• Ново
Плува плаващ колан да се научат да плуват децата на възрастни сигурността на плуване като се позовава на обучение гаф Ева колан Колан

Плува плаващ колан да се научат да плуват децата на възрастни сигурността на плуване като се позовава на обучение гаф Ева колан Колан

BGN 15.65
BGN 8.00 -49 %

Сума
Налично за поръчка


Спецификации :
Материјал : ЕВА
Големина : прибл.62*22*2.5 cm
Боја : Сина, Црвена, Жолта
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
За swiming trainning и пракса.
Погоден за деца ,возрасни.
Целосна поддршка lumbar
Нуди пренослив и модерен начин да се доживее ефикасен и стрес-слободен аеробик вода тренингот.
Лесен за употреба.
Пакет Содржина :
1 x Пливање Лебди Појас

Всичко за продукта

Цвят:
Жълт, Син, Розов
търговска марка:
Май на запис
Номер На Модела:
А0703
Приложими Хора:
Мъже

Подобни продукти в категория

Мъже, жени дете Силикон плувен басейн спорт професионална тренировка плуване полпальца ръчни перки ципести ръкавици гребла обзавеждане

100% Сосема нов и висок квалитетБрзина : пливаат и се фати бран побрзоОбука : Зголемување на отпорот и да се подобри техниката .Одлично за почетнициХидро зафат : Пливање Веб обезбедува целосна флексибилност на вашата рака и се зголемува се одржи на лизгава површиниЗабава : Базен Веб доаѓа во повеќе бои и може да се користи од страна на деца и возрасни од сите возрастиHydrodynamic дизајн е лесен за користењеПатентирана 5 прст Силика гел дизајнПливање Веб е уникатен патентиран дизајниран вода додаток кој работи како webbed ракавици без целосна рака куќиште и дополнителна тежина на водата ракавициПливање Веб вклопува во текот на прсти и создава вода џебкако и многу вода животни со webbed нозе обезбедување на максимална ефикасност на корисникот кога пливање Погоден за Конкурентни пливање, Сурфање, нуркање, ватерполо, Триатлон обука, се Отвори вода за пливање, Вода, аеробик, Вода рехабилитација и терапија итнНаправен од висок квалитет со силиконскаКоличина : 2 парчињаБоја : СинаГолемина : S (за дете)2 x Рака Пливање Перки 1...

BGN 2.00 2.94

2017 лято Бял лебед надуваем детски басейн да плуват пръстен детски плувни кръгове розово надуваем фламинго да плува в басейна

32 Инчен Бела Свон Надувување на Децата Пливање Пливаат Прстен Бебе Пливање Круга Розова Гумени Фламинго Плови Во БазенФункција : материјал : 0.25 мм ПВЦДимензии : Прибл...

BGN 20.00 40.58

Ръкавици от неопрен деца от 3 мм за гмуркане, подводен риболов, гмуркане, заплывания, оборудване за гмуркане от неопрен, ръкавици плуване,

некои од нашите swimwears добиете ФИНА одобрени 3мм деца neoprene ракавици за нуркање,spearfishing,едрење,пливање,neopren се нурне опрема,плива ракавица,.Корисни Совети1.Ако не го знаете вашиот големина, може да се консултираат со нашата служба за корисници.2.Ако висината е само но, чаби тело, сугерираше дека се избере една голема големина на дворот.3.Не професионалци купување професионални бански, исто така, ве молиме, изберете ја големината на голем двор...

BGN 19.00 37.86

Заставам Stretch Seaside Fold Swim Cap шапка Секси Дама на Womens Girls Long Hair Swim Cap Stretch Hat Заставам Bathing Swimming Cap

**Ве Молиме Да Го Прочитате Пред Да Шопинг**Превозот : ова е најевтиниот цена производи,така што бродот е исто така многу евтини,тоа ќе треба повеќе време да се надевам дека ќе може да се разбере.ви благодаримеброд совети : ако се меша цел е до 10во нашиот брод, ние ќе се надополни на бродот услуга со кинески воздух mail до сите на земјата ,(epacket во САД)...

BGN 2.93

Мъже, Жени плуване водоустойчива чанта за грим на плажа чанта за съхранение на синьо, розово 30*13*18.5 см

Материјал : ПВЦДимензии : 30 CM*13 CM *18.5 CM Производ ШоуГолеминаДеталиБоја1.Услуга (1)Сите на нашите предмети се како што е наведено во нивните описи...

BGN 10.00 13.23

Унисекс плувни очила плавательная шапчица калъф скоба за носа слушалки костюм подводни спортни аксесоари плуване UV защита против мъгла

100% сосема нов и висок квалитет Содржи пливаат очила, пливање капа, носот клип, earplugs и случајот Користете Инструкции : 1.Земете специјална грижа кога ставање на или отстранување на очила...

BGN 13.00 15.31

Мека Силиконова Ушанка За Плуване С Висока Чистота Набор От Щипки За Нос Водоустойчив Водоустойчив Гмуркане Сърфинг Аксесоари За Басейна

Висока Чистота Меки Силиконски Пливање Earplug Носот Клип Поставен Водоотпорен Вдп Нуркање Surf Базен ДодатоциИме На Производ : Пливање Earplug Носот Клип ПоставенМатеријал : Висока Чистота Меки СиликонскиБоја : Црна,Бела,Зелена,Црвена,Жолта,Розова,СинаПакетот Вклучува : 2 парчиња Earplug1pc Носот Клип1pc КутијаПријателски Потсетување : Note1 : 1 Inch=2.54 см,1cm=0.39 ИнченNote2 : Бидејќи мерење метод е различна, може да има отстапување од 1cm до 3cm за предметиNote3 : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settingsПревозот : Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO).Ние само брод да се потврди цел адреси...

BGN 2.00 3.20

Rx рецепта плувни очила късогледство оптични плувни очила поправяне маска за гмуркане от 0 до -800 безплатни тапи за уши и калъф за съхранение

Боја : Црна / Црвена, Црна / Сребрена.Сила : 0.0, 1.5, 2.0,2.5, 3.0,3.5, 4.0,4.5, 5.0,5.5, 6.0, 7.0;Карактеристики : Антимагла, АнтиУВ, Водоотпорен, HD Леќа;Пакет : Дојде со Складирање тежок Случај и Уво Приклучоци;

BGN 24.00 31.89

DEEPGEAR аква обувки меки дишащи плажни неопренови чорапи TPE устойчива на плъзгане подметка Обувки за спорт, плуване, гмуркане, сърфинг, плажен

DEEPGEAR аква чевли Мека breatherable Neoprene плажа чорапи TPE против пролизгување единствена обувки за спорт пливаат нуркање beaching сурфање,јога,работи.Производи Опис : Материјали : Мека TPR чевли единствена,антилизга,Високата растеглив neoprene,најлон површината,неиритација на нозе.Висок квалитет breatherable neoprene swiming и нуркање чорапи,плажа чорапи,заштита на твоите нозе од корални хитови,Песок irration и други тешки работи..Ние не сакате да го избришете тоа дека чорапи може да се доказ некои извори,но не и целосно водоотпорни,чорапи главна цел да kee твоите нозе од корални хит,се bitens,sunblock.Не суди дека квалитетот на производот со ленти или топла чувар,ви благодариме.Ако ви треба целосно ленти и се задржи топло во некои екстремни ладна вода намена,pls избра друга серија,ви благодариме.Пакет : 1* prs нуркање чорапи,едноставна ЈП торба,не доаѓа со мало поле.Плаќање : 1.Ние прифаќаме Alipay, T / T, ВУ.2.Сите majoy кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПостојат многу видови на методи за плаќање можете да изберете во Aliexpress...

BGN 19.18

Високо качество мек плуване водоустойчив Силикон ушния скоба за носа набор от сърфиране плувен басейн аксесоари водоустойчив възрастен гмуркане мек

Висок Квалитет на Мека Пливаат водоотпорен Силикони Earplug носот клип поставен Surf Базен Додатоци Водоотпорен возрасни нуркање МекаПримена на earplugs1.Аеродром клупа2.Гледајќи огномет3.Градилиштето4.Обработка на работилница5.Дома6.Спиење7.Студија соба8.суета центарот на градот9.пливање ,водоотпоренПредмет Бр...

BGN 0.88

3 мм неопрен-шапки за гмуркане с шнорхел оборудване за гмуркане с шнорхел с шапка подводен зимата топъл неопрен качулка предпазва косата на Медуза слънцезащитен кр

Добредојдовте на нашата продавница(1) Видови : Wetsuit Хауба(2) Точка вклучува : 1 buc Wetsuit Хауба(3) Функцијата : Нуркање , Сурфање , Анти УВ , Анти Медуза , Upf50(4) Материјал Состав : Neoprene 3ММ(5) Боја : Црна(6) Процесирање На Нарачката Време : Обично Во 13 Дена , Брз Брод ! ! !

BGN 20.88

Открит къмпинг катерене туризъм раница непромокаема чанта сгъваема раница 30L SDK-BB0612

Бренд : SundickПредмет : SDKBB0612Боја : ЦрнаКапацитет : 30 LТежина : 0.95 kgГолемина : 32x18x68cm(Висок)Материјал : ПВЦ мрежа папкаВодоотпорен индекс : IPX7Погоден за : Пешачење.Качување Рафтинг,ПливањеОпис на производот : 1.Најлон материјал,супер дише и носат лесно.2 : 100% водоотпорен дизајн,погоден за спортови на вода.Место на потекло : КинаВе молиме внимание : Нашата цена не вклучува никаква царина или данок.Начин На Плаќање : Ние прифаќаме alipay .Ако имате било какви прашања или проблеми, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас .Враќање & Размена политика : Ако објектот не е како што е опишано, ве молиме бидете сигурни дека на објектот се уште е во оригиналното пакување и ве молиме контактирајте со нас во 7days...

BGN 67.00 96.00

Водоустойчива Спортна Чанта Сухо И Мокро Разделение Плавательная Чанта Водоустойчива Чанта Бъчва С Регулируеми Ремъци Плечевыми

Водоотпорен Спортска Торба за Сува и Влажна Поделба Пливање Чанта Отпорен на Вода Патуваат Барел Торба со прилагодливи рамо ремениИме : Пливање Торба(Комбо Сува Мокра Торба) Материјали : НајлонГолемина : 43*25*25cm Објект тежина : Околу 400 г / 14.08 оз Пакет : 1 Buc* водоотпорен Перница Боја : Виолетова Сина боја ЦрнаБелешки : тежината и големината на горенаведените производи се мери со рака, не може да биде малку неточност...

BGN 32.00 58.46

LANE4 Swim Goggle цели рамка за анти-мъгла UV-защита на лека корекция лесен Триатлон Открита вода за възрастни A333

Уникатен дизајн за Дами Антимагла леќа со УВ заштита на леќите Едно парче Ултра мека SEBS заптивка Силиконска гума рака Лесно да се прилагоди на главата рака​

BGN 12.00 23.98

Гигантски Перлени Миди Надуваем Басейн Гаф Мивка Матрак, Чадър, С Дръжка И Калин Вода Балон Разтегателен Партия Играчки Плуване Пръстен

Име : Гумени Школка ПловиМатеријал : Заштита на Животната средина ПВЦГолемина : За 170*130*110 см (по надуени)Боја : Црна / Бела / розова РачкаПогоден Отворено,како Базен,Плажа и така натаму.Лесен и пренослив за лесно да се игра секаде.Напомена : фотографиите се од вистинските производи...

BGN 69.00 76.61

Горещи Мъже Против Мъгла Плувни Очила Плавательная Шапчица Мъже Плувни Очила Мъжки Бански Бански Плувни Шорти

започнетеЦена вклучувајќи 6pcs, 1pc пливање капа, 1pc очила за пливање, 1pc торба за пакување, 1pc на носот клип, 1pair earplugs, 1pc пливање водови.

BGN 26.00 52.80