• Ново
10шт T244d Jig Saw Blades Wood Fast Cutting 100 мм възвратно постъпателно пильное платно за дърво, PVC ПЛОСКОСТИ електроинструменти

10шт T244d Jig Saw Blades Wood Fast Cutting 100 мм възвратно постъпателно пильное платно за дърво, PVC ПЛОСКОСТИ електроинструменти

BGN 13.82
BGN 10.00 -28 %

Сума
Налично за поръчка


Карактеристики : Идеален за сечење дрво , пвц, пластика, итн Пакет вклучуваат : 10pcs Убодни Видов Ножеви
Плаќање • Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето. • Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност Превозот • Подготовка на пакет : Ние ќе брод надвор од објекти во рамките 1~5 работни дена од плаќањето потврди со . Ние ќе ве информира ако ние треба повеќе време да се подготви на предмети. • Ве молиме отворете пакет и да провери доколку има некои оштетувања пред да го потпише, ако постојат некои штета, ве молиме да не го потпише и контактирајте со нас веднаш. Ние брод на светот ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат за да ја проверите детали и потврди. Контактирајте со нас • Добредојдовте во светот на клиентите се распрашува и прашања, ние ќе се обидеме да се потрудиме да повратни информации на клиентот e-mail во рок од 1-2 работни дена, ако не ве молиме проверете пошта кутија повторно. • Доколку постои било каков проблем, доколку постои било каков проблем со производот, поврзете се со нас во секое време. Ние ќе ви помогнат да се реши тоа. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. • Дали сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди Детали Продавачот Оценка. Вашето одобрување е најмногу ги охрабри за нас!

Всичко за продукта

Номер На Модела:
T244D
Използването на:
Търговско Производство
Брой КОМПЮТРИ:
10 бр.
Размер:
100mm
is_customized:
Yes
Покритие:
Друго
търговска марка:
JLI
Тип Остриета:
Лобзиковые Триони
Материал На Острието:
Друго
Материал:
высокоуглеродистая стомана
обща дължина:
100мм
Пилообразная Дължина:
75мм
Пространство За Зъби:
4мм
Използване на диапазон:
Твърда дървесина, ПЛОСКОСТИ
Брой:
10шт
Тип:
бърз разрез
код на продукта:
301525549
Тегло:
100g
Направи си Сам пособия:
Коментари

Подобни продукти в категория

Ly дымосос инструмент за поддръжка на мобилен телефон аспиратор дим 110V 220V

LY чад exhauster инструмент за мобилен телефон одржување fume extractor 220 V 110 VЕлектрични Лемење Железо Лемење Станица Пушењето Инструмент Издувниот Воздух Компресор Антистатички Чад Exhauster Фан Пушењето МашинаНапон DC312 VМоќност : 30 WНето тежина : 2 KG Објект сликиЗа Русија ДолжностБесплатен сервис (На Русија Клиенти само ! друга област треба плати царина !) A...

BGN 135.00 142.40

75MM M42 Bi-Metal Hole Saw Red

*** Во комбинација Пратката за заштеда на превозот цена со додавање на листата со желби ***75 MM M42 BiМетал Дупка Видов Црвениот*** Во комбинација Пратката за заштеда на превозот цена со додавање на листата со желби ***

BGN 31.20

Мулти патронник без ключ за инсталиране на въртящи се инструменти Dremel 0,5-3,2 мм по-бързо смяна на бита

Опис : Овој мулти чак ви овозможува брзо и лесно да ги промените додатоци на вашиот Dremel multitool без користење collets...

BGN 3.00 3.49

10 бр. / компл. 3 мм M35 през цялата опашка HSS-Co кобалт спиральное тренировка спиральное тренировка

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : ХСС Co (M35) Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Направен од кобалт материјали, цврсти и издржливи...

BGN 3.00 3.66

Z-LION 5 5 бр Diamond полировальный мат метал Мед заполняющий шлайфане диск за мокро използването на Diamond абразивен инструмент за полиране на камък

ZЛАВ 5" 5 Компјутери Дијамант Полирање Подлога Метал Бакар Пополнување Мелење Диск Влажни Употреба Дијамант Абразивни Алатка За Камен ПолирањеПакет : 5 парчињаГолемина : 5" / 125mm, внатрешниот дупка 20mmРонки : #30, #50,#100,#200,#400.Работен Дебелина : 3ммТежина : 70g по парчеБакар полирање влошки се дизајнирани за полирање на гранит, мермер, конструиран камен.Бакар честички се обезбеди високо острина, во голема мера се подобрување на ефикасноста на сечењетие се флексибилни и се изработени со врвен квалитет дијаманти...

BGN 65.00 79.79

6 зелен кръг от силициев карбид за шлайфане на Агата и оптично стъкло

6inch Зелена Силициум Карбид Мелење ТркалаHTS : 6804221000Усвојување sinetered технологија на производство;Тоа има некоја цврстина и висока цврстина, која е само инфериорни во однос на бор карбид мелење тркала; тоа, исто така, има остри абразивни, со добра топлинска спроводливост, која се применува за брусење и полирање на оптичко стакло, карбид, титаниум алуминиумски, ахат, имајќи челик, со голема брзина и сл.Спецификација : Dia150 × арбор 32милиметри × Дебелина 25mm;MOQ е 10pcsЧакал # 60, 80 и 120Други големина може да се достапни по барање.Услови & УсловиИСПОРАКАКога ќе нарачате, ве молиме изберете соодветна испорака метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот цена...

BGN 80.00

1pc HSS 6542 през цялата опашка 6-40mm 16steps директен стъпка тренировка пустотелое тренировка конус стъпка тренировка, определени за дупки стоманени плочи SS

Спецификација На Производот : Предмет : хсс 6542 направи Вежба Битови 640mm 16steps за тешко челик, нерѓосувачки челик, пластика, дрво и др дупка дупчење со 13steps.Детали за производот : ХСС Моќ Вежби чекор вежба битови основни делови центар core битови Состојба : Нова Материјал : ХСС 6542 Автоматски вежба 640 MM(16steps 6,8,10,13,16,18,20,22,24,26,28,30,33,36,38,40 MM) ) PLS се НАПОМЕНЕ дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект!Пакет се Вклучени : 1 x ХСС Моќ Вежба 640mm Карактеристики : 1...

BGN 39.98

10шт 1-5 мм M35 през цялата опашка HSS-Co кобалт спиральное тренировка спиральное тренировка на най-високо качество

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : ХСС Co (M35) Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Направен од кобалт материјали, цврсти и издржливи...

BGN 5.00 5.46

80MM M42 Bi-Metal Hole Saw Red

*** Во комбинација Пратката за заштеда на превозот цена со додавање на листата со желби ***80 MM M42 BiМетал Дупка Видов Црвениот*** Во комбинација Пратката за заштеда на превозот цена со додавање на листата со желби ***

BGN 32.80

Автомобил мотоциклет спирачна течност смяна на инструмента хидравлична помпа масло Стравливатель прикачване на изпразване на течност в топлообменника R02 Drop ship

Опис : Луѓето во Гаража сите знаеме дека, тоа ќе треба генерално две лица да соработуваат за замена на течност / спојки масло / Mian пумпа или под пумпа.Ако двете лица не се координираат добро, една на автомобил чекор до нога е уморен, додека оној што излета автомобилот се валкани масло ниско ниво на подот...

BGN 22.00 26.85

GT1749S 28200-4A480 53039880145 53039880127 турбокомпресор Turbo за HYUNDAI Grand Starex CRDI H-1 CRDI 2007 - D4CB 16V 2.5 L 170 К.С

Турбополнач СпецификацијаГолемо на Нова GT1749 S 282004 A480 53039880127 53039880145 53039700127 53039700145 Турбина Турбополнач За Hyundai Гранд Starex CRDI / H1 CRDI 2007 Мотор : D4 CB 16 V 2.5 LТурбо модел : GT1749 S BV432074 DCBAA419.18 BVAXK НОВИДел Број : 282004 A480 53039880127 53039700127ОЕМ Број : 53039700145 53039880145 282004 A480Капацитет 2497 кзмЛадење : вода, ладење и Масло за подмачкувањеТурбина Домување AR VTGАлфа 53.85Бета 171Големина : 300*260*240mmПакување Детална : Цврста картонска кутија Турбо Модел BV43 Дел Број 53039880145 Претходната Верзија 53039880127 OE Број 282004 A480, 282004 A480 Производителот Дел Број 53039700145, 53039700127 Опис Hyundai Гранд Starex 2.5 L 170 HP Зафатнина Од 2.5 L, 2497 кзм Мотор D4 CB 16 V Дизел Мотор Брзина 4000 125 KW / 170 HPАпликацијата Возило : За Hyundai Гранд Starex CRDI / H1 CRDI (D4 CB 16 V) 2007 2.5 LПримена На Моторот : D4 CB 16 V ДИЗЕЛ 2.5 L 170 HP2007 За Hyundai Starex CRDI D4 CB 16 V 2.5 L2007 За Hyundai H1 Товар, Патување CRDI D4 CB 16 V 2.5 LДиректна замена Дел : Turbos / Superchargers Турбополнач за Hyundai може да се обезбедатLEKE ТУРБО ПРОДАВНИЦА Возило Модел на Мотор Турбо Модел Турбо БР...

BGN 511.00 561.58

3.17 мм вал и др мини-чък тела стяга 0.3 мм-3.5 mm тренировка L15

Карактеристики : Одлична изработка0.33.2 mm брзи промени чакПресврт Вежба одат рака мини DRLL Како одбор abs лист алуминиум.картон дупчењеСпецификации : Материјал : Алуминиум Сојузник+МесингВратило Должина : 24mmВратило Дијаметар : 3.17 mmЧак Должина : 19mmКоличина : 1 СетAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 3.00 3.33

1/4' V канавка малко CNC 60degree рутер резба инструмент дървообработващи режещи инструменти 6 x 22 мм

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : волфрам челик Боја : како што е прикажано на сл Спецификација : 6x22mm 60° месо тело со дијаметар : 6mm месо тело должина : 32милиметри Нож работ ширина : 22mm Агол : 60° Вкупно : 53mm(L),им овозможи на 12mm грешка.Карактеристики : Погоден за meterials : Акрил, МДФ, ПВЦ, 3 D гравирање и chamfer, итн...

BGN 3.00 3.78

Тренировка от бързорежеща стомана и Зенковка

На вежба битови и countersinks во оваа група се изработени од термички обработени челик и функција пресврт дизајн кој ефикасно ejects чипови, што резултира во почиста дупки.ВЕ МОЛИМЕ, ИЗБЕРЕТЕ ЈА ГОЛЕМИНИ И ЗАБЕЛЕШКА КОГА ЌЕ СЕ НАПРАВИ СО ЦЕЛ : тие се збир на 6 со countersink вежба битови, можете да изберете 6 исти или различни големини од овие, само ме остави порака за избор во вашата нарачка.1.5 X6 MM2 X6 MM2.5 X6 MM2.8 X8 MM3 X7 MM3 X8 MM3 X9 MM3 X10 MM3.2 X8 MM3.2 X10 MM3.5 X8 MM3.5 X10 MM4 X8 MM4 X9 MM4 X10 MM4 X12 MM4.2 X8 MM4.2 X10 MM4.2 X12 MM5 X8 MM5 X9 MM5 X10 MM5 X12 MM6 X10 MM6 X12 MM6 X14 MMпред X се е дијаметар на вежба и по малку X е ширината на дијаметарот на countersinkПревозот1...

BGN 32.00

5шт 3мм. 4мм, 6мм, 8мм, 12мм 60 градуса тренировка HSS комбинираната централните тренировки зенковки набор от инструменти дупки

5 КОМПЈУТЕРИ 3мм.4mm,6mm,8mm,12mm 60 Степен Вежба Малку ХСС во Комбинација Центар Вежби Countersinks Поставите Дупка Алатки Спецификација : Сосема нов и висок квалитет на Материјалот ХСС Боја : Сребро Тон Количина : 5pcs Тело со Дијаметар : 1.5 мм, 2mm, 2,5 mm, 3мм, 4mm Стандард 60 степен вклучени агол Секоја вежба има двојно крајот и е земја со стандардна 60 степен вклучени агол за Употреба : Центар и забележување на т.н " вежби традиционално се користи за да се направи конусна дупка за струг центар, со цел да се направи почетна точка за стандарден пресврт вежба, со цел да се спречи пресврт вежба од одење Користи за производство на центар има во компоненти или работа парчиња со потребна машинска помеѓу центриПакет се вклучени : 1 Сет од 5 ХСС Центар Вежби

BGN 7.98

50MM M42 Bi-Metal Hole Saw Red

*** Во комбинација Пратката за заштеда на превозот цена со додавање на листата со желби ***50 MM M42 BiМетал Дупка Видов Црвениот*** Во комбинација Пратката за заштеда на превозот цена со додавање на листата со желби ***

BGN 20.80

4ШТ / МНОГО ! Подмяна на нови електрически чук пробивна патронник прът за HILTI TE2

4 PCS / МНОГУ! Замена на Нови Електрични Чекан Вежба Чак прачка за HILTI TE2, Бесплатен Превозот! Одговара за HILTI Електрични чекан вежба : TE2 4 PCS / МНОГУ 100% Сосема Нов! Високквалитет! 100% компатибилен со Оригинални АЛАТКИ! Нашата фабрика е специјализирана во производство на електрични алати додатоци, Нашите цени се многу прифатлива,100% Сосема нов! Висок квалитет ! Голем број на големо набавки може да даде некои попуст.Добредојдовте да се купи, ви Благодариме за вашата поддршка! Ако сте задоволни со услугата, ве молиме да се даде на 5ѕвезда високи пофалби.Ако Не е, ве Молам дозволете ми да знам и контактирајте со нас, јас верувам дека ние сме сигурни дека за да се направи сте задоволни...

BGN 134.00 140.80

5pcs 230mm Extra Long Brad Point Wood Пробийте Bit Set высокоуглеродистая стомана дървообработващи инструменти 6mm 8mm 10 mm 12 mm 14 mm

Карактеристики : Бред Точка започнува малку дупчење на центар, ја елиминира потребата за центар удар.230mm / 9" долго, совршен за дебели парчиња на дрво.Направени од високо јаглероден челик со термичка обработка,HRC48~50.Спецификации : Материјал : ЧеликДолжина : околу...

BGN 16.00 20.91

AC220V благородна акумулаторна отвертка DC Захранва Електрическа отвертка с 2 елемента за бита бесступенчатое регулиране на скоростта ремонт инструмент

modname=ckeditor++ Опис На Производот ++Бренд нови, високо quanlity и прифатлива ценаОпшти мотор со висок квалитет служи како се вози елемент.Носатотпор опрема со супериорен квалитет служи како се вози.Висок квалитет на префрлување механизам дизајн.Разумен структура и долг животен век.Боја : СребренаОдговара завртка : M4 M6Излезен вртежен момент : 0.156 KGF.CMМаксимална ротирачка брзина : 1000 ВРТЕЖИ во минутаДимензија : 42 х 220 mmОдговара малку : 46 mmДодаток : Со 2 битови++ Пакет се вклучени ++1 x Електрични Шрафцигер2 x БитовиСпакувани во хартиена кутијаМоделПрименливи завртка Излезен вртежен момент Неоптоварување брзина работен напон Преглед големина Алатка главата Мртвите тежина Б800 1.22.5 мм 0.152.0 KGF.CM 3001300 R / M 18 / 30 / 35 V 36*200 4mm 500g Б801 2.54mm 0.253 .0 KGF.CM 300900 R / M 18 / 30 / 35 V 41*210 5mm 710g Б802 46mm0.36 .0 KGF.CM 3001100 R / M 18 / 30 / 35 V 42*220 6mm 800g

BGN 21.00 30.21

GT2052S 703389-0001 703389-0002 28230-41450 703389 Turbo турбокомпресор за Hyundai Might Truck Chrorus bus HD72 D4AL 3.3 L 122HP

Турбополнач СпецификацијаНОВИ GT2052 S 7033890001 7033890002 2823041450 703389 Турбо Турбополнач За Hyundai Може да Камион Chrorавтобус HD72 D4 AL 3.3 L 122 HPТурбо модел : GT2052 S НОВИДел NO...

BGN 349.00 383.98