• Ново
MOSISO Ликра Soft Laptop Sleeve 13 13.3-инчов чанта за лаптоп чанта за Macbook Air 13 Retina Pro 13 HP / Dell / Surface чанти за преносими компютри

MOSISO Ликра Soft Laptop Sleeve 13 13.3-инчов чанта за лаптоп чанта за Macbook Air 13 Retina Pro 13 HP / Dell / Surface чанти за преносими компютри

BGN 23.65

Сума
Налично за поръчка


MOSISO водоотпорен Lycra Лаптоп Ракав Покрие Случај
Компатибилен Со :
Повеќето 12.9 / 13 / 3.3 инчен Лаптоп/Лаптоп/Компјутер
Карактеристики :
* Внатрешни Димензии : 12.99 x 0.79 x 9.45 инчи (L x W x H); Надворешни Димензии : 13.78 x 0.79 x 10.04 инчи (L x W x H).
* Погоден за Macbook Air 13, Про 13, i' Подлога Про 12.9 (2015 Модел) и најпопуларните 13-13.3 инчен лап-топ компјутери / Лаптопи / Ultrabooks;
Гаранција &Одржување : 1. Ние обезбедуваме 6 месеци замена и 12 месеци за одржување гаранции. 2. Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети 3. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) враќање адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Откако се врати пакет примени, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО

Всичко за продукта

Размер:
13-13.3 inch
Тип На Затваряне:
Светкавица
Стил:
Гильза Подложка
Пакет:
ДА
търговска марка:
МОСИСО
Стил:
Стил
Пол:
Унисекс
Материал:
Polyester
Вид На Модела:
Шарени
Номер На Модела:
12.9/13/13.3 -инчов преносим компютър / лаптоп
Тип:
Ръкав За Лаптоп
Приложими модели:
Macbook
Гаранция:
1 година
Цвят:
Въздушен син / сив / розов / мента зелен / черен
Функция:
Водоустойчивый / анти -- прах и устойчив на удари
тип чанта:
чанта за лаптоп / компютър
Как да изберем:
Pls се отнася до вътрешния размер
13 размер на:
12.99 x 0.79 x 9.45 см (Д х Ш х в)
Качество:
A++ чанта за ультрабука

Подобни продукти в категория

SSEA Brand New US keyboard for Sony Vaio VPC-EA VPC EA лаптоп, черна клавиатура

Опис На Производот : Писмо : АнглискиРаспоред : САД90 дена Гаранција и Боја како слика шоуСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСекој Производ е тестиран пред превозот и 100% работи.Најдобра замена за стариот или оштетени ТастатураПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 26.00 28.78

Нов оригинален за Lenovo ThinkPad E531 E540 LCD панти от ляво и дясно на екрана на оста на вала, за да Не Touch 1920*1080 04X1127 AM0SK000100

Состојба Оригинални и Нови Одговара E531 E540 FRU 04 X1127 PN AM0 SK000100 AM0 SK000200 R+L Поставете Шарки, како фото Провери Picutre или FRU пред да го купат овој објект.Состојба : Една сосема нова, неискористениот објект со апсолутно никакви знаци на истрошеност...

BGN 16.80

SSEA нова американска за ACER Aspire 5310 5315 5320 5235 5535 5520 5710 5715 5720 5910 5920 5930 6920

Детали За Производот : Писмо : АнглискиНИ стандард90 дена Гаранција и Боја : ЦрнаСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСите производи биле тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Најдобра замена за стариот или оштетени ТастатураКомпатибилен Дел Број : P / N NSKAKA1 D 9 J.N1 A82.A1 D NSKH381 D 9 J.N5982.81 D NSKH391 D 9 J.N5982.91 D 9 J.N5982.91 D NSKH391 D NSKH371 D 6037 B0028901 PK1301 K0100 9 J.N5982.61 D NSKH361 D MP07 A23 U4XXX NSKH3 V1 D V072146 AS1 K010536 A1 MP07 A23 U4442 00207 A23 LA01 PK1301 K0200 NSKH3 E01НИ MP07 A23 U4XXX AEZD1 R00110 KB.INT00.036Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 26.00 28.43

7.5 v 30wh нова оригинална батерия на лаптоп AA-PBZN2TP за Samsung XE303C12 XE500T1C NP910S3G NP905S3G NP915S3G

Работилница Rofessional Пакување Превозот Информации : 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот од Регистрирани Сингапур Пост / Хонг Конг Пост / Кина Пост или од страна на Четири Посебни Воздух Mail Линија...

BGN 44.00 46.21

Руски BG версия клавиатура за Lenovo Flex 2 14,2-14 2-14D G40-75-ATE G40-45-ETW(D) G40-30-NTW SG-63620-Xua 25214510 лаптоп

Напомена : Објавен е физичка карта, ве молиме проверете на сликата, ако ја прими стоката по изгледот, завртка колона позиција и така не е иста како и враќање товарни купувачи мечка Информации : Нов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работиГо замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот...

BGN 17.00 18.96

Розова пъпка на цвете Vinyl стикер за лаптоп стикер за лаптоп стикер за направи си САМ Macbook Pro Air 11 13 15-инчов лаптоп кожа

Производ Функција : (1) Прашинадоказ, Водадоказ, Маслодоказ,Супертенок.(2) Прецизностсечење, Совршено се вклопуваат, Рачно изработени.(3) Лесно се отстрануваат без остатоци лево.(4) Висок квалитет на винил материјал...

BGN 11.00 14.38

Пънк-татуировка Снежанка водоустойчив на лаптопа детски играчки САМ стикери, оформление на автомобила лаптоп скейтборд Основната стикер стикери[Single]

Целосна $10(микс цел )Бесплатен превозотКина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард за ИспоракаНе е важно колку парче ќе купуваат, плаќаат само еден превозотMax должина : околу 5 cm 8cm Налепници опис* Хартија, водоотпорен мембрана на површината, трајни, леплива цврсти* Погоден за внатрешна [лаптоп / фрижидер / куфер / ѕидови, итн.] не е погоден за автомобил налепници

BGN 1.00 1.44

Нов 13.3 LP133WH5 TSA1 LP133WH5-TSA1 LP133WH5(TS)(A1) за HP Spectre XT Pro 13 LCD екран

Производот Нови 13.3" LP133 WH5 TSA1 LP133 WH5TSA1 LP133 WH5(Т)(А1) за HP Спектарот XT Про 13 LCD Екран Број на Модел на LP133 WH5 TSA1 Pin Големина 40 Pin Состојба Нови , Одделение А+ , 100% Тестирани , Во парк Пакет Безбедно стандарден пакет со меур Гаранција 90180 денаКупување ФЦЛ 21pieces може да спаси многу од трошоците за превозот,вистинските превозот на трошоците) и settings (подесувања се различни.Ако е потребно, ве молиме оставете порака или контактирајте со нас на : Купување ФЦЛ 21pieces може да спаси многу од трошоците за превозот,вистинските превозот на трошоците) и settings (подесувања се различни.Ако е потребно, ве молиме оставете порака или контактирајте со нас : Skype : Macделови Whatsapp : +8613123335073 Wechat : 13123335073(Ако треба, ве молиме додадете префикс +86) Тел : +8613123335073Внимание : За да се избегне погрешна цел поставени или погрешно ставката што сте ја купиле, тука е нешто што треба да го прочитате пред да нарачате,1...

BGN 312.00

Apexway 9-клетъчна батерия за лаптоп Sony VGP-BPS13A/R VGP-BPS13AB VGP-BPS13B/B, VGP-BPS13B/Q VGP-BPS21 VGP-BPS21A VGP-BPS21B

Почитувани клиентиНашата продавница продава видови на батерии, се отвори oversea склад воРусија , сад , Велика Британија и Австралија , а може да превоз за повеќето земји во светот...

BGN 56.75

LMDTK нов 6-елементен батерията на вашия лаптоп MSI A5000 A6000 A6200 A6203 A6205 A7200 серията на I-L74 I-L75 Безплатна доставка

Изберете нашите причини? 1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 2 години гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба...

BGN 26.00 28.77

Нов за sony vaio SVF1521K1EB SVF1521V6E SVF152A29M SVF152C29M SVF152A29L с подсветка на английски в САЩ клавиатура на лаптоп тъчпад черен

Состојба : НоваКомпатибилен модел : За sony vaio SVF1521 K1 EB SVF1521 V6 E SVF152 A29 M SVF152 C29 M SVF152 A29 L серија лаптопПлаќање и испорака1.Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2.Ние ќе брод на светот бесплатен превозот со следење на број3.ако ви треба изразат ве молиме контактирајте со нас.4.ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена.5.откако ќе ја потврдите вашата исплата,објектот ќе биде предаден во рок од 24 бизнис часа, освен сабота,недела и национални празници.6.се проценува во 1015business дена од доставување да пристигне САД,Канада,велика БРИТАНИЈА,Австралија(за тоа ќе се земе 2030days...

BGN 71.00 75.04

SSEA напълно нова клавиатура на лаптоп Dell Inspiron N4010 14R N4010 N4020 N4030

Опис На Производот : НИ стандард90 дена Гаранција и Боја како слика шоуСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСите производи биле тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Најдобра замена за стариот или оштетени Тастатура

BGN 24.00 24.88

Четырехцветные пера Vinyl стикер за лаптоп стикер за лаптоп стикер за направи си САМ Macbook Pro Air 11 13 15-инчов лаптоп кожа

Производ Функција : (1) Прашинадоказ, Водадоказ, Маслодоказ,Супертенок.(2) Прецизностсечење, Совршено се вклопуваат, Рачно изработени.(3) Лесно се отстрануваат без остатоци лево.(4) Висок квалитет на винил материјал...

BGN 11.00 14.38

Жълт бомба Vinyl стикер за лаптоп стикер за лаптоп стикер за направи си САМ Macbook Pro Air 11 13 15-инчов лаптоп кожа

Производ Функција : (1) Прашинадоказ, Водадоказ, Маслодоказ,Супертенок.(2) Прецизностсечење, Совршено се вклопуваат, Рачно изработени.(3) Лесно се отстрануваат без остатоци лево.(4) Висок квалитет на винил материјал...

BGN 11.00 14.38

Opera героиня Vinyl стикер за лаптоп стикер за лаптоп стикер за направи си САМ Macbook Pro Air 11 13 15-инчов лаптоп кожа

Производ Функција : (1) Прашинадоказ, Водадоказ, Маслодоказ,Супертенок.(2) Прецизностсечење, Совршено се вклопуваат, Рачно изработени.(3) Лесно се отстрануваат без остатоци лево.(4) Висок квалитет на винил материјал...

BGN 11.00 14.38

Клавиатура за лаптоп Acer Aspire 5730 5930 6920 4730 Series US Layout White

Објектот Спецификација : Нова За Acer Стремат 4710 5920 4520 5520 НИ Тастатура СиваБоја : сиваРаспоред : САДСостојба : НоваКомпатибилни Модели : Компатибилен Броеви : PK1301 K0100, 9 J.N5982.61 D, NSKH361 D, ПРАТЕНИК 07 A 23 U4XXX,NSKH3 V1 D,V072146 AS1, К 010536 A 1, ПРАТЕНИК 07 A 23 U4442, 002 07 A 23 L A01, PK1301 K0200, NSKH3 E01НИ, ПРАТЕНИК 07 A 23 U4XXX, AEZD1 R00110, KB.INT00.036, ПРАТЕНИК 07 A 23 U4442, 904 T 907 C 1 D7350 AFDCV300Компатибилни Модели : За Acer Стремат 4210 серијаЗа Acer Стремат 4220 серијаЗа Acer Стремат 4310 серијаЗа Acer Стремат 4315 серијаЗа Acer Стремат 4320 серијаЗа Acer Стремат 4510 серијаЗа Acer Стремат 4520 серија (AS45205582)За Acer Стремат 4710 серијаЗа Acer Стремат 4720 серијаЗа Acer Стремат 4720, 4720 G, 4720 ZGЗа Acer Стремат 4910 серијаЗа Acer Стремат 4920 серијаЗа Acer Стремат 5310 серијаЗа Acer Стремат 5315 серија (AS53152142, AS53152191, AS53152940)За Acer Стремат 5320 серијаЗа Acer Стремат 5520 серија (AS55205908, AS55205912, 55205912)За Acer Стремат 5710 5710 G 5710 Z 5710 ZGЗа Acer Стремат 5715 серијаЗа Acer Стремат 5720 Серија5720 5720 G 5720 Z 5720 ZGAS57204230, AS57204662За Acer Стремат 5910 серијаЗа Acer Стремат 5920 серија (AS59206582, AS59206661)За Acer Стремат 5930 серијаЗа Acer Стремат 6920 серијаЗа Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 29.62

Батерия за Acer, AS07A41 AS07A42 AS07A51 AS07A71 4736G 4736ZG 4740G 4920 4930 4935G 4937G 5241 5335Z 5536 5738G 5740

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!​5200m Ah Нов Лаптоп Батеријата За ASER се Стремат 5536 5536 G 5541 5541 G 5542 5542 G 5740 5735 5735 Z 5737 Z 5738 5738 G 5738 PG 5738 Z 4710Замена За ACER AS07 A31 AS07 A32 AS07 A41 AS07 A42 AS07 A51 AS07 A52 AS07 A71 AS07 A72 AS07 A75 Одговара Машина Модели ЗА ACER Стремат 2930 се Стремат 2930582 G25 Mn се Стремат 2930593 G25 Mn се Стремат 2930733 G25 Mn се Стремат 2930734 G32 Mn се Стремат 2930844 G32 Mn се Стремат 2930 G се Стремат 2930 Z се Стремат 2930 Z322 G25 Mn се Стремат 2930 Z343 G16 Mn се Стремат 4220 се Стремат 4230 се Стремат 4235 се Стремат 4240 се Стремат 4310 се Стремат 4315 се Стремат 43152904 се Стремат 4320 се Стремат 4330 се Стремат 4332 се Стремат 4336 се Стремат 4520 се Стремат 45205141 се Стремат 4520 G се Стремат 4530 се Стремат 45305267 се Стремат 45305350 се Стремат 45305627 се Стремат 45305889 се Стремат 45306823 се Стремат 4535 се Стремат 4535 G се Стремат 4540 се Стремат 4540 G се Стремат 4710 се Стремат 4710 G се Стремат 4710 Z се Стремат 4715 Z се Стремат 4715 Z3 A0512 C се Стремат 4720 се Стремат 4720 ZG се Стремат 4720 G се Стремат 4720 Z се Стремат 4730 се Стремат 47304516 се Стремат 47304947 се Стремат 4730 Z се Стремат 4730 ZG се Стремат 4736 се Стремат 47362 се Стремат 4736 G се Стремат 4736 G2 Стремат 4736 Z се Стремат 4736 ZG се Стремат 4736 ZG2 Стремат 4740 се Стремат 4740 G се Стремат 4740 G 432 G50 Mn се Стремат 4740 G332 G50 Mn се Стремат 4920 се Стремат 49201 A2 G12 Mi се Стремат 4920 G се Стремат 4920 G302 G25 Mi се Стремат 4920 G3 A2 G16 Mn се Стремат 4925 G се Стремат 4930 се Стремат 4930 G се Стремат 4935 се Стремат 4935 G се Стремат 4935 G644 G32 Mn се Стремат 4937 се Стремат 4937 G се Стремат 5235 се Стремат 5236 се Стремат 5241 се Стремат 5300 се Стремат 5332 се Стремат 5335 се Стремат 5335 Z се Стремат 5338 се Стремат 5535 се Стремат 5535704 G32 Mn се Стремат 5536 се Стремат 5536 G се Стремат 5541 се Стремат 5541 G се Стремат 5542 се Стремат 55421462 се Стремат 55425989 се Стремат 5542 G се Стремат 5542M23 се Стремат 5735 се Стремат 5735 Z се Стремат 5735 Z582 G16 Mn се Стремат 5737 Z се Стремат 5738 се Стремат 57382 се Стремат 5738 DG се Стремат 5738 DZG се Стремат 5738 G се Стремат 5738 G2 Стремат 5738 PG се Стремат 5738 PZG се Стремат 5738 Z се Стремат 5738 Z2 Стремат 5738 ZG се Стремат 5738 ZG2 Стремат 5740 се Стремат 574013 се Стремат 574013 F се Стремат 574015 се Стремат 574015 F се Стремат 57405144 се Стремат 57405513 се Стремат 57405749 се Стремат 57405780 се Стремат 57406491 се Стремат 5740 D 3 D Стремат 5740 DG се Стремат 5740 DG332 G50 Mn се Стремат 5740 G се Стремат 5740 G336 G50 Mn се Стремат 5740 G524 G64 Mnb се Стремат 5740 G5309 се Стремат 7715 Z се Стремат AS5740 се Стремат 5535 EMACHINE D620

BGN 28.00 29.14

Батерията на лаптопа JIGU 23GL1GA0F-8A 63GL51028-AA L50-3S4000-C1L1 L51-4S2000-C1L1 за FUJITSU за Amilo F / PA 1510 за UNIWILL L50

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 V / V 10.8Капацитетот на батеријата : 4400m AhПолн Капацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & RohsФотографииЗа Fujitsu L503 S4400S1 S5 лаптоп батерии може да го замени следните дел број : за FUJITSU 23 GL1 GA0 F8 A 63 GL51028АА 3 S4400G1 L304 23 GL2 G0 G08 A L503 S4000 C1 L1 3 S4400XXXX04 23 GL2 GA008 A L503 S4000C1 S1 63 GL510281 A 23 GL2 GF004АL503 S4000C1 S2 63 GL510288 A 23 GL2 GF10GA L503 S4000S1 P3 L514 S2200G1 B1 3 S4000C1 S304 L503s4400G1 P3 L514 S2200G1 L3 3 S4000G1 P304 L503 S4400S1 S5 L514 S2200S1 L3 3 S4000G1 S204 L514 S2000C1 L1 L514 S2200S1 P3 3 S4000S1 P304 L514 S2000G1 L1 L514 S2200S1 S5 3 S4000S1 S304 ЗА UNIWILL 23 GL1 GF0 F8 A L503 S4400C1 S5 L503 S4000SIS3 805 N00045 UWL506 WPUNL50 / 3 ЗА ДОАЃАЊЕТО 63GL510281 A L513 S4400G1 L3 L513 S4400C1 L3 L513 S4000C1 L1 L513 S4400G1 P3 L513 S4400C1 S5 L513 S4000C1 S3 L513 S4400S1 L3 L514 S2200C1 L3 L513 S4000G1 L1 L513 S4400S1 S5 L514 S2200G1 B1 L513 S4000G1 L3 L514 S2000G1 L1 L514 S2200S1 S5 L513 S4000S1 P3 ЗА FUJITSU 3 S4400G1 S504 L503 S4000C1 L1 4 S2200S1 S504 4 S2000G1 S204 L504 S2200C1 L3 L504 S2200S1 S5 4 S2000S1 S304 L504 S2200C1 S5 L503 S4400S1 S5 лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : ЗА FUJITSU за Amilo F / PA 1510 Серија за Amilo Пи 1506 Серија за Amilo PA150 за Amilo Li 1818 за Amilo Пи 2512 за Amilo Пи 1505 за Amilo Li 1820 за Amilo Пи 2515 за Amilo Пи 2540 за Amilo Па 1510 за Amilo Пи 2530 за Amilo PI2515 за Amilo Па 2510 ЗА UNIWILL L50 серија L51 RI L51 AIx L50 II0 L51 RIx L51 II L50 II5 L53 RI0 L51 IIx L50 RI0 L55 II9 L70 II0 L51 AI L56 RI L75 II8 ЗА ДОАЃАЊЕТО 1115 C 8115 7204 6301 8117 7208 7109 A 8215p 8111 7109 B 9515 ERT2250 7113 9617 K300 ЗА MAXDATA Еко 4500 A Еко 4500 IW Еко 4500 IAnswer : ___________________________ Note : Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп...

BGN 25.41

Руска клавиатура за HP Pavilion G71 Compaq CQ71 BG Black Laptop keyboard MP-07F13SU-920 V116646BS1

Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.Компатибилен со : Руската тастатура RU изгледотза HP Павилјон G71 Compaq CQ71 ЦрнаПревозникот ИмеПроценето Време во ТранзитСледење На Услугата48 денаDHL48 денаFEDEX48 денаUPSот48 денаТНТ1020 денаEMSПост Воздух Mail1595 ден ( Тоа може да потрае подолгоза време на празникот сезони)ХОНГКОНГ ПОСТ КИНА ПОСТГаранцијаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.7 Дена Замена ГаранцијаВо рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item / s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе ги замени со нови една за вас, откако се добие item / s што бродот назад.Превозот ценаВие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

BGN 20.96

SSEA нов лаптоп US клавиатура за Acer Aspire 7741 7741Z 7551 7551G 5820T 5820TG

Опис На Производот : Писмо : АнглискиНИ стандард90 дена Гаранција ,Бојата како слика шоуСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСите производи биле тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Најдобра замена за стариот или оштетени ТастатураОвој Лаптоп Тастатура работат со : ЗА да се Стремат 7741 7741 Z 7741 ZG 7551 7551 G 5820 5820 G 5820 T 5820 TZ 5820 TG Серија лаптопПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 23.00 23.98

BG нов за Acer Aspire 5560G 5560 (15) 5551 5551g 5552 5552g 5553 5553g 5625 5736 5741 клавиатура на лаптоп руски

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да ви обезбеди најдобар квалитет на производи и најсовршениот услуга за да ви помогне да го решите вашиот проблем.Answer : ___________________________ NOTE : Сите наши тастатури се за специфичен тип на компјутер, мора да се провери вашата нарачка кога ќе се провери физичката слика на нашата врска...

BGN 11.00 11.33

BRINCH 3 цвята 14-инчов преносим компютър лаптоп чанти чанта messenger bag мода раница високо качество Безплатна доставка

Боја : Розова,виолетова,balckможе да се сместат 14 инчен лаптопНадворешни димензии : 37.5 x 28 x 9 смВнатрешни димензии : 34.5 x 24.5 x 4 смтежина : 0.85 kgМатеријали : НајлонИздржлив и лесен§ Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе ја добиете вашата исплата.§ Ние го цениме сите наши клиенти да оставите позитивен фидбек...

BGN 58.00 60.80

Новият Lenovo IdeaPad 110-15IBR 15.6 лаптоп LCD екран линия ляв и десен комплект AM11S000610 AM11S000510

Состојба : НоваКомпатибилен модел : За Lenovo Idea Pad 11015 IBR серија лаптопПлаќање и испорака1.Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2.Ние ќе брод на светот бесплатен превозот преку c хина пост со следење на број)3.ако ви треба изразат ве молиме контактирајте со нас.4.ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена.5.откако ќе ја потврдите вашата исплата,објектот ќе биде предаден во рок од 24 бизнис часа, освен сабота,недела и национални празници.6.се проценува во 1015business дена од доставување да пристигне САД,Канада,велика БРИТАНИЈА,Австралија(за тоа ќе се земе 2030days...

BGN 20.00 21.52