозащищенная защитно фолио

wyприклучокstartЖешка Стока$5.8$1.68$1.38$1.38$1.68$13.8wyприклучоккрајГуангжу Шун Електронски Technology Co Ltd е да се фокусира на производство на електронски екран со некоја заштитна фолија серија фабрикаБесплатни поштенски за повеќето земјиЕкран со некоја заштитна фолија произведени од страна на компанијата суровини користење на оптички одделение плус тешко TPUЗаштитен филм на TPU има неколку предности во споредба со калено стакло филм,1 TPU пенетрација до 99% против сина светлина преку мека светлина2 стврднување третман на TPU без нула цврстина3 лесно да се вклопи паста може да биде повторно залепете4 не пукна и употребата на време за долго време5 мала тежина е само 1 / 3 од калено стакло

BGN 9.00 12.77

Телефонна вилица Бухал Kawai Антипылевая разклона за iPhone за Samsung за xiaomi за всички нормални 3.5 мм слушалки приспособления заглушек най-новите

100% сосема нов и висок квалитет на Убави и Згодни Топли, Стилски и Издржлив Со добро поврзан Дизајн, на Приклучокот ќе се обезбеди вечера печат на анти прашина Совршен Додаток за Мобилен Телефон, која не само што може да се задржи вашиот телефон' порт од прашина и lint, но исто така и украсете го вашиот мобилен телефон покажува вашиот моден вкус Одговараат за : Паметен телефон, MP3, MP4 кои дијаметар на уво телефонот е 3,5 ммСпецификација : Материјал : ПВЦ Големината на Був : (L*W*T) 3.5*2.4*1.6 cm / 1.38"*0.94"*0.63" (Приближно) Големината на Приклучокот : (L*Кол) 17*3.5 mm Должина на Синџирот : 8 см / 3.15" (Приближно) Боја : како на сликата show(Ко lor ќе испрати случајно ) Количина : 1 КомпјутерЗабелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 1.00 1.15

Зарядно устройство за мобилен телефон с док-станция с часовник бамбук притежателя на маса дървена поставка за зареждане на Apple Watch 2 38 мм 42 мм Телефон 7 Plus 6s I Watch

Карактеристики : Видиме недостасуваше повторно?Во потрага по телефон тука и таму ? Доста од гледа хаос биро ? Сега не't грижете се за тоа! Кабел Организатор : Јасно до вашиот кабли во редовен пат.Никогаш не се грижите за вашите кабли на вашата работна маса во хаос начин...

BGN 21.00 41.90

За Lenovo A300 Hard nano-screen защитно фолио супер силен шок екран взрывозащищенная защитно фолио

wyприклучокstartЖешка Стока$5.8$1.68$1.38$1.38$1.68$13.8wyприклучоккрајГуангжу Шун Електронски Technology Co Ltd е да се фокусира на производство на електронски екран со некоја заштитна фолија серија фабрикаБесплатни поштенски за повеќето земјиЕкран со некоја заштитна фолија произведени од страна на компанијата суровини користење на оптички одделение плус тешко TPUЗаштитен филм на TPU има неколку предности во споредба со калено стакло филм,1 TPU пенетрација до 99% против сина светлина преку мека светлина2 стврднување третман на TPU без нула цврстина3 лесно да се вклопи паста може да биде повторно залепете4 не пукна и употребата на време за долго време5 мала тежина е само 1 / 3 од калено стакло

BGN 2.00 3.17

ORICO PDU Industrial Level Power Strip 8 AC 10A мрежов филтър удължителен кабел с щепсел 3M кабел USB Power Strip

1 Ние прифаќаме сите методите на плаќање што се наведени од страна на Aliexpress 2 Производите трошоци не вклучувајќи ги надоместоците за процесот на Царинење ,ве молиме имајте во предвид ! 1...

BGN 75.00 99.98

Универсална спортна превръзка, регулируем с бързото затваряне на телефонната облекло със светлоотразителни ленти мека превръзка, Бягаща облекло е костюм

Sportlink 4.7 5.5 5.8 инчен Телефон Случаи Спорт Armband спортски мобилен телефон носителот Појас Покрие Работи Рака Бенд за i Phone / yotaphone1...

BGN 19.00 22.38

9H 3D закалено стъкло LCD извит на цял екран защитно покритие за Sony Xperia XZ1 Compact XA1 plus Dual G3412 8441 защитно фолио

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.

BGN 4.00 4.46

5шт за Samsung Galaxy S3 i9300 LCD Tocuh Screen Frame Bezel 3M лепило двустранна залепваща стикер Лентата на резервни части за ремонт на

2 Парчиња за Samsung Галакси S3 i9300 LCD Tocuh Екранот на Предната Рамка Рамки 3 M Лепак Двојно Двострано Лепило Налепница Лента Поправка ДеловиКомпатибилен : за Samsung Галакси S3 i9300Карактеристики : 1...

BGN 41.44

5V 2A EU plug Charger Adapter + 1M найлон type c usb кабел за samsung Galaxy s8 Xiaomi mi5 mix max huwei p10 lg g5 g6

Мобилен телефон полначи за samsung s8 Xiaomi 4c 5 5s 5c за huawei p9 p10 колега 9 lg g5 g5 g6итн тип c USB интерфејс сите мобилен телефон, таблет ,ЕУ / САД plug Патување Ѕид Адаптер за полнење и микро полнење преку usb кабел Ние се 100% доверливи и искрен...

BGN 7.00 7.98

Двойна макара универсален qi бързи безжични телефони usb Type C зарядно устройство за samsung galaxy j7 s8 plus iphone 6 8 x

Dual Серпентина универзална чи брз безжичен телефон usb тип c полнач за samsung галакси j7 s8 плус iphone 6 8 xтекст : DC5.0 V, 2.0 A / DC 9.0 V, 1.8 Фреквенција : 110205 KHZ Конверзија : >=72% Големина : 134*96.7*71.6 мм​

BGN 25.58