• Ново
Продажба на едро 6 / бр фарове 1800 лумена 3 режима водоустойчив мотор предни светлини led светлини с батерии блок и зарядно устройство

Продажба на едро 6 / бр фарове 1800 лумена 3 режима водоустойчив мотор предни светлини led светлини с батерии блок и зарядно устройство

BGN 159.97
BGN 128.00 -20 %

Сума
Налично за поръчка


трговија на големо
Пакет од 6 производи
Карактеристики на производот : Може да се користи како Headlamp или Bicycie Светлина Модел на LED : XML T6 LED Излез светла може да дојде до max 1800 lumens /lm Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен. Ленти дизајн Алуминиум легура школка Алуминиум рефлектор 3 префрлете го Режимот : Силна Осветленост / Нормален Brightness / Трепка 100v-240v Батерија Полнач ( LED индикација за Моќ / Полнење / Целосна доплата ) Модел на Батеријата е потребно : 1 x Батеријата Пакет Пакет Содржина 100% Сосема Нов 1 x Велосипед XML T6 LED Светло 1 x Прилагодливи headband 2 x Гумени прстен за инсталација 1 x Батеријата Пакет 6400mah Батерија 1 x Полначот (100v-240v)+ вашата земја адаптер IMG_9928 Погодна за отворен спортски љубители да направите некои активности на отворено, како што се лов, велосипедизам, качување, и кампување, итн. Погоден за : Кампување, планинарење, Backpacking, Лов, Риболов, Пребарување и Спасување, и
Welcme на нашата продавница
Ние прифаќаме Микс Цел/Рефус Цел..
Задоволство ни е да изградиме долгорочни деловни односи со вас. Ние сме компанија се наоѓа во Кина и ние имаме силен тим за поддршка на трансакција и да се обиде да направи најдобра услуга за вас, во меѓувреме ние, исто така, поддршка на ОЕМ и трговија на Големо,За понатамошни информации,plz се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време!
Ние, исто така може да се откажат превозот
Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка , ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!
За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот. За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се врати предметот на сопствените трошоци. Купувачите треба да го плати превозот и ракувањето надоместокот што се рекламира во нашата листата за повторно испраќање на нов објект. За бесплатен превозот предмети, Продавачот ќе го наплати вистинските превозот тарифа за повторно испраќање. Стоката мора да се врати непроменети, без да носи или да се користат, и со неговите оригинални записи и пакување. Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен погоре. Ве молиме контактирајте со нас за детали прво пред вашата акција!
Стандард на Услуги : Кина Пост Воздух Mail на светот, USPS во САД, двете trackable.

Всичко за продукта

източник на захранване:
Батерия
Инсталация Настаняване:
Рамка
документ:
ССС
Номер На Модела:
011
търговска марка:
ходи!
велосипеден фенер:
Велосипеден Фенер
аксесоари за велосипеди:
Аксесоари За Велосипеди
акумулаторна под наем светлина:
велосипедна лампа
колелото на велосипеда светло:
велосипеден фенер led
За велосипед:
колоездене предни светлини
задна светлина на велосипеда:
титуляр светлина на велосипеда
титуляр фенерче:
задна светлина на велосипеда
is_customized:
Yes
Тип Фенерче:
Лазене
Цвят:
Светло Сив

Подобни продукти в категория

Под Наем Силиконова Лента Силен Еластичен Мотор Волана Фенерче Закопчалката Сцепление Вратовръзка

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Можете да ги користите за да прикачите на објекти од различни големини и форми на вашиот велосипед! Одличен начин да висат работи безбедно на вашиот велосипед...

BGN 1.00 1.31

Горещи продажба на 360 градуса Колоездене на велосипед Факел скоба на мотора титуляр за led фенерче Фенерчето скоба

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Планината и ги тргнеме лесноГлава може да се ротира 360°, многу е удобенКористи напредни пластика, многу флексибиленГолем дијаметар, за поширок опсег360 степени вртливата главата пиедестал,исто така, се прилагодува да се приспособат на различни позиции на гледањеКлипот може да биде инсталиран пред велосипед багажник, поединечно отстранлив автомобил светлина и рефлектори две функции.Гумени материјал, носатотпорни, shatterproof, и зацврстуваат не се должи на сезонски промениКористи погодно брзо ослободување дизајнОдговара за тело со дијаметар од 1835mm ФенерчеОдговара за тело со дијаметар од 2035mm HandlebarСпецификации : Количина : 1pcСостојба : новаБоја : ЦрнаПакетот вклучува : 1x Светло Факел Планината Држач за Велосипед93.99 / торбаДобредојдовте да контактирате со нас за пад на превозот и трговија на големо цел!Ние не се вклучени секоја компанија датотека, реклама датотеки и така натаму во парцела!Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 34days по исплата потврда освен празник.2.Ние брод од страна на Кина пост, EMS, e Packet, DHL, UTEC( За 612 Дена да Ukrain со следење информации), CDEK (Околу 1525 Дена да Русија со следење информации) , според вашиот избор, кога прави нарачка .3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.4.Ние не сме одговорни за задоцнувањето предизвикано од сопствени грешки,Увозните давачки,даноци, придонеси или други сопствени такса.5...

BGN 5.31

Горещо Нов супер лесен 20 грама въглеродни влакна под наем бутилка вода клетка притежателя бутилки от неръждаема стомана винтове, които са включени

карактеристики : · Изградени од јаглерод fiberout мувла во техниката · Супер светло само 25 грама тежина; · Користете лево или десно за да барате опција; · Мет боја на површината на снабдување; · Макс...

BGN 25.00 31.94

Двойна странична bike вело чанти под наем колоездене предната рамка тръба чанта под наем пакет аксесоари за велосипеди сгъваема чанта FTW 202

велосипедот додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци торба за велосипед велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба велосипедот додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци торба за велосипед велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба велосипедот додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци торба за велосипед велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба за велосипед додатоци велосипед торба за велосипед торба велосипедизам торба велосипед велосипед roswheel торба велосипедизам торба свитлива торба за носење bicicleta bolsos bycicle додатоци Чанти седло Патна Торба седиште за велосипед телефон bolsas планински велосипед велосипед додатоци торба bicicleta планински велосипед торба за велосипед bicicletas mountainbike седло торба mochila sillin accesorios bicicleta roswheel велосипед торба за велосипед со кошница fixie велосипед седло ранец, торба на велосипед кошница bolsa велосипед додаток bicicletas мала де viagem com rodinha ново мото g bycicle виткање велосипед кеси herramientas pannier bolsa bicicleta алатка handlebar торба кошница торба велосипедизам bolso планински велосипед велосипед велосипед торби за велосипед торба alforge bicicleta acessorios став bicicleta рек bolsa велосипед ciclismo merida alforjas bicicleta велосипед седло bycicle торба за велосипед цевка велосипед кеси capa став мото g tela мото g cesta bicicleta sillines велосипедизам велосипед задните торба велосипедизам додатоци mtb велосипед торбичка велосипед pannier задните планински велосипед торба фиксна опрема acessorios став велосипед mochilas bicicletamountainbike capas став мото g телефон кошница велосипед roswheel велосипедизам велосипед велосипед пред торба sillinbicicleta велосипед задните торба џеб велосипед случаи мото g bolsa ciclismo bici herramientasbicicleta пред цевка торба ретро велосипед возење велосипед велосипед велосипед пред рамка торба торба за велосипед хидратација спортски ранец, торба mtb торба назад пак велосипед кеси велосипедизам торба за велосипед рек велосипед пред торба торби за велосипед bolso bicicleta soporte acessorios bicicleta велосипед седло кеса кеса за планински велосипед алатка торба кошница велосипедска пумпа пред торба capa мото g тенис торба за велосипед задното седиште roswheel 60l триатлон торба за велосипед велосипед велосипед кошница пред патот велосипед транспорт торба рамка водоотпорен телефон велосипед торба телефон возење велосипед велосипед возење велосипед торба водоотпорен cc торба велосипедизам кеси пред велосипед торба roswheel велосипед задните рек manillar велосипед додатоци торба отворено sacoche торба за слободни alforjas caso де мото задните велосипед дисага mochila де hidratacao bicicleta велосипед.

BGN 8.26

WasaFire bicycle light Bike светлини и 3 режима на широк прожектор 85 фарове USB мотор Акумулаторна батерия и led фенерче аксесоари Факел

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи...

BGN 19.00 20.78

Hotest 5000 лумена XML U2 под наем светлина led фенерче + 8.4 V акумулаторна кутия

Solar Storm 5000 Lm 2x XML У2 блиц Пред Велосипед Велосипед Светлата Headlamp Светилка Светлина Глава 4 РежимиФункција : Супер светло XML У2 LED велосипед светлина.ЛЕР : LED Type : XML У2 LED.Количина На LED : 2 парчиња.LED Живот : 100,000 часа.Тема : Повеќе кондензирана светло,долго изложување на далечина.4 Вклучете Начини : Слаби,Средината,Силна,Strobe.Тип На Прекинувач : Синото Копче.Траење : 24 часа.Вклучете Локација : Опашкакапа.Високаперформанси електронски switch.Малку кликнете на прекинувачот за вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ на светлина.Малку кликнете прекинувач за промена на осветленоста режими,НИЗОКСРЕДЕНВИСОК.Долго притиснете го прекинувачот за повеќе од една секунда, за да пристапите до Strobe режим.Батеријата индикатор(покрај синото копче)Три светла се запалени на(моќ≥80%).Две светла се запалени на(50%≤моќност≤80%).Една светлина ќе осветлена и ќе флеш три(runtime≤30minutes).Извор на енергија : 1x8.4v Батеријата Pack(Не се Вклучени Батерија) .Батеријата Кутија Функција : Влезен Напон8.4 VИзлезниот Напон8.4 VOvercharge заштита напон8.4 VСо текот на испуштање заштита напон5 VИспуштање заштита тековна9 AРежим на струјаПод 10µAUSB Излезен Напон5 V+ / 0.2USB Max Излез2000m AГолемина45x45x100mmНето тежина130gАко Батеријата Се ВклучениНикојЗабелешкаВе молиме да се стави во батеријата во вистински начин.Полнење кога моќ индикатор за светло трепка.Не користите уредот во вода...

BGN 30.00 39.97

2 Бр. Нова Безплатна Доставка Сладки Малки Звънчета На Шум Наем Колоездене Камбани Алуминиев Планинско Колоездене Bells

2 Парчиња Нов Бесплатен Превозот Симпатична Малку Ѕвона Тонови На Велосипед Велосипед Ѕвона Алуминиум Планински Велосипед ЅвонаОпис на производот : Име : Велосипед ѕвонаБоја : Црвено Сино Црна Виолетова Злато Сребро.Ние не нудиме боја избор...

BGN 9.00 9.58

Това Е Една Велосипедна Стойка За Планинско Колоездене Подова Поставка Притежателя Гуми Паркинг Преносим Нов Пристигане

100% сосема нов и висок квалитетНа издржи еден велосипед рек нуди преносни, лесни за складирање.Идеални се заедно простор за трки и собири.Стабилна погодно за чување дома, во канцеларија или во гаража.Инженеринг одделение ABS пластика пластични изградба е солиден и водоотпорен.Материјал : ABSГолемина : 22.5 11.5 cm x cm x 5.5 cmБоја : Црна1 x Велосипед Кат Штанд Гуми НосителотДобредојдовте да контактирате со нас за пад на превозот и трговија на големо цел!Ние не се вклучени секоја компанија датотека, реклама датотеки и така натаму во парцела!Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 34days по исплата потврда освен празник.2.Ние брод од страна на Кина пост, EMS, e Packet, DHL, UTEC( За 612 Дена да Ukrain со следење информации), CDEK (Околу 1525 Дена да Русија со следење информации) , според вашиот избор, кога прави нарачка .3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.4.Ние не сме одговорни за задоцнувањето предизвикано од сопствени грешки,Увозните давачки,даноци, придонеси или други сопствени такса.5...

BGN 8.62

Мощен 2400 Lm 3 x XML-T6 предни Велосипеден фенер нощната Светлина на Факела с безопасни заден фенер+акумулаторна батерия+зарядно устройство ac+лента за глава

Карактеристики : 1.Излез светла може да дојде до Max 2400 Lm [Lumens]2.Водоотпорен, но не го стави во вода директно3.Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло,4.Работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен.5.Алуминиум легура рамки прстен.6.Алуминиумски легури структура со носатотпорни, елоксирани заврши, длабоко топлина мијалник заврши.7.4 префрлете го Режимот : висок / среден / низок / strobe.8.Погоден за повеќето затворен како дома одржување и активности на отворено како кампување, риболов, пешачењето, мапата читање, ноќта риболов, ноќно летање, едрење, спелеолошки и лов Спецификација : 1.Материјал : Алуминиум легура2.Боја : Црна / Црвена / сино3.Димензија : 49mm x 74mm x 41mm4.Модел на LED : 3 x XML T6 екстра бела LED диода.5.Излез 3 x XML t6 бела LED светла може да дојде до 2400 lumens MAX.6.Голема животниот Век на LED (100,000 часа)7.Високаперформанси електронски прекинувач : Малку кликнете на прекинувачот за вклучување / Исклучување на светлина.Малку кликнете прекинувач за промена на осветленоста режими, НизокСреденвисок.Долгопритиснете го прекинувачот за повеќе од една секунда за да пристапите strobe режим.8.Моќ индикатор систем : Моќ > 80%...

BGN 37.00 73.28

Под наем предни и задни огледала автоматични рефлектори колоездене, огледала, аксесоари за велосипеди МТБ пътен под наем 1бр

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Велосипед reflectors, љубов јава пријатели неопходни работи, особено љубов се возеше во вечерните часови, рефлексивни ефект е силна, брзо може да дозволувајте другите да ви се најде, да се зголеми безбедноста на возењето...

BGN 1.86

USB зареждане 8000 лумена XML-T6 LED Light Bike Колоездене предната велосипедна фаровете+зарядно + Червен лазерен задна светлина

USB Полнење 8000 Lumens XML T6 LED Велосипед Светлина Велосипедизмот Пред Велосипед Headlamp+Батерија Полнач Поставува +Црвени Ласерски TaillightСпецификација : Осветлување Растојание : 200Поддршка Dimmer : 24 датотекиЛумен : 8000Водоотпорен : ДаПримена : Отворено, пешачење, кампување, риболов,велосипедизам и така натамуМодел на LED Монистра : XML T6 LEDЗум : НикојПрефрлете го Режимот : 4 начини на ПрефрлувањеБоја : Црвена / ЦрнаФункција : Шок ОтпорниБатерија Тип : другоТело Материјал : АлуминиумИзвор на светлина : LEDФокусна Должина : NonприлагодливWattage : 20 WКарактеристики : Осветленост : 8000 lumens. Светилки : 2 x XML T6 LED. Животниот век : 50.000 часови. Осветлување Растојание : 200m300м.Модел : Solar Storm4 Вклучете Начини : Ниско / Средно / Високо / Strobe.Извор на енергија : 5 V се Поврзете со енергија банка преку USBВреме на полнење : 4.5 часа.Траење : До 23 часа(висок режим).Материјал : Алуминиум Легура.Водоотпорен ниво : IPX7.Полначот Текст : 100 V240 V,50 / 60 Hz.Пакет Тежина : 106 G / 3.74 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 100*95*50 ММ / 3.94*3.74*1.97 ИнчиБатеријатаПогоден за НРКP7 / XMLT6 LED Глава Светилка / Велосипед СветилкаКапацитетот на батеријата : 6400m AhНапон : 4.2 V5vКористење време : 23 часа На 1 LED Велосипед светлинаВреме на полнење : 45 часаПакет Се Вклучени : 1x10000 ML USB XML Светлина2x Гумени прстен1x Универзална 6400m Ah Батерија 4x18650 батеријата пакет1x4.2 V Полначот(Изберете во зависност од вашата земја)1x Црвени Ласерски Задни светла1) да ја прифатиме Ал ipay, Запад Унија, TT...

BGN 27.00 48.35

МТВ пътен под наем на бутилки вода притежателя клетки и аксесоари за велосипеди безплатна доставка устни под наем Колоездене въглеродни влакна бутилка клетка

Предмет : GUB Јаглерод Шише за Вода КафезМодел : 6 стилови : ( Б211) (Б212) (Б215) (Б216) (Б218) (Б219)Материјал : Целосна Карбонски Влакна, 3 K сјајниДелови : Веб Конструкција За Монтажа Завртки ВклучениПримена : Патот и Планина итн Велосипед Употреба Одобрен, стандард 74mm шише за вода се користи.Тежина : 22gБоја : црнаФункција : јаглерод влакна материјал,ultra light, силна и убаваОвој кафез е антипропадна, шокапсорбира и модата...

BGN 23.82

INBIKE водоустойчив мотор чанта с голям капацитет на волана и предната тръба чанта под наем джоба на рамо раница за Колоездене на велосипед аксесоари H-9

Информација за производот : Тип : велосипедот пред торба Материјал : оксфорд ткаенина,полиестер,памук Апликација : долги или патување Внатрешниот џеб : нето торба Печатење уметност : свила екран Простор за употреба : camero,очила,ракавици,итн Отворени методи : тока,патент на Логото : диња Големина : 270*110*160mm(приближно) Нето тежина : 430g(перниче)+169g(планината) Боја : црна,виолетова,зелена Фиксен режим : монтажни планината Rainproof на корица : yes Рака : прилагодлив Подарок : 8 компјутери црна гума Карактеристики : голем капацитет,rainproof,wat erproof најлон, светлина,лесно да се инсталира,користи повеќе1...

BGN 41.00 59.18

Водоустойчив bike вело светлини 5 светодиода под наем предни главоболие светлина + сигурност задни фенерче Фенерчето лампа фар аксесоар

Водоотпорен Велосипед Велосипед Светла 5 Led диоди Велосипед Велосипед Пред Главата на Светлина + Безбедност на Задното Светло Факел Светилка светла додатоциФункција : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 1setОтпорен на вода туш доказ дизајн не се плаши од дожд поплавиСпојувалка за каиш на грбот на светлинатаБрзо ослободување заградатаЕден Допир switch дизајн, лесно ракувањематеријал : ABSголемина на : Може да биде вчитан handlebar Големина : 22 MM или такаМоќта од страна на : 4x AAA алкални батерии( батеријата не се вклучуваат )Пакетот Вклучува : 1x Водоотпорен 5 LED Велосипед Светлина Велосипед Светлата Безбедност Фенерче1x Заградата

BGN 3.00 3.50

На Запад колоездене 2017 нов Колоездене каска пристигане Марка професионален мотор с каска Capacete Ciclismo EPS + PC 10 цвята под наем на каска

ВЕЛОСИПЕДИЗАМ ШЛЕМ ИМЕ : 2017 Нови Дише Велосипедизам Шлем Патот Планински Велосипед Шлем на Безбедноста Опрема, Дизајн, Ергономски Преголеми отворите за вентилација 10 БоиВелосипедот Шлем Големина : Погоден за Глава Обемот 5662cm.Глава Ширина и 17,5 см, Раководител Должина 22.5 cm.Зад прилагодување копчето може да се прилагоди помали.ПлаќањеНие прифаќаме овие плаќање : со Кредитна Картичка, Зачувам(Alipay), Beloto, Money Bookers, Запад Унија, T / T, итн...

BGN 31.00 60.00

2Л мотор хидратация чанта Колоездене катерене пътуване раница мини велосипед и раница Спорт на открито водни чанти колоездене катерене бягане

2 L Велосипед хидратација Торба Качување Велосипедизам Туристички Ранец Мини Велосипед Ранец отворено Спортови на вода Торби за Велосипед Качување РаботиФункција : * Бренд : Nanfeng * 100% сосема нов и добра работна состојба * Со внатрешен џеб * Лесен во тежина * Лесен за употреба вклучување / исклучување на вентил на хидратација на мочниот меур * 2 страна складирање оддел за клучеви, телефон, грицки и слично * Прилагодливи градите и рамо ремени Спецификации : * Функција : Мултифункционален Ранец, торба * Материјал : Најлон * Боја : Црвена, Портокалова, сина, зелена ,црна За вашиот Изберете * Тежина : околу 322g * Стил : Ранец * Капацитет : 2 L * Апликации : Велосипедизам, пешачење и други спортски активности...

BGN 7.00 8.00

WEST BIKING под наем защитно фолио водоустойчив полиуретан срещу надраскване, прозрачен МТБ пътен под наем защитна рама комплекти кутия

Име на производ : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Заштитна Фолија Водоотпорен Полиуретан АнтиНула Транспарентен MTB Патот Велосипед Заштитна Рамка Опрема ПоставуваИнформации За ПроизводотИме : Велосипед Заштитна Рамка Опрема ПоставуваБоја : ТранспарентнаПогодни за : MTB Патот ВелосипедФункција : 1.Водоотпорен,ПрашинаДоказ,АнтиНула,Антиоксидација,Мека2.Погоден за велосипед површинаПакет Листата : 4*120cm 1 ролна6*120cm 1 ролна10*120cm 1 ролна10*24cm 1 листПлаќањеНие прифаќаме овие плаќање : со Кредитна Картичка, Зачувам(Alipay), Beloto, Money Bookers, Запад Унија, T / T, итн...

BGN 16.00 30.45

ROSWHEEL велосипедна рамка на предната чанта дъждобран Планински пътен колоездене Колоездене Паньер чанта дъждобран за 12529 велосипедни аксесоари

Опис на производот Бренд : ROSWHEEL Реден број : 17542 Нето тежина : 18g Погоден за 12529 торба за Пакување на Содржина : 1 x Велосипед дожд прашина маска Забелешка : Русија клиент ве молиме пополнете го целосно име

BGN 5.00 5.98

Под наем светлина Комплект USB акумулаторни мъгла задна светлина + умен под наем телефон за монтиране на къмпинг bisiklet aksesuar A2

Велосипед Светлина Поставите USB Полнење Светлата Taillight + Паметен Телефон Велосипед Планината Кампување bisiklet aksesuarОпис : Во Темнината се Донесе Вашиот Телефон на Вашиот ВелосипедЗа ДА СЕ ВИДИ Внимание од 360 степени со Смели 360 велосипед светла и да добијат простор што треба да се чувствуваат заштитениОСТАНЕ НА ПАТОТ ПОДОЛГО се Гарантира мир на умот да се знае што има до 16+ часа на внимание блескавите Led диоди.ИЗГРАДЕН ТЕШКИ, ИЗГРАДЕНА НА ПОСЛЕДНИОТ Изграден да бидат издржливи, водоотпорен, и неуништив, дури и на најтешките терени...

BGN 16.00 23.18

Мултифункционален безжичен наем на велосипеди на велосипеди компютър километраж, скоростомер, хронометър LCD осветяване задно водоустойчив

Овој водоотпорен велосипед компјутер со LCD дисплеј е добар придружник за вашата јава.Карактеристики : Вклучува виталните функции за почетници и добрите слично.Лесно може да се прочитаат, голем LCD дисплеј.Со монтажа додатоци за фирма инсталација.Напојува со CR2032 батеријата.Издржливи и водоотпорен за употреба во сите услови.Совршен придружник за вашата јава.Функции : СПД : Моментална брзинаДИС : Возење растојаниеTMR : Возење времеТРОШНИТЕ : Калории потрошувачкаODO : Вкупно trip distanceСТАОРЕЦ : Вкупно време јаваВРТЕЖИ во минута : РотацииAVS : средна брзинаMXS : Максимална брзинаТи : ТемператураШв : СтоперкатаСпецификации : Боја : БелаМатеријал : ABSИзвор на енергија : CR2032 батеријата(Без батерија испорака)Димензии : 5.2 * 4.2 * 1.9 cm / 2.0 * 1.7 * 0.7 воГолемина на екранот : 2.9 * 2.8 cm / 1.1 * 1.1 воОбјектот тежина : 27g / 1.0 озПакет големина : 10 * 10 * 5cm / 3.9 * 3.9 * 2.0 воПакет тежина : 91g / 3.2 озПакет Листата : 1 * LCD Велосипед Компјутер1 * Монтажа Чевли1 * Тркала Магнет1 * Сензор1 * Лепило1 * Поставите на Кабел Врски1 * Упатство (Англиски)1...

BGN 13.00 15.60

Вело светлини 1бр прохладни цветни блестящо каране на колело спиците на светлините на нощна езда лампа велосипедна лампа

1 PC Шарени Кул Сјајна Велосипедизам Тркала Зборуваше Светла Ноќ Возење Светилка Велосипед Светилка Најновите 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Едноставен за употреба, долго трае, како и безбедноста во прилог Лесно монтирање и ослободување , инсталиран во секунди пред вас се подготвени да се ри Погодни за планински велосипед, патот велосипед, виткање велосипед,итн Спецификации : Материја : PC Големина : 24*12.5 m Боја : Шарени, Црвена, Зелена, Сина Количина : 1 компјутер Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

BGN 1.00 1.28

1бр фенерче LED Фенерче Колоездене на велосипед волана определяне на светлината на притежателя скоба клип безплатна доставка

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Лесно да се качиЛесно верзија универзална светло менгеме2cm ~ 3 cm дијаметар gadget1...

BGN 2.30

Безплатна доставка високо качество Колоездене на велосипед предни светлини клип велосипеди под наем клип фенерче велосипедна стойка

Бренд : DDWZ Име : Велосипед светилник Материјал : PC Тежина : 35g Големина : 4 * 7.5 cm Применливо : Светилка со дијаметар од 2,52.9 cm Handlebar дијаметар од 23.5 cmНашите кооперативни логистички компании вклучуваат : Ali Express Saver Превозот Ali Express Стандард Превозот Ali Express Премиум Превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Кина Пост Обичен Мал Пакет е Пакет Сингапур Пост 4 PX Aramex Русија ЕкспресSPSR ЕМС eЕМС DPEX DHL ПРОЗОРЦИ FEDEx IP / IE, Со цел да се направи на купувачот ја прими стоката безбедно и брзо,Ние автоматски ќе изберете најсоодветниот логистика за нашите клиенти.Ве молиме имајте предвид дека ако имате посебни барања за логистика, ве молиме да ни оставите порака, Купувачот Совети : 1...

BGN 3.52

Водоустойчива led Велосипеден фенер U3 6000LM 2X LED предни Велосипеден фенера на фара с батерия 16000mAh +лазерен задна светлина

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Карактеристики : 1.Коло : Дигитални CC коло, моќ индикатор систем, Нисконапонски алармен систем.2.4 Режим : НискоСреденВисок, скриени Strobe3.Затемнување : Електронски pushbutton префрлате4.Леќи на камерата : Влијание отпорни на оптичка леќа со AR слој5.Рефлектор : Метал рефлектор6.Водоотпорен : IPX7, можност за поддршка на нурне употреба.7.Глава & Опашка : Алуминиум легура рамки прстен8.Марка : ЛЕР и режим се опционални на вашиот избор.9.Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен.10.Алуминиумски легури структура со носатотпорни, елоксирани заврши, длабоко топлина мијалник заврши.Спецификација : 1.Материјал : Алуминиум легура2.Димензии : 42mm (должина) * 60mm (ширина) * 38mm (висина)3.Тежина : 100 g (Без батерија pack)4.Lumens : 6000 LumsЗабелешка : вистинската моќ за оваа светлина ќе биде помал, бидејќи многу купувачи и предложи, ние се прилагоди на LED осветлувањето, со цел да се продолжи на батеријата трае време.5.Високаперформанси електронски префрлатеМалку кликнете на прекинувачот за вклучување / Исклучување на светлина.Малку кликнете прекинувач за промена на осветленоста режими, НизокСреденвисок.Долгопритиснете го прекинувачот за повеќе од една секунда за да пристапите strobe режим.6.Моќ индикатор систем : Моќ > 80%...

BGN 34.00 40.00

2017 нов велосипеден шлем жена Планински / пътен под наем каска дишаща велосипеден шлем ultralight розово МТБ 56-60 см Casco Ciclismo

2017 Нови Велосипедизам Шлем Жена Планина / Патот Велосипед Шлем Дише Велосипед Шлем Ultralight Розова MTB 5660 CM Каско Ciclismo детали 1.Име : Велосипед Шлем ,Розова велосипед шлем 2.100% нов бренд и висок квалитет 3.Големина : 5660cm(Совршено Фитинг Со Возрасни' Раководител) 4.Materail : Надвор : PC...

BGN 29.00 41.41

68 cm здрав мотор кука вратовръзка бънджи еластичен кабел багажното каишка въже безплатна доставка

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!3во1 јаже, повеќе трајни производи за заштита на рамката од тоа да биде изгребани.Пластични кука нема да изгребат рамка.Прв и најдобар избор за долги јава.Лесен за складирање и за носењеСпецификации : Боја : ЦрнаДолжина : Околу...

BGN 3.28