• Ново
SANITER TR-G150S X3 PRO S500

SANITER TR-G150S X3 PRO S500

BGN 63.68

Сума
Налично за поръчка


ПЛАЌАЊЕ - Прифаќаме само платформа за плаќање, Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете е-пошта до нас или да побарате помош. Ви благодариме. БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ - Ние Брод на производите во светот во рок од 7 работни дена (по приемот расчисти исплата) со оглед на изработка на време, како на мерењето. Повеќето земји се за БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од Ali Express Стандард Превозот , Откако ние брод на предмети ние ќе ви обезбедиме со следење на број. Во принцип, на клиенти од Европа, Северна Америка и Азија да се добијат производи во рок од 30 дена. На клиенти од Јужна Америка, како Аргентина и Бразил да се добијат производи, во рок од 40 дена. Русија клиентите би можеле да добиете на стоки во рок од 45 дена, ако некои несреќа се случи, Тоа може да трае повеќе од 60 дена, ве Молиме почекајте трпеливо. Ви благодариме. ПАКУВАЊЕ - ШОПИНГ ТРЕБА ДА СЕ ВИДИ - 1.Повратни информации ве Молиме да ни даде 5 ѕвезди Позитивни повратни информации по добивање на производи и ги сакам, Тоа е многу важно за нас. Ви благодариме. Пред да замине Неутрални или негативни повратни информации, ве молиме да ни дадете можност да го реши вашиот проблем. Ние веруваме дека сите спорови може да се реши со меѓусебна спогодба. Ние ќе се направи секој обид да го реши проблемот. Ви благодариме. 2.Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако купите заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. 3.Објектот Фотографија 100% Вистински ФотоФотографиите Се Сите Околу 100% тело го зеде во нашата продавница. Ве молиме во вид преовладуваат разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини,ве молиме во вид преовладува. Ако било какви прашања, ве молиме падна слободно да контакт. Ви благодариме!

Всичко за продукта

Приложение:
Лаптоп
Съвместим Марка:
Gateway, Acer, DELL, Lenovo, Asus, SONY, Toshiba, Fujitsu, MSI, Samsung, HP / Compaq, LG
търговска марка:
Дезинфектор
Номер На Модела:
TR-G150S X3 PRO S500
Тип На Компонент:
Няма

Подобни продукти в категория

За IBM / Lenovo Thinkpad R400 Z60 Z60m Z60t клавиатура на лаптоп KYT6 се използва

Објектот Спецификација : КОРИСТИ (95% НОВИ)За IBM Thinkpad T60 T61 R60 R61 Z60 Z61 R400 R500 T400 T500 W500 W700 серија ТастатураБоја : црнаРаспоред : САДСостојба : КОРИСТЕНО(95%НОВИ)Компатибилни Модели : Компатибилен Броеви : 39 T7118,39 T7178,39 T0958,39 T0988,39 T7148,39 T0928,42 T3209,42 T3273,42 T3143,42 T3143,42 T3273,42 T3109,42 T4002,42 T3241,42 T3937,42 T3970,42 T4066,42 T3904Компатибилни Модели : За IBM THINKPAD T60 , T60 P , T61 , T61 P серија лаптопЗа IBM THINKPAD R60 , R60i , R60e , R61 , R61i , R61e серија лаптопЗа IBM THINKPAD Z60 , Z60m , Z60t , Z61 , Z61m , Z61t серија лаптопЗа IBM THINKPAD R400 , R500 серија лаптопЗа IBM THINKPAD T400, T500 серија лаптопЗа IBM THINKPAD W500, W700, W700ds серија лаптопЗа Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 31.98

Нов за sony vaio SVF1521K1EB SVF1521V6E SVF152A29M SVF152C29M SVF152A29L с подсветка на английски в САЩ клавиатура на лаптоп тъчпад черен

Состојба : НоваКомпатибилен модел : За sony vaio SVF1521 K1 EB SVF1521 V6 E SVF152 A29 M SVF152 C29 M SVF152 A29 L серија лаптопПлаќање и испорака1.Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2.Ние ќе брод на светот бесплатен превозот со следење на број3.ако ви треба изразат ве молиме контактирајте со нас.4.ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена.5.откако ќе ја потврдите вашата исплата,објектот ќе биде предаден во рок од 24 бизнис часа, освен сабота,недела и национални празници.6.се проценува во 1015business дена од доставување да пристигне САД,Канада,велика БРИТАНИЈА,Австралија(за тоа ќе се земе 2030days...

BGN 71.00 75.04

Opera героиня Vinyl стикер за лаптоп стикер за лаптоп стикер за направи си САМ Macbook Pro Air 11 13 15-инчов лаптоп кожа

Производ Функција : (1) Прашинадоказ, Водадоказ, Маслодоказ,Супертенок.(2) Прецизностсечење, Совршено се вклопуваат, Рачно изработени.(3) Лесно се отстрануваат без остатоци лево.(4) Висок квалитет на винил материјал...

BGN 11.00 14.38

Новият Lenovo IdeaPad 110-15IBR 15.6 лаптоп LCD екран линия ляв и десен комплект AM11S000610 AM11S000510

Состојба : НоваКомпатибилен модел : За Lenovo Idea Pad 11015 IBR серија лаптопПлаќање и испорака1.Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2.Ние ќе брод на светот бесплатен превозот преку c хина пост со следење на број)3.ако ви треба изразат ве молиме контактирајте со нас.4.ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена.5.откако ќе ја потврдите вашата исплата,објектот ќе биде предаден во рок од 24 бизнис часа, освен сабота,недела и национални празници.6.се проценува во 1015business дена од доставување да пристигне САД,Канада,велика БРИТАНИЈА,Австралија(за тоа ќе се земе 2030days...

BGN 20.00 21.52

Apexway 9-клетъчна батерия за лаптоп Sony VGP-BPS13A/R VGP-BPS13AB VGP-BPS13B/B, VGP-BPS13B/Q VGP-BPS21 VGP-BPS21A VGP-BPS21B

Почитувани клиентиНашата продавница продава видови на батерии, се отвори oversea склад воРусија , сад , Велика Британија и Австралија , а може да превоз за повеќето земји во светот...

BGN 56.75

Пънк-татуировка Снежанка водоустойчив на лаптопа детски играчки САМ стикери, оформление на автомобила лаптоп скейтборд Основната стикер стикери[Single]

Целосна $10(микс цел )Бесплатен превозотКина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард за ИспоракаНе е важно колку парче ќе купуваат, плаќаат само еден превозотMax должина : околу 5 cm 8cm Налепници опис* Хартија, водоотпорен мембрана на површината, трајни, леплива цврсти* Погоден за внатрешна [лаптоп / фрижидер / куфер / ѕидови, итн.] не е погоден за автомобил налепници

BGN 1.00 1.44

SSEA търговия на Едро с нов лаптоп ПРОЦЕСОР вентилатор за охлаждане за Positivo Сим-2450m 2560m MF60070V1-C140-A99

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работиПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 17.00 17.41

SSEA клавиатура за Fujitsu SIEMENS Amilo Pa1510 Pa2510 PI2515 Pi1510

Опис На Производот : Писмо : АнглискиРаспоред : САД90 дена Гаранција и Боја како слика шоуСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСекој Производ е тестиран пред превозот и 100% работи.Најдобра замена за стариот или оштетени ТастатураОвој Лаптоп Тастатура работат со : за Fujitsu SIEMENS Amilo Pa1510 Pa2510 PI1505 PI2515 Pi1510

BGN 29.00 30.37

Руска клавиатура за HP Pavilion G71 Compaq CQ71 BG Black Laptop keyboard MP-07F13SU-920 V116646BS1

Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.Компатибилен со : Руската тастатура RU изгледотза HP Павилјон G71 Compaq CQ71 ЦрнаПревозникот ИмеПроценето Време во ТранзитСледење На Услугата48 денаDHL48 денаFEDEX48 денаUPSот48 денаТНТ1020 денаEMSПост Воздух Mail1595 ден ( Тоа може да потрае подолгоза време на празникот сезони)ХОНГКОНГ ПОСТ КИНА ПОСТГаранцијаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.7 Дена Замена ГаранцијаВо рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item / s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе ги замени со нови една за вас, откако се добие item / s што бродот назад.Превозот ценаВие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

BGN 20.96

Клавиатура с подсветка за IBM / Lenovo Z400 Z400N 25205849 MP-11K93US-6867 25210667 MP-12J3

Објектот Спецификација : Нова За IBM / Lenovo Ideapad P400 Z400 Z400 N Z400 T Z400 A НИ Тастатура Со позадинско осветлувањеОбјектот Спецификации : Боја : ЦрнаРаспоред : САДСостојба : нова, со позадинско осветлувањеКомпатибилни Модели : Компатибилен Броеви : 25205849 MP11 K93 NSKBCUBC 25210667 MP12 J3MP12 J33 USJ6861 T3 F1 BНИ 9 Z.N7 GBC.U01 PK130 SW1 B00 PK130 SW2 B00Компатибилни Модели : За IBM / Lenovo Ideapad P400 Z400 Z400 N Z400 T Z400 AЗа Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 42.11

BRINCH 3 цвята 14-инчов преносим компютър лаптоп чанти чанта messenger bag мода раница високо качество Безплатна доставка

Боја : Розова,виолетова,balckможе да се сместат 14 инчен лаптопНадворешни димензии : 37.5 x 28 x 9 смВнатрешни димензии : 34.5 x 24.5 x 4 смтежина : 0.85 kgМатеријали : НајлонИздржлив и лесен§ Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе ја добиете вашата исплата.§ Ние го цениме сите наши клиенти да оставите позитивен фидбек...

BGN 58.00 60.80

MOSISO Ликра Soft Laptop Sleeve 13 13.3-инчов чанта за лаптоп чанта за Macbook Air 13 Retina Pro 13 HP / Dell / Surface чанти за преносими компютри

MOSISO водоотпорен Lycra Лаптоп Ракав Покрие СлучајКомпатибилен Со : Повеќето 12.9 / 13 / 3.3 инчен Лаптоп / Лаптоп / КомпјутерКарактеристики : * Внатрешни Димензии : 12.99 x 0.79 x 9.45 инчи (L x W x H); Надворешни Димензии : 13.78 x 0.79 x 10.04 инчи (L x W x H).* Погоден за Macbook Air 13, Про 13, i' Подлога Про 12.9 (2015 Модел) и најпопуларните 1313.3 инчен лаптоп компјутери / Лаптопи / Ultrabooks;Гаранција &Одржување : 1...

BGN 23.65

SSEA Нова руска BG клавиатура за Acer Aspire 5336 5410 5536 5536G 5738 5740 5742 7735 7551 5738g 5810 5810T 5252 5742G 5742Z

90 дена ГаранцијаСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСекој Производ е тестиран пред превозот и 100% работи.Најдобра замена за стариот или оштетени ТастатураПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 22.00 22.91

7.5 v 30wh нова оригинална батерия на лаптоп AA-PBZN2TP за Samsung XE303C12 XE500T1C NP910S3G NP905S3G NP915S3G

Работилница Rofessional Пакување Превозот Информации : 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот од Регистрирани Сингапур Пост / Хонг Конг Пост / Кина Пост или од страна на Четири Посебни Воздух Mail Линија...

BGN 44.00 46.21

Батерията на лаптопа JIGU 23GL1GA0F-8A 63GL51028-AA L50-3S4000-C1L1 L51-4S2000-C1L1 за FUJITSU за Amilo F / PA 1510 за UNIWILL L50

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 V / V 10.8Капацитетот на батеријата : 4400m AhПолн Капацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & RohsФотографииЗа Fujitsu L503 S4400S1 S5 лаптоп батерии може да го замени следните дел број : за FUJITSU 23 GL1 GA0 F8 A 63 GL51028АА 3 S4400G1 L304 23 GL2 G0 G08 A L503 S4000 C1 L1 3 S4400XXXX04 23 GL2 GA008 A L503 S4000C1 S1 63 GL510281 A 23 GL2 GF004АL503 S4000C1 S2 63 GL510288 A 23 GL2 GF10GA L503 S4000S1 P3 L514 S2200G1 B1 3 S4000C1 S304 L503s4400G1 P3 L514 S2200G1 L3 3 S4000G1 P304 L503 S4400S1 S5 L514 S2200S1 L3 3 S4000G1 S204 L514 S2000C1 L1 L514 S2200S1 P3 3 S4000S1 P304 L514 S2000G1 L1 L514 S2200S1 S5 3 S4000S1 S304 ЗА UNIWILL 23 GL1 GF0 F8 A L503 S4400C1 S5 L503 S4000SIS3 805 N00045 UWL506 WPUNL50 / 3 ЗА ДОАЃАЊЕТО 63GL510281 A L513 S4400G1 L3 L513 S4400C1 L3 L513 S4000C1 L1 L513 S4400G1 P3 L513 S4400C1 S5 L513 S4000C1 S3 L513 S4400S1 L3 L514 S2200C1 L3 L513 S4000G1 L1 L513 S4400S1 S5 L514 S2200G1 B1 L513 S4000G1 L3 L514 S2000G1 L1 L514 S2200S1 S5 L513 S4000S1 P3 ЗА FUJITSU 3 S4400G1 S504 L503 S4000C1 L1 4 S2200S1 S504 4 S2000G1 S204 L504 S2200C1 L3 L504 S2200S1 S5 4 S2000S1 S304 L504 S2200C1 S5 L503 S4400S1 S5 лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : ЗА FUJITSU за Amilo F / PA 1510 Серија за Amilo Пи 1506 Серија за Amilo PA150 за Amilo Li 1818 за Amilo Пи 2512 за Amilo Пи 1505 за Amilo Li 1820 за Amilo Пи 2515 за Amilo Пи 2540 за Amilo Па 1510 за Amilo Пи 2530 за Amilo PI2515 за Amilo Па 2510 ЗА UNIWILL L50 серија L51 RI L51 AIx L50 II0 L51 RIx L51 II L50 II5 L53 RI0 L51 IIx L50 RI0 L55 II9 L70 II0 L51 AI L56 RI L75 II8 ЗА ДОАЃАЊЕТО 1115 C 8115 7204 6301 8117 7208 7109 A 8215p 8111 7109 B 9515 ERT2250 7113 9617 K300 ЗА MAXDATA Еко 4500 A Еко 4500 IW Еко 4500 IAnswer : ___________________________ Note : Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп...

BGN 25.41

Нов 13.3 LP133WH5 TSA1 LP133WH5-TSA1 LP133WH5(TS)(A1) за HP Spectre XT Pro 13 LCD екран

Производот Нови 13.3" LP133 WH5 TSA1 LP133 WH5TSA1 LP133 WH5(Т)(А1) за HP Спектарот XT Про 13 LCD Екран Број на Модел на LP133 WH5 TSA1 Pin Големина 40 Pin Состојба Нови , Одделение А+ , 100% Тестирани , Во парк Пакет Безбедно стандарден пакет со меур Гаранција 90180 денаКупување ФЦЛ 21pieces може да спаси многу од трошоците за превозот,вистинските превозот на трошоците) и settings (подесувања се различни.Ако е потребно, ве молиме оставете порака или контактирајте со нас на : Купување ФЦЛ 21pieces може да спаси многу од трошоците за превозот,вистинските превозот на трошоците) и settings (подесувања се различни.Ако е потребно, ве молиме оставете порака или контактирајте со нас : Skype : Macделови Whatsapp : +8613123335073 Wechat : 13123335073(Ако треба, ве молиме додадете префикс +86) Тел : +8613123335073Внимание : За да се избегне погрешна цел поставени или погрешно ставката што сте ја купиле, тука е нешто што треба да го прочитате пред да нарачате,1...

BGN 312.00

HRH Adobe Premiere Pro CC Hotkey Function Shortcut Силиконова капачка на клавиатурата кожата на клавиатурата за Macbook Pro13 15Touch Bar A1706/A1707

Кратенка Силикони Keyoard Покритие За Macbook Pro 13.3 15.4 со Допир БарОпис : 1 HRH 100% Сосема Нов Кратенки жешки копчиња Силикони Тастатура Маска,да се подобри и забрза вашиот работен тек2...

BGN 9.58

SSEA нова американска за Toshiba Satellite L800 L805 L830 L835 L840 L845 C800 C840 C845 P840 P845 M840 лаптоп, черна клавиатура

Опис На Производот : Писмо : АнглискиРаспоред : САД90 дена Гаранција и Боја како слика шоуСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСекој Производ е тестиран пред превозот и 100% работи.Најдобра замена за стариот или оштетени ТастатураПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 24.00 25.58

Руски BG версия клавиатура за Lenovo Flex 2 14,2-14 2-14D G40-75-ATE G40-45-ETW(D) G40-30-NTW SG-63620-Xua 25214510 лаптоп

Напомена : Објавен е физичка карта, ве молиме проверете на сликата, ако ја прими стоката по изгледот, завртка колона позиција и така не е иста како и враќање товарни купувачи мечка Информации : Нов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работиГо замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот...

BGN 17.00 18.96

За Lenovo IdeaPad S9e S10e клавиатура на лаптоп US Layout

Објектот Спецификација : Нови За Lenovo Ideapad S9 S9 E S10 S10 E M10 Серија НАС Тастатура ЦрнаБоја : црнаРаспоред : САДСостојба : НоваКомпатибилни Модели : Компатибилен Броеви : 25008121 AEQA1 STU010 МАРТUSКомпатибилни Модели : За Lenovo Ideapad S9 S9 E S10 S10 E M10 серијаЗа Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 26.85

SSEA нова американска за ACER Aspire 5310 5315 5320 5235 5535 5520 5710 5715 5720 5910 5920 5930 6920

Детали За Производот : Писмо : АнглискиНИ стандард90 дена Гаранција и Боја : ЦрнаСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСите производи биле тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Најдобра замена за стариот или оштетени ТастатураКомпатибилен Дел Број : P / N NSKAKA1 D 9 J.N1 A82.A1 D NSKH381 D 9 J.N5982.81 D NSKH391 D 9 J.N5982.91 D 9 J.N5982.91 D NSKH391 D NSKH371 D 6037 B0028901 PK1301 K0100 9 J.N5982.61 D NSKH361 D MP07 A23 U4XXX NSKH3 V1 D V072146 AS1 K010536 A1 MP07 A23 U4442 00207 A23 LA01 PK1301 K0200 NSKH3 E01НИ MP07 A23 U4XXX AEZD1 R00110 KB.INT00.036Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 26.00 28.43

HRH Adobe InDesign функция Shortcut бърз клавиш Силиконова капачка на клавиатурата кожата на клавиатурата за Macbook Pro 13 15 Touch Bar A1706 / A1707

Кратенка Силикони Keyoard Покритие За Macbook Pro 13.3 15.4 со Допир БарОпис : 1 HRH 100% Сосема Нов Кратенки жешки копчиња Силикони Тастатура Маска,да се подобри и забрза вашиот работен тек2...

BGN 9.58

Клавиатура за лаптоп Acer Aspire 5730 5930 6920 4730 Series US Layout White

Објектот Спецификација : Нова За Acer Стремат 4710 5920 4520 5520 НИ Тастатура СиваБоја : сиваРаспоред : САДСостојба : НоваКомпатибилни Модели : Компатибилен Броеви : PK1301 K0100, 9 J.N5982.61 D, NSKH361 D, ПРАТЕНИК 07 A 23 U4XXX,NSKH3 V1 D,V072146 AS1, К 010536 A 1, ПРАТЕНИК 07 A 23 U4442, 002 07 A 23 L A01, PK1301 K0200, NSKH3 E01НИ, ПРАТЕНИК 07 A 23 U4XXX, AEZD1 R00110, KB.INT00.036, ПРАТЕНИК 07 A 23 U4442, 904 T 907 C 1 D7350 AFDCV300Компатибилни Модели : За Acer Стремат 4210 серијаЗа Acer Стремат 4220 серијаЗа Acer Стремат 4310 серијаЗа Acer Стремат 4315 серијаЗа Acer Стремат 4320 серијаЗа Acer Стремат 4510 серијаЗа Acer Стремат 4520 серија (AS45205582)За Acer Стремат 4710 серијаЗа Acer Стремат 4720 серијаЗа Acer Стремат 4720, 4720 G, 4720 ZGЗа Acer Стремат 4910 серијаЗа Acer Стремат 4920 серијаЗа Acer Стремат 5310 серијаЗа Acer Стремат 5315 серија (AS53152142, AS53152191, AS53152940)За Acer Стремат 5320 серијаЗа Acer Стремат 5520 серија (AS55205908, AS55205912, 55205912)За Acer Стремат 5710 5710 G 5710 Z 5710 ZGЗа Acer Стремат 5715 серијаЗа Acer Стремат 5720 Серија5720 5720 G 5720 Z 5720 ZGAS57204230, AS57204662За Acer Стремат 5910 серијаЗа Acer Стремат 5920 серија (AS59206582, AS59206661)За Acer Стремат 5930 серијаЗа Acer Стремат 6920 серијаЗа Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 29.62

Жълт бомба Vinyl стикер за лаптоп стикер за лаптоп стикер за направи си САМ Macbook Pro Air 11 13 15-инчов лаптоп кожа

Производ Функција : (1) Прашинадоказ, Водадоказ, Маслодоказ,Супертенок.(2) Прецизностсечење, Совршено се вклопуваат, Рачно изработени.(3) Лесно се отстрануваат без остатоци лево.(4) Висок квалитет на винил материјал...

BGN 11.00 14.38

SSEA Нова руска BG клавиатура за Acer Aspire 7535 7540 7551 7552 7560 7735 7736 7740 7741 7745 7750 7751 7738 7739 клавиатура

90 дена ГаранцијаСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСекој Производ е тестиран пред превозот и 100% работи.Најдобра замена за стариот или оштетени ТастатураПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 22.00 22.93

19 2.1 A 40 W 3.0*1.0 мм адаптер, зарядно за Samsung NP530U3B NP535U3C лаптоп адаптер

19 V 2.1 НА 40 W 3.0*1.0 mm AC Адаптер Моќ Конектор За Samsung NP530 U3 B NP535 U3 C адаптер за лаптопКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 2.1 AКонектор Големина : 3.0 mm х 1.0 mmУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x 19 V 2.1 НА 40 W 3.0*1.0 mm AC Адаптер Моќ Конектор За Samsung NP530 U3 B NP535 U3 C адаптер за лаптопAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : http : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1830550_32562866558.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

BGN 15.00 23.28

САЩ нова клавиатура за лаптоп ASUS F5 f5r е F5MX50VL X50SL X50V X50N X50M X50C английска подредба

СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 1550 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS...

BGN 30.40

90 W 19 в 4.74 A 7.4 мм*5.0 мм захранващ адаптер / захранване за Hp / compaq G71 G72 CQ40 CQ42 CQ45 CQ60 CQ50 cq61 CQ62 cq70 cq72 cq71 зарядно устройство

90 W 19 V 4.74 НА 7.4 мм*5.0 mm Адаптер / Понудата за Hp / compaq G71 G72 CQ40 CQ42 CQ45 CQ60 CQ50 CQ61 CQ62 CQ70 CQ72 CQ71 полначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V 4.74 ААКонектор Големина : 7.4 mm x 5.0 mmУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x 90 W 19 V 4.74 НА 7.4 мм*5.0 mm Адаптер / Понудата за Hp / compaq G71 G72 CQ40 CQ42 CQ45 CQ60 CQ50 CQ61 CQ62 CQ70 CQ72 CQ71 полначAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : https : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1957296_32738067666.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

BGN 21.00 32.99