• Ново
Специален лаптоп въглеродни влакна, винил кожа корица гвардия за Lenovo IdeaPad Yoga 11S 11,6-инчов 2013 съобщение

Специален лаптоп въглеродни влакна, винил кожа корица гвардия за Lenovo IdeaPad Yoga 11S 11,6-инчов 2013 съобщение

BGN 24.00

Сума
Налично за поръчка

Посебни Лаптоп Карбонски влакна Винил Кожата Налепници Покрие guard За Idea Pad Yoga 11 S само 11,6-инчен 2013 порака
(Не одговара за другите модели)
Кога ќе го поставите цел,ве молиме оставете порака(Лаптоп модел : ******) за мене. Ако вашиот лаптоп е други модели, ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори што е можно поскоро дали можете да го користите.Ви благодариме.
1, Оваа ставка НЕ е ТЕШКО СЛУЧАЈ. Оваа точка е
S pecial Винил кожа/decal налепница и НЕ е направен од гума,силикони, гел, или од пластика.Лесно да се примени и лесно да се отстрани, остава леплива остатоци зад себе.
2, кожата, исто така, има водоотпорен, нула-отпорни, анти-отпечаток, естетика и други функции. Кожата е многу светла и тенка, тоа не ќе се зголеми преносниот тежина и дебелина.Тоа не влијае на лаптоп топлина на косата.
ВКЛУЧУВАЈЌИ : топ кожата+ Околу тастатурата на кожата+дното на кожата
не треба да го намали
еј само ги имаат истите се прилагоди за вашиот референца : Бидејќи различни земја компјутер е различен,ве молиме погледнете на оваа слика и да го провери тоа.
Подолу е винил кожата налепници Инсталација упатство : Вие не може да се најде партнер да се примени и ќе стане полесно. 1,Ќе се провери кожата големина и дупка без разлика дали е точно. 2,треба да се усогласат сите дупки , не може да се залепи од работ. Don ' t Склони и да се отстапува. 3,Доколку кожата не е усогласена, мора да се полека ги тргнеме од сега и да се ре-paste . (Не бидат принудени, во спротивно лесно ќе се водат искинале) Забелешка : ставете По завршување, ако најде на кожата, не се вклопуваат тесни ly ,можете да го користите фен греење, додека бришење на површината на кожата со крпа. тоа ќе одговара на цврсто . ( Бидете сигурни дека топлина температура не е премногу висока, бидејќи тоа ќе ја направи кожата деформација) Ова е Прирачник техничка работа.Ефектот не може да биде исто како и на крајот на секој човек е да го инсталирате на кожата.Доколку кожата не е усогласена, тоа ќе отстапува. Така бидете сигурни да го задржи кожата усогласени. Ве молиме не се премногу груби и извршување на совршенство.Ви благодариме.
1. Скршени преку традиционалниот концепт на школка заштитна фолија, со користење на нови Јужна кореја увозот на еколошки материјали, симулација текстури цврста текстура, со природно и удобно сензорни уживање. 2. По оптички прецизност Правило Умре сече, и совршена интеграција на лаптоп компјутери, и има носат-отпорни, киселина и алкално, анти-масло, лесни за чистење карактеристики. 3. Без лепило остатоци.
На сликата погоре е само за референца
затоа,некои покрива кожата е поголем. јас ќе се Свитка покрива кожата да Плик,па тоа треба некои Браздата . но,ве молам, не грижете се.ако сте го добиле на објектот. ве молиме да се држиме маска за да ја вашиот компјутер,на браздата ќе исчезне.
Топ Причини за Купување на нашите Производи
1. Ние сме посветени на обезбедување на Најдобри производи Достапни на пазарот.
2. Ние ги користиме Paypal за Плаќање на Услугата. 30 дена со Замена или Враќање на средствата.
3. Сите Пратки од Воздухопловната БЕЗ Дополнителни Трошоци.

Всичко за продукта

Размер:
YOGA 11S
Вид На Модела:
Твърд
Пакет:
ДА
Материал:
Винил
Пол:
Унисекс
търговска марка:
KH
Номер На Модела:
йога 11s
Тип:
Лаптоп Замяна На Капака
Стил:
Етикети Върху Кожата

Подобни продукти в категория

SSEA нова американска за ACER Aspire 5310 5315 5320 5235 5535 5520 5710 5715 5720 5910 5920 5930 6920

Детали За Производот : Писмо : АнглискиНИ стандард90 дена Гаранција и Боја : ЦрнаСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСите производи биле тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Најдобра замена за стариот или оштетени ТастатураКомпатибилен Дел Број : P / N NSKAKA1 D 9 J.N1 A82.A1 D NSKH381 D 9 J.N5982.81 D NSKH391 D 9 J.N5982.91 D 9 J.N5982.91 D NSKH391 D NSKH371 D 6037 B0028901 PK1301 K0100 9 J.N5982.61 D NSKH361 D MP07 A23 U4XXX NSKH3 V1 D V072146 AS1 K010536 A1 MP07 A23 U4442 00207 A23 LA01 PK1301 K0200 NSKH3 E01НИ MP07 A23 U4XXX AEZD1 R00110 KB.INT00.036Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 26.00 28.43

SSEA клавиатура за Fujitsu SIEMENS Amilo Pa1510 Pa2510 PI2515 Pi1510

Опис На Производот : Писмо : АнглискиРаспоред : САД90 дена Гаранција и Боја како слика шоуСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСекој Производ е тестиран пред превозот и 100% работи.Најдобра замена за стариот или оштетени ТастатураОвој Лаптоп Тастатура работат со : за Fujitsu SIEMENS Amilo Pa1510 Pa2510 PI1505 PI2515 Pi1510

BGN 29.00 30.37

A1286 гланц чисто нов LCD екран, пълна събрание за Macbook Pro 15 A1286 гланц 2009 година

Производ A1286 Сјајни Нови 100% Тестирани LCD Екран diaplay Собранието За Macbook Pro 15" A1286 Сјајни 2009 година се Вклопуваат Модел За A1286 Одговара Година 2009 Услови за 100% Вистински , Нови Работи , Тестирани Пакет Стандарден пакет со меур Гаранција 90180daysПовеќе модели за референца За Macbook A1278 (2008) екран собранието За Macbook A1278 (2009 2010) екран собранието За Macbook A1278 (2011) екран собранието За Macbook A1278 (2012) екран собранието За Macbook A1286 (2008)екран собранието За Macbook A1286 (2009 )екран собранието За Macbook A1286 (2010 2011)екран собранието За Macbook A1286 (2012)екран собранието За Macbook Air A1369 екран собрание (20102011) 6pin За Macbook Air A1466 екран собрание (20122015) 12pin За Macbook Air A1370 екран собрание (20102011) 6pin За Macbook Air A1465 екран собрание (20112012) 12pin За Macbook Ретината A1425 2012 За Macbook Ретината A1398 2012 За Macbook Ретината A1398 20132014 За Macbook Ретината A1398 2015 Година За Macbook Ретината A1502 20132014 За Macbook Ретината A1502 2015 Година За Macbook Ретината A1534 2015 2016 година екран собрание (Злато,злато се Зголеми,Sliver, Сива ) За Macbook Pro A1706 A1708 (Sliver, Сива) За Macbook Pro A1707 (Sliver, Сива)

BGN 400.00

Безплатна доставка LTN101AT03 HT101HD1-102 CLAA101WA01 CLAA101WA01A N101BGE-L21 P101WH1-TLA1 TLB1 нов led дисплей екран на лаптоп

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно...

BGN 43.20

За Lenovo IdeaPad S9e S10e клавиатура на лаптоп US Layout

Објектот Спецификација : Нови За Lenovo Ideapad S9 S9 E S10 S10 E M10 Серија НАС Тастатура ЦрнаБоја : црнаРаспоред : САДСостојба : НоваКомпатибилни Модели : Компатибилен Броеви : 25008121 AEQA1 STU010 МАРТUSКомпатибилни Модели : За Lenovo Ideapad S9 S9 E S10 S10 E M10 серијаЗа Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 26.85

Руска клавиатура за HP Pavilion G71 Compaq CQ71 BG Black Laptop keyboard MP-07F13SU-920 V116646BS1

Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.Компатибилен со : Руската тастатура RU изгледотза HP Павилјон G71 Compaq CQ71 ЦрнаПревозникот ИмеПроценето Време во ТранзитСледење На Услугата48 денаDHL48 денаFEDEX48 денаUPSот48 денаТНТ1020 денаEMSПост Воздух Mail1595 ден ( Тоа може да потрае подолгоза време на празникот сезони)ХОНГКОНГ ПОСТ КИНА ПОСТГаранцијаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.7 Дена Замена ГаранцијаВо рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item / s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе ги замени со нови една за вас, откако се добие item / s што бродот назад.Превозот ценаВие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

BGN 20.96

BRINCH 3 цвята 14-инчов преносим компютър лаптоп чанти чанта messenger bag мода раница високо качество Безплатна доставка

Боја : Розова,виолетова,balckможе да се сместат 14 инчен лаптопНадворешни димензии : 37.5 x 28 x 9 смВнатрешни димензии : 34.5 x 24.5 x 4 смтежина : 0.85 kgМатеријали : НајлонИздржлив и лесен§ Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе ја добиете вашата исплата.§ Ние го цениме сите наши клиенти да оставите позитивен фидбек...

BGN 58.00 60.80

JIGU A31-X401 A32-X401 A41-X401 A42-X401 батерия за лаптоп Asus F301 F401 F501 S301 S401 S501 X301 X401 X501

Оваа A31X401 батеријата е компатибилна со следниве дел броеви : За ASA31X401 A32X401 A41X401 A42X401 Оваа A31X401 батеријата е компатибилна со следниве модели : За ASF301 Серија F501 A Серија S401 A1 Серија X301 U Серија F301 A Серија F501 A1 Серија S401 U Серија X401 Серија F301 A1 Серија F501 U Серија S501 Серија X401 A Серија F301 U Серија S301 Серија S501 A Серија X401 A1 Серија F401 Серија S301 A Серија S501 A1 Серија X401 U Серија F401 A Серија S301 A1 Серија S501 U Серија X501 Серија F401 A1 Серија S301 U Серија X301 Серија X501 A Серија F401 U Серија S401 Серија X301 A Серија X501 A1 Серија F501 Серија S401 A Серија X301 A1 Серија X501 U Серија

BGN 36.00 36.42

Руски BG версия клавиатура за Lenovo Flex 2 14,2-14 2-14D G40-75-ATE G40-45-ETW(D) G40-30-NTW SG-63620-Xua 25214510 лаптоп

Напомена : Објавен е физичка карта, ве молиме проверете на сликата, ако ја прими стоката по изгледот, завртка колона позиција и така не е иста како и враќање товарни купувачи мечка Информации : Нов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работиГо замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот...

BGN 17.00 18.96

BG нов за Acer Aspire 5560G 5560 (15) 5551 5551g 5552 5552g 5553 5553g 5625 5736 5741 клавиатура на лаптоп руски

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да ви обезбеди најдобар квалитет на производи и најсовршениот услуга за да ви помогне да го решите вашиот проблем.Answer : ___________________________ NOTE : Сите наши тастатури се за специфичен тип на компјутер, мора да се провери вашата нарачка кога ќе се провери физичката слика на нашата врска...

BGN 11.00 11.33

Пънк-татуировка Снежанка водоустойчив на лаптопа детски играчки САМ стикери, оформление на автомобила лаптоп скейтборд Основната стикер стикери[Single]

Целосна $10(микс цел )Бесплатен превозотКина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард за ИспоракаНе е важно колку парче ќе купуваат, плаќаат само еден превозотMax должина : околу 5 cm 8cm Налепници опис* Хартија, водоотпорен мембрана на површината, трајни, леплива цврсти* Погоден за внатрешна [лаптоп / фрижидер / куфер / ѕидови, итн.] не е погоден за автомобил налепници

BGN 1.00 1.44

САЩ нова клавиатура за лаптоп ASUS F5 f5r е F5MX50VL X50SL X50V X50N X50M X50C английска подредба

СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 1550 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS...

BGN 30.40

Нов 13.3 LP133WH5 TSA1 LP133WH5-TSA1 LP133WH5(TS)(A1) за HP Spectre XT Pro 13 LCD екран

Производот Нови 13.3" LP133 WH5 TSA1 LP133 WH5TSA1 LP133 WH5(Т)(А1) за HP Спектарот XT Про 13 LCD Екран Број на Модел на LP133 WH5 TSA1 Pin Големина 40 Pin Состојба Нови , Одделение А+ , 100% Тестирани , Во парк Пакет Безбедно стандарден пакет со меур Гаранција 90180 денаКупување ФЦЛ 21pieces може да спаси многу од трошоците за превозот,вистинските превозот на трошоците) и settings (подесувања се различни.Ако е потребно, ве молиме оставете порака или контактирајте со нас на : Купување ФЦЛ 21pieces може да спаси многу од трошоците за превозот,вистинските превозот на трошоците) и settings (подесувања се различни.Ако е потребно, ве молиме оставете порака или контактирајте со нас : Skype : Macделови Whatsapp : +8613123335073 Wechat : 13123335073(Ако треба, ве молиме додадете префикс +86) Тел : +8613123335073Внимание : За да се избегне погрешна цел поставени или погрешно ставката што сте ја купиле, тука е нешто што треба да го прочитате пред да нарачате,1...

BGN 312.00

Новата клавиатура US English Version за лаптоп Toshiba Satellite L800 L805 L830 C800 C800D L840 L845 L840D L835 L830D L835D L800D

Руските Купувачи,ве Молиме Забелешка : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации.Важно : Ве молиме проверете т тој стоки лицето на поштарот,доколку стоката се проблем, да одбие да ја прифати.и контактирајте со нас.ви благодариме.Компатибилен Со : Нова Тастатура НАС англиски Верзија за Toshiba Satellite L800 L805 L830 C800 C800 D L840 L845 L840 D L835 L830 D L835 D L800 D ЛаптопРаспоред : EnglishНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја ПОНУДАТА! Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ,ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас,и ние ќе го провериме тоа за вас.Замени погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодариме1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

BGN 20.62

Нов за Sony Vaio SVT13 SVT1311 SVT1312 SVT1313 SVT13117 SVT13115 SVT131A11L SVT1311X9 SVT1311Z9R на горния капак, поставка за дланите сребро

Состојба : НоваКомпатибилен модел : за Sony Vaio SVT13 SVT1311 SVT1312 SVT1313 SVT13117 SVT13115 SVT131 A11 L SVT1311 X9 SVT1311 Z9 R серија лаптопПлаќање и испорака1.Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2.Ние ќе брод на светот, со бесплатен превозот преку воздухопловната (кина пост со следење на број)3.ако ви треба изразат ве молиме контактирајте со нас.4.ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена.5.откако ќе ја потврдите вашата исплата,објектот ќе биде предаден во рок од 24 бизнис часа, освен сабота,недела и национални празници.6.се проценува во 1015business дена од доставување да пристигне САД,Канада,велика БРИТАНИЈА,Австралија(за тоа ќе се земе 2030days...

BGN 66.00 69.60

Руска клавиатура за лаптоп Acer Aspire One D257 AOD532H PAV70 NAV70 ZH9 PAV01 521 532 532H 533 D255 D260 D270 Бял BG

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници) Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака.2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPSот, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт.Гаранција Опис : 1...

BGN 11.00 11.73

KingSener японски мобилен нов A41n1611 лаптоп, батерия за ASUS ROG GL553 GL553VD GL553VE GL553VW серия A41LK5H A41LP4Q 14.4 V, 48WH

Купи Белешки : Секој батеријата има свој модел на името(или дел број,P / N), можете да ги најдете на вашата оригинална батерија...

BGN 54.00 63.97

7.5 v 30wh нова оригинална батерия на лаптоп AA-PBZN2TP за Samsung XE303C12 XE500T1C NP910S3G NP905S3G NP915S3G

Работилница Rofessional Пакување Превозот Информации : 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот од Регистрирани Сингапур Пост / Хонг Конг Пост / Кина Пост или од страна на Четири Посебни Воздух Mail Линија...

BGN 44.00 46.21

SSEA нова американска за Toshiba Satellite L800 L805 L830 L835 L840 L845 C800 C840 C845 P840 P845 M840 лаптоп, черна клавиатура

Опис На Производот : Писмо : АнглискиРаспоред : САД90 дена Гаранција и Боја како слика шоуСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСекој Производ е тестиран пред превозот и 100% работи.Најдобра замена за стариот или оштетени ТастатураПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 24.00 25.58

Клавиатура с подсветка за IBM / Lenovo Z400 Z400N 25205849 MP-11K93US-6867 25210667 MP-12J3

Објектот Спецификација : Нова За IBM / Lenovo Ideapad P400 Z400 Z400 N Z400 T Z400 A НИ Тастатура Со позадинско осветлувањеОбјектот Спецификации : Боја : ЦрнаРаспоред : САДСостојба : нова, со позадинско осветлувањеКомпатибилни Модели : Компатибилен Броеви : 25205849 MP11 K93 NSKBCUBC 25210667 MP12 J3MP12 J33 USJ6861 T3 F1 BНИ 9 Z.N7 GBC.U01 PK130 SW1 B00 PK130 SW2 B00Компатибилни Модели : За IBM / Lenovo Ideapad P400 Z400 Z400 N Z400 T Z400 AЗа Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 42.11

Нова истинска клавиатура Dell Latitude E5540 ND8V6 US

Објектот Спецификација : Нова За Dell Latitude E5540 Серија НАС Тастатура Црна без trackpoint Непозадинско осветлувањеОбјектот Спецификации : Боја : црна, без trackpoint, непозадинско осветлувањеРаспоред : САДСостојба : НоваКомпатибилни Модели : Го Замени Дел Броеви:ND8 V6 0 ND8 V6 PK130 WR1 A00 NSKLEBUC 04 RNXY 4 RNXYКомпатибилни Модели : За Dell Latitude E5540За Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 30.05