• Ново
Гъвкава връзка на вала тренировки за електронното бормашини, винтоверти свързва машини номиниране на бита на вала корк

Гъвкава връзка на вала тренировки за електронното бормашини, винтоверти свързва машини номиниране на бита на вала корк

BGN 7.98
BGN 6.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

търговска марка:
НАЗДРАВЕ
Направи си Сам пособия:
Коментари
Номер На Модела:
1/4
is_customized:
Yes

Подобни продукти в категория

5шт 3мм. 4мм, 6мм, 8мм, 12мм 60 градуса тренировка HSS комбинираната централните тренировки зенковки набор от инструменти дупки

5 КОМПЈУТЕРИ 3мм.4mm,6mm,8mm,12mm 60 Степен Вежба Малку ХСС во Комбинација Центар Вежби Countersinks Поставите Дупка Алатки Спецификација : Сосема нов и висок квалитет на Материјалот ХСС Боја : Сребро Тон Количина : 5pcs Тело со Дијаметар : 1.5 мм, 2mm, 2,5 mm, 3мм, 4mm Стандард 60 степен вклучени агол Секоја вежба има двојно крајот и е земја со стандардна 60 степен вклучени агол за Употреба : Центар и забележување на т.н " вежби традиционално се користи за да се направи конусна дупка за струг центар, со цел да се направи почетна точка за стандарден пресврт вежба, со цел да се спречи пресврт вежба од одење Користи за производство на центар има во компоненти или работа парчиња со потребна машинска помеѓу центриПакет се вклучени : 1 Сет од 5 ХСС Центар Вежби

BGN 7.98

Истинско поле за Makita 629334-8 DTW180

Информации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

BGN 31.10

Истински фитинги за Makita 220V 516158-0 4130

Информации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

BGN 108.35

HZ 2 елемента 102x24x3 мм строгальные нож нож за Interskol P-102 / 1100EM 70.1.1.00

HZ 2 Парчиња 102x24x3mm Електрични Машини Planer Нож Ножеви за Interskol P102 / 1100 EM 70.1.1.00 Planer Нож Ножеви се погодни за подолу се наведени рендисалки : Ножот Материјал : High Speed Челик 2 парчиња по пар Реверзибилна ножеви имаат 2 сечење на рабови Замена ножеви за Interskol P102 / 1100 EM (70.1.1.00 )Пакување од 2 парчиња на 102mm долго е реверзибилна, planer ножеви за да се вклопи во табела врвот и рачни, преносни рендисалки.Плаќање : во Моментов, што може да се плати со Pay Pal, Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер...

BGN 26.00 31.98

GT2256V 715910-5001S 715910-5002S 715910 6120960599 Turbo касета CHRA за Mercede Benz E-Class E270 M-Class ML270 OM612 2.7 L

Опис на производот НОВИ Турбо CHRA Кертриџ Јадрото на GT2256 V 7159105001 S 7159105002 S 715910 7159100001 7159100002 6120960599 Турбополнач За Мерцедес Бенц EКласа E270 MClass ML270 19992007 OM612 2.7 L 170 HP Модел : GT2256 V Дел БР...

BGN 145.00 160.62

DIATOOL 12pcs Диаметър 100mm Diamond Floor шлайфане диск цвете 4 смола Бонд Diamond пол полиращи подложки

Предмет : Смола обврзници дијамант кат полирање влошки, за Мермер Гранит Terrazzo бетон, кат обнови влошкиКоличина : 12pcsСпецификација : Дијаметар 100mm / 4", Вкупна дебелина 12mm, работен дебелина 10мм, Цвет типДостапни Ронки големина : #50, #100, #200, #400, #800, #1500, #3000 Примена : Специјален дизајн за Мермер Гранит Terrazzo конкретни полирањеФункција : 1...

BGN 166.00 188.34

Ly дымосос инструмент за поддръжка на мобилен телефон аспиратор дим 110V 220V

LY чад exhauster инструмент за мобилен телефон одржување fume extractor 220 V 110 VЕлектрични Лемење Железо Лемење Станица Пушењето Инструмент Издувниот Воздух Компресор Антистатички Чад Exhauster Фан Пушењето МашинаНапон DC312 VМоќност : 30 WНето тежина : 2 KG Објект сликиЗа Русија ДолжностБесплатен сервис (На Русија Клиенти само ! друга област треба плати царина !) A...

BGN 135.00 142.40

10 бр. / компл. 3 мм M35 през цялата опашка HSS-Co кобалт спиральное тренировка спиральное тренировка

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : ХСС Co (M35) Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Направен од кобалт материјали, цврсти и издржливи...

BGN 3.00 3.66

Турбокомпресор RHF4H VICQ VA42002 VA420 8971923310 8971923311 8971923312 Turbo за ISUZU MPR NPR Trooper 4JB1-T 4JB1T 4JB1TC 2.8 L

Опис на производот Турбо 100% Нов RHF4 H VICQ VC420028 8971923310 8971923311 8971923312 8971923310 8971923311 8971923312 Turbine Турбополнач За ISUZU MPR НПР Полицаец на Мотор 4 JB1 T 4 JB1 TC ЗА 2,8 L D НОВИ Турбополнач Турбина со Дихтунзи Турбо Модел : RHF4 H RHF5 Дел Бр...

BGN 341.00 378.38

10шт 1-5 мм M35 през цялата опашка HSS-Co кобалт спиральное тренировка спиральное тренировка на най-високо качество

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : ХСС Co (M35) Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Направен од кобалт материјали, цврсти и издржливи...

BGN 5.00 5.46

Електрическа отвертка Подобрена устойчивост на удар контакт въздушен гайковерт вятърна кран колектор на партията пневматичен ударен външен ключ шестограмен вин?

Известување за купувачите од руската Федерација ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : Ние сме биле информирани од страна на Кина Пост дека сите наредби на руската Федерација мора да се покаже на целосна името на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик...

BGN 15.97

5pcs 230mm Extra Long Brad Point Wood Пробийте Bit Set высокоуглеродистая стомана дървообработващи инструменти 6mm 8mm 10 mm 12 mm 14 mm

Карактеристики : Бред Точка започнува малку дупчење на центар, ја елиминира потребата за центар удар.230mm / 9" долго, совршен за дебели парчиња на дрво.Направени од високо јаглероден челик со термичка обработка,HRC48~50.Спецификации : Материјал : ЧеликДолжина : околу...

BGN 16.00 20.91

10шт T244d Jig Saw Blades Wood Fast Cutting 100 мм възвратно постъпателно пильное платно за дърво, PVC ПЛОСКОСТИ електроинструменти

Карактеристики : Идеален за сечење дрво , пвц, пластика, итн Пакет вклучуваат : 10pcs Убодни Видов НожевиПлаќање • Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето...

BGN 10.00 13.82

Мулти патронник без ключ за инсталиране на въртящи се инструменти Dremel 0,5-3,2 мм по-бързо смяна на бита

Опис : Овој мулти чак ви овозможува брзо и лесно да ги промените додатоци на вашиот Dremel multitool без користење collets...

BGN 3.00 3.49

Тренировка от бързорежеща стомана и Зенковка

На вежба битови и countersinks во оваа група се изработени од термички обработени челик и функција пресврт дизајн кој ефикасно ejects чипови, што резултира во почиста дупки.ВЕ МОЛИМЕ, ИЗБЕРЕТЕ ЈА ГОЛЕМИНИ И ЗАБЕЛЕШКА КОГА ЌЕ СЕ НАПРАВИ СО ЦЕЛ : тие се збир на 6 со countersink вежба битови, можете да изберете 6 исти или различни големини од овие, само ме остави порака за избор во вашата нарачка.1.5 X6 MM2 X6 MM2.5 X6 MM2.8 X8 MM3 X7 MM3 X8 MM3 X9 MM3 X10 MM3.2 X8 MM3.2 X10 MM3.5 X8 MM3.5 X10 MM4 X8 MM4 X9 MM4 X10 MM4 X12 MM4.2 X8 MM4.2 X10 MM4.2 X12 MM5 X8 MM5 X9 MM5 X10 MM5 X12 MM6 X10 MM6 X12 MM6 X14 MMпред X се е дијаметар на вежба и по малку X е ширината на дијаметарот на countersinkПревозот1...

BGN 32.00

AC220V благородна акумулаторна отвертка DC Захранва Електрическа отвертка с 2 елемента за бита бесступенчатое регулиране на скоростта ремонт инструмент

modname=ckeditor++ Опис На Производот ++Бренд нови, високо quanlity и прифатлива ценаОпшти мотор со висок квалитет служи како се вози елемент.Носатотпор опрема со супериорен квалитет служи како се вози.Висок квалитет на префрлување механизам дизајн.Разумен структура и долг животен век.Боја : СребренаОдговара завртка : M4 M6Излезен вртежен момент : 0.156 KGF.CMМаксимална ротирачка брзина : 1000 ВРТЕЖИ во минутаДимензија : 42 х 220 mmОдговара малку : 46 mmДодаток : Со 2 битови++ Пакет се вклучени ++1 x Електрични Шрафцигер2 x БитовиСпакувани во хартиена кутијаМоделПрименливи завртка Излезен вртежен момент Неоптоварување брзина работен напон Преглед големина Алатка главата Мртвите тежина Б800 1.22.5 мм 0.152.0 KGF.CM 3001300 R / M 18 / 30 / 35 V 36*200 4mm 500g Б801 2.54mm 0.253 .0 KGF.CM 300900 R / M 18 / 30 / 35 V 41*210 5mm 710g Б802 46mm0.36 .0 KGF.CM 3001100 R / M 18 / 30 / 35 V 42*220 6mm 800g

BGN 21.00 30.21

FA2-4/1BE-20B AC 250V 4A електроинструмент триггерный преминете GBH2-26DRE

Име на производ за да се Префрлате Switch Модел FA24 / 1 BE20 B Напон AC 250 V 4(4), 5 E4 Вкупната Големина(Без Рачка) 9.5 x 7 x 2,2 см / 3.7" x 2.8" x 0.9"(L*W*H) Материјал Пластични Боја Црна, Црвена

BGN 8.00 8.56

Автомобил мотоциклет спирачна течност смяна на инструмента хидравлична помпа масло Стравливатель прикачване на изпразване на течност в топлообменника R02 Drop ship

Опис : Луѓето во Гаража сите знаеме дека, тоа ќе треба генерално две лица да соработуваат за замена на течност / спојки масло / Mian пумпа или под пумпа.Ако двете лица не се координираат добро, една на автомобил чекор до нога е уморен, додека оној што излета автомобилот се валкани масло ниско ниво на подот...

BGN 22.00 26.85

75MM M42 Bi-Metal Hole Saw Red

*** Во комбинација Пратката за заштеда на превозот цена со додавање на листата со желби ***75 MM M42 BiМетал Дупка Видов Црвениот*** Во комбинација Пратката за заштеда на превозот цена со додавање на листата со желби ***

BGN 31.20

(102-254) * 350мм Diamond корончатый тренировка вода Diamond корончатый тренировка на стената пробийте отвор

ОписДијамант Core МалкуDiamter : 102 108 112 120 127 132 152 159 162 168 180 200 220 230 245 254 мм (ве Молиме изберете)Должина : 350mmКонектор тема : M22ве молиме имајте предвид, оваа цена е 1pc Дијамант core малку.На дијаметар помал од 63mm е боја на кутијата пакет, повеќе од 63mm нема боја кутија...

BGN 28.00 35.02

Аксесоари за захранване на 4 бр. дървообработващи инструменти дюбел център Точка Пин Set 6/8/10 / 12 мм дюбел трън център Set Transfer Plugs дърво, бормашина,

Објектот Се Опише : 1 100% Сосема Нов и Висок Квалитет2 Материјал : А33 Големина : 6mm,8мм,10мм,12mm( дијаметар на врвот дното цилиндрични дел)4...

BGN 1.89

Многофункционален 10 бр малък микро HSS 2,5 мм директен джолан обрат тренировка бита

Материјал : ХСС Материјал : Сребрен Тема : Мали ХСС вежба битови, ги понудиме најдобрите отпорност на топлина и добри перформанси за дупчење Добра цврстина, отпорност на абење, силен капацитет на дупчење Целосна стругање, дупчење брзо Висок квалитет и екстра долг живот 10 вежба битови се чуваат во затворен пакет со добра заштита за Апликација : Одговара за дупчење железо, челик, алуминиум, пластика, дрво и други Погоден за мал објект за обработка на Спецификација : месо тело со Дијаметар : 2,5 mm дијаметар на Дупчење : 2.1 mm Секој кофа 10 вежби вкупна Должина : 57mm Количина : 1 Set / 10 Компјутери Пакет Содржина : 1 x Set(10 Парчиња) Дупчење Малку

BGN 1.89