• Ново
UV защитно покритие прахоустойчив под наем дъжд прахоустойчив, Водоустойчив калъф открит сив за велосипеди под наем на Велосипед безплатна доставка

UV защитно покритие прахоустойчив под наем дъжд прахоустойчив, Водоустойчив калъф открит сив за велосипеди под наем на Велосипед безплатна доставка

BGN 18.32
BGN 18.00 -2 %

Сума
Налично за поръчка


Карактеристики
Направени со водоотпорен полиестер
Ако имате велосипед, ќе треба дожд капак и ова е совршен верзија
Не само можете да одржите вашиот велосипед од дожд и прашина, но се избегне unecessary мотоцикл мие
Лесен за употреба и расклопување
Погодни за Планински Велосипед,Патот Велосипед,Виткање Велосипед,итн
Спецификации :
Големина : 200 x 110cm
Нето тежина : 355 g
Пакет тежина : 395 г
Боја : Сива
Пакување Содржина :
1 x Велосипед дожд прашина маска
-65.32 /торба торба
Добредојдовте да контактирате со нас за пад на превозот и трговија на големо цел!
Ние не се вклучени секоја компанија датотека, реклама датотеки и така натаму во парцела!
Превозот :
1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 3-4days по исплата потврда освен празник.
2.Ние брод од страна на Кина пост, EMS, e Packet, DHL, UTEC( За 6-12 Дена да Ukrain со следење информации), CDEK (Околу 15-25 Дена да Русија со следење информации) , според вашиот избор, кога прави нарачка .
3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
4.Ние не сме одговорни за задоцнувањето предизвикано од сопствени грешки,Увозните давачки,даноци, придонеси или други сопствени такса.
5. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Гаранција :
1.Сите предмети има 1 година гаранција. АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .
2.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.
3.pls напишете порака или проблеми под или во вашиот цел порака.така што ние може да ви одговори и рачка за вас според вашите цел на време.
4. Ако состојбата не е доволно, ве молиме контактирајте ме

Всичко за продукта

търговска марка:
ROSWHEEL
Номер На Модела:
32440724846
Материал:
Пластмаса
документ:
ССС
is_customized:
Yes
Функция:
Водоустойчив

Подобни продукти в категория

Мотор задна топ тръба чанта водоустойчива МТБ Планина / пътен под наем задната част на чантата под наем седлото чанта Колоездене на задната седалка на опашката чан?

Функција : Мини дизајн Велосипед Седло Торба, продавница некои мали работи како клуч, мала чанта, мал мобилен телефон итнНа уникатен дизајн, наликува на мал дух глувчетоПридава светилка појасВнатре поставата пена гума перница quakeproof, може да се стави на мобилен телефон, на фотографска камераТкае појас од типот на дизајн, достапен во секој вид на седло местоНаправени од силна отпорен на вода полиестерПосебни патент дизајнЛесно да се закачите на седло или отстрани со лентаСо патент двојно да го зголеми содржината на торбатаОпашката светлата можат да бидат поставени во задниот дел торба, ви нудиме двојна заштитаСпецификација : Боја : Црна / Црвена / СиноМатеријали : Најлон 600 DОбјектот тежина : 59gОбјектот големина : Прибл.16*8*7cm / 6.30"*3.15"*2.76"1 X Велосипедизам Велосипед Седло Седиште Торба [relateproductdetail / ]

BGN 4.00 6.22

Вело светлини 1бр прохладни цветни блестящо каране на колело спиците на светлините на нощна езда лампа велосипедна лампа

1 PC Шарени Кул Сјајна Велосипедизам Тркала Зборуваше Светла Ноќ Возење Светилка Велосипед Светилка Најновите 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Едноставен за употреба, долго трае, како и безбедноста во прилог Лесно монтирање и ослободување , инсталиран во секунди пред вас се подготвени да се ри Погодни за планински велосипед, патот велосипед, виткање велосипед,итн Спецификации : Материја : PC Големина : 24*12.5 m Боја : Шарени, Црвена, Зелена, Сина Количина : 1 компјутер Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

BGN 1.00 1.28

YT813 колоездене Колоездене лека нощ подсветка компютър километраж, скоростомер

YT813 Велосипед возење Велосипед Ноќ Светлина Осветлување Компјутер Броило Брзинометар Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет! Во реално време приказ на моментната брзина, trip distance, јава време, патување време, потрошувачката на калории, моменталното време и датум...

BGN 12.00 18.24

WEST BIKING под наем защитно фолио водоустойчив полиуретан срещу надраскване, прозрачен МТБ пътен под наем защитна рама комплекти кутия

Име на производ : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Заштитна Фолија Водоотпорен Полиуретан АнтиНула Транспарентен MTB Патот Велосипед Заштитна Рамка Опрема ПоставуваИнформации За ПроизводотИме : Велосипед Заштитна Рамка Опрема ПоставуваБоја : ТранспарентнаПогодни за : MTB Патот ВелосипедФункција : 1.Водоотпорен,ПрашинаДоказ,АнтиНула,Антиоксидација,Мека2.Погоден за велосипед површинаПакет Листата : 4*120cm 1 ролна6*120cm 1 ролна10*120cm 1 ролна10*24cm 1 листПлаќањеНие прифаќаме овие плаќање : со Кредитна Картичка, Зачувам(Alipay), Beloto, Money Bookers, Запад Унија, T / T, итн...

BGN 16.00 30.45

INBIKE водоустойчив мотор чанта с голям капацитет на волана и предната тръба чанта под наем джоба на рамо раница за Колоездене на велосипед аксесоари H-9

Информација за производот : Тип : велосипедот пред торба Материјал : оксфорд ткаенина,полиестер,памук Апликација : долги или патување Внатрешниот џеб : нето торба Печатење уметност : свила екран Простор за употреба : camero,очила,ракавици,итн Отворени методи : тока,патент на Логото : диња Големина : 270*110*160mm(приближно) Нето тежина : 430g(перниче)+169g(планината) Боја : црна,виолетова,зелена Фиксен режим : монтажни планината Rainproof на корица : yes Рака : прилагодлив Подарок : 8 компјутери црна гума Карактеристики : голем капацитет,rainproof,wat erproof најлон, светлина,лесно да се инсталира,користи повеќе1...

BGN 41.00 59.18

WasaFire bicycle light Bike светлини и 3 режима на широк прожектор 85 фарове USB мотор Акумулаторна батерия и led фенерче аксесоари Факел

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи...

BGN 19.00 20.78

Под Наем Силиконова Лента Силен Еластичен Мотор Волана Фенерче Закопчалката Сцепление Вратовръзка

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Можете да ги користите за да прикачите на објекти од различни големини и форми на вашиот велосипед! Одличен начин да висат работи безбедно на вашиот велосипед...

BGN 1.00 1.31

Това Е Една Велосипедна Стойка За Планинско Колоездене Подова Поставка Притежателя Гуми Паркинг Преносим Нов Пристигане

100% сосема нов и висок квалитетНа издржи еден велосипед рек нуди преносни, лесни за складирање.Идеални се заедно простор за трки и собири.Стабилна погодно за чување дома, во канцеларија или во гаража.Инженеринг одделение ABS пластика пластични изградба е солиден и водоотпорен.Материјал : ABSГолемина : 22.5 11.5 cm x cm x 5.5 cmБоја : Црна1 x Велосипед Кат Штанд Гуми НосителотДобредојдовте да контактирате со нас за пад на превозот и трговија на големо цел!Ние не се вклучени секоја компанија датотека, реклама датотеки и така натаму во парцела!Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 34days по исплата потврда освен празник.2.Ние брод од страна на Кина пост, EMS, e Packet, DHL, UTEC( За 612 Дена да Ukrain со следење информации), CDEK (Околу 1525 Дена да Русија со следење информации) , според вашиот избор, кога прави нарачка .3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.4.Ние не сме одговорни за задоцнувањето предизвикано од сопствени грешки,Увозните давачки,даноци, придонеси или други сопствени такса.5...

BGN 8.62

Водоустойчива led Велосипеден фенер U3 6000LM 2X LED предни Велосипеден фенера на фара с батерия 16000mAh +лазерен задна светлина

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Карактеристики : 1.Коло : Дигитални CC коло, моќ индикатор систем, Нисконапонски алармен систем.2.4 Режим : НискоСреденВисок, скриени Strobe3.Затемнување : Електронски pushbutton префрлате4.Леќи на камерата : Влијание отпорни на оптичка леќа со AR слој5.Рефлектор : Метал рефлектор6.Водоотпорен : IPX7, можност за поддршка на нурне употреба.7.Глава & Опашка : Алуминиум легура рамки прстен8.Марка : ЛЕР и режим се опционални на вашиот избор.9.Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен.10.Алуминиумски легури структура со носатотпорни, елоксирани заврши, длабоко топлина мијалник заврши.Спецификација : 1.Материјал : Алуминиум легура2.Димензии : 42mm (должина) * 60mm (ширина) * 38mm (висина)3.Тежина : 100 g (Без батерија pack)4.Lumens : 6000 LumsЗабелешка : вистинската моќ за оваа светлина ќе биде помал, бидејќи многу купувачи и предложи, ние се прилагоди на LED осветлувањето, со цел да се продолжи на батеријата трае време.5.Високаперформанси електронски префрлатеМалку кликнете на прекинувачот за вклучување / Исклучување на светлина.Малку кликнете прекинувач за промена на осветленоста режими, НизокСреденвисок.Долгопритиснете го прекинувачот за повеќе од една секунда за да пристапите strobe режим.6.Моќ индикатор систем : Моќ > 80%...

BGN 34.00 40.00

B2 7pcs Kid Child Самостоятелно Balancing Наем на велосипеди валяк коляно, Лакът, китка каска Pad Set Комплект на едро и в търговията на дребно

7pcs Дете Дете Само Балансирање на Велосипед Велосипед Ролери Коленото, Лактот Зглоб Шлем Подлога трговија на Големо&МалоКарактеристики : Висок квалитет на заштитна подлога, наменета за ДецаНаправени од издржлив, мека ЕВА поместена материјал со тешки пластични плочиКолената и лактите влошки се чуваат во место со два еластична магија лента ремениВрвка за околу подлога се одржува во место со два магија лента ремениПрилагодлива големинаПогоден за Само Балансирање Скутери,уметничко лизгање, скејтборд, велосипедизам, мини велосипед возење и други екстремни спортовиКоленото Подлога : Прибл...

BGN 18.00 24.30

Водоустойчив Сирена за аларма окачени заключване заключване аларма за мотоциклет кратък лъч на велосипеди под Наем

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет е Комбинација заклучување на функцијата со алармантна функција...

BGN 13.62

Под наем светлина Комплект USB акумулаторни мъгла задна светлина + умен под наем телефон за монтиране на къмпинг bisiklet aksesuar A2

Велосипед Светлина Поставите USB Полнење Светлата Taillight + Паметен Телефон Велосипед Планината Кампување bisiklet aksesuarОпис : Во Темнината се Донесе Вашиот Телефон на Вашиот ВелосипедЗа ДА СЕ ВИДИ Внимание од 360 степени со Смели 360 велосипед светла и да добијат простор што треба да се чувствуваат заштитениОСТАНЕ НА ПАТОТ ПОДОЛГО се Гарантира мир на умот да се знае што има до 16+ часа на внимание блескавите Led диоди.ИЗГРАДЕН ТЕШКИ, ИЗГРАДЕНА НА ПОСЛЕДНИОТ Изграден да бидат издржливи, водоотпорен, и неуништив, дури и на најтешките терени...

BGN 16.00 23.18

USB зареждане 8000 лумена XML-T6 LED Light Bike Колоездене предната велосипедна фаровете+зарядно + Червен лазерен задна светлина

USB Полнење 8000 Lumens XML T6 LED Велосипед Светлина Велосипедизмот Пред Велосипед Headlamp+Батерија Полнач Поставува +Црвени Ласерски TaillightСпецификација : Осветлување Растојание : 200Поддршка Dimmer : 24 датотекиЛумен : 8000Водоотпорен : ДаПримена : Отворено, пешачење, кампување, риболов,велосипедизам и така натамуМодел на LED Монистра : XML T6 LEDЗум : НикојПрефрлете го Режимот : 4 начини на ПрефрлувањеБоја : Црвена / ЦрнаФункција : Шок ОтпорниБатерија Тип : другоТело Материјал : АлуминиумИзвор на светлина : LEDФокусна Должина : NonприлагодливWattage : 20 WКарактеристики : Осветленост : 8000 lumens. Светилки : 2 x XML T6 LED. Животниот век : 50.000 часови. Осветлување Растојание : 200m300м.Модел : Solar Storm4 Вклучете Начини : Ниско / Средно / Високо / Strobe.Извор на енергија : 5 V се Поврзете со енергија банка преку USBВреме на полнење : 4.5 часа.Траење : До 23 часа(висок режим).Материјал : Алуминиум Легура.Водоотпорен ниво : IPX7.Полначот Текст : 100 V240 V,50 / 60 Hz.Пакет Тежина : 106 G / 3.74 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 100*95*50 ММ / 3.94*3.74*1.97 ИнчиБатеријатаПогоден за НРКP7 / XMLT6 LED Глава Светилка / Велосипед СветилкаКапацитетот на батеријата : 6400m AhНапон : 4.2 V5vКористење време : 23 часа На 1 LED Велосипед светлинаВреме на полнење : 45 часаПакет Се Вклучени : 1x10000 ML USB XML Светлина2x Гумени прстен1x Универзална 6400m Ah Батерија 4x18650 батеријата пакет1x4.2 V Полначот(Изберете во зависност од вашата земја)1x Црвени Ласерски Задни светла1) да ја прифатиме Ал ipay, Запад Унија, TT...

BGN 27.00 48.35

2 елемента под наем лост за обратно виждане стъкло огледало колоездене Колоездене широк обхват за обратно виждане рефлектор ъгъл регулируеми стъклени огледала

2 парчиња Велосипед Handlebar Задните Видите Стакло Огледало Велосипед возење Велосипед Широк Спектар Назад Поглед Рефлектор Прилагодливи Агол Стакло, ОгледалаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

BGN 9.58

2 Бр. Нова Безплатна Доставка Сладки Малки Звънчета На Шум Наем Колоездене Камбани Алуминиев Планинско Колоездене Bells

2 Парчиња Нов Бесплатен Превозот Симпатична Малку Ѕвона Тонови На Велосипед Велосипед Ѕвона Алуминиум Планински Велосипед ЅвонаОпис на производот : Име : Велосипед ѕвонаБоја : Црвено Сино Црна Виолетова Злато Сребро.Ние не нудиме боја избор...

BGN 9.00 9.58

Безплатна доставка велосипед огледало за обратно виждане под наем на огледалото за обратно виждане колоездене планинско колоездене каска et Rearview изглед отзад чере

Разликата помеѓу 1038 A и 1038 B е Огледало лен : 1038 A : Видливи агол и Опсег е поголем од 1038 B 1038 B : Огледало видното поле е повеќе од јасно од 1038 A (Препорачувам)Велосипедот Шлем РетровизорОдговара за : Сите шлемовиМатеријал : Алуминиум легура и ABSДолжина : 240mmГолемина на огледало : 30*45mmБоја : ЦрнаТежина : 20gКарактеристики : Ова ретровизор, може да се зголеми индекс на безбедност...

BGN 12.78

USB акумулаторна 300lm LED мотор преден централен светлина МТБ Колоездене фенерче Фенерчето фарове аксесоари за велосипеди

Батерија Велосипед USB Светлина Велосипедот Пред светлина 180 Lumens Велосипедизам Led Светло Батеријата Светло Факел Велосипед ДодатоциОпис : Алуминиум легура на магнезиум материјал, силни и отпорни на вода.Малку кликнете на прекинувачот за вклучување / Исклучување на светлина и промена на осветленоста режими.На рака може да ви помогне да инсталирате и да се отстранат лесно.USB Полнење велосипед светлина за практично користење.Многу корисни за повеќето од велосипеди.Спецификација : Материјал : Алуминиум Легура На МагнезиумБоја : Сребрена / Црна / Црвена / Сива(изборен)Лумен : 300 LumensРежимот Со Висока Светлина, Слаба Светлина, Quick Flash, Бавно ФлешБатерија : Вграденво Полимер батерија 1200m AhРака Должина : 10.5 см / 4.13 воОбјектот Големина : 8.2 * 3 * 2cm / 3.27 * 1.18 * 0.79 воОбјектот Тежина : 68g / 2.42 озПакет Големина : 12.5 * 11.5 * 3.7 cm / 4.92 * 4.53 * 1.46 воПакет Тежина : 123g / 4.35 озПакет Листата : 1 * Велосипед Пред Светлина(со USB)1) да ја прифатиме Ал ipay, Запад Унија, TT...

BGN 17.00 29.98

Горещо Нов супер лесен 20 грама въглеродни влакна под наем бутилка вода клетка притежателя бутилки от неръждаема стомана винтове, които са включени

карактеристики : · Изградени од јаглерод fiberout мувла во техниката · Супер светло само 25 грама тежина; · Користете лево или десно за да барате опција; · Мет боја на површината на снабдување; · Макс...

BGN 25.00 31.94

Горещи продажба на 360 градуса Колоездене на велосипед Факел скоба на мотора титуляр за led фенерче Фенерчето скоба

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Планината и ги тргнеме лесноГлава може да се ротира 360°, многу е удобенКористи напредни пластика, многу флексибиленГолем дијаметар, за поширок опсег360 степени вртливата главата пиедестал,исто така, се прилагодува да се приспособат на различни позиции на гледањеКлипот може да биде инсталиран пред велосипед багажник, поединечно отстранлив автомобил светлина и рефлектори две функции.Гумени материјал, носатотпорни, shatterproof, и зацврстуваат не се должи на сезонски промениКористи погодно брзо ослободување дизајнОдговара за тело со дијаметар од 1835mm ФенерчеОдговара за тело со дијаметар од 2035mm HandlebarСпецификации : Количина : 1pcСостојба : новаБоја : ЦрнаПакетот вклучува : 1x Светло Факел Планината Држач за Велосипед93.99 / торбаДобредојдовте да контактирате со нас за пад на превозот и трговија на големо цел!Ние не се вклучени секоја компанија датотека, реклама датотеки и така натаму во парцела!Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 34days по исплата потврда освен празник.2.Ние брод од страна на Кина пост, EMS, e Packet, DHL, UTEC( За 612 Дена да Ukrain со следење информации), CDEK (Околу 1525 Дена да Русија со следење информации) , според вашиот избор, кога прави нарачка .3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.4.Ние не сме одговорни за задоцнувањето предизвикано од сопствени грешки,Увозните давачки,даноци, придонеси или други сопствени такса.5...

BGN 5.31