• Ново
1бр фенерче LED Фенерче Колоездене на велосипед волана определяне на светлината на притежателя скоба клип безплатна доставка

1бр фенерче LED Фенерче Колоездене на велосипед волана определяне на светлината на притежателя скоба клип безплатна доставка

BGN 2.30

Сума
Налично за поръчка


Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Лесно да се качи
Лесно верзија универзална светло менгеме
2cm ~ 3 cm дијаметар gadget
1. 9cm ~ 2. 5см дијаметар, погоден за повеќето велосипед
Производ Карактеристики :
Бренд Име : НИКОЈ
Напон : никој
Употреба : Велосипед носителот може да се одржи на светлото на велосипед
Пакет содржи : 1*носителот
Материјал : Пластика
Боја : Црна
Големина : 2cm ~ 3cm дијаметар gadget монтажа прстен, 1.9 ~ 2.5 cm во дијаметар погоден велосипед за најголемиот велосипед handlebar монтажа Прстен
Спецификации :
Состојба : нова
Материјал : пластика
Боја : црна
Тежина : 33grams
Пакетот вклучува :
1 x Велосипед Светлина Носителот
4.99 ДОЛАРИ-7.89 /торба
Добредојдовте да контактирате со нас за пад на превозот и трговија на големо цел!
Ние не се вклучени секоја компанија датотека, реклама датотеки и така натаму во парцела!
Превозот :
1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 3-4days по исплата потврда освен празник.
2.Ние брод од страна на Кина пост, EMS, e Packet, DHL, UTEC( За 6-12 Дена да Ukrain со следење информации), CDEK (Околу 15-25 Дена да Русија со следење информации) , според вашиот избор, кога прави нарачка .
3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
4.Ние не сме одговорни за задоцнувањето предизвикано од сопствени грешки,Увозните давачки,даноци, придонеси или други сопствени такса.
5. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Гаранција :
1.Сите предмети има 1 година гаранција. АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .
2.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.
3.pls напишете порака или проблеми под или во вашиот цел порака.така што ние може да ви одговори и рачка за вас според вашите цел на време.
4. Ако состојбата не е доволно, ве молиме контактирајте ме

Всичко за продукта

Инсталация Настаняване:
Волан
източник на захранване:
Батерия
документ:
ССС
търговска марка:
OUTAD
Номер На Модела:
ZH803800
Тегло:
33 грама
Материал:
Пластмаса
Състояние:
НОВО

Подобни продукти в категория

LED USB акумулаторна фар-майка на светлината на светкавица велосипед МТВ задни стоп задна светлина супер леки вело светлини безплатна доставка

LED USB Полнење Светлата Главата светлина Флеш Велосипед Велосипед MTB Запре Задните Опашка Светилка Супер Светлосен Велосипед СветлаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се инсталира и да ги отстраните од вашиот велосипедКОЧАН висока осветленост led светлаЛитиум полимер батерија 500m AОдговараат за handlebar од 22mm да 31.8 mm5 Режим : Стандард, Високо ниво, во Текот на возење,50% трепка,100% трепка, StrobeКако да се промени режимот, Притиснете го копчето и не го пушта до промена на следното режимНајдобар избор за надворешна велосипедизамСпецификации : LED Светло бои : Црвена.LED type : КОЧАНПрозрачна флукс : 100 LMБатерија : вграденво литиум батерија 3.7 V 500m Ah.Време на полнење : 2 часаСедиштето пост : Дијаметар 2231.8 mmМатеријал : ABSГолемина : 80*16*22mm / 3.15*0.63*0.87 инчПакетот вклучува : 1 x Велосипед Опашка Светлина1 x Заградата Носителот1 x USB Кабел за ПолнењеПлаќање1) да ја прифатиме Alipay.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката,можете да платите ни лесно следете ги Зачувам процес.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.4) Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход.Превозот1...

BGN 30.37

Горещо Нов супер лесен 20 грама въглеродни влакна под наем бутилка вода клетка притежателя бутилки от неръждаема стомана винтове, които са включени

карактеристики : · Изградени од јаглерод fiberout мувла во техниката · Супер светло само 25 грама тежина; · Користете лево или десно за да барате опција; · Мет боја на површината на снабдување; · Макс...

BGN 25.00 31.94

USB зареждане 8000 лумена XML-T6 LED Light Bike Колоездене предната велосипедна фаровете+зарядно + Червен лазерен задна светлина

USB Полнење 8000 Lumens XML T6 LED Велосипед Светлина Велосипедизмот Пред Велосипед Headlamp+Батерија Полнач Поставува +Црвени Ласерски TaillightСпецификација : Осветлување Растојание : 200Поддршка Dimmer : 24 датотекиЛумен : 8000Водоотпорен : ДаПримена : Отворено, пешачење, кампување, риболов,велосипедизам и така натамуМодел на LED Монистра : XML T6 LEDЗум : НикојПрефрлете го Режимот : 4 начини на ПрефрлувањеБоја : Црвена / ЦрнаФункција : Шок ОтпорниБатерија Тип : другоТело Материјал : АлуминиумИзвор на светлина : LEDФокусна Должина : NonприлагодливWattage : 20 WКарактеристики : Осветленост : 8000 lumens. Светилки : 2 x XML T6 LED. Животниот век : 50.000 часови. Осветлување Растојание : 200m300м.Модел : Solar Storm4 Вклучете Начини : Ниско / Средно / Високо / Strobe.Извор на енергија : 5 V се Поврзете со енергија банка преку USBВреме на полнење : 4.5 часа.Траење : До 23 часа(висок режим).Материјал : Алуминиум Легура.Водоотпорен ниво : IPX7.Полначот Текст : 100 V240 V,50 / 60 Hz.Пакет Тежина : 106 G / 3.74 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 100*95*50 ММ / 3.94*3.74*1.97 ИнчиБатеријатаПогоден за НРКP7 / XMLT6 LED Глава Светилка / Велосипед СветилкаКапацитетот на батеријата : 6400m AhНапон : 4.2 V5vКористење време : 23 часа На 1 LED Велосипед светлинаВреме на полнење : 45 часаПакет Се Вклучени : 1x10000 ML USB XML Светлина2x Гумени прстен1x Универзална 6400m Ah Батерија 4x18650 батеријата пакет1x4.2 V Полначот(Изберете во зависност од вашата земја)1x Црвени Ласерски Задни светла1) да ја прифатиме Ал ipay, Запад Унија, TT...

BGN 27.00 48.35

На Запад колоездене 2017 нов Колоездене каска пристигане Марка професионален мотор с каска Capacete Ciclismo EPS + PC 10 цвята под наем на каска

ВЕЛОСИПЕДИЗАМ ШЛЕМ ИМЕ : 2017 Нови Дише Велосипедизам Шлем Патот Планински Велосипед Шлем на Безбедноста Опрема, Дизајн, Ергономски Преголеми отворите за вентилација 10 БоиВелосипедот Шлем Големина : Погоден за Глава Обемот 5662cm.Глава Ширина и 17,5 см, Раководител Должина 22.5 cm.Зад прилагодување копчето може да се прилагоди помали.ПлаќањеНие прифаќаме овие плаќање : со Кредитна Картичка, Зачувам(Alipay), Beloto, Money Bookers, Запад Унија, T / T, итн...

BGN 31.00 60.00

UV защитно покритие прахоустойчив под наем дъжд прахоустойчив, Водоустойчив калъф открит сив за велосипеди под наем на Велосипед безплатна доставка

КарактеристикиНаправени со водоотпорен полиестерАко имате велосипед, ќе треба дожд капак и ова е совршен верзијаНе само можете да одржите вашиот велосипед од дожд и прашина, но се избегне unecessary мотоцикл миеЛесен за употреба и расклопувањеПогодни за Планински Велосипед,Патот Велосипед,Виткање Велосипед,итнСпецификации : Големина : 200 x 110cmНето тежина : 355 gПакет тежина : 395 гБоја : СиваПакување Содржина : 1 x Велосипед дожд прашина маска65.32 / торба торбаДобредојдовте да контактирате со нас за пад на превозот и трговија на големо цел!Ние не се вклучени секоја компанија датотека, реклама датотеки и така натаму во парцела!Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 34days по исплата потврда освен празник.2.Ние брод од страна на Кина пост, EMS, e Packet, DHL, UTEC( За 612 Дена да Ukrain со следење информации), CDEK (Околу 1525 Дена да Русија со следење информации) , според вашиот избор, кога прави нарачка .3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.4.Ние не сме одговорни за задоцнувањето предизвикано од сопствени грешки,Увозните давачки,даноци, придонеси или други сопствени такса.5...

BGN 18.00 18.32

Под наем светлина Комплект USB акумулаторни мъгла задна светлина + умен под наем телефон за монтиране на къмпинг bisiklet aksesuar A2

Велосипед Светлина Поставите USB Полнење Светлата Taillight + Паметен Телефон Велосипед Планината Кампување bisiklet aksesuarОпис : Во Темнината се Донесе Вашиот Телефон на Вашиот ВелосипедЗа ДА СЕ ВИДИ Внимание од 360 степени со Смели 360 велосипед светла и да добијат простор што треба да се чувствуваат заштитениОСТАНЕ НА ПАТОТ ПОДОЛГО се Гарантира мир на умот да се знае што има до 16+ часа на внимание блескавите Led диоди.ИЗГРАДЕН ТЕШКИ, ИЗГРАДЕНА НА ПОСЛЕДНИОТ Изграден да бидат издржливи, водоотпорен, и неуништив, дури и на најтешките терени...

BGN 16.00 23.18

2 елемента под наем лост за обратно виждане стъкло огледало колоездене Колоездене широк обхват за обратно виждане рефлектор ъгъл регулируеми стъклени огледала

2 парчиња Велосипед Handlebar Задните Видите Стакло Огледало Велосипед возење Велосипед Широк Спектар Назад Поглед Рефлектор Прилагодливи Агол Стакло, ОгледалаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

BGN 9.58

Мултифункционален безжичен наем на велосипеди на велосипеди компютър километраж, скоростомер, хронометър LCD осветяване задно водоустойчив

Овој водоотпорен велосипед компјутер со LCD дисплеј е добар придружник за вашата јава.Карактеристики : Вклучува виталните функции за почетници и добрите слично.Лесно може да се прочитаат, голем LCD дисплеј.Со монтажа додатоци за фирма инсталација.Напојува со CR2032 батеријата.Издржливи и водоотпорен за употреба во сите услови.Совршен придружник за вашата јава.Функции : СПД : Моментална брзинаДИС : Возење растојаниеTMR : Возење времеТРОШНИТЕ : Калории потрошувачкаODO : Вкупно trip distanceСТАОРЕЦ : Вкупно време јаваВРТЕЖИ во минута : РотацииAVS : средна брзинаMXS : Максимална брзинаТи : ТемператураШв : СтоперкатаСпецификации : Боја : БелаМатеријал : ABSИзвор на енергија : CR2032 батеријата(Без батерија испорака)Димензии : 5.2 * 4.2 * 1.9 cm / 2.0 * 1.7 * 0.7 воГолемина на екранот : 2.9 * 2.8 cm / 1.1 * 1.1 воОбјектот тежина : 27g / 1.0 озПакет големина : 10 * 10 * 5cm / 3.9 * 3.9 * 2.0 воПакет тежина : 91g / 3.2 озПакет Листата : 1 * LCD Велосипед Компјутер1 * Монтажа Чевли1 * Тркала Магнет1 * Сензор1 * Лепило1 * Поставите на Кабел Врски1 * Упатство (Англиски)1...

BGN 13.00 15.60

B2 7pcs Kid Child Самостоятелно Balancing Наем на велосипеди валяк коляно, Лакът, китка каска Pad Set Комплект на едро и в търговията на дребно

7pcs Дете Дете Само Балансирање на Велосипед Велосипед Ролери Коленото, Лактот Зглоб Шлем Подлога трговија на Големо&МалоКарактеристики : Висок квалитет на заштитна подлога, наменета за ДецаНаправени од издржлив, мека ЕВА поместена материјал со тешки пластични плочиКолената и лактите влошки се чуваат во место со два еластична магија лента ремениВрвка за околу подлога се одржува во место со два магија лента ремениПрилагодлива големинаПогоден за Само Балансирање Скутери,уметничко лизгање, скејтборд, велосипедизам, мини велосипед возење и други екстремни спортовиКоленото Подлога : Прибл...

BGN 18.00 24.30

WEST BIKING под наем защитно фолио водоустойчив полиуретан срещу надраскване, прозрачен МТБ пътен под наем защитна рама комплекти кутия

Име на производ : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Заштитна Фолија Водоотпорен Полиуретан АнтиНула Транспарентен MTB Патот Велосипед Заштитна Рамка Опрема ПоставуваИнформации За ПроизводотИме : Велосипед Заштитна Рамка Опрема ПоставуваБоја : ТранспарентнаПогодни за : MTB Патот ВелосипедФункција : 1.Водоотпорен,ПрашинаДоказ,АнтиНула,Антиоксидација,Мека2.Погоден за велосипед површинаПакет Листата : 4*120cm 1 ролна6*120cm 1 ролна10*120cm 1 ролна10*24cm 1 листПлаќањеНие прифаќаме овие плаќање : со Кредитна Картичка, Зачувам(Alipay), Beloto, Money Bookers, Запад Унија, T / T, итн...

BGN 16.00 30.45

Безплатна доставка високо качество Колоездене на велосипед предни светлини клип велосипеди под наем клип фенерче велосипедна стойка

Бренд : DDWZ Име : Велосипед светилник Материјал : PC Тежина : 35g Големина : 4 * 7.5 cm Применливо : Светилка со дијаметар од 2,52.9 cm Handlebar дијаметар од 23.5 cmНашите кооперативни логистички компании вклучуваат : Ali Express Saver Превозот Ali Express Стандард Превозот Ali Express Премиум Превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Кина Пост Обичен Мал Пакет е Пакет Сингапур Пост 4 PX Aramex Русија ЕкспресSPSR ЕМС eЕМС DPEX DHL ПРОЗОРЦИ FEDEx IP / IE, Со цел да се направи на купувачот ја прими стоката безбедно и брзо,Ние автоматски ќе изберете најсоодветниот логистика за нашите клиенти.Ве молиме имајте предвид дека ако имате посебни барања за логистика, ве молиме да ни оставите порака, Купувачот Совети : 1...

BGN 3.52

Мощен 2400 Lm 3 x XML-T6 предни Велосипеден фенер нощната Светлина на Факела с безопасни заден фенер+акумулаторна батерия+зарядно устройство ac+лента за глава

Карактеристики : 1.Излез светла може да дојде до Max 2400 Lm [Lumens]2.Водоотпорен, но не го стави во вода директно3.Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло,4.Работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен.5.Алуминиум легура рамки прстен.6.Алуминиумски легури структура со носатотпорни, елоксирани заврши, длабоко топлина мијалник заврши.7.4 префрлете го Режимот : висок / среден / низок / strobe.8.Погоден за повеќето затворен како дома одржување и активности на отворено како кампување, риболов, пешачењето, мапата читање, ноќта риболов, ноќно летање, едрење, спелеолошки и лов Спецификација : 1.Материјал : Алуминиум легура2.Боја : Црна / Црвена / сино3.Димензија : 49mm x 74mm x 41mm4.Модел на LED : 3 x XML T6 екстра бела LED диода.5.Излез 3 x XML t6 бела LED светла може да дојде до 2400 lumens MAX.6.Голема животниот Век на LED (100,000 часа)7.Високаперформанси електронски прекинувач : Малку кликнете на прекинувачот за вклучување / Исклучување на светлина.Малку кликнете прекинувач за промена на осветленоста режими, НизокСреденвисок.Долгопритиснете го прекинувачот за повеќе од една секунда за да пристапите strobe режим.8.Моќ индикатор систем : Моќ > 80%...

BGN 37.00 73.28

Водоустойчив електрически велосипед Рог звънец USB акумулаторна аларма велосипед пръстен камбана силен звук цикъл звънец аксесоари за велосипеди под наем Рог

Мал Електричен Велосипед РогКарактеристики : 1 USB полнење2 Гласна до 120 d B3 Лесно да се качи4 IP 65 Водоотпорен5 3 режими за Звук (свирче, аларм, рог)

BGN 34.03

МТВ пътен под наем на бутилки вода притежателя клетки и аксесоари за велосипеди безплатна доставка устни под наем Колоездене въглеродни влакна бутилка клетка

Предмет : GUB Јаглерод Шише за Вода КафезМодел : 6 стилови : ( Б211) (Б212) (Б215) (Б216) (Б218) (Б219)Материјал : Целосна Карбонски Влакна, 3 K сјајниДелови : Веб Конструкција За Монтажа Завртки ВклучениПримена : Патот и Планина итн Велосипед Употреба Одобрен, стандард 74mm шише за вода се користи.Тежина : 22gБоја : црнаФункција : јаглерод влакна материјал,ultra light, силна и убаваОвој кафез е антипропадна, шокапсорбира и модата...

BGN 23.82

2017 нов велосипеден шлем жена Планински / пътен под наем каска дишаща велосипеден шлем ultralight розово МТБ 56-60 см Casco Ciclismo

2017 Нови Велосипедизам Шлем Жена Планина / Патот Велосипед Шлем Дише Велосипед Шлем Ultralight Розова MTB 5660 CM Каско Ciclismo детали 1.Име : Велосипед Шлем ,Розова велосипед шлем 2.100% нов бренд и висок квалитет 3.Големина : 5660cm(Совршено Фитинг Со Возрасни' Раководител) 4.Materail : Надвор : PC...

BGN 29.00 41.41

2017 нов USB Акумулаторна две светлина led велосипедни фарове предни кормилото на велосипед МТВ велосипед Колоездене светлина комплект фарове лампа COB

2017 Нови USB Полнење Две Светла LED Велосипед Светла Пред Велосипед Handlebar MTB Велосипед возење Велосипед Светлина Поставите Светлата Светилка КОЧАН

BGN 35.00 43.20

Водоустойчив bike вело светлини 5 светодиода под наем предни главоболие светлина + сигурност задни фенерче Фенерчето лампа фар аксесоар

Водоотпорен Велосипед Велосипед Светла 5 Led диоди Велосипед Велосипед Пред Главата на Светлина + Безбедност на Задното Светло Факел Светилка светла додатоциФункција : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 1setОтпорен на вода туш доказ дизајн не се плаши од дожд поплавиСпојувалка за каиш на грбот на светлинатаБрзо ослободување заградатаЕден Допир switch дизајн, лесно ракувањематеријал : ABSголемина на : Може да биде вчитан handlebar Големина : 22 MM или такаМоќта од страна на : 4x AAA алкални батерии( батеријата не се вклучуваат )Пакетот Вклучува : 1x Водоотпорен 5 LED Велосипед Светлина Велосипед Светлата Безбедност Фенерче1x Заградата

BGN 3.00 3.50

Под Наем Силиконова Лента Силен Еластичен Мотор Волана Фенерче Закопчалката Сцепление Вратовръзка

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Можете да ги користите за да прикачите на објекти од различни големини и форми на вашиот велосипед! Одличен начин да висат работи безбедно на вашиот велосипед...

BGN 1.00 1.31

Porte Bidon Carbone New 2pieces Full Carbon Fiber Bottle Cage притежателя на мотора върви добре с рамка, сребро Безплатна доставка

целосна карбонски влакна шише кафез , шише кафез , се поклопува и со рамка бесплатен превозотБоја : црнаТежина : 23g2 парчиња / многуБЕЛЕШКИ : имаме наша сопствена фабрика.Продукции од карбонски влакна велосипед додатоци се извезуваат во целиот свет!Добар квалитет,Добра услуга!Ако сакате повеќе велосипед делови,palease Контакт со мене ,и ќе добиете голем Попуст !!!Она што ќе добиете?2 парче Целосна Јаглерод шише кафезПРЕДМЕТИ БИЛЕ ТЕСТИРАНИ ПРЕД ПРЕВОЗОТ,Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите...

BGN 38.38

WasaFire bicycle light Bike светлини и 3 режима на широк прожектор 85 фарове USB мотор Акумулаторна батерия и led фенерче аксесоари Факел

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи...

BGN 19.00 20.78

GIYO помпа колоездене масло е 120PSI 20 см алуминиева сплав преносим джобен ръчно Надуване Presta Schrader компактен размер с голям капацитет, GM-49L

Карактеристики : • Schrader и Presta Реверзибилна • Цврсти гради, алуминиум барел, справи и палецот заклучување на рачката • До 120 PSI капацитет • Со оригинални заградата да се качи на велосипед • Компактен дизајн, џеб големина, само 20 CM должина укината и Кол...

BGN 31.52

10000Lm велосипедни фарове 5x XML-T6 LED на предната велосипедна фарах 3 режима на велосипедна лампа +акумулаторна батерия+ задна светлина

торба Светла 10000 Lm 5x XML T6 LED Велосипед Пред Светлата 3 Начини Водоотпорен Велосипед Светилка +Батеријата Пакет+ Задни светлаКарактеристики : Модел на LED : 5x XML T6 LEDМакс Излез : 10000 lumens100% Водоотпорен дизајнМатеријал : Алуминиум,3 префрлете го Режимот : Висок / низок / СветкавиНиска Моќност Предупредување : Ниска Моќност Црвено светло за Предупредување100v240v Батерија Полнач ( LED индикација за Моќ / Полнење / Целосна доплата )Модел на Батеријата е потребно : 1 x 8.4 v 6400m Ah Батеријата ПакетLED Животен Век : околу 50.000 часаБоја : СиваДимензија : околу 52mmТежина : 160gЗадни Светла5 ултра светла црвена Led диоди.Водоотпорен.7 LED трепка режими (IC контрола).Спојувалка за каиш во задниот дел на задното светло.Брзо ослободување заградата.Долготрајни осветлување до 100 часови за 2 x AAA алкална батерии(не се вклучуваат на батеријата)Пакет Содржина1 x 5x XML T6 LED 10000 LM Велосипед Светлина1 x Гумени прстен за инсталација1 x 5 LEDЗадни светла за1 x 8.4 v 6400m Ah Ленти на Батеријата Пакет1 x Полначот (100v240v)за да одговараат на вашата Земја

BGN 36.00 46.86

Водоустойчива led Велосипеден фенер U3 6000LM 2X LED предни Велосипеден фенера на фара с батерия 16000mAh +лазерен задна светлина

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Карактеристики : 1.Коло : Дигитални CC коло, моќ индикатор систем, Нисконапонски алармен систем.2.4 Режим : НискоСреденВисок, скриени Strobe3.Затемнување : Електронски pushbutton префрлате4.Леќи на камерата : Влијание отпорни на оптичка леќа со AR слој5.Рефлектор : Метал рефлектор6.Водоотпорен : IPX7, можност за поддршка на нурне употреба.7.Глава & Опашка : Алуминиум легура рамки прстен8.Марка : ЛЕР и режим се опционални на вашиот избор.9.Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен.10.Алуминиумски легури структура со носатотпорни, елоксирани заврши, длабоко топлина мијалник заврши.Спецификација : 1.Материјал : Алуминиум легура2.Димензии : 42mm (должина) * 60mm (ширина) * 38mm (висина)3.Тежина : 100 g (Без батерија pack)4.Lumens : 6000 LumsЗабелешка : вистинската моќ за оваа светлина ќе биде помал, бидејќи многу купувачи и предложи, ние се прилагоди на LED осветлувањето, со цел да се продолжи на батеријата трае време.5.Високаперформанси електронски префрлатеМалку кликнете на прекинувачот за вклучување / Исклучување на светлина.Малку кликнете прекинувач за промена на осветленоста режими, НизокСреденвисок.Долгопритиснете го прекинувачот за повеќе од една секунда за да пристапите strobe режим.6.Моќ индикатор систем : Моќ > 80%...

BGN 34.00 40.00

2 елемента преносим планински велосипед МТВ отразяващи Безопасни краката панталони клип Силиконовата каишка стомана рефлектор Лента Колоездене аксесоари

2 парчиња Protable Планински Велосипед Велосипед MTB Рефлексивни Безбедно Нога Панталони Клип Рака Силикон Челик Рефлектор Лента Велосипедизам ДодатоциИме : Велосипедизам Рефлексивни Нога Рака ПојасРефлексивни безбедност велосипедизам појас големина : 30 мм * 40 mm, околу 20gТип : Рефлексивни НалепнициБоја : ЗеленаМатеријал : Пластични се Тркалаат + Флексибилни Силикони ЧеликКарактеристики : 1...

BGN 2.00 2.45

USB акумулаторна 300lm LED мотор преден централен светлина МТБ Колоездене фенерче Фенерчето фарове аксесоари за велосипеди

Батерија Велосипед USB Светлина Велосипедот Пред светлина 180 Lumens Велосипедизам Led Светло Батеријата Светло Факел Велосипед ДодатоциОпис : Алуминиум легура на магнезиум материјал, силни и отпорни на вода.Малку кликнете на прекинувачот за вклучување / Исклучување на светлина и промена на осветленоста режими.На рака може да ви помогне да инсталирате и да се отстранат лесно.USB Полнење велосипед светлина за практично користење.Многу корисни за повеќето од велосипеди.Спецификација : Материјал : Алуминиум Легура На МагнезиумБоја : Сребрена / Црна / Црвена / Сива(изборен)Лумен : 300 LumensРежимот Со Висока Светлина, Слаба Светлина, Quick Flash, Бавно ФлешБатерија : Вграденво Полимер батерија 1200m AhРака Должина : 10.5 см / 4.13 воОбјектот Големина : 8.2 * 3 * 2cm / 3.27 * 1.18 * 0.79 воОбјектот Тежина : 68g / 2.42 озПакет Големина : 12.5 * 11.5 * 3.7 cm / 4.92 * 4.53 * 1.46 воПакет Тежина : 123g / 4.35 озПакет Листата : 1 * Велосипед Пред Светлина(со USB)1) да ја прифатиме Ал ipay, Запад Унија, TT...

BGN 17.00 29.98