• Ново
Оператор На Порта Рока Външната Врата Е Електрически Тежкотоварни,Вратите На Рока Външната Врата На Автоматични Тежки

Оператор На Порта Рока Външната Врата Е Електрически Тежкотоварни,Вратите На Рока Външната Врата На Автоматични Тежки

BGN 440.00

Сума
Налично за поръчка

Ако ви треба арм тип замав портата настроената,можете да најдете повеќе детали на нашата продавница страница Надвор од Вратата Електрични Замав Портата Оператор Тешки

Надвор Од Вратата Електрични Замав Портата Оператор Тешки Детали Во Внатрешноста
Надвор Од Вратата Електрични Замав Портата Оператор Тешки Technicial Спецификација
Надвор Од Вратата Електрични Замав Портата Оператор Тешки Предности
Надвор Од Вратата Електрични Замав Портата Оператор Тешки Опционални Додатоци

Всичко за продукта

Тип:
Автоматични Врати Оператори
търговска марка:
olord
Номер На Модела:
SD350
Страна на произход:
Китай
Характеристика:
Система за сигурност
Максимално тегло одиночн-листа:
500 кг
Максимална ширина на одностворчатых порта:
500см
Скорост на пътуване мряна:
1,4 см / секунда
Максималният ъгъл на разкриване на:
90 градуса
Цвят:
Злато или сив цвят
Източник на захранване на двигателя:
DC24V
Номинална мощност:
80Wx2

Подобни продукти в категория

От 2 до 1 400 фута инфрачервен PIR сензор Безжичен звънец дистанционно управление детектор на движение звънец подъездная аларма и безплатна доставка

Име : 2 1 400 Метри ПИР Инфраред Сензор Безжична Врата Детектор на Движење Врата Патеката АлармотОпис : Инфраред Безжичен систем на сигнали кои ќе моментот кога некој ќе влезе во вашиот имот...

BGN 30.08

1 бр модерен прост цинк сплав рамка, която да запушва петно сребърни дръжки на спирки гумени немагнитные вратите спирки

Точка Бр : MD05Материјал : Бургас Квалитет Цинк легураЗавршувањето на : дамка сребро бронзаФотографии Покажуваат : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

BGN 18.00 19.20

3 инчов диаметър 78 мм плъзгаща се врата / врати за колела / ролки / ролка с един бр 6203rs носещи дупка е 17 мм, външна подкрепа. 2 бр. / лот

Лизгачки ролери со Uжлебот (точка : 820 R) Главни големина : валјак со дијаметар од 78mm,дебелина 20mm,6203 RS имајќи го понесе 17mm, Uмило ширина 16.7 мм, длабочината на жлебот 7mm...

BGN 7.55

(1 чифт) VIBORG SUS304 неръждаема стомана, стъкло-Стъкло с врата панта, 135 градуса душ врата на панта, Сатинированный никел, GS-Y135-SS

VIBORG ® Создава БР.1 БренднаСветКласа Највисок Квалитет на Производи во Кина!!!Детали За Производот Покаже : Крај : Сатен никел .Забелешка : Овој производ е достапен во сјајна и сатен никел заврши.На овој линк ако за Сатенски никелИзработени од Нерѓосувачки Челик Sw лошо никогаш не ' рѓа или ги кородирааткако нов како неискористени дури и по се користи за сто години!!!А производ што може да се користи за целиот живот!!!ТОПЛО СОВЕТИ : Бидете внимателни кога продавачот вели неговите производи се направени од нерѓосувачки челик Sно ги продава по многу ниски цени! Нивните производи се веројатно направени од инфериорни 201 од не ' рѓосувачки челик! Бидејќи цената на 304 нерѓосувачки челик е скоро пет пати поголем од 201 од не ' рѓосувачки челик!!! Се мудар купувачот и не се измамени, мојот пријател! Стр закуп секогаш да имајте во предвид вечниот директорот на пазарот : цените на производите се секогаш во однос на нивниот квалитет!!!Опис на производот Тип 135 Степен Стаклодастакло туш вратата зглоб Место на Потекло Guangdong, Кина (Копно) Бренд Име VIBORG Број на Модел на ГШY135SS Материјал од нерѓосувачки челик SСатенски Финиш никел Големина 100*90 mm Погодна за стакло дебелина 8 до 12 mm Пакетот вклучува 2 парчиња од стаклодастакло туш вратата зглоб со нерѓосувачки челични наврткиЗа VIBORGVIBORG основана во Хонг Конг во 1996 година, е водечки и најдобар производител, специјализиран во домот на хардверски производи во Кина, со своето производство на база се наоѓа во industialized Pearl River Delta на Провинцијата Guangdong...

BGN 95.98

Цинк сплав за сигурност охрана на врати против кражба монтажни болтове златист цвят с винт HM61

Цинк легура безбедност Вратата стража антикражба fastener завртки златна боја, со завртка HM61Answer : ___________________________ NOTE : руската Федерација 's клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа 's е потребно за да receieve вашиот пакет без проблеми.Добредојдовте на нашата продавница Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст; повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~Материјал : цинк легураКрај : златна бојаДодаток : самоприслушување заврткиПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

BGN 51.00 83.10

1бр Цифров врата табела 6 сплав червен меден цвят 50мм х 30мм самозалепващи стикер хотел апартамент врата стая на вратата на стая на дома

1pc Дигитални Врата Плоча 6# Легура Црвено Бакарна Боја 50mmx30mm Само Лепило Налепница Хотелски Апартман Портата Соба Вратата на Куќата Број Спецификација Име на Производ Врата Број 6# Боја Црвена Бакар(како слика) Големина на(appr.) 50mm x 30мм Дебелина(appr.) 7.5 mm Инсталација Само Лепило Налепница Материјал Легура Пакет 1pc Врата БројЗа повеќе Врата Број, ве молиме Кликнете на правото големина во следнава лист...

BGN 5.00 6.38

Безплатна доставка входна врата копчето 30*15*600 мм стъклени врати от неръждаема стомана, дърпане и дръжка, за да влезете/входната дървена/метална врата HM73

Бесплатен Превозот Влезна Врата се Справи со 30*15*600mm Стаклени Врати од Нерѓосувачки Челик се Повлече Рачка За Влез / Пред Дрвени / Метална Врата HM73Answer : ___________________________ NOTE : руската Федерација 's клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа 's е потребно за да receieve вашиот пакет без проблеми.Добредојдовте на нашата продавница Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст; повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~1.Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик2.Завршна Површина : Брусен3.Должина : 600mm4.Цевка димензија : 30мм*15mm5.Центар до Центар : 400mm6.Проекција : 65mm7.Фитинг завртка : М88.Фитинг дупка : дрвени, рамка врати : dia10; стаклени врати : dia149.Фабриката штекер,гаранција за КвалитетМонтажа Инструкции : 1.Сите 304 нерѓосувачки челик делови на производот се врши на цевки со 1.2 mm дебелина на ѕид.2.Сите рачки може да се инсталира на стаклени врати,дрвени врати и рамка врати.3.Сите рачки фитинзи(завртки,counter вратило приклучоци.итн.) се направени од не ' рѓосувачки челик и бакар.4.12 mm~14mm се справи со инсталација дупки се предложи на стаклени врати.5.Чистење на рачки барем еднаш неделно.Answer : ___________________________ Note : Цената е за 1pair (2) се справува со Назад кон Назад само.грб со грб, значи една рачка поправки на надворешната страна на вратата и е во прилог да се справи со друг монтира на внатрешноста на вратата користење на поврзување гром drilled низ вратата.Ако имате двојни врати, ќе треба 2pairs.ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

BGN 515.00 844.64

Високо качество на 12 бр./лот SUS304 неръждаема стомана, рамка, която да запушва стоп вратите пасажи от гумен протектор етаж 6 от цветове за избор

Добредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~ Висок Квалитет 12 PCS / МНОГУ SНерѓосувачки Челик Врата Затка Запре Doorstops Гумени Подни Заштитник 6 Бои за да Изберете K182 Опис : Солидна Sнерѓосувачки челик кастинг&обработени преку прецизност ЦПУ(Компјутер Нумеричка Контрола)опремаНавистина одлична 304 од не 'рѓосувачки челик завршиестетски префинета изглед кој е чудно да Sод не' рѓосувачки челик производиВрвен квалитет; ќе не ' рѓа, останува нерѓосувачки засекогаш, SGS 48часовен Сол Спреј Тест, 100% трајни Функција : Име : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Затворената Врата, ЗастануваБоја : Црна / Бранеа Челик / Бронза / Жолта Бронза / Црвена Бронза / Бранеа ЗлатоМатеријал : Нерѓосувачки Челик SАнтиСудир Colloid : ГумаЗавртка Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПовршина Заврши : Фино Полирање & Жица Цртање Процес Пакет Вклучува : 12 PCS Вратата Тапа + ЗаврткиПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

BGN 384.00 590.75

Архитектурноакустическая дръжката на вратата 304 дръжки на сцепление змия неръждаема стомана ранг 38*600 мм за дървени/обхвата / на стъклени входни врати HM85

Архитектонски Врата се Справи 304 Одделение од Нерѓосувачки Челик Змија се Повлече, се Справува со 38*600mm За Дрвени / Рамка / Стакло Влезните Врати HM85 ЗАБЕЛЕШКА : руската Федерација 's клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа 's е потребно за да receieve вашиот пакет без проблеми.Добредојдовте на нашата продавница Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст; повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~Спецификации 1.Материјал : 304 Одделение Од Нерѓосувачки Челик 2.Завршна Површина : Брусен 3.Должина : 600mm 4.Цевка со Дијаметар : 38mm 5.Центар до центар : 300мм 6.Фитинг завртка : М8 7.Фитинг дупка : дрвени, рамка врати : кол.10мм;стаклени врати : кол.14mm 8.Достапни вратата дебелина : 8mm~80mm 9.Фабриката штекер,гаранција за Квалитет Цената е за 1pair (2) се справува со Назад кон Назад само.Ако имате двојни врати, ќе треба 2pairs.Монтажа Инструкции1...

BGN 563.00 923.04

Безплатна доставка, матирана неръждаема стомана готови панти за дървени врати / метални врати, материал от неръждаема стомана, 4*3*3

Ние Само Го Продаде Висок Квалитет на Вратата Хардвер За вашата Прекрасна Куќа !Qucik Детали : Бесплатен Превозот, бранеа од нерѓосувачки челик Заврши Шарки за дрва врата / Метална Врата, од Нерѓосувачки Челик материјал, 4*3*3, 0.55 KGКарактеристики : 1...

BGN 56.00

6 двойки лот безплатна доставка модерни дръжки на вратите от неръждаема стомана с покритие

Добредојдовте на Makro оркестарот дизајн Најдобри декоративни хардверПрофесионални колекција!Тип : Модерна нерѓосувачки челик класичен рачки на вратите Место на Потекло : Тајван Број на Модел : 8345 Цевка со дијаметар : 19mmМатеријал : не ' рѓосувачки челик AISI 304(18 / 10) Финиш : пескарење Четка Вретено дупка : 8mm или 7mm Внимание : Без Заклучување цилиндри и заклучување на телото, рачки на вратите за внатрешни работи вратиПрифаќањето на мала количина цел ако има многу во парк...

BGN 160.00 168.00

2014 нова мода Европа стил цинк сплав врата стопор класически вратите стопоры силен магнетизъм Безплатна доставка

Точка Бр : MD23Материјал : Високо Квалитетен Цинк ЛегураЗавршувањето на : ABГаранција : Десет Годинипроизводот се покаже :

BGN 23.00 24.00

2 x сребрист тон неръждаема стомана дръпна боксовете 6 за прозорци и врати

Име на производ : Повлечете Рачка;Секоја Големина : 150 x 35 x 20mm / 6" x 1.4" x 0.8"(L*W*H)Дупка со Дијаметар : 4mm / 0.16";Монтирани Растојание : 130 x 18mm / 5.1" x 0.71"(L*W)Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик;Главна Боја : Сребро На ЅвонењеТежина : 56gМоже да го замени вашиот стари или скршени се повлече рачка, погоден за почетниот прозорец, кабинет вратата, салон, фиока, ковчегот, итн.Пакет Содржина : 2?x?Се повлече?Се справи соAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 1.58

6 двойки безплатна доставка съвременната класическа рамка за захващане дръжка от неръждаема стомана с покритие

Добредојдовте на Makro оркестарот дизајн Најдобри декоративни хардверПрофесионални колекција!Тип : Модерна нерѓосувачки челик класичен врата се справи соМатеријал : не ' рѓосувачки челик AISI 304(18 / 10) Место на Потекло : Тајван Број на Модел : 8312 Цевка со дијаметар : 19mmКрај : пескарење бранеа Вретено дупка : 8mm или 7mm Внимание : Без Заклучување цилиндри и заклучување на телото, рачки на вратите за внатрешни работи вратиПрифаќањето на мала количина цел ако има многу во парк...

BGN 144.00 152.00

Плосък отваряне на вратата 304 неръждаема стомана тъпо, носещи дизайн, европейски стил панта Антиржавейный 5 инча размер 4 мм удебеляване на врата на панти

Опис На ПроизводотСтанот се Отвори Вратата 304 од не ' Рѓосувачки Челик го исклучите Лого Дизајн Европски Стил Зглоб Антиrusty 5inch Големина 4mm Задебелување на Вратата Шарки Објект Спецификации : Квалитет : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет; Стил : Модерен,Повеќе Искра; Мазна и јасно Вратата Додатоци.Обложено база.Јасна форма дизајн е многу убаво, модерен, атрактивен.Одличен помошник за да ја Отворите вратата користење наскоро и погодно...

BGN 46.37

6 двойки лот безплатна доставка модерен елипса от неръждаема стомана, дръжки, дръжка дръжка дръжка на вратата

Добредојдовте на Makro оркестарот дизајн Најдобри декоративни хардверПрофесионални колекција! Тип : Модерна нерѓосувачки челик елипса врата се справи соМатеријал : не ' рѓосувачки челик AISI 304(18 / 10)Место на Потекло : Тајван Број на Модел : 8353 Цевка со дијаметар : 20mm Крај : пескарење бранеа Вретено дупка : 8mm или 7mm Внимание : Без Заклучување цилиндри и заклучување на телото, рачки на вратите за внатрешни работи вратиПрифаќањето на мала количина цел ако има многу во парк...

BGN 167.00 176.00

Bluetooth електронна система за заключване APP Control, парола и механичен ключ клавиатура цифровата брава смартфон lk200AP

Карактеристики : Усвојување на патентиран запечатена капсула возење единица, наместо на мотор, постабилна и издржливи Нерѓосувачки челик пренос структура Слободни Слободно да се справи со промените се справи насока Поедноставен лесна инсталација Лесно да се промени батерии Корисникот избришани поединечно ANSI Grade2 / CE заверена на Тастатурата за Исклучување : 10ти ако кодот е погрешно внесување 3 пати Спецификација : Материјал : Цинк Легура, од Нерѓосувачки Челик Стандардна Mortise : Еден Latch Вратата Дебелина Барање : =3.8 cm~5.0 cm (Еден), над 5.0 cm, ве молиме контактирајте со нас за наменска Начини за да го Отклучите : Bluetooth (APP), Код или Замени Копче за Заклучување Метод : Automatic Динамичен Потрошувачка на Енергија : ≤200m A Статични Потрошувачка на Енергија : Работна Температура : 30 C да 70 C Работна Влажност : 10%97%Напојување : 4 X1.5v AA Алкални Батерии (Не се вклучени)Пакетот Вклучува : 1 x Лозинка за Заклучување на Вратата1 x Задната Плоча 2 x Neoprene Печати 2 x клучеви 1 x Тубуларна Latch Mortise1 x Штрајк Плоча1 x Штрајк Кутија1 x Инсталација Комплет1 x Упатство

BGN 122.00 143.81

Безжичен PIR датчик за движение, датчик звънец на входа на портата Добре дошли камбанен звън звънец алармени системи за дома магазин магазин

Опис : Добредојдовте на Владата : кога инфраред сензор детектира некого, тоа ќе се испрати порака до врата приемник, тогаш на вратата ресиверот може да генерира "Здраво, Добредојдовте". Алармот на владата : Може да се префрлат на аларм режим во текот на ноќта, завесата проектил може да се открие крадец во рок од 8 метри преку инфрацрвена технологија за откривање, а потоа испрати сигнал до приемникот и потоа го испрати за аларм...

BGN 40.16