• Ново
2017 велосипеден шлем детски велосипеди шлем животно Карикатура детски каска спортен велосипеден шлем one-form ride-line protector размери 48-55

2017 велосипеден шлем детски велосипеди шлем животно Карикатура детски каска спортен велосипеден шлем one-form ride-line protector размери 48-55

BGN 50.08
BGN 30.00 -40 %

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

Вентилационни Отвори:
8 - 15
документ:
CE
Тегло (гр):
230 г
Материал:
EPS
търговска марка:
ГИЕАДУН
Размер:
s
Възрастова Група:
За деца
Тип:
Цельнолитый каска

Подобни продукти в категория

Porte Bidon Carbone New 2pieces Full Carbon Fiber Bottle Cage притежателя на мотора върви добре с рамка, сребро Безплатна доставка

целосна карбонски влакна шише кафез , шише кафез , се поклопува и со рамка бесплатен превозотБоја : црнаТежина : 23g2 парчиња / многуБЕЛЕШКИ : имаме наша сопствена фабрика.Продукции од карбонски влакна велосипед додатоци се извезуваат во целиот свет!Добар квалитет,Добра услуга!Ако сакате повеќе велосипед делови,palease Контакт со мене ,и ќе добиете голем Попуст !!!Она што ќе добиете?2 парче Целосна Јаглерод шише кафезПРЕДМЕТИ БИЛЕ ТЕСТИРАНИ ПРЕД ПРЕВОЗОТ,Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите...

BGN 38.38

Водоустойчива led Велосипеден фенер U3 6000LM 2X LED предни Велосипеден фенера на фара с батерия 16000mAh +лазерен задна светлина

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Карактеристики : 1.Коло : Дигитални CC коло, моќ индикатор систем, Нисконапонски алармен систем.2.4 Режим : НискоСреденВисок, скриени Strobe3.Затемнување : Електронски pushbutton префрлате4.Леќи на камерата : Влијание отпорни на оптичка леќа со AR слој5.Рефлектор : Метал рефлектор6.Водоотпорен : IPX7, можност за поддршка на нурне употреба.7.Глава & Опашка : Алуминиум легура рамки прстен8.Марка : ЛЕР и режим се опционални на вашиот избор.9.Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен.10.Алуминиумски легури структура со носатотпорни, елоксирани заврши, длабоко топлина мијалник заврши.Спецификација : 1.Материјал : Алуминиум легура2.Димензии : 42mm (должина) * 60mm (ширина) * 38mm (висина)3.Тежина : 100 g (Без батерија pack)4.Lumens : 6000 LumsЗабелешка : вистинската моќ за оваа светлина ќе биде помал, бидејќи многу купувачи и предложи, ние се прилагоди на LED осветлувањето, со цел да се продолжи на батеријата трае време.5.Високаперформанси електронски префрлатеМалку кликнете на прекинувачот за вклучување / Исклучување на светлина.Малку кликнете прекинувач за промена на осветленоста режими, НизокСреденвисок.Долгопритиснете го прекинувачот за повеќе од една секунда за да пристапите strobe режим.6.Моќ индикатор систем : Моќ > 80%...

BGN 34.00 40.00

Велосипеден помпа за гуми помпа за велосипед въздушна помпа с манометром 300PSI високо налягане на МТБ планински път мотор помпа Колоездене аксесоари

Велосипедска Пумпа за Гуми Inflator Велосипед Воздушна Пумпа со Притисок Мерач 300 PSI Планински Пат MTB Пумпа Велосипедизам ДодатоциПРОИЗВОДСТВО ДЕТАЛИ : Бренд : VSHENGбоја : Сребро црвена сина, сиваМодел : VSHENG1Вредност : Presta и Schrader се достапнитежина : 168 GВОЗДУШНИОТ Притисок : 300 PSI (Приближно)Карактеристики 1 : Мини , Со Мерач На ПритисокКарактеристики 2 : Со Велосипед Планината , Донесе и ЛесноМатеријал : Алуминиумски + Гума

BGN 17.00 22.62

Необичайни мигащи led велосипеди под наем Колоездене спица тел Гума гума гума LED ярка светлина на лампата

100% сосема нов и висок квалитет!Специјално дизајнирани за стручно возачот или на повик велосипедистЕдноставен за употреба, долго трае, како и безбедноста во прилогЛесно монтирање и ослободување,инсталиран во секунди пред вас се подготвени да се прошетаатИздржливи и отпорни на водаСигурно, останува безбедно заклучен во позиција, дури и за време на offroad употребаСе гледа додека се возела на вашиот велосипед, на оваа LED светлината е совршено решение за ноќно време сигурност при возење велосипед.Спецификации : Боја : Црвена, Зелена, Сина, Шарени3 Начини : Flash, Брзо флеш, Комплетна светлинаМатеријал : силика гелМоќност : 1x CR2032 батеријата (вклучени)Пакет се вклучени : 1 x Велосипед зборуваше светлина

BGN 1.89

Вело светлини 1бр прохладни цветни блестящо каране на колело спиците на светлините на нощна езда лампа велосипедна лампа

1 PC Шарени Кул Сјајна Велосипедизам Тркала Зборуваше Светла Ноќ Возење Светилка Велосипед Светилка Најновите 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Едноставен за употреба, долго трае, како и безбедноста во прилог Лесно монтирање и ослободување , инсталиран во секунди пред вас се подготвени да се ри Погодни за планински велосипед, патот велосипед, виткање велосипед,итн Спецификации : Материја : PC Големина : 24*12.5 m Боја : Шарени, Црвена, Зелена, Сина Количина : 1 компјутер Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

BGN 1.00 1.28

Безплатна доставка високо качество Колоездене на велосипед предни светлини клип велосипеди под наем клип фенерче велосипедна стойка

Бренд : DDWZ Име : Велосипед светилник Материјал : PC Тежина : 35g Големина : 4 * 7.5 cm Применливо : Светилка со дијаметар од 2,52.9 cm Handlebar дијаметар од 23.5 cmНашите кооперативни логистички компании вклучуваат : Ali Express Saver Превозот Ali Express Стандард Превозот Ali Express Премиум Превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Кина Пост Обичен Мал Пакет е Пакет Сингапур Пост 4 PX Aramex Русија ЕкспресSPSR ЕМС eЕМС DPEX DHL ПРОЗОРЦИ FEDEx IP / IE, Со цел да се направи на купувачот ја прими стоката безбедно и брзо,Ние автоматски ќе изберете најсоодветниот логистика за нашите клиенти.Ве молиме имајте предвид дека ако имате посебни барања за логистика, ве молиме да ни оставите порака, Купувачот Совети : 1...

BGN 3.52

Водоустойчив bike вело светлини 5 светодиода под наем предни главоболие светлина + сигурност задни фенерче Фенерчето лампа фар аксесоар

Водоотпорен Велосипед Велосипед Светла 5 Led диоди Велосипед Велосипед Пред Главата на Светлина + Безбедност на Задното Светло Факел Светилка светла додатоциФункција : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 1setОтпорен на вода туш доказ дизајн не се плаши од дожд поплавиСпојувалка за каиш на грбот на светлинатаБрзо ослободување заградатаЕден Допир switch дизајн, лесно ракувањематеријал : ABSголемина на : Може да биде вчитан handlebar Големина : 22 MM или такаМоќта од страна на : 4x AAA алкални батерии( батеријата не се вклучуваат )Пакетот Вклучува : 1x Водоотпорен 5 LED Велосипед Светлина Велосипед Светлата Безбедност Фенерче1x Заградата

BGN 3.00 3.50

Водоустойчив Сирена за аларма окачени заключване заключване аларма за мотоциклет кратък лъч на велосипеди под Наем

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет е Комбинација заклучување на функцијата со алармантна функција...

BGN 13.62

YT813 колоездене Колоездене лека нощ подсветка компютър километраж, скоростомер

YT813 Велосипед возење Велосипед Ноќ Светлина Осветлување Компјутер Броило Брзинометар Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет! Во реално време приказ на моментната брзина, trip distance, јава време, патување време, потрошувачката на калории, моменталното време и датум...

BGN 12.00 18.24

GIYO помпа колоездене масло е 120PSI 20 см алуминиева сплав преносим джобен ръчно Надуване Presta Schrader компактен размер с голям капацитет, GM-49L

Карактеристики : • Schrader и Presta Реверзибилна • Цврсти гради, алуминиум барел, справи и палецот заклучување на рачката • До 120 PSI капацитет • Со оригинални заградата да се качи на велосипед • Компактен дизајн, џеб големина, само 20 CM должина укината и Кол...

BGN 31.52

12000Lm под наем предната лампа 3 x XML-T6 LED 4 режима на велосипедна лампа велосипедна лампа фар фенерче аксесоари за велосипеди

Карактеристики : Осветленост : 12000 lumens.Светилки : 3 x XML T6 LED.Животниот век : 50.000 часови.Осветлување Растојание : 200m300м.4 Вклучете Начини : Ниско / Средно / Високо / Strobe.Извор на енергија : да се Поврзете со моќ банка преку USBВреме на полнење : 4.5 часа.Траење : До 23 часа(висок режим).Материјал : Алуминиум Легура.Водоотпорен ниво : IPX7.Полначот Текст : 100 V240 V,50 / 60 Hz.Боја : ЦрнаПроизвод Тежина : 131g1 x XML T6 LED Светло за Велосипед2 x Резервни Oring1...

BGN 17.00 23.18

ROSWHEEL велосипедна рамка на предната чанта дъждобран Планински пътен колоездене Колоездене Паньер чанта дъждобран за 12529 велосипедни аксесоари

Опис на производот Бренд : ROSWHEEL Реден број : 17542 Нето тежина : 18g Погоден за 12529 торба за Пакување на Содржина : 1 x Велосипед дожд прашина маска Забелешка : Русија клиент ве молиме пополнете го целосно име

BGN 5.00 5.98

USB зареждане 8000 лумена XML-T6 LED Light Bike Колоездене предната велосипедна фаровете+зарядно + Червен лазерен задна светлина

USB Полнење 8000 Lumens XML T6 LED Велосипед Светлина Велосипедизмот Пред Велосипед Headlamp+Батерија Полнач Поставува +Црвени Ласерски TaillightСпецификација : Осветлување Растојание : 200Поддршка Dimmer : 24 датотекиЛумен : 8000Водоотпорен : ДаПримена : Отворено, пешачење, кампување, риболов,велосипедизам и така натамуМодел на LED Монистра : XML T6 LEDЗум : НикојПрефрлете го Режимот : 4 начини на ПрефрлувањеБоја : Црвена / ЦрнаФункција : Шок ОтпорниБатерија Тип : другоТело Материјал : АлуминиумИзвор на светлина : LEDФокусна Должина : NonприлагодливWattage : 20 WКарактеристики : Осветленост : 8000 lumens. Светилки : 2 x XML T6 LED. Животниот век : 50.000 часови. Осветлување Растојание : 200m300м.Модел : Solar Storm4 Вклучете Начини : Ниско / Средно / Високо / Strobe.Извор на енергија : 5 V се Поврзете со енергија банка преку USBВреме на полнење : 4.5 часа.Траење : До 23 часа(висок режим).Материјал : Алуминиум Легура.Водоотпорен ниво : IPX7.Полначот Текст : 100 V240 V,50 / 60 Hz.Пакет Тежина : 106 G / 3.74 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 100*95*50 ММ / 3.94*3.74*1.97 ИнчиБатеријатаПогоден за НРКP7 / XMLT6 LED Глава Светилка / Велосипед СветилкаКапацитетот на батеријата : 6400m AhНапон : 4.2 V5vКористење време : 23 часа На 1 LED Велосипед светлинаВреме на полнење : 45 часаПакет Се Вклучени : 1x10000 ML USB XML Светлина2x Гумени прстен1x Универзална 6400m Ah Батерија 4x18650 батеријата пакет1x4.2 V Полначот(Изберете во зависност од вашата земја)1x Црвени Ласерски Задни светла1) да ја прифатиме Ал ipay, Запад Унија, TT...

BGN 27.00 48.35