• Ново
68 cm здрав мотор кука вратовръзка бънджи еластичен кабел багажното каишка въже безплатна доставка

68 cm здрав мотор кука вратовръзка бънджи еластичен кабел багажното каишка въже безплатна доставка

BGN 3.28

Сума
Налично за поръчка


Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
3-во-1 јаже, повеќе трајни производи за заштита на рамката од тоа да биде изгребани.
Пластични кука нема да изгребат рамка.
Прв и најдобар избор за долги јава.
Лесен за складирање и за носење
Спецификации :
Боја : Црна
Должина : Околу. 68cm (широк)
Јаже ширина : Прибл. 1cm
Пакетот вклучува
1 x Багаж јаже
-65.32 /торба торба
Добредојдовте да контактирате со нас за пад на превозот и трговија на големо цел!
Ние не се вклучени секоја компанија датотека, реклама датотеки и така натаму во парцела!
Превозот :
1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 3-4days по исплата потврда освен празник.
2.Ние брод од страна на Кина пост, EMS, e Packet, DHL, UTEC( За 6-12 Дена да Ukrain со следење информации), CDEK (Околу 15-25 Дена да Русија со следење информации) , според вашиот избор, кога прави нарачка .
3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
4.Ние не сме одговорни за задоцнувањето предизвикано од сопствени грешки,Увозните давачки,даноци, придонеси или други сопствени такса.
5. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Гаранција :
1.Сите предмети има 1 година гаранција. АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .
2.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.
3.pls напишете порака или проблеми под или во вашиот цел порака.така што ние може да ви одговори и рачка за вас според вашите цел на време.
4. Ако состојбата не е доволно, ве молиме контактирајте ме

Всичко за продукта

Номер На Модела:
Ж774600
Функция:
Сгъваема
документ:
ССС
is_customized:
Yes
Материал:
Найлон
търговска марка:
ROSWHEEL
Дължина:
Около 68 см (еластичен)
Ширина на въже:
Около 1 см
Цвят:
Черен

Подобни продукти в категория

2017 нов велосипеден шлем жена Планински / пътен под наем каска дишаща велосипеден шлем ultralight розово МТБ 56-60 см Casco Ciclismo

2017 Нови Велосипедизам Шлем Жена Планина / Патот Велосипед Шлем Дише Велосипед Шлем Ultralight Розова MTB 5660 CM Каско Ciclismo детали 1.Име : Велосипед Шлем ,Розова велосипед шлем 2.100% нов бренд и висок квалитет 3.Големина : 5660cm(Совршено Фитинг Со Возрасни' Раководител) 4.Materail : Надвор : PC...

BGN 29.00 41.41

WasaFire bicycle light Bike светлини и 3 режима на широк прожектор 85 фарове USB мотор Акумулаторна батерия и led фенерче аксесоари Факел

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи...

BGN 19.00 20.78

USB зареждане 8000 лумена XML-T6 LED Light Bike Колоездене предната велосипедна фаровете+зарядно + Червен лазерен задна светлина

USB Полнење 8000 Lumens XML T6 LED Велосипед Светлина Велосипедизмот Пред Велосипед Headlamp+Батерија Полнач Поставува +Црвени Ласерски TaillightСпецификација : Осветлување Растојание : 200Поддршка Dimmer : 24 датотекиЛумен : 8000Водоотпорен : ДаПримена : Отворено, пешачење, кампување, риболов,велосипедизам и така натамуМодел на LED Монистра : XML T6 LEDЗум : НикојПрефрлете го Режимот : 4 начини на ПрефрлувањеБоја : Црвена / ЦрнаФункција : Шок ОтпорниБатерија Тип : другоТело Материјал : АлуминиумИзвор на светлина : LEDФокусна Должина : NonприлагодливWattage : 20 WКарактеристики : Осветленост : 8000 lumens. Светилки : 2 x XML T6 LED. Животниот век : 50.000 часови. Осветлување Растојание : 200m300м.Модел : Solar Storm4 Вклучете Начини : Ниско / Средно / Високо / Strobe.Извор на енергија : 5 V се Поврзете со енергија банка преку USBВреме на полнење : 4.5 часа.Траење : До 23 часа(висок режим).Материјал : Алуминиум Легура.Водоотпорен ниво : IPX7.Полначот Текст : 100 V240 V,50 / 60 Hz.Пакет Тежина : 106 G / 3.74 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 100*95*50 ММ / 3.94*3.74*1.97 ИнчиБатеријатаПогоден за НРКP7 / XMLT6 LED Глава Светилка / Велосипед СветилкаКапацитетот на батеријата : 6400m AhНапон : 4.2 V5vКористење време : 23 часа На 1 LED Велосипед светлинаВреме на полнење : 45 часаПакет Се Вклучени : 1x10000 ML USB XML Светлина2x Гумени прстен1x Универзална 6400m Ah Батерија 4x18650 батеријата пакет1x4.2 V Полначот(Изберете во зависност од вашата земја)1x Црвени Ласерски Задни светла1) да ја прифатиме Ал ipay, Запад Унија, TT...

BGN 27.00 48.35

Това Е Една Велосипедна Стойка За Планинско Колоездене Подова Поставка Притежателя Гуми Паркинг Преносим Нов Пристигане

100% сосема нов и висок квалитетНа издржи еден велосипед рек нуди преносни, лесни за складирање.Идеални се заедно простор за трки и собири.Стабилна погодно за чување дома, во канцеларија или во гаража.Инженеринг одделение ABS пластика пластични изградба е солиден и водоотпорен.Материјал : ABSГолемина : 22.5 11.5 cm x cm x 5.5 cmБоја : Црна1 x Велосипед Кат Штанд Гуми НосителотДобредојдовте да контактирате со нас за пад на превозот и трговија на големо цел!Ние не се вклучени секоја компанија датотека, реклама датотеки и така натаму во парцела!Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 34days по исплата потврда освен празник.2.Ние брод од страна на Кина пост, EMS, e Packet, DHL, UTEC( За 612 Дена да Ukrain со следење информации), CDEK (Околу 1525 Дена да Русија со следење информации) , според вашиот избор, кога прави нарачка .3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.4.Ние не сме одговорни за задоцнувањето предизвикано од сопствени грешки,Увозните давачки,даноци, придонеси или други сопствени такса.5...

BGN 8.62

YT813 колоездене Колоездене лека нощ подсветка компютър километраж, скоростомер

YT813 Велосипед возење Велосипед Ноќ Светлина Осветлување Компјутер Броило Брзинометар Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет! Во реално време приказ на моментната брзина, trip distance, јава време, патување време, потрошувачката на калории, моменталното време и датум...

BGN 12.00 18.24

Porte Bidon Carbone New 2pieces Full Carbon Fiber Bottle Cage притежателя на мотора върви добре с рамка, сребро Безплатна доставка

целосна карбонски влакна шише кафез , шише кафез , се поклопува и со рамка бесплатен превозотБоја : црнаТежина : 23g2 парчиња / многуБЕЛЕШКИ : имаме наша сопствена фабрика.Продукции од карбонски влакна велосипед додатоци се извезуваат во целиот свет!Добар квалитет,Добра услуга!Ако сакате повеќе велосипед делови,palease Контакт со мене ,и ќе добиете голем Попуст !!!Она што ќе добиете?2 парче Целосна Јаглерод шише кафезПРЕДМЕТИ БИЛЕ ТЕСТИРАНИ ПРЕД ПРЕВОЗОТ,Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите...

BGN 38.38

2 елемента под наем лост за обратно виждане стъкло огледало колоездене Колоездене широк обхват за обратно виждане рефлектор ъгъл регулируеми стъклени огледала

2 парчиња Велосипед Handlebar Задните Видите Стакло Огледало Велосипед возење Велосипед Широк Спектар Назад Поглед Рефлектор Прилагодливи Агол Стакло, ОгледалаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

BGN 9.58

2017 нов USB Акумулаторна две светлина led велосипедни фарове предни кормилото на велосипед МТВ велосипед Колоездене светлина комплект фарове лампа COB

2017 Нови USB Полнење Две Светла LED Велосипед Светла Пред Велосипед Handlebar MTB Велосипед возење Велосипед Светлина Поставите Светлата Светилка КОЧАН

BGN 35.00 43.20

Водоустойчив bike вело светлини 5 светодиода под наем предни главоболие светлина + сигурност задни фенерче Фенерчето лампа фар аксесоар

Водоотпорен Велосипед Велосипед Светла 5 Led диоди Велосипед Велосипед Пред Главата на Светлина + Безбедност на Задното Светло Факел Светилка светла додатоциФункција : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 1setОтпорен на вода туш доказ дизајн не се плаши од дожд поплавиСпојувалка за каиш на грбот на светлинатаБрзо ослободување заградатаЕден Допир switch дизајн, лесно ракувањематеријал : ABSголемина на : Може да биде вчитан handlebar Големина : 22 MM или такаМоќта од страна на : 4x AAA алкални батерии( батеријата не се вклучуваат )Пакетот Вклучува : 1x Водоотпорен 5 LED Велосипед Светлина Велосипед Светлата Безбедност Фенерче1x Заградата

BGN 3.00 3.50

UV защитно покритие прахоустойчив под наем дъжд прахоустойчив, Водоустойчив калъф открит сив за велосипеди под наем на Велосипед безплатна доставка

КарактеристикиНаправени со водоотпорен полиестерАко имате велосипед, ќе треба дожд капак и ова е совршен верзијаНе само можете да одржите вашиот велосипед од дожд и прашина, но се избегне unecessary мотоцикл миеЛесен за употреба и расклопувањеПогодни за Планински Велосипед,Патот Велосипед,Виткање Велосипед,итнСпецификации : Големина : 200 x 110cmНето тежина : 355 gПакет тежина : 395 гБоја : СиваПакување Содржина : 1 x Велосипед дожд прашина маска65.32 / торба торбаДобредојдовте да контактирате со нас за пад на превозот и трговија на големо цел!Ние не се вклучени секоја компанија датотека, реклама датотеки и така натаму во парцела!Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 34days по исплата потврда освен празник.2.Ние брод од страна на Кина пост, EMS, e Packet, DHL, UTEC( За 612 Дена да Ukrain со следење информации), CDEK (Околу 1525 Дена да Русија со следење информации) , според вашиот избор, кога прави нарачка .3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.4.Ние не сме одговорни за задоцнувањето предизвикано од сопствени грешки,Увозните давачки,даноци, придонеси или други сопствени такса.5...

BGN 18.00 18.32

1бр фенерче LED Фенерче Колоездене на велосипед волана определяне на светлината на притежателя скоба клип безплатна доставка

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Лесно да се качиЛесно верзија универзална светло менгеме2cm ~ 3 cm дијаметар gadget1...

BGN 2.30

LED USB акумулаторна фар-майка на светлината на светкавица велосипед МТВ задни стоп задна светлина супер леки вело светлини безплатна доставка

LED USB Полнење Светлата Главата светлина Флеш Велосипед Велосипед MTB Запре Задните Опашка Светилка Супер Светлосен Велосипед СветлаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се инсталира и да ги отстраните од вашиот велосипедКОЧАН висока осветленост led светлаЛитиум полимер батерија 500m AОдговараат за handlebar од 22mm да 31.8 mm5 Режим : Стандард, Високо ниво, во Текот на возење,50% трепка,100% трепка, StrobeКако да се промени режимот, Притиснете го копчето и не го пушта до промена на следното режимНајдобар избор за надворешна велосипедизамСпецификации : LED Светло бои : Црвена.LED type : КОЧАНПрозрачна флукс : 100 LMБатерија : вграденво литиум батерија 3.7 V 500m Ah.Време на полнење : 2 часаСедиштето пост : Дијаметар 2231.8 mmМатеријал : ABSГолемина : 80*16*22mm / 3.15*0.63*0.87 инчПакетот вклучува : 1 x Велосипед Опашка Светлина1 x Заградата Носителот1 x USB Кабел за ПолнењеПлаќање1) да ја прифатиме Alipay.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката,можете да платите ни лесно следете ги Зачувам процес.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.4) Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход.Превозот1...

BGN 30.37

Под наем светлина Комплект USB акумулаторни мъгла задна светлина + умен под наем телефон за монтиране на къмпинг bisiklet aksesuar A2

Велосипед Светлина Поставите USB Полнење Светлата Taillight + Паметен Телефон Велосипед Планината Кампување bisiklet aksesuarОпис : Во Темнината се Донесе Вашиот Телефон на Вашиот ВелосипедЗа ДА СЕ ВИДИ Внимание од 360 степени со Смели 360 велосипед светла и да добијат простор што треба да се чувствуваат заштитениОСТАНЕ НА ПАТОТ ПОДОЛГО се Гарантира мир на умот да се знае што има до 16+ часа на внимание блескавите Led диоди.ИЗГРАДЕН ТЕШКИ, ИЗГРАДЕНА НА ПОСЛЕДНИОТ Изграден да бидат издржливи, водоотпорен, и неуништив, дури и на најтешките терени...

BGN 16.00 23.18

Мощен 2400 Lm 3 x XML-T6 предни Велосипеден фенер нощната Светлина на Факела с безопасни заден фенер+акумулаторна батерия+зарядно устройство ac+лента за глава

Карактеристики : 1.Излез светла може да дојде до Max 2400 Lm [Lumens]2.Водоотпорен, но не го стави во вода директно3.Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло,4.Работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен.5.Алуминиум легура рамки прстен.6.Алуминиумски легури структура со носатотпорни, елоксирани заврши, длабоко топлина мијалник заврши.7.4 префрлете го Режимот : висок / среден / низок / strobe.8.Погоден за повеќето затворен како дома одржување и активности на отворено како кампување, риболов, пешачењето, мапата читање, ноќта риболов, ноќно летање, едрење, спелеолошки и лов Спецификација : 1.Материјал : Алуминиум легура2.Боја : Црна / Црвена / сино3.Димензија : 49mm x 74mm x 41mm4.Модел на LED : 3 x XML T6 екстра бела LED диода.5.Излез 3 x XML t6 бела LED светла може да дојде до 2400 lumens MAX.6.Голема животниот Век на LED (100,000 часа)7.Високаперформанси електронски прекинувач : Малку кликнете на прекинувачот за вклучување / Исклучување на светлина.Малку кликнете прекинувач за промена на осветленоста режими, НизокСреденвисок.Долгопритиснете го прекинувачот за повеќе од една секунда за да пристапите strobe режим.8.Моќ индикатор систем : Моќ > 80%...

BGN 37.00 73.28