• Ново
Combo MAX10 60A Speed Controller водоустойчив ESC+ 3652SL G2 5400KV бесщеточный двигател за 1/10 RC Камион/Car F19285

Combo MAX10 60A Speed Controller водоустойчив ESC+ 3652SL G2 5400KV бесщеточный двигател за 1/10 RC Камион/Car F19285

BGN 159.68

Сума
Налично за поръчка


Hobbywing Комбо EZRUN MAX10 60 A Брзина Контролер Водоотпорен ESC+ 3652 SL G2 5400 KV Brushless Мотор за 1/10 РК Камион/Автомобил F19285
ЖЕШКА : Оригинални Hobbywing Комбо EZRUN MAX10 60 A Brushless ESC + 3652 SL G2 5400 KV Brushless Мотор
ESC Spacifications :
Точка Име : Hobbywing EZRUN MAX10 60 A Водоотпорен Brushless ESC
Моторни Spacifications :
Точка Име : Hobbywing EZRUN 3652 SL G2 5400 KV Brushless Мотор

Всичко за продукта

търговска марка:
jmt
Съвместим Марка Търтеи:
GoPro
лого:
hobbywing
Принадлежности За Инструменти:
Категория Замазки
За Тип Превозно Средство:
Автомобили
Периферни Устройства За Дистанционно Управление/Устройства:
Двигател
Номер На Модела:
ЭЗРУН

Подобни продукти в категория

1 компл. шаси шасито скоба протектор подобряване на плавателност водоустойчив за DJI Mavic Pro шаси надстройки костюм db7p30

Опрема за слетување Заградата Заштитник Зголеми Пловни Водоотпорен За DJI Mavic ПроФункција : 100% сосема нов и висок квалитет на Меки силиконски, добра еластичност, висок шок апсорпција, без оштетување на телото Зголемена Опрема за Слетување Издолжени Продолжен држачот...

BGN 22.00 36.61

Skywalker 1680fpv шаси 50 приспособени крило алуминиева сплав отстъпка FPV Радио дистанционно управление на самолети за продажба RC 1680 Самолети

Ова е опрема за слетување за нови скајвокер 1680,тоа исто така одговараат на други видови на авиони кои трупот на авионот е приближно до скајвокер 1680 .Ако цел над два предмети или да се меша со цел, можете да ги зачувате вашите ЕМС или DHL превозот цена.Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

BGN 13.60

Отстъпка FPV Радио дистанционно управление на аудио и видео AV Безжичен приемник 5.8 Ghz RC305 комплект за продажба Remoter RC Airplane Parts Ркц 5.8 G

5.8 G 8 Канали за Безжични AV Приемник за FPVОпис : Примачот примање на фреквенција : 57255865 MHz; 8channels примање на чувствителност : 90d Bm фреквенција контрола : вграденво зачестеноста и фаза заклучување на јамка дупли линии AV излез : аналогни AV сигнал излез антенски приклучок : SMA(во Внатрешноста на игла) напојување напонот : 6.515 V набавка на струјата : 150m A димензија : 61*52*13mm(алуминиум алуминиумски истиснување профили)Ако цел над два предмети или да се меша со цел, можете да ги зачувате вашиот превозот цена.Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

BGN 46.24

Mavic Pro Frame плосък кабел Лента тел ремонт на части на тялото гъвкава лента поддръжка за DJI Mavic Pro Drone Body FPV кабел

Mavic Про Рамка за Рамен Кабел Лента Жица Телото Мека Жица Поправка на Делови Флексибилна Лента Одржување за DJI Mavic Про Летало ТелоСпецификации : Телото на внатрешната кабел,инсталиран во трупот на авионот.тие не се gimbal камера мека кабел.Се користи за DJI Mavic Про1 *Mavic Летало Тело Лента Кабел

BGN 20.62

Начало предаване с едностранно подшипником инсталиран за колан Esky CP V2 CX CPX 000410 EK1-0584

ОписГлавните Опрема W / Еден начин имајќи инсталирани за Esky Појас КП V2 CX CPX 000410 EK10584Политика за испоракаПредмети ќе биде предаден во рок од 23 работен ден по потврди за плаќање (викенд и празник се исклучени).Item(s) ќе биде предаден на Превозот Адреса...

BGN 13.02

Sunnylife DJI Spark Accessories Drone Body Shell Cover Цветни Графити Long Printing Housing Color Printed Protection Case

Sunnylife DJI Искра Додатоци Тело Шарени Графити Lo нг Домување Школка во Боја Печатени Заштита Случај Кул Печатење Покритие за DJI Искра ЛеталоКарактеристики : Печатење во боја школка за ИСКРА16 различни дизајни за различни личностиПрецизни кроена, водоотпорен, scratchproofМожете да го направите DIY со чиста бела боја школкаДолгата верзија може да се ко вер целата ИСКРА назад.Pac kage се Вклучени : 1* Боја L ong печатење школкаAnswer : ___________________________ Note : ако бојата на вашата би сакал да се случи да биде надвор од акциите,ние ќе се организираме за да испратите случајно,се надевам дека ќе може да се разбере,ви благодарам многу.

BGN 11.00 13.28

PGYTECH Extended Landing Gear For DJI Mavic Air Leg Support Protector Extension Replacement Fit for DJI Mavic AIR Accessories

PGYTECH Продолжен Опрема за Слетување За DJI Mavic Воздух Нога Поддршка Заштитник Продолжување Замена Одговара за DJI Mavic ВОЗДУХ ДодатоциКарактеристики : .100% сосема нов и со висок квалитет..Изработени од квалитетна ABS во парична казна изработка, кои се цврсти и издржливи..Погодно да се носат за неговата мала тежина и малата големина..Обезбедува добра заштита за DJI Mavic Воздух gimbal камера..Овие опрема за слетување risers се ultralight и може да се зголеми вашиот Mavic Воздух од земјата, заштита на сензори и gimbal камера од можните штети.Спецификации : .Боја : Како Што Е Прикажано.Материјал : ABS.Производ Тежина : 18g.Пакет Димензии : 12.7*8.5*2.6 cm.Пакет Тежина : 25gДраги мои пријател .Многумина Во акции сега .Pls се чувствуваат Слободни да се одржи редот и ние можеме да брод тоа брзо.4 x Опрема за Слетување'

BGN 15.00 15.84

DJI Phantom 3 Стандартен гъвкав плосък кабел подходящ за DJI Phantom 3 Standard (не оригинал)

DJI Фантом 3 Стандард Флексибилно Рамно Кабел Одговара За DJI Фантом 3 Стандардни Опис на Производот пакет вклучуваат : Компатибилен со Фантомски 3 стандарден 1*парче DJI Фантом 3 Стандард Флексибилно Рамно Кабел

BGN 21.00 22.24

F05114-U F550 Drone FlameWheel Kit With KK 2.3 HY ESC Motor Carbon Fiber Propellers

F550 Летало Flame Wheel Комплет Со КК 2.3 HY ESC Моторни Карбонски Влакна Пропелери Забелешка , стоката не расклопуваат , на кои треба да се соберат , ако сте нов на купувачот , ве молиме да ги втора мисла, за лесно превозот ,стоката не вклучувајќи полнач или батерија или TX / RX , треба да се купи од страна на одделни пакување, вклучувајќи1* F550 HexaРоторот Воздух Рамка Flame Wheel Полнење 6*A2212 1000 KV Brushless Outrunner Моторни W / Планината 6* HOBBYWING Платина30 APro 26 S 30 A Брзина Контролер ESC OPTO3* 10x4.5 3 K Карбонски Влакна Пропелер Г.С...

BGN 185.00 209.70

Подмяна на корпуса на корпуса за DJI Spark Топ на горния капак, резервни части за ремонт на

Замена Тело Школка за DJI Искра Врвот Горниот Капак Поправка ДеловиФункција : Поправка Делови DJI Искра Горниот капак Тело школка за DJI Искра РК Летало Multicolor 100% Оригинални Тежина : 12g / 0.42 мл 5 Боја за избор : Бела / Red / Жолта / Сина / Вар Зелена Компатибилен со : за DJI Искра ЛеталоПакет се вклучени : 1 x Врвот Школка Капак (не се вклучени летало и други делови)1...

BGN 18.00 20.59

Sunnylife DJI Spark аксесоари Android, IOS, система за Смартфон ръчно джолан притежателя на телефон дръжка Дръжка телефон за монтаж на стена

2 парчиња / set DJI Искра Android телефон IOS Систем за Smartphone Рака месо тело Телефон Хан dset Таблета Носителот се Справи со ПритисокотФункција : Паметен телефон / Таблет Рачка за DJI ИСКРАПримена Опсег : Smartphones / Таблети на 6mm9.5 mm дебелина (на пример,...

BGN 12.00 12.88

Walkera DEVO 10 предавател + приемник RX1002 10-канален пулт за дистанционно управление на Бял 20 км радиосистема

Напомена : Ние ги испратите на ЧЕКАЊЕ 2 како стандардно, ако треба mode 1(Право гас), ве молиме да ни оставите порака, кога ќе го купите!!DEVO 10 Карактеристики : •На DEVO10 усвојува 2.4 GHz Директна Секвенца се Шири Спектар(DSSS) технологија и карактеристики автоматско ID обврзувачки и ID задача.Тоа исто така може да се customizedly поставени како фиксни ID код•USB онлајн ажурирање прави секогаш уживајте во најновата програма•Прилагодливост на hiфреквенција излезна моќност ужива повеќе личноста и средина•Безжичен пренос на податоци помеѓу два DEVO10 помага искуство на обука функција•До 30модел на податоци можат да бидат зачувани•DEVO10 прилагодување на жиро чувствителност прави лебди лет и фенси лет во лесен начин.•Облик дизајн во согласност со човечки инженеринг и обезбедува удобно држење•И двете должината и напнатост на стапчиња можат да бидат прилагодливи•DEVO10 може слободно да се исклучуваат меѓу Владата 1,2,3,и 4•DEVO10 е погодна за хеликоптер и авион.Во хеликоптер режим,постојат три лет начини,од кои секој може слободно да се постави и нејзините параметри може да се personalizedly прилагоди за да се исполнат условите за F3 C или 3 D aerobatic лет.DEVO 10 Спецификација : Енкодер : 10канал микро компјутерски системФреквенција : 2.4 GHz DSSS Излезна моќност : ≤10m WТековната потрошувачка : 200m A(100m W) Предавателот напојување : Ni MH 12 V 1600m AhИзлез пулсот : 10002000msRX1002 Карактеристики : •RX1002 приемник 2.4 GHZ фреквенција, таму е многу силна чувствителност за да се спречи нарушување.•Може да се добие стабилна сигнал кога автоматски да се префрла 2 Antennen Das Сигнал•Еден микроконтролор како централен процесор единица•Како Chnnel Сигнал е излез,imporove движењето на sychronization•Frams го оценувате : 11ms и 22ms•RX1002 приемник е фреквенцијата и ID на мемориската funtion•Тоа може автоматски да фиксна ИДЕНТИФИКАЦИЈА и ИДЕНТИФИКАЦИЈА автоматски со себе•Сигналот за прием област е околу 1000 tenantsRX1002 Спецификација : Тип : 2.4 G , 10 КаналОсетливост : 105d Bm Фреквенција интервал : >4 MТежина : 9.5 g Големина : 38 X 28.5 X 14.5 ммМоќност : 4.8 6 V 1300m AПакетот Вклучува : •1 * DEVO 10 Предавателот Бела•1 * RX1002 ПриемникDEVO 10 USB КаблиНаставни упатство

BGN 216.00

Бързо gatefold преносим паркинг престилка 50 см Мини кацане на площадка за DJI Spark Drone DJI Mavic Pro и DJI Phantom 4 3 MAVIC Air

Карактеристики : Мини тип D50cm, многу полесно да се свитка од други слетување влошки на пазарот Со компас упатства, помага да се лоцираат на полето Погоден за DJI ИСКРА, MAVIC ПРО, Мандрак, 3, 4 Фантом / PRO / PRO+, итн. Читливи со светла боја, погодна за различни срединиAnswer : ___________________________ Note : виткање траги на површината за време на транспортот ќе исчезне сама по ширевте за некое време...

BGN 12.69

3D печатни протектор камера за DJI Phantom 3 Gimbal Guard защитно дъска

Карактеристики : Материјал : 3 Dпечатени PLA Мала тежина, право влегува во DJI Фантом 3 Боја : Бела (И црна е достапен, ве молиме забелешка ако сакате црна боја.) Со DJI логото Заштитете го вашиот gimbal и леќа од гребење кога полетување и слетување, и освои ' t влијание камера снимање меѓувреме

BGN 6.34