• Ново
2 елемента преносим планински велосипед МТВ отразяващи Безопасни краката панталони клип Силиконовата каишка стомана рефлектор Лента Колоездене аксесоари

2 елемента преносим планински велосипед МТВ отразяващи Безопасни краката панталони клип Силиконовата каишка стомана рефлектор Лента Колоездене аксесоари

BGN 2.45
BGN 2.00 -18 %

Сума
Налично за поръчка


2 парчиња Protable Планински Велосипед Велосипед MTB Рефлексивни Безбедно Нога Панталони Клип Рака Силикон Челик Рефлектор Лента Велосипедизам Додатоци
Име : Велосипедизам Рефлексивни Нога Рака Појас
Рефлексивни безбедност велосипедизам појас големина : 30 мм * 40 mm, околу 20g
Тип : Рефлексивни Налепници
Боја : Зелена
Материјал : Пластични се Тркалаат + Флексибилни Силикони Челик
Карактеристики :
1. Издржливи се скрши-отпорни флексибилни Пластични Рака.
2. Автоматско Возен Бенд, тоа може да ја зацврсти вашата панталоните нозе тесни за да го заштити од добивање на земјите-членки од страна на Синџир на Нафта.
3. Тоа е обложена со рефлексивни материјал на површината на земјата, Направи да се вози безбедно во текот на ноќта.
4. Можете исто така да се тркалаат на велосипедот Рамка Цевка како Затоплување Знак.
2 x Рефлексивни Бенд

Всичко за продукта

документ:
Клас IIIA
Инсталация Настаняване:
Рамка
търговска марка:
XC USHIO
Номер На Модела:
Колоездене Предупреждение Светоотражающая Ивица
източник на захранване:
Отразяващи
Име:
Колоездене Отразяват Колан Ремъка На Краката
Материал:
Пластмасата ролка + гъвкава плоча на силикон и стомана
Цвят:
Зелени
Тип:
Светлоотразителни Стикери
Светлоотразителни сигурност колоездене прашка размер:
30 мм * 40 мм, 20г / ч
Пакетът Включва:
2 бр група панталони

Подобни продукти в категория

ROSWHEEL велосипедна рамка на предната чанта дъждобран Планински пътен колоездене Колоездене Паньер чанта дъждобран за 12529 велосипедни аксесоари

Опис на производот Бренд : ROSWHEEL Реден број : 17542 Нето тежина : 18g Погоден за 12529 торба за Пакување на Содржина : 1 x Велосипед дожд прашина маска Забелешка : Русија клиент ве молиме пополнете го целосно име

BGN 5.00 5.98

Необичайни мигащи led велосипеди под наем Колоездене спица тел Гума гума гума LED ярка светлина на лампата

100% сосема нов и висок квалитет!Специјално дизајнирани за стручно возачот или на повик велосипедистЕдноставен за употреба, долго трае, како и безбедноста во прилогЛесно монтирање и ослободување,инсталиран во секунди пред вас се подготвени да се прошетаатИздржливи и отпорни на водаСигурно, останува безбедно заклучен во позиција, дури и за време на offroad употребаСе гледа додека се возела на вашиот велосипед, на оваа LED светлината е совршено решение за ноќно време сигурност при возење велосипед.Спецификации : Боја : Црвена, Зелена, Сина, Шарени3 Начини : Flash, Брзо флеш, Комплетна светлинаМатеријал : силика гелМоќност : 1x CR2032 батеријата (вклучени)Пакет се вклучени : 1 x Велосипед зборуваше светлина

BGN 1.89

Водоустойчив Сирена за аларма окачени заключване заключване аларма за мотоциклет кратък лъч на велосипеди под Наем

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет е Комбинација заклучување на функцијата со алармантна функција...

BGN 13.62

Горещо Нов супер лесен 20 грама въглеродни влакна под наем бутилка вода клетка притежателя бутилки от неръждаема стомана винтове, които са включени

карактеристики : · Изградени од јаглерод fiberout мувла во техниката · Супер светло само 25 грама тежина; · Користете лево или десно за да барате опција; · Мет боја на површината на снабдување; · Макс...

BGN 25.00 31.94

12000Lm под наем предната лампа 3 x XML-T6 LED 4 режима на велосипедна лампа велосипедна лампа фар фенерче аксесоари за велосипеди

Карактеристики : Осветленост : 12000 lumens.Светилки : 3 x XML T6 LED.Животниот век : 50.000 часови.Осветлување Растојание : 200m300м.4 Вклучете Начини : Ниско / Средно / Високо / Strobe.Извор на енергија : да се Поврзете со моќ банка преку USBВреме на полнење : 4.5 часа.Траење : До 23 часа(висок режим).Материјал : Алуминиум Легура.Водоотпорен ниво : IPX7.Полначот Текст : 100 V240 V,50 / 60 Hz.Боја : ЦрнаПроизвод Тежина : 131g1 x XML T6 LED Светло за Велосипед2 x Резервни Oring1...

BGN 17.00 23.18

Porte Bidon Carbone New 2pieces Full Carbon Fiber Bottle Cage притежателя на мотора върви добре с рамка, сребро Безплатна доставка

целосна карбонски влакна шише кафез , шише кафез , се поклопува и со рамка бесплатен превозотБоја : црнаТежина : 23g2 парчиња / многуБЕЛЕШКИ : имаме наша сопствена фабрика.Продукции од карбонски влакна велосипед додатоци се извезуваат во целиот свет!Добар квалитет,Добра услуга!Ако сакате повеќе велосипед делови,palease Контакт со мене ,и ќе добиете голем Попуст !!!Она што ќе добиете?2 парче Целосна Јаглерод шише кафезПРЕДМЕТИ БИЛЕ ТЕСТИРАНИ ПРЕД ПРЕВОЗОТ,Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите...

BGN 38.38

USB акумулаторна 300lm LED мотор преден централен светлина МТБ Колоездене фенерче Фенерчето фарове аксесоари за велосипеди

Батерија Велосипед USB Светлина Велосипедот Пред светлина 180 Lumens Велосипедизам Led Светло Батеријата Светло Факел Велосипед ДодатоциОпис : Алуминиум легура на магнезиум материјал, силни и отпорни на вода.Малку кликнете на прекинувачот за вклучување / Исклучување на светлина и промена на осветленоста режими.На рака може да ви помогне да инсталирате и да се отстранат лесно.USB Полнење велосипед светлина за практично користење.Многу корисни за повеќето од велосипеди.Спецификација : Материјал : Алуминиум Легура На МагнезиумБоја : Сребрена / Црна / Црвена / Сива(изборен)Лумен : 300 LumensРежимот Со Висока Светлина, Слаба Светлина, Quick Flash, Бавно ФлешБатерија : Вграденво Полимер батерија 1200m AhРака Должина : 10.5 см / 4.13 воОбјектот Големина : 8.2 * 3 * 2cm / 3.27 * 1.18 * 0.79 воОбјектот Тежина : 68g / 2.42 озПакет Големина : 12.5 * 11.5 * 3.7 cm / 4.92 * 4.53 * 1.46 воПакет Тежина : 123g / 4.35 озПакет Листата : 1 * Велосипед Пред Светлина(со USB)1) да ја прифатиме Ал ipay, Запад Унија, TT...

BGN 17.00 29.98

Мултифункционален безжичен наем на велосипеди на велосипеди компютър километраж, скоростомер, хронометър LCD осветяване задно водоустойчив

Овој водоотпорен велосипед компјутер со LCD дисплеј е добар придружник за вашата јава.Карактеристики : Вклучува виталните функции за почетници и добрите слично.Лесно може да се прочитаат, голем LCD дисплеј.Со монтажа додатоци за фирма инсталација.Напојува со CR2032 батеријата.Издржливи и водоотпорен за употреба во сите услови.Совршен придружник за вашата јава.Функции : СПД : Моментална брзинаДИС : Возење растојаниеTMR : Возење времеТРОШНИТЕ : Калории потрошувачкаODO : Вкупно trip distanceСТАОРЕЦ : Вкупно време јаваВРТЕЖИ во минута : РотацииAVS : средна брзинаMXS : Максимална брзинаТи : ТемператураШв : СтоперкатаСпецификации : Боја : БелаМатеријал : ABSИзвор на енергија : CR2032 батеријата(Без батерија испорака)Димензии : 5.2 * 4.2 * 1.9 cm / 2.0 * 1.7 * 0.7 воГолемина на екранот : 2.9 * 2.8 cm / 1.1 * 1.1 воОбјектот тежина : 27g / 1.0 озПакет големина : 10 * 10 * 5cm / 3.9 * 3.9 * 2.0 воПакет тежина : 91g / 3.2 озПакет Листата : 1 * LCD Велосипед Компјутер1 * Монтажа Чевли1 * Тркала Магнет1 * Сензор1 * Лепило1 * Поставите на Кабел Врски1 * Упатство (Англиски)1...

BGN 13.00 15.60

B2 7pcs Kid Child Самостоятелно Balancing Наем на велосипеди валяк коляно, Лакът, китка каска Pad Set Комплект на едро и в търговията на дребно

7pcs Дете Дете Само Балансирање на Велосипед Велосипед Ролери Коленото, Лактот Зглоб Шлем Подлога трговија на Големо&МалоКарактеристики : Висок квалитет на заштитна подлога, наменета за ДецаНаправени од издржлив, мека ЕВА поместена материјал со тешки пластични плочиКолената и лактите влошки се чуваат во место со два еластична магија лента ремениВрвка за околу подлога се одржува во место со два магија лента ремениПрилагодлива големинаПогоден за Само Балансирање Скутери,уметничко лизгање, скејтборд, велосипедизам, мини велосипед возење и други екстремни спортовиКоленото Подлога : Прибл...

BGN 18.00 24.30

GIYO помпа колоездене масло е 120PSI 20 см алуминиева сплав преносим джобен ръчно Надуване Presta Schrader компактен размер с голям капацитет, GM-49L

Карактеристики : • Schrader и Presta Реверзибилна • Цврсти гради, алуминиум барел, справи и палецот заклучување на рачката • До 120 PSI капацитет • Со оригинални заградата да се качи на велосипед • Компактен дизајн, џеб големина, само 20 CM должина укината и Кол...

BGN 31.52

10000Lm велосипедни фарове 5x XML-T6 LED на предната велосипедна фарах 3 режима на велосипедна лампа +акумулаторна батерия+ задна светлина

торба Светла 10000 Lm 5x XML T6 LED Велосипед Пред Светлата 3 Начини Водоотпорен Велосипед Светилка +Батеријата Пакет+ Задни светлаКарактеристики : Модел на LED : 5x XML T6 LEDМакс Излез : 10000 lumens100% Водоотпорен дизајнМатеријал : Алуминиум,3 префрлете го Режимот : Висок / низок / СветкавиНиска Моќност Предупредување : Ниска Моќност Црвено светло за Предупредување100v240v Батерија Полнач ( LED индикација за Моќ / Полнење / Целосна доплата )Модел на Батеријата е потребно : 1 x 8.4 v 6400m Ah Батеријата ПакетLED Животен Век : околу 50.000 часаБоја : СиваДимензија : околу 52mmТежина : 160gЗадни Светла5 ултра светла црвена Led диоди.Водоотпорен.7 LED трепка режими (IC контрола).Спојувалка за каиш во задниот дел на задното светло.Брзо ослободување заградата.Долготрајни осветлување до 100 часови за 2 x AAA алкална батерии(не се вклучуваат на батеријата)Пакет Содржина1 x 5x XML T6 LED 10000 LM Велосипед Светлина1 x Гумени прстен за инсталација1 x 5 LEDЗадни светла за1 x 8.4 v 6400m Ah Ленти на Батеријата Пакет1 x Полначот (100v240v)за да одговараат на вашата Земја

BGN 36.00 46.86

INBIKE водоустойчив мотор чанта с голям капацитет на волана и предната тръба чанта под наем джоба на рамо раница за Колоездене на велосипед аксесоари H-9

Информација за производот : Тип : велосипедот пред торба Материјал : оксфорд ткаенина,полиестер,памук Апликација : долги или патување Внатрешниот џеб : нето торба Печатење уметност : свила екран Простор за употреба : camero,очила,ракавици,итн Отворени методи : тока,патент на Логото : диња Големина : 270*110*160mm(приближно) Нето тежина : 430g(перниче)+169g(планината) Боја : црна,виолетова,зелена Фиксен режим : монтажни планината Rainproof на корица : yes Рака : прилагодлив Подарок : 8 компјутери црна гума Карактеристики : голем капацитет,rainproof,wat erproof најлон, светлина,лесно да се инсталира,користи повеќе1...

BGN 41.00 59.18

На Запад колоездене 2017 нов Колоездене каска пристигане Марка професионален мотор с каска Capacete Ciclismo EPS + PC 10 цвята под наем на каска

ВЕЛОСИПЕДИЗАМ ШЛЕМ ИМЕ : 2017 Нови Дише Велосипедизам Шлем Патот Планински Велосипед Шлем на Безбедноста Опрема, Дизајн, Ергономски Преголеми отворите за вентилација 10 БоиВелосипедот Шлем Големина : Погоден за Глава Обемот 5662cm.Глава Ширина и 17,5 см, Раководител Должина 22.5 cm.Зад прилагодување копчето може да се прилагоди помали.ПлаќањеНие прифаќаме овие плаќање : со Кредитна Картичка, Зачувам(Alipay), Beloto, Money Bookers, Запад Унија, T / T, итн...

BGN 31.00 60.00