• Ново
USB акумулаторна 300lm LED мотор преден централен светлина МТБ Колоездене фенерче Фенерчето фарове аксесоари за велосипеди

USB акумулаторна 300lm LED мотор преден централен светлина МТБ Колоездене фенерче Фенерчето фарове аксесоари за велосипеди

BGN 29.98
BGN 17.00 -43 %

Сума
Налично за поръчка


Батерија Велосипед USB Светлина Велосипедот Пред светлина 180 Lumens Велосипедизам Led Светло Батеријата Светло Факел Велосипед Додатоци
Опис :
Алуминиум легура на магнезиум материјал, силни и отпорни на вода.
Малку кликнете на прекинувачот за вклучување/Исклучување на светлина и промена на осветленоста режими.
На рака може да ви помогне да инсталирате и да се отстранат лесно.
USB Полнење велосипед светлина за практично користење.
Многу корисни за повеќето од велосипеди.
Спецификација :
Материјал : Алуминиум Легура На Магнезиум
Боја : Сребрена / Црна / Црвена / Сива(изборен)
Лумен : 300 Lumens
Режимот Со Висока Светлина, Слаба Светлина, Quick Flash, Бавно Флеш
Батерија : Вграден-во Полимер батерија 1200m Ah
Рака Должина : 10.5 см / 4.13 во
Објектот Големина : 8.2 * 3 * 2cm / 3.27 * 1.18 * 0.79 во
Објектот Тежина : 68g / 2.42 оз
Пакет Големина : 12.5 * 11.5 * 3.7 cm / 4.92 * 4.53 * 1.46 во
Пакет Тежина : 123g / 4.35 оз
Пакет Листата :
1 * Велосипед Пред Светлина(со USB)
1) да ја прифатиме Ал ipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќање, мора да биде m ade во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Всичко за продукта

Инсталация Настаняване:
Волан
източник на захранване:
Батерия
търговска марка:
Эйкокки
документ:
ССС
Номер На Модела:
каране на фарове
Източник На Светлина:
LED ГЛАВОБОЛИЕ СВЕТЛИНА
Използването на:
Къмпинг/риболов/лов/туризъм главоболие фенер
Стил:
размерът / видът на предните вело светлини led
Функция:
Led Велосипеден фенера на Фара

Подобни продукти в категория

2 елемента под наем лост за обратно виждане стъкло огледало колоездене Колоездене широк обхват за обратно виждане рефлектор ъгъл регулируеми стъклени огледала

2 парчиња Велосипед Handlebar Задните Видите Стакло Огледало Велосипед возење Велосипед Широк Спектар Назад Поглед Рефлектор Прилагодливи Агол Стакло, ОгледалаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

BGN 9.58

Вело светлини 1бр прохладни цветни блестящо каране на колело спиците на светлините на нощна езда лампа велосипедна лампа

1 PC Шарени Кул Сјајна Велосипедизам Тркала Зборуваше Светла Ноќ Возење Светилка Велосипед Светилка Најновите 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Едноставен за употреба, долго трае, како и безбедноста во прилог Лесно монтирање и ослободување , инсталиран во секунди пред вас се подготвени да се ри Погодни за планински велосипед, патот велосипед, виткање велосипед,итн Спецификации : Материја : PC Големина : 24*12.5 m Боја : Шарени, Црвена, Зелена, Сина Количина : 1 компјутер Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

BGN 1.00 1.28

Горещо Нов супер лесен 20 грама въглеродни влакна под наем бутилка вода клетка притежателя бутилки от неръждаема стомана винтове, които са включени

карактеристики : · Изградени од јаглерод fiberout мувла во техниката · Супер светло само 25 грама тежина; · Користете лево или десно за да барате опција; · Мет боја на површината на снабдување; · Макс...

BGN 25.00 31.94

2017 нов USB Акумулаторна две светлина led велосипедни фарове предни кормилото на велосипед МТВ велосипед Колоездене светлина комплект фарове лампа COB

2017 Нови USB Полнење Две Светла LED Велосипед Светла Пред Велосипед Handlebar MTB Велосипед возење Велосипед Светлина Поставите Светлата Светилка КОЧАН

BGN 35.00 43.20

USB зареждане 8000 лумена XML-T6 LED Light Bike Колоездене предната велосипедна фаровете+зарядно + Червен лазерен задна светлина

USB Полнење 8000 Lumens XML T6 LED Велосипед Светлина Велосипедизмот Пред Велосипед Headlamp+Батерија Полнач Поставува +Црвени Ласерски TaillightСпецификација : Осветлување Растојание : 200Поддршка Dimmer : 24 датотекиЛумен : 8000Водоотпорен : ДаПримена : Отворено, пешачење, кампување, риболов,велосипедизам и така натамуМодел на LED Монистра : XML T6 LEDЗум : НикојПрефрлете го Режимот : 4 начини на ПрефрлувањеБоја : Црвена / ЦрнаФункција : Шок ОтпорниБатерија Тип : другоТело Материјал : АлуминиумИзвор на светлина : LEDФокусна Должина : NonприлагодливWattage : 20 WКарактеристики : Осветленост : 8000 lumens. Светилки : 2 x XML T6 LED. Животниот век : 50.000 часови. Осветлување Растојание : 200m300м.Модел : Solar Storm4 Вклучете Начини : Ниско / Средно / Високо / Strobe.Извор на енергија : 5 V се Поврзете со енергија банка преку USBВреме на полнење : 4.5 часа.Траење : До 23 часа(висок режим).Материјал : Алуминиум Легура.Водоотпорен ниво : IPX7.Полначот Текст : 100 V240 V,50 / 60 Hz.Пакет Тежина : 106 G / 3.74 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 100*95*50 ММ / 3.94*3.74*1.97 ИнчиБатеријатаПогоден за НРКP7 / XMLT6 LED Глава Светилка / Велосипед СветилкаКапацитетот на батеријата : 6400m AhНапон : 4.2 V5vКористење време : 23 часа На 1 LED Велосипед светлинаВреме на полнење : 45 часаПакет Се Вклучени : 1x10000 ML USB XML Светлина2x Гумени прстен1x Универзална 6400m Ah Батерија 4x18650 батеријата пакет1x4.2 V Полначот(Изберете во зависност од вашата земја)1x Црвени Ласерски Задни светла1) да ја прифатиме Ал ipay, Запад Унија, TT...

BGN 27.00 48.35

Водоустойчив bike вело светлини 5 светодиода под наем предни главоболие светлина + сигурност задни фенерче Фенерчето лампа фар аксесоар

Водоотпорен Велосипед Велосипед Светла 5 Led диоди Велосипед Велосипед Пред Главата на Светлина + Безбедност на Задното Светло Факел Светилка светла додатоциФункција : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 1setОтпорен на вода туш доказ дизајн не се плаши од дожд поплавиСпојувалка за каиш на грбот на светлинатаБрзо ослободување заградатаЕден Допир switch дизајн, лесно ракувањематеријал : ABSголемина на : Може да биде вчитан handlebar Големина : 22 MM или такаМоќта од страна на : 4x AAA алкални батерии( батеријата не се вклучуваат )Пакетот Вклучува : 1x Водоотпорен 5 LED Велосипед Светлина Велосипед Светлата Безбедност Фенерче1x Заградата

BGN 3.00 3.50

YT813 колоездене Колоездене лека нощ подсветка компютър километраж, скоростомер

YT813 Велосипед возење Велосипед Ноќ Светлина Осветлување Компјутер Броило Брзинометар Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет! Во реално време приказ на моментната брзина, trip distance, јава време, патување време, потрошувачката на калории, моменталното време и датум...

BGN 12.00 18.24

Под Наем Силиконова Лента Силен Еластичен Мотор Волана Фенерче Закопчалката Сцепление Вратовръзка

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Можете да ги користите за да прикачите на објекти од различни големини и форми на вашиот велосипед! Одличен начин да висат работи безбедно на вашиот велосипед...

BGN 1.00 1.31

Горещи продажба на 360 градуса Колоездене на велосипед Факел скоба на мотора титуляр за led фенерче Фенерчето скоба

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Планината и ги тргнеме лесноГлава може да се ротира 360°, многу е удобенКористи напредни пластика, многу флексибиленГолем дијаметар, за поширок опсег360 степени вртливата главата пиедестал,исто така, се прилагодува да се приспособат на различни позиции на гледањеКлипот може да биде инсталиран пред велосипед багажник, поединечно отстранлив автомобил светлина и рефлектори две функции.Гумени материјал, носатотпорни, shatterproof, и зацврстуваат не се должи на сезонски промениКористи погодно брзо ослободување дизајнОдговара за тело со дијаметар од 1835mm ФенерчеОдговара за тело со дијаметар од 2035mm HandlebarСпецификации : Количина : 1pcСостојба : новаБоја : ЦрнаПакетот вклучува : 1x Светло Факел Планината Држач за Велосипед93.99 / торбаДобредојдовте да контактирате со нас за пад на превозот и трговија на големо цел!Ние не се вклучени секоја компанија датотека, реклама датотеки и така натаму во парцела!Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 34days по исплата потврда освен празник.2.Ние брод од страна на Кина пост, EMS, e Packet, DHL, UTEC( За 612 Дена да Ukrain со следење информации), CDEK (Околу 1525 Дена да Русија со следење информации) , според вашиот избор, кога прави нарачка .3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.4.Ние не сме одговорни за задоцнувањето предизвикано од сопствени грешки,Увозните давачки,даноци, придонеси или други сопствени такса.5...

BGN 5.31

Това Е Една Велосипедна Стойка За Планинско Колоездене Подова Поставка Притежателя Гуми Паркинг Преносим Нов Пристигане

100% сосема нов и висок квалитетНа издржи еден велосипед рек нуди преносни, лесни за складирање.Идеални се заедно простор за трки и собири.Стабилна погодно за чување дома, во канцеларија или во гаража.Инженеринг одделение ABS пластика пластични изградба е солиден и водоотпорен.Материјал : ABSГолемина : 22.5 11.5 cm x cm x 5.5 cmБоја : Црна1 x Велосипед Кат Штанд Гуми НосителотДобредојдовте да контактирате со нас за пад на превозот и трговија на големо цел!Ние не се вклучени секоја компанија датотека, реклама датотеки и така натаму во парцела!Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 34days по исплата потврда освен празник.2.Ние брод од страна на Кина пост, EMS, e Packet, DHL, UTEC( За 612 Дена да Ukrain со следење информации), CDEK (Околу 1525 Дена да Русија со следење информации) , според вашиот избор, кога прави нарачка .3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.4.Ние не сме одговорни за задоцнувањето предизвикано од сопствени грешки,Увозните давачки,даноци, придонеси или други сопствени такса.5...

BGN 8.62

INBIKE водоустойчив мотор чанта с голям капацитет на волана и предната тръба чанта под наем джоба на рамо раница за Колоездене на велосипед аксесоари H-9

Информација за производот : Тип : велосипедот пред торба Материјал : оксфорд ткаенина,полиестер,памук Апликација : долги или патување Внатрешниот џеб : нето торба Печатење уметност : свила екран Простор за употреба : camero,очила,ракавици,итн Отворени методи : тока,патент на Логото : диња Големина : 270*110*160mm(приближно) Нето тежина : 430g(перниче)+169g(планината) Боја : црна,виолетова,зелена Фиксен режим : монтажни планината Rainproof на корица : yes Рака : прилагодлив Подарок : 8 компјутери црна гума Карактеристики : голем капацитет,rainproof,wat erproof најлон, светлина,лесно да се инсталира,користи повеќе1...

BGN 41.00 59.18

LED USB акумулаторна фар-майка на светлината на светкавица велосипед МТВ задни стоп задна светлина супер леки вело светлини безплатна доставка

LED USB Полнење Светлата Главата светлина Флеш Велосипед Велосипед MTB Запре Задните Опашка Светилка Супер Светлосен Велосипед СветлаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се инсталира и да ги отстраните од вашиот велосипедКОЧАН висока осветленост led светлаЛитиум полимер батерија 500m AОдговараат за handlebar од 22mm да 31.8 mm5 Режим : Стандард, Високо ниво, во Текот на возење,50% трепка,100% трепка, StrobeКако да се промени режимот, Притиснете го копчето и не го пушта до промена на следното режимНајдобар избор за надворешна велосипедизамСпецификации : LED Светло бои : Црвена.LED type : КОЧАНПрозрачна флукс : 100 LMБатерија : вграденво литиум батерија 3.7 V 500m Ah.Време на полнење : 2 часаСедиштето пост : Дијаметар 2231.8 mmМатеријал : ABSГолемина : 80*16*22mm / 3.15*0.63*0.87 инчПакетот вклучува : 1 x Велосипед Опашка Светлина1 x Заградата Носителот1 x USB Кабел за ПолнењеПлаќање1) да ја прифатиме Alipay.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката,можете да платите ни лесно следете ги Зачувам процес.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.4) Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход.Превозот1...

BGN 30.37

Под наем предни и задни огледала автоматични рефлектори колоездене, огледала, аксесоари за велосипеди МТБ пътен под наем 1бр

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Велосипед reflectors, љубов јава пријатели неопходни работи, особено љубов се возеше во вечерните часови, рефлексивни ефект е силна, брзо може да дозволувајте другите да ви се најде, да се зголеми безбедноста на возењето...

BGN 1.86

Гореща Разпродажба! Roswheel Mountain Bike Bag Колоездене, открит плувен спорт двухцелевая Велосипедна чанта велосипедна задната стойка на седалка Pannier Bag BG0013

Топла Продажба! Roswheel Планински Велосипед Кеси Велосипедизам Отворено Спорт Двојна Цел Велосипед Торба за Велосипед Задните Рек Седиште Pannier Торба BG0013Почитувани пријатели, ако откажување на цел или друга причина, сите наплата ќе се вратам на вашата сметка во рок од 710 дена преку Aliexpress.Ние прифаќаме alipay тука.Било кредитна картичка или банкарска картичка преку Pay Pal за Плаќање и Банката на Нацрт.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ако сакате да се плати од страна на било кој друг начин, ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата.1...

BGN 45.76

Водоустойчива led Велосипеден фенер U3 6000LM 2X LED предни Велосипеден фенера на фара с батерия 16000mAh +лазерен задна светлина

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Карактеристики : 1.Коло : Дигитални CC коло, моќ индикатор систем, Нисконапонски алармен систем.2.4 Режим : НискоСреденВисок, скриени Strobe3.Затемнување : Електронски pushbutton префрлате4.Леќи на камерата : Влијание отпорни на оптичка леќа со AR слој5.Рефлектор : Метал рефлектор6.Водоотпорен : IPX7, можност за поддршка на нурне употреба.7.Глава & Опашка : Алуминиум легура рамки прстен8.Марка : ЛЕР и режим се опционални на вашиот избор.9.Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен.10.Алуминиумски легури структура со носатотпорни, елоксирани заврши, длабоко топлина мијалник заврши.Спецификација : 1.Материјал : Алуминиум легура2.Димензии : 42mm (должина) * 60mm (ширина) * 38mm (висина)3.Тежина : 100 g (Без батерија pack)4.Lumens : 6000 LumsЗабелешка : вистинската моќ за оваа светлина ќе биде помал, бидејќи многу купувачи и предложи, ние се прилагоди на LED осветлувањето, со цел да се продолжи на батеријата трае време.5.Високаперформанси електронски префрлатеМалку кликнете на прекинувачот за вклучување / Исклучување на светлина.Малку кликнете прекинувач за промена на осветленоста режими, НизокСреденвисок.Долгопритиснете го прекинувачот за повеќе од една секунда за да пристапите strobe режим.6.Моќ индикатор систем : Моќ > 80%...

BGN 34.00 40.00

WEST BIKING под наем защитно фолио водоустойчив полиуретан срещу надраскване, прозрачен МТБ пътен под наем защитна рама комплекти кутия

Име на производ : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Заштитна Фолија Водоотпорен Полиуретан АнтиНула Транспарентен MTB Патот Велосипед Заштитна Рамка Опрема ПоставуваИнформации За ПроизводотИме : Велосипед Заштитна Рамка Опрема ПоставуваБоја : ТранспарентнаПогодни за : MTB Патот ВелосипедФункција : 1.Водоотпорен,ПрашинаДоказ,АнтиНула,Антиоксидација,Мека2.Погоден за велосипед површинаПакет Листата : 4*120cm 1 ролна6*120cm 1 ролна10*120cm 1 ролна10*24cm 1 листПлаќањеНие прифаќаме овие плаќање : со Кредитна Картичка, Зачувам(Alipay), Beloto, Money Bookers, Запад Унија, T / T, итн...

BGN 16.00 30.45