• Ново
5 бр 77 мм набор от Лобзиковых пих острието на метала бързо Рязане на тънък метал алуминий рязане на дървен материал PVC икономически електроинструменти

5 бр 77 мм набор от Лобзиковых пих острието на метала бързо Рязане на тънък метал алуминий рязане на дървен материал PVC икономически електроинструменти

BGN 12.67
BGN 9.00 -29 %

Сума
Налично за поръчка


Карактеристики : Идеален за сечење на тенки метални , тенка алуминиум, тенок дрво , пвц , пластика сечење, сечење големи крива и слично . Пакетот вклучува : 5pcs Убодни Видов Ножеви . Погоден за : BOSCH / METABO / DEWALT / MAKITA / AEG / ФЕСТО / HITACHI / KRESS . Плаќање • Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето. • Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност Превозот • Подготовка на пакет : Ние ќе брод надвор од објекти во рамките 1~5 работни дена од плаќањето потврди со . Ние ќе ве информира ако ние треба повеќе време да се подготви на предмети. • Ве молиме отворете пакет и да провери доколку има некои оштетувања пред да го потпише, ако постојат некои штета, ве молиме да не го потпише и контактирајте со нас веднаш. Ние брод на светот ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат за да ја проверите детали и потврди. Контактирајте со нас • Добредојдовте во светот на клиентите се распрашува и прашања, ние ќе се обидеме да се потрудиме да повратни информации на клиентот e-mail во рок од 1-2 работни дена, ако не ве молиме проверете пошта кутија повторно. • Доколку постои било каков проблем, доколку постои било каков проблем со производот, поврзете се со нас во секое време. Ние ќе ви помогнат да се реши тоа. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. • Дали сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди Детали Продавачот Оценка. Вашето одобрување е најмногу ги охрабри за нас!

Всичко за продукта

Размер:
77mm
Покритие:
CrN
Номер На Модела:
Т118А
Материал На Острието:
ХСС
is_customized:
Yes
търговска марка:
JLI
Брой КОМПЮТРИ:
5 бр.
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Тип Остриета:
Лобзиковые Триони
обща дължина:
77мм
Пилообразная Дължина:
53 мм
Пространство За Зъби:
1.2 мм
Използване на диапазон:
Тънък метал, тънък алуминий, на малка дървена вырезывание, вырезывание
Брой:
5 бр.
Тип:
Лобзиковые Триони
Подходящ за:
BOSCH/METABO/DEWALT/MAKITA/AEG/FESTO/
код на продукта:
F125755
Тегло:
45g

Подобни продукти в категория

2 елемента Горячепрессованная спеченная окото Turbo Diamond Saw blade твърд материал Диамант колело с диаметър 115 mm или 125 mm

Предмет : Топла притисне sintered Мрежа турбо дијамант сечилотоКоличина : 2 парчињаСпецификација : 115 MM 22.23 Дијаметар 4.5" / 115 MM, Создаден 22.23 MM, Дијамант висина 10ММ, Сегмент дебелина 1.6 MM125 MM 22.23 Дијаметар 5" / 125 MM, Создаден 22.23 MM,Дијамант висина 10ММ, Сегмент дебелина 1.6 MM115 MM 20 Дијаметар 4.5" / 115 MM, Создаден 22.23 ММ со 22.2320mm за миење,Дијамант висина 10ММ, Сегмент дебелина 1.6 ММ.125 MM 20 Дијаметар 5" / 125 MM, Создаден 22.23 ММ со 22.2320mm за миење,Дијамант висина 10ММ, Сегмент дебелина 1.6 ММ.Примена : Тврд материјал, мермер гранит плочка керамички тули и др.Функција : Сува или влажна сечење,Топлопритисне sintered ножеви обезбеди долг работен век.Нов Дизајн на Решетката турбо rim сегмент, мрежа турбо помогне да ладење и донесе на прашина надвор, толку повеќе ефикасен, брз и стабилен во сечењеВисок квалитет на индустриски дијамант зрно се користи во сите сегменти што може да сечење мулти материјалиУп...

BGN 21.00 27.20

5шт HSS-CO кобальтовые тренировки високо качество M35 кобальтовые спирала тренировки набор от 4/5/6/8 / 10мм за дървообработващи инструменти

Функција : следниве се исти како " 100% нов, висок квалитет Многу остри и издржливи 1pc високо квалитетен нерѓосувачки челик за директно дупчење...

BGN 8.80

10шт T244d Jig Saw Blades Wood Fast Cutting 100 мм възвратно постъпателно пильное платно за дърво, PVC ПЛОСКОСТИ електроинструменти

Карактеристики : Идеален за сечење дрво , пвц, пластика, итн Пакет вклучуваат : 10pcs Убодни Видов НожевиПлаќање • Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето...

BGN 10.00 13.82

FA2-4/1BE-20B AC 250V 4A електроинструмент триггерный преминете GBH2-26DRE

Име на производ за да се Префрлате Switch Модел FA24 / 1 BE20 B Напон AC 250 V 4(4), 5 E4 Вкупната Големина(Без Рачка) 9.5 x 7 x 2,2 см / 3.7" x 2.8" x 0.9"(L*W*H) Материјал Пластични Боја Црна, Црвена

BGN 8.00 8.56

50MM M42 Bi-Metal Hole Saw Red

*** Во комбинација Пратката за заштеда на превозот цена со додавање на листата со желби ***50 MM M42 BiМетал Дупка Видов Црвениот*** Во комбинација Пратката за заштеда на превозот цена со додавање на листата со желби ***

BGN 20.80

Z-LION 5 5 бр Diamond полировальный мат метал Мед заполняющий шлайфане диск за мокро използването на Diamond абразивен инструмент за полиране на камък

ZЛАВ 5" 5 Компјутери Дијамант Полирање Подлога Метал Бакар Пополнување Мелење Диск Влажни Употреба Дијамант Абразивни Алатка За Камен ПолирањеПакет : 5 парчињаГолемина : 5" / 125mm, внатрешниот дупка 20mmРонки : #30, #50,#100,#200,#400.Работен Дебелина : 3ммТежина : 70g по парчеБакар полирање влошки се дизајнирани за полирање на гранит, мермер, конструиран камен.Бакар честички се обезбеди високо острина, во голема мера се подобрување на ефикасноста на сечењетие се флексибилни и се изработени со врвен квалитет дијаманти...

BGN 65.00 79.79

10 инча 255mmx25.4mm TCT диск нож за трион за рязане на дървен материал дърводелски изделия

10" x 40 / 60 / 80 / 100 / 120 T (255mmx25.4mm) TCT КРУЖНИ ВИДЕ НОЖОТ ЗА СЕЧЕЊЕ ДРВО СТОЛАРИЈАЕксперт Т В Т кружни пили СечилотоГолемина : 255mm x 25.4 mm255mm дијаметар на перките x 25.4 mm понесе (обезбедени со 20 мм намалување грмушки) Т...

BGN 102.00 107.52

Турбокомпресор RHF4H VICQ VA42002 VA420 8971923310 8971923311 8971923312 Turbo за ISUZU MPR NPR Trooper 4JB1-T 4JB1T 4JB1TC 2.8 L

Опис на производот Турбо 100% Нов RHF4 H VICQ VC420028 8971923310 8971923311 8971923312 8971923310 8971923311 8971923312 Turbine Турбополнач За ISUZU MPR НПР Полицаец на Мотор 4 JB1 T 4 JB1 TC ЗА 2,8 L D НОВИ Турбополнач Турбина со Дихтунзи Турбо Модел : RHF4 H RHF5 Дел Бр...

BGN 341.00 378.38

1/4' V канавка малко CNC 60degree рутер резба инструмент дървообработващи режещи инструменти 6 x 22 мм

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : волфрам челик Боја : како што е прикажано на сл Спецификација : 6x22mm 60° месо тело со дијаметар : 6mm месо тело должина : 32милиметри Нож работ ширина : 22mm Агол : 60° Вкупно : 53mm(L),им овозможи на 12mm грешка.Карактеристики : Погоден за meterials : Акрил, МДФ, ПВЦ, 3 D гравирање и chamfer, итн...

BGN 3.00 3.78

5pcs 230mm Extra Long Brad Point Wood Пробийте Bit Set высокоуглеродистая стомана дървообработващи инструменти 6mm 8mm 10 mm 12 mm 14 mm

Карактеристики : Бред Точка започнува малку дупчење на центар, ја елиминира потребата за центар удар.230mm / 9" долго, совршен за дебели парчиња на дрво.Направени од високо јаглероден челик со термичка обработка,HRC48~50.Спецификации : Материјал : ЧеликДолжина : околу...

BGN 16.00 20.91

1pc HSS 6542 през цялата опашка 6-40mm 16steps директен стъпка тренировка пустотелое тренировка конус стъпка тренировка, определени за дупки стоманени плочи SS

Спецификација На Производот : Предмет : хсс 6542 направи Вежба Битови 640mm 16steps за тешко челик, нерѓосувачки челик, пластика, дрво и др дупка дупчење со 13steps.Детали за производот : ХСС Моќ Вежби чекор вежба битови основни делови центар core битови Состојба : Нова Материјал : ХСС 6542 Автоматски вежба 640 MM(16steps 6,8,10,13,16,18,20,22,24,26,28,30,33,36,38,40 MM) ) PLS се НАПОМЕНЕ дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект!Пакет се Вклучени : 1 x ХСС Моќ Вежба 640mm Карактеристики : 1...

BGN 39.98

Мулти патронник без ключ за инсталиране на въртящи се инструменти Dremel 0,5-3,2 мм по-бързо смяна на бита

Опис : Овој мулти чак ви овозможува брзо и лесно да ги промените додатоци на вашиот Dremel multitool без користење collets...

BGN 3.00 3.49

WORKPRO 276PCS на ротационен аксесоари за инструменти Диамантени дискове за шлайфане режещи дискове Die Мелница комплекти абразивни инструменти

Сите намена додаток за сечење, брусење,пескарење, резба и полирање на различни материјали Универзална fitment за употреба на сите големи брендови Обновливи складирање случај за лесен за складирање и за носење 52 PC пескарење бендови 40 PC пескарење дискови 40 PC пескарење диск со назад лепило 36 PC emery cutoff тркала 1 PC полирање соединение 16 PC fiberglass cutисклучување тркала 4 PC размавта тркала 8 PC чувствува полирање тркала 1 PC чувствува совет 6 PC sillicon карбид мелење тркала 6 PC алуминиум оксид мелење тркала 6 PC бел alundum мелење тркала 2 PC дијамант тркала 1 PC облекување камен 3 PC collets 1 PC клуч 2 PC гума emery тркала 12 PC дијамант секачи 9 PC ХСС пресврт вежба битови 3 PC mandrel тркала 3 PC пескарење shanks 1 цицање dist 6 PC гума брусни камења 4 PC силициум карбид брусни камења 6 PC алуминиум оксид брусни камења 1 PC месинг тркала четка 3 PC нерѓосувачки челик четки 3 PC наежвам brushe 1 PC пластични случај​

BGN 34.00 55.98

Автомобил мотоциклет спирачна течност смяна на инструмента хидравлична помпа масло Стравливатель прикачване на изпразване на течност в топлообменника R02 Drop ship

Опис : Луѓето во Гаража сите знаеме дека, тоа ќе треба генерално две лица да соработуваат за замена на течност / спојки масло / Mian пумпа или под пумпа.Ако двете лица не се координираат добро, една на автомобил чекор до нога е уморен, додека оној што излета автомобилот се валкани масло ниско ниво на подот...

BGN 22.00 26.85

AC220V благородна акумулаторна отвертка DC Захранва Електрическа отвертка с 2 елемента за бита бесступенчатое регулиране на скоростта ремонт инструмент

modname=ckeditor++ Опис На Производот ++Бренд нови, високо quanlity и прифатлива ценаОпшти мотор со висок квалитет служи како се вози елемент.Носатотпор опрема со супериорен квалитет служи како се вози.Висок квалитет на префрлување механизам дизајн.Разумен структура и долг животен век.Боја : СребренаОдговара завртка : M4 M6Излезен вртежен момент : 0.156 KGF.CMМаксимална ротирачка брзина : 1000 ВРТЕЖИ во минутаДимензија : 42 х 220 mmОдговара малку : 46 mmДодаток : Со 2 битови++ Пакет се вклучени ++1 x Електрични Шрафцигер2 x БитовиСпакувани во хартиена кутијаМоделПрименливи завртка Излезен вртежен момент Неоптоварување брзина работен напон Преглед големина Алатка главата Мртвите тежина Б800 1.22.5 мм 0.152.0 KGF.CM 3001300 R / M 18 / 30 / 35 V 36*200 4mm 500g Б801 2.54mm 0.253 .0 KGF.CM 300900 R / M 18 / 30 / 35 V 41*210 5mm 710g Б802 46mm0.36 .0 KGF.CM 3001100 R / M 18 / 30 / 35 V 42*220 6mm 800g

BGN 21.00 30.21

Истинско поле за Makita 629334-8 DTW180

Информации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

BGN 31.10

GT1749S 28200-4A480 53039880145 53039880127 турбокомпресор Turbo за HYUNDAI Grand Starex CRDI H-1 CRDI 2007 - D4CB 16V 2.5 L 170 К.С

Турбополнач СпецификацијаГолемо на Нова GT1749 S 282004 A480 53039880127 53039880145 53039700127 53039700145 Турбина Турбополнач За Hyundai Гранд Starex CRDI / H1 CRDI 2007 Мотор : D4 CB 16 V 2.5 LТурбо модел : GT1749 S BV432074 DCBAA419.18 BVAXK НОВИДел Број : 282004 A480 53039880127 53039700127ОЕМ Број : 53039700145 53039880145 282004 A480Капацитет 2497 кзмЛадење : вода, ладење и Масло за подмачкувањеТурбина Домување AR VTGАлфа 53.85Бета 171Големина : 300*260*240mmПакување Детална : Цврста картонска кутија Турбо Модел BV43 Дел Број 53039880145 Претходната Верзија 53039880127 OE Број 282004 A480, 282004 A480 Производителот Дел Број 53039700145, 53039700127 Опис Hyundai Гранд Starex 2.5 L 170 HP Зафатнина Од 2.5 L, 2497 кзм Мотор D4 CB 16 V Дизел Мотор Брзина 4000 125 KW / 170 HPАпликацијата Возило : За Hyundai Гранд Starex CRDI / H1 CRDI (D4 CB 16 V) 2007 2.5 LПримена На Моторот : D4 CB 16 V ДИЗЕЛ 2.5 L 170 HP2007 За Hyundai Starex CRDI D4 CB 16 V 2.5 L2007 За Hyundai H1 Товар, Патување CRDI D4 CB 16 V 2.5 LДиректна замена Дел : Turbos / Superchargers Турбополнач за Hyundai може да се обезбедатLEKE ТУРБО ПРОДАВНИЦА Возило Модел на Мотор Турбо Модел Турбо БР...

BGN 511.00 561.58

Аксесоари за захранване на 4 бр. дървообработващи инструменти дюбел център Точка Пин Set 6/8/10 / 12 мм дюбел трън център Set Transfer Plugs дърво, бормашина,

Објектот Се Опише : 1 100% Сосема Нов и Висок Квалитет2 Материјал : А33 Големина : 6mm,8мм,10мм,12mm( дијаметар на врвот дното цилиндрични дел)4...

BGN 1.89

5шт 3мм. 4мм, 6мм, 8мм, 12мм 60 градуса тренировка HSS комбинираната централните тренировки зенковки набор от инструменти дупки

5 КОМПЈУТЕРИ 3мм.4mm,6mm,8mm,12mm 60 Степен Вежба Малку ХСС во Комбинација Центар Вежби Countersinks Поставите Дупка Алатки Спецификација : Сосема нов и висок квалитет на Материјалот ХСС Боја : Сребро Тон Количина : 5pcs Тело со Дијаметар : 1.5 мм, 2mm, 2,5 mm, 3мм, 4mm Стандард 60 степен вклучени агол Секоја вежба има двојно крајот и е земја со стандардна 60 степен вклучени агол за Употреба : Центар и забележување на т.н " вежби традиционално се користи за да се направи конусна дупка за струг центар, со цел да се направи почетна точка за стандарден пресврт вежба, со цел да се спречи пресврт вежба од одење Користи за производство на центар има во компоненти или работа парчиња со потребна машинска помеѓу центриПакет се вклучени : 1 Сет од 5 ХСС Центар Вежби

BGN 7.98