• Ново
Нов за Sony Vaio SVT13 SVT1311 SVT1312 SVT1313 SVT13117 SVT13115 SVT131A11L SVT1311X9 SVT1311Z9R на горния капак, поставка за дланите сребро

Нов за Sony Vaio SVT13 SVT1311 SVT1312 SVT1313 SVT13117 SVT13115 SVT131A11L SVT1311X9 SVT1311Z9R на горния капак, поставка за дланите сребро

BGN 69.60
BGN 66.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Состојба : Нова
Компатибилен модел :
за Sony Vaio SVT13 SVT1311 SVT1312 SVT1313 SVT13117 SVT13115 SVT131 A11 L SVT1311 X9 SVT1311 Z9 R серија лаптоп
Плаќање и испорака
1.Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Ние ќе брод на светот, со бесплатен превозот преку воздухопловната (кина пост со следење на број)
3.ако ви треба изразат ве молиме контактирајте со нас.
4.ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена.
5.откако ќе ја потврдите вашата исплата,објектот ќе биде предаден во рок од 24 бизнис часа, освен сабота,недела и национални празници.
6.се проценува во 10-15business дена од доставување да пристигне САД,Канада,велика БРИТАНИЈА,Австралија(за тоа ќе се земе 20-30days. бизнис денови во други земји.)
DHL5-7days
EMS7-10days
7.ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет во рамките на 30days.
Политика На Враќање
Враќа се прифатени за предмети кои пристигнуваат оштетени или за лошо.
враќање на средствата или девизните тоа, ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме
Повратни информации
Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услуга,ве молиме контактирајте со нас пред да остави какви било негативни повратни информации ,ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство. Само ни даде можност за решавање на проблемот.

Всичко за продукта

търговска марка:
LRHYINGCONG
Съвместим Марка:
SONY
Стандарт:
Стандарт на САЩ
Номер На Модела:
SVT13 SVT1311 SVT1312 SVT1313 SVT13117 SVT13115 SVT131A11L SVT1311X9 S
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
Състояние:
НОВО
гаранция:
90 дни
Цвят:
Сребро

Подобни продукти в категория

90 W 19 в 4.74 A 7.4 мм*5.0 мм захранващ адаптер / захранване за Hp / compaq G71 G72 CQ40 CQ42 CQ45 CQ60 CQ50 cq61 CQ62 cq70 cq72 cq71 зарядно устройство

90 W 19 V 4.74 НА 7.4 мм*5.0 mm Адаптер / Понудата за Hp / compaq G71 G72 CQ40 CQ42 CQ45 CQ60 CQ50 CQ61 CQ62 CQ70 CQ72 CQ71 полначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V 4.74 ААКонектор Големина : 7.4 mm x 5.0 mmУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x 90 W 19 V 4.74 НА 7.4 мм*5.0 mm Адаптер / Понудата за Hp / compaq G71 G72 CQ40 CQ42 CQ45 CQ60 CQ50 CQ61 CQ62 CQ70 CQ72 CQ71 полначAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : https : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1957296_32738067666.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

BGN 21.00 32.99

SSEA Нова руска BG клавиатура за Acer Aspire 5336 5410 5536 5536G 5738 5740 5742 7735 7551 5738g 5810 5810T 5252 5742G 5742Z

90 дена ГаранцијаСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСекој Производ е тестиран пред превозот и 100% работи.Најдобра замена за стариот или оштетени ТастатураПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 22.00 22.91

OEM нова клавиатура за лаптоп IBM / Lenovo AELZ7U00110 9Z.N7GSQ. D01 NSK-BCDSQ 01 25204960

Објектот Спецификација : Нова За IBM / Lenovo Idea Pad U310 Серија НАС ТастатураБоја : црнаРаспоред : САДСостојба : НоваКомпатибилни Модели : Го Замени Дел Броеви:T3 D1НИ 25212663 25204949 20204949 AELZ7 U00110 9 Z.N7 GS1.D01 NSKBCDSQ T3 D1Бесплатен 25204991 25204960Компатибилни Модели : За IBM / Lenovo Idea Pad U310 Серија лаптопЗа Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 31.92

Руска клавиатура за HP Pavilion G71 Compaq CQ71 BG Black Laptop keyboard MP-07F13SU-920 V116646BS1

Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.Компатибилен со : Руската тастатура RU изгледотза HP Павилјон G71 Compaq CQ71 ЦрнаПревозникот ИмеПроценето Време во ТранзитСледење На Услугата48 денаDHL48 денаFEDEX48 денаUPSот48 денаТНТ1020 денаEMSПост Воздух Mail1595 ден ( Тоа може да потрае подолгоза време на празникот сезони)ХОНГКОНГ ПОСТ КИНА ПОСТГаранцијаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.7 Дена Замена ГаранцијаВо рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item / s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе ги замени со нови една за вас, откако се добие item / s што бродот назад.Превозот ценаВие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

BGN 20.96

7800mAh черен Батерия за Samsung NC10 10.2 NP-NC10 NC20 ND10 ND20 N110 N120 N130 N135 N140 N270 N270B Безплатна доставка

7800m Ah Црна Батеријата За Samsung NC10 10.2" НПNC10 NC20 ND10 ND20 N110 N120 N130 N135 N140 N270 N270 B Слободни ShipingКомпатибилен Дел No : ААPB8 NC6 B, ААPB8 NC6 B / E, ААPB8 NC6 B / НАС, ААPL8 NC6 B, BA4300189 A,ААPB1 TC6 B, ААPB6 NC6 W, ААPB8 NC6 MОдговара Лаптоп Модел : За Samsung NC10 10.2" Серија : За Samsung NC1014 GBЗа Samsung NC1014 GWЗа Samsung NC1014 GBKЗа Samsung NC1011 GPЗа Samsung NC1011 PBKЗа Samsung NC10KA03За Samsung NC10KA04За Samsung NC10KA05За Samsung NC10KA06За Samsung NC10 KA06 DEЗа Samsung NC10KA07За Samsung NC10KA08 DEЗа Samsung NC10KA09За Samsung NC10KA0 AЗа Samsung NC10KA0 BЗа Samsung NC10KA0 CЗа Samsung NC10KA01 USЗа Samsung NC10any NetЗа Samsung NC10any Net N270 BЗа Samsung NC10any Net N270 BBTЗа Samsung NC10any Net N270 BHЗа Samsung NC10 XI0 V 1270 NЗа Samsung NC10 B 3 GЗа Samsung NPNC10 Серија : За Samsung NPNC10KA03 CN,За Samsung NPNC10KA02 UK,За Samsung NPNC10KA02 За Samsung NPNC10KA01 UK,За Samsung NPNC10KA01,За Samsung NPNC10KA01 DE,За Samsung NPNC10KA03,За Samsung NPNC10KA05 CN,За Samsung NPNC10KA04 CN,За Samsung NPNC10KA05 ES,За Samsung NPNC10KA04 PL,За Samsung NPNC10KA02 FR,За Samsung NPNC10KA04 NL,За Samsung NPNC10KA03 FR,За Samsung NPNC10KA01 DE / SEG,За Samsung NPNC10KA03 UKЗа Samsung NC20 Серија : За Samsung NC2021 GBKЗа Samsung NC2014 GB,За Samsung NC2014 GW,За Samsung NC20KA03,За Samsung NC20KA04,За Samsung NC20KA05,За Samsung NC20KA01 USЗа Samsung ND10 Серија : За Samsung ND10DA05За Samsung ND20За Samsung N110 серија лаптопЗа Samsung N11012 PBKЗа Samsung N120За Samsung N130За Samsung N135За Samsung N140За Samsung N270 серија лаптопЗа Samsung N270 B, За Samsung N270 BBT, За Samsung N270 BH netbook

BGN 43.00 44.78

Четырехцветные пера Vinyl стикер за лаптоп стикер за лаптоп стикер за направи си САМ Macbook Pro Air 11 13 15-инчов лаптоп кожа

Производ Функција : (1) Прашинадоказ, Водадоказ, Маслодоказ,Супертенок.(2) Прецизностсечење, Совршено се вклопуваат, Рачно изработени.(3) Лесно се отстрануваат без остатоци лево.(4) Висок квалитет на винил материјал...

BGN 11.00 14.38

SSEA Brand New US keyboard for Sony Vaio VPC-EA VPC EA лаптоп, черна клавиатура

Опис На Производот : Писмо : АнглискиРаспоред : САД90 дена Гаранција и Боја како слика шоуСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСекој Производ е тестиран пред превозот и 100% работи.Најдобра замена за стариот или оштетени ТастатураПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 26.00 28.78

Розова пъпка на цвете Vinyl стикер за лаптоп стикер за лаптоп стикер за направи си САМ Macbook Pro Air 11 13 15-инчов лаптоп кожа

Производ Функција : (1) Прашинадоказ, Водадоказ, Маслодоказ,Супертенок.(2) Прецизностсечење, Совршено се вклопуваат, Рачно изработени.(3) Лесно се отстрануваат без остатоци лево.(4) Висок квалитет на винил материјал...

BGN 11.00 14.38

Нов 13.3 LP133WH5 TSA1 LP133WH5-TSA1 LP133WH5(TS)(A1) за HP Spectre XT Pro 13 LCD екран

Производот Нови 13.3" LP133 WH5 TSA1 LP133 WH5TSA1 LP133 WH5(Т)(А1) за HP Спектарот XT Про 13 LCD Екран Број на Модел на LP133 WH5 TSA1 Pin Големина 40 Pin Состојба Нови , Одделение А+ , 100% Тестирани , Во парк Пакет Безбедно стандарден пакет со меур Гаранција 90180 денаКупување ФЦЛ 21pieces може да спаси многу од трошоците за превозот,вистинските превозот на трошоците) и settings (подесувања се различни.Ако е потребно, ве молиме оставете порака или контактирајте со нас на : Купување ФЦЛ 21pieces може да спаси многу од трошоците за превозот,вистинските превозот на трошоците) и settings (подесувања се различни.Ако е потребно, ве молиме оставете порака или контактирајте со нас : Skype : Macделови Whatsapp : +8613123335073 Wechat : 13123335073(Ако треба, ве молиме додадете префикс +86) Тел : +8613123335073Внимание : За да се избегне погрешна цел поставени или погрешно ставката што сте ја купиле, тука е нешто што треба да го прочитате пред да нарачате,1...

BGN 312.00

SSEA клавиатура за Fujitsu SIEMENS Amilo Pa1510 Pa2510 PI2515 Pi1510

Опис На Производот : Писмо : АнглискиРаспоред : САД90 дена Гаранција и Боја како слика шоуСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСекој Производ е тестиран пред превозот и 100% работи.Најдобра замена за стариот или оштетени ТастатураОвој Лаптоп Тастатура работат со : за Fujitsu SIEMENS Amilo Pa1510 Pa2510 PI1505 PI2515 Pi1510

BGN 29.00 30.37

19 2.1 A 40 W 3.0*1.0 мм адаптер, зарядно за Samsung NP530U3B NP535U3C лаптоп адаптер

19 V 2.1 НА 40 W 3.0*1.0 mm AC Адаптер Моќ Конектор За Samsung NP530 U3 B NP535 U3 C адаптер за лаптопКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 2.1 AКонектор Големина : 3.0 mm х 1.0 mmУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x 19 V 2.1 НА 40 W 3.0*1.0 mm AC Адаптер Моќ Конектор За Samsung NP530 U3 B NP535 U3 C адаптер за лаптопAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : http : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1830550_32562866558.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

BGN 15.00 23.28

LMDTK нов 6-елементен батерията на вашия лаптоп MSI A5000 A6000 A6200 A6203 A6205 A7200 серията на I-L74 I-L75 Безплатна доставка

Изберете нашите причини? 1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов...

BGN 26.00 28.77

BRINCH 3 цвята 14-инчов преносим компютър лаптоп чанти чанта messenger bag мода раница високо качество Безплатна доставка

Боја : Розова,виолетова,balckможе да се сместат 14 инчен лаптопНадворешни димензии : 37.5 x 28 x 9 смВнатрешни димензии : 34.5 x 24.5 x 4 смтежина : 0.85 kgМатеријали : НајлонИздржлив и лесен§ Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе ја добиете вашата исплата.§ Ние го цениме сите наши клиенти да оставите позитивен фидбек...

BGN 58.00 60.80

За IBM / Lenovo Thinkpad R400 Z60 Z60m Z60t клавиатура на лаптоп KYT6 се използва

Објектот Спецификација : КОРИСТИ (95% НОВИ)За IBM Thinkpad T60 T61 R60 R61 Z60 Z61 R400 R500 T400 T500 W500 W700 серија ТастатураБоја : црнаРаспоред : САДСостојба : КОРИСТЕНО(95%НОВИ)Компатибилни Модели : Компатибилен Броеви : 39 T7118,39 T7178,39 T0958,39 T0988,39 T7148,39 T0928,42 T3209,42 T3273,42 T3143,42 T3143,42 T3273,42 T3109,42 T4002,42 T3241,42 T3937,42 T3970,42 T4066,42 T3904Компатибилни Модели : За IBM THINKPAD T60 , T60 P , T61 , T61 P серија лаптопЗа IBM THINKPAD R60 , R60i , R60e , R61 , R61i , R61e серија лаптопЗа IBM THINKPAD Z60 , Z60m , Z60t , Z61 , Z61m , Z61t серија лаптопЗа IBM THINKPAD R400 , R500 серија лаптопЗа IBM THINKPAD T400, T500 серија лаптопЗа IBM THINKPAD W500, W700, W700ds серија лаптопЗа Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 31.98

SSEA нова американска за ACER Aspire 5310 5315 5320 5235 5535 5520 5710 5715 5720 5910 5920 5930 6920

Детали За Производот : Писмо : АнглискиНИ стандард90 дена Гаранција и Боја : ЦрнаСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСите производи биле тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Најдобра замена за стариот или оштетени ТастатураКомпатибилен Дел Број : P / N NSKAKA1 D 9 J.N1 A82.A1 D NSKH381 D 9 J.N5982.81 D NSKH391 D 9 J.N5982.91 D 9 J.N5982.91 D NSKH391 D NSKH371 D 6037 B0028901 PK1301 K0100 9 J.N5982.61 D NSKH361 D MP07 A23 U4XXX NSKH3 V1 D V072146 AS1 K010536 A1 MP07 A23 U4442 00207 A23 LA01 PK1301 K0200 NSKH3 E01НИ MP07 A23 U4XXX AEZD1 R00110 KB.INT00.036Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 26.00 28.43