• Ново
C25 ER16A 150L/C25 ER16M 150L/ C25 ER20M 150L удължител на притежателя на патрона

C25 ER16A 150L/C25 ER16M 150L/ C25 ER20M 150L удължител на притежателя на патрона

BGN 17.68

Сума
Налично за поръчка


Ви посакувам среќен живот :
Мојот драг пријател.Ви благодариме за вашата посета овде.Сите производи прикажани во мојата продавница се достапни.ако не можете да најдете се што ви треба . ве молам да ми кажете.Јас може да го најдете.Во пресрет на сите ваши потреби.Среќен шопинг
C Дијаметар линк C Дијаметар линк 6 MM ИЛИ 8ММ C20 MM 6 MM ИЛИ 8ММ C20 MM 10ММ C25 MM 10ММ C25 MM 10ММ C25 MM 10ММ C25 MM 12 MM C25 MM 12 MM C25 MM 12 MM C25 MM 12 MM C32 MM 12 MM C32 MM C16 MM C32 MM C16 MM C32 MM C16 MM C32 MM C16 MM C32 MM C16 MM C40 MM C20 MM C40 MM C20 MM C40 MM C20 MM C40 MM C20 MM
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена откако ќе го поставите цел.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Испорака :
1) Кина Пост е нашата главна превозот метод.(Ако сакате да го користите побрзо превозот метод, pls ни e-mail за повеќе информации)
2) обработка времето ќе биде 2-3 дена по уплатата верификација.
3) Ние само бродот да потврди цел адреси. Ако сакате да се промени на адресата, pls ни e-mail со 24 часа откако ќе се направи исплата.
4) ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се врати во рок од 24 часа.
6) Ние може да не падне на превозот и испрати цел да вашиот клиент е адресата откако ќе се направи исплата.
7) Даноци и скриени трошоци не се вклучени во продажната цена. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Враќање :
1) Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Ако пакетот штети за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за пакет и тоа ќе се врати за нас.
2) Ако треба да се вратите, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем и ни ги испратите некои слики за потврда. Потоа добие адреса за враќање.
3) Ние не може да се примаат пакетите ако купувачот се враќа од вас самите. Ние нема да ги реши таков случај и купувачот треба да се одговорни за последиците.
4) Гаранција ги покрива замена или поправка.
5) Сите НЕ-продавачот грешка се враќа за наплата се предмет на 20% ре-порибување за провизии и купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест. (E. g. ќе донесе погрешен модел или погрешна боја).
6) прифаќаме САМО враќање на оригиналниот пакет.
Повратни информации :
ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни даде postive повратни информации и Пет ѕвездички Детали Продавачот Оценка.Вашиот одобри е најмногу ги охрабри за нас.ви благодариме!!! Превозот

Всичко за продукта

Цвят:
is_customized:
Yes
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Номер На Модела:
C25MM
150л:
ER16A

Подобни продукти в категория

GT1749S 28200-4A480 53039880145 53039880127 турбокомпресор Turbo за HYUNDAI Grand Starex CRDI H-1 CRDI 2007 - D4CB 16V 2.5 L 170 К.С

Турбополнач СпецификацијаГолемо на Нова GT1749 S 282004 A480 53039880127 53039880145 53039700127 53039700145 Турбина Турбополнач За Hyundai Гранд Starex CRDI / H1 CRDI 2007 Мотор : D4 CB 16 V 2.5 LТурбо модел : GT1749 S BV432074 DCBAA419.18 BVAXK НОВИДел Број : 282004 A480 53039880127 53039700127ОЕМ Број : 53039700145 53039880145 282004 A480Капацитет 2497 кзмЛадење : вода, ладење и Масло за подмачкувањеТурбина Домување AR VTGАлфа 53.85Бета 171Големина : 300*260*240mmПакување Детална : Цврста картонска кутија Турбо Модел BV43 Дел Број 53039880145 Претходната Верзија 53039880127 OE Број 282004 A480, 282004 A480 Производителот Дел Број 53039700145, 53039700127 Опис Hyundai Гранд Starex 2.5 L 170 HP Зафатнина Од 2.5 L, 2497 кзм Мотор D4 CB 16 V Дизел Мотор Брзина 4000 125 KW / 170 HPАпликацијата Возило : За Hyundai Гранд Starex CRDI / H1 CRDI (D4 CB 16 V) 2007 2.5 LПримена На Моторот : D4 CB 16 V ДИЗЕЛ 2.5 L 170 HP2007 За Hyundai Starex CRDI D4 CB 16 V 2.5 L2007 За Hyundai H1 Товар, Патување CRDI D4 CB 16 V 2.5 LДиректна замена Дел : Turbos / Superchargers Турбополнач за Hyundai може да се обезбедатLEKE ТУРБО ПРОДАВНИЦА Возило Модел на Мотор Турбо Модел Турбо БР...

BGN 511.00 561.58

Истинско поле за Makita 629334-8 DTW180

Информации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

BGN 31.10

3мм 4мм 5мм 6мм 7мм 8мм 10мм 7шт HSS Титановая Зенковка тренировка комплект бормашина комплект фаска разгъвка на дървообработващи електроинструменти

пакет 1pc Хсс 3мм вежба 1pc Хсс 4mm вежба 1pc Хсс 5mm вежба 1pc Хсс 6mm вежба 1pc Хсс 7mm вежба 1pc Хсс 8мм вежба 1pc Хсс 10мм вежба 1pc клучПлаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 14.00 16.30

80MM M42 Bi-Metal Hole Saw Red

*** Во комбинација Пратката за заштеда на превозот цена со додавање на листата со желби ***80 MM M42 BiМетал Дупка Видов Црвениот*** Во комбинација Пратката за заштеда на превозот цена со додавање на листата со желби ***

BGN 32.80

Мотор RS-550VC DC9. 6V 14000rpm замяна на BOSCH, MAKITA DEWALT, HITACHI Milwaukee DEKO Акумулаторна бормашина мотор DC 9.6 V

Напомена : Ве молиме секогаш да се споредат димензии р eplacement дел со прикажува на екранот.Ако вашиот опрема на моторни е различна од објектот, можете да го користите стар машина брзини.Лесно да се извади стара опрема кога се загреваПодарок : 2 брзини за васИнформации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

BGN 22.24

WORKPRO 276PCS на ротационен аксесоари за инструменти Диамантени дискове за шлайфане режещи дискове Die Мелница комплекти абразивни инструменти

Сите намена додаток за сечење, брусење,пескарење, резба и полирање на различни материјали Универзална fitment за употреба на сите големи брендови Обновливи складирање случај за лесен за складирање и за носење 52 PC пескарење бендови 40 PC пескарење дискови 40 PC пескарење диск со назад лепило 36 PC emery cutoff тркала 1 PC полирање соединение 16 PC fiberglass cutисклучување тркала 4 PC размавта тркала 8 PC чувствува полирање тркала 1 PC чувствува совет 6 PC sillicon карбид мелење тркала 6 PC алуминиум оксид мелење тркала 6 PC бел alundum мелење тркала 2 PC дијамант тркала 1 PC облекување камен 3 PC collets 1 PC клуч 2 PC гума emery тркала 12 PC дијамант секачи 9 PC ХСС пресврт вежба битови 3 PC mandrel тркала 3 PC пескарење shanks 1 цицање dist 6 PC гума брусни камења 4 PC силициум карбид брусни камења 6 PC алуминиум оксид брусни камења 1 PC месинг тркала четка 3 PC нерѓосувачки челик четки 3 PC наежвам brushe 1 PC пластични случај​

BGN 34.00 55.98

Електрическа отвертка Подобрена устойчивост на удар контакт въздушен гайковерт вятърна кран колектор на партията пневматичен ударен външен ключ шестограмен вин?

Известување за купувачите од руската Федерација ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : Ние сме биле информирани од страна на Кина Пост дека сите наредби на руската Федерација мора да се покаже на целосна името на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик...

BGN 15.97

3.17 мм+5шт 0.5-3.0 мм микро обрат ръчна пробивна чък електрическа Пробивна малко Цанга

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Месинг Боја : Жолта Боја : Жолта Опис Вежба чак исти со моторни окно : 3.17 mm potional Дијаметар : 8mm Должина : 28mm Вежба Collet Големина(10 Pcs) : секој еден од 0,5 мм / 1.0 mm / 1.6 mm / 2.4 mm / 3.0 mm Количина : 6pcs answer : ___________________________ Note : : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 2.74

75MM M42 Bi-Metal Hole Saw Red

*** Во комбинација Пратката за заштеда на превозот цена со додавање на листата со желби ***75 MM M42 BiМетал Дупка Видов Црвениот*** Во комбинација Пратката за заштеда на превозот цена со додавање на листата со желби ***

BGN 31.20

Истински фитинги за Makita 220V 516158-0 4130

Информации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

BGN 108.35

TD06-17A 49179-00100 Water C турбокомпресор за багер CATO 800-5 за Сумитомо HC78RM за гъсеници S6D14 Земята се движи 6D14T

Турбополнач СпецификацијаТрговија на големо TD0617 A 4917900100 Вода за Ладење Турбополнач За CATO 8005 Багер Sumitomo HC78 RM За Гасеница S6 D14 Земјата се Движи 6 D14 TТурбо модел : TD06 H17 A TD0722 A / 17 НОВИДел NO...

BGN 327.00 359.86

5шт 3мм. 4мм, 6мм, 8мм, 12мм 60 градуса тренировка HSS комбинираната централните тренировки зенковки набор от инструменти дупки

5 КОМПЈУТЕРИ 3мм.4mm,6mm,8mm,12mm 60 Степен Вежба Малку ХСС во Комбинација Центар Вежби Countersinks Поставите Дупка Алатки Спецификација : Сосема нов и висок квалитет на Материјалот ХСС Боја : Сребро Тон Количина : 5pcs Тело со Дијаметар : 1.5 мм, 2mm, 2,5 mm, 3мм, 4mm Стандард 60 степен вклучени агол Секоја вежба има двојно крајот и е земја со стандардна 60 степен вклучени агол за Употреба : Центар и забележување на т.н " вежби традиционално се користи за да се направи конусна дупка за струг центар, со цел да се направи почетна точка за стандарден пресврт вежба, со цел да се спречи пресврт вежба од одење Користи за производство на центар има во компоненти или работа парчиња со потребна машинска помеѓу центриПакет се вклучени : 1 Сет од 5 ХСС Центар Вежби

BGN 7.98

GT2052S 703389-0001 703389-0002 28230-41450 703389 Turbo турбокомпресор за Hyundai Might Truck Chrorus bus HD72 D4AL 3.3 L 122HP

Турбополнач СпецификацијаНОВИ GT2052 S 7033890001 7033890002 2823041450 703389 Турбо Турбополнач За Hyundai Може да Камион Chrorавтобус HD72 D4 AL 3.3 L 122 HPТурбо модел : GT2052 S НОВИДел NO...

BGN 349.00 383.98

GT2256V 715910-5001S 715910-5002S 715910 6120960599 Turbo касета CHRA за Mercede Benz E-Class E270 M-Class ML270 OM612 2.7 L

Опис на производот НОВИ Турбо CHRA Кертриџ Јадрото на GT2256 V 7159105001 S 7159105002 S 715910 7159100001 7159100002 6120960599 Турбополнач За Мерцедес Бенц EКласа E270 MClass ML270 19992007 OM612 2.7 L 170 HP Модел : GT2256 V Дел БР...

BGN 145.00 160.62

1pc HSS 6542 през цялата опашка 6-40mm 16steps директен стъпка тренировка пустотелое тренировка конус стъпка тренировка, определени за дупки стоманени плочи SS

Спецификација На Производот : Предмет : хсс 6542 направи Вежба Битови 640mm 16steps за тешко челик, нерѓосувачки челик, пластика, дрво и др дупка дупчење со 13steps.Детали за производот : ХСС Моќ Вежби чекор вежба битови основни делови центар core битови Состојба : Нова Материјал : ХСС 6542 Автоматски вежба 640 MM(16steps 6,8,10,13,16,18,20,22,24,26,28,30,33,36,38,40 MM) ) PLS се НАПОМЕНЕ дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект!Пакет се Вклучени : 1 x ХСС Моќ Вежба 640mm Карактеристики : 1...

BGN 39.98

HZ 2 елемента 102x24x3 мм строгальные нож нож за Interskol P-102 / 1100EM 70.1.1.00

HZ 2 Парчиња 102x24x3mm Електрични Машини Planer Нож Ножеви за Interskol P102 / 1100 EM 70.1.1.00 Planer Нож Ножеви се погодни за подолу се наведени рендисалки : Ножот Материјал : High Speed Челик 2 парчиња по пар Реверзибилна ножеви имаат 2 сечење на рабови Замена ножеви за Interskol P102 / 1100 EM (70.1.1.00 )Пакување од 2 парчиња на 102mm долго е реверзибилна, planer ножеви за да се вклопи во табела врвот и рачни, преносни рендисалки.Плаќање : во Моментов, што може да се плати со Pay Pal, Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер...

BGN 26.00 31.98

2 елемента Горячепрессованная спеченная окото Turbo Diamond Saw blade твърд материал Диамант колело с диаметър 115 mm или 125 mm

Предмет : Топла притисне sintered Мрежа турбо дијамант сечилотоКоличина : 2 парчињаСпецификација : 115 MM 22.23 Дијаметар 4.5" / 115 MM, Создаден 22.23 MM, Дијамант висина 10ММ, Сегмент дебелина 1.6 MM125 MM 22.23 Дијаметар 5" / 125 MM, Создаден 22.23 MM,Дијамант висина 10ММ, Сегмент дебелина 1.6 MM115 MM 20 Дијаметар 4.5" / 115 MM, Создаден 22.23 ММ со 22.2320mm за миење,Дијамант висина 10ММ, Сегмент дебелина 1.6 ММ.125 MM 20 Дијаметар 5" / 125 MM, Создаден 22.23 ММ со 22.2320mm за миење,Дијамант висина 10ММ, Сегмент дебелина 1.6 ММ.Примена : Тврд материјал, мермер гранит плочка керамички тули и др.Функција : Сува или влажна сечење,Топлопритисне sintered ножеви обезбеди долг работен век.Нов Дизајн на Решетката турбо rim сегмент, мрежа турбо помогне да ладење и донесе на прашина надвор, толку повеќе ефикасен, брз и стабилен во сечењеВисок квалитет на индустриски дијамант зрно се користи во сите сегменти што може да сечење мулти материјалиУп...

BGN 21.00 27.20

10шт 1-5 мм M35 през цялата опашка HSS-Co кобалт спиральное тренировка спиральное тренировка на най-високо качество

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : ХСС Co (M35) Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Направен од кобалт материјали, цврсти и издржливи...

BGN 5.00 5.46

Аксесоари за захранване на 4 бр. дървообработващи инструменти дюбел център Точка Пин Set 6/8/10 / 12 мм дюбел трън център Set Transfer Plugs дърво, бормашина,

Објектот Се Опише : 1 100% Сосема Нов и Висок Квалитет2 Материјал : А33 Големина : 6mm,8мм,10мм,12mm( дијаметар на врвот дното цилиндрични дел)4...

BGN 1.89

Турбокомпресор RHF4H VICQ VA42002 VA420 8971923310 8971923311 8971923312 Turbo за ISUZU MPR NPR Trooper 4JB1-T 4JB1T 4JB1TC 2.8 L

Опис на производот Турбо 100% Нов RHF4 H VICQ VC420028 8971923310 8971923311 8971923312 8971923310 8971923311 8971923312 Turbine Турбополнач За ISUZU MPR НПР Полицаец на Мотор 4 JB1 T 4 JB1 TC ЗА 2,8 L D НОВИ Турбополнач Турбина со Дихтунзи Турбо Модел : RHF4 H RHF5 Дел Бр...

BGN 341.00 378.38

5pcs 230mm Extra Long Brad Point Wood Пробийте Bit Set высокоуглеродистая стомана дървообработващи инструменти 6mm 8mm 10 mm 12 mm 14 mm

Карактеристики : Бред Точка започнува малку дупчење на центар, ја елиминира потребата за центар удар.230mm / 9" долго, совршен за дебели парчиња на дрво.Направени од високо јаглероден челик со термичка обработка,HRC48~50.Спецификации : Материјал : ЧеликДолжина : околу...

BGN 16.00 20.91