• Ново
8 бр./компл. двойна душ вратата ролкови пътеки на колелото на шайби с диаметър 20/23/25/27 мм 4шт горна част + 4шт долната част на колела

8 бр./компл. двойна душ вратата ролкови пътеки на колелото на шайби с диаметър 20/23/25/27 мм 4шт горна част + 4шт долната част на колела

BGN 16.80

Сума
Налично за поръчка


Сет на 8pcs двојно туш вратата ролки Една многу=4pcs горниот дел ролки + 4pcs долниот дел ролки. Според дијаметар од најлон ролери, постојат 20mm,23mm,25мм,27mm. вкупно четири големина. Ве молиме изберете "Боја на Објектот" ви треба, јас ќе ја објавите според својата цел. Стакло дебелина : 4-5мм. Стакло Монтирање дупка со дијаметар : 10-12mm Главен Материјал : Најлон ролери, на 304 нерѓосувачки челик вратило и завртка Главно usded во bathroon туш кабина туш комплет се покаже вратата макара. Потеклото на Кина Провинција Жеџијанг. Ако ви треба други туш вратата ролери,ве молиме не двоумете се да ме контактирате.

Постојат еден сличен туш вратата ролки во мојата продавница. ве молиме кликнете на линкот подолу за да видите детали : Постојат многу други модели на туш кабина pulleys во мојата продавница,ве молиме кликнете на линкот подолу за да видите детали :
Објасни : За време на испорака,ние во собата на 7 дена за да се избегне unexpect фактор,всушност, ние може да се направи порано;Стандардниот сет време на испорака ќе биде 1-2 дена. Испорака ќе бидат од Кина Пост Регистрирани Воздух Mai l , Ali Express Стандард Превозот , руски Воздухот , Ruston Економски Воздух Mail , e Packet и други изразат компанија што точка во ред. Штом ќе добиете на стоки,ве молиме потврдете во ПОБРЗО,и да даде повратна информација 5 ѕвезди, ако ви се допаѓа.

Всичко за продукта

Цвят:
диаметър 20 mm, диаметър 23мм диаметър 25мм, диаметър 27мм
Тип:
Дръжки На Валяци
Номер На Модела:
валяк врати и душ
търговска марка:
Rong Подвижен
Направи си Сам пособия:
Металообработване

Подобни продукти в категория

1pc Door Plate 9 Alloy Copper Red Color 50mmx30mm Self Adhesive Sticker Hotel Apartment Gate Room Digital Door House Number

1pc Вратата Плоча 9# Легура Црвено Бакарна Боја 50mmx30mm Само Лепило Налепница Хотелски Апартман Портата Соба Дигитални Врата Куќа Број Спецификација Име на Производ Врата Број 9# Боја Црвена Бакар(како слика) Големина на( appr.) 50mm x 30мм Дебелина(appr.) 7.5 mm Инсталација Само Лепило Налепница Материјал Легура Пакет 1pc Врата БројЗа повеќе Врата Број, ве молиме Кликнете на правото големина во следнава лист...

BGN 5.00 6.38

Безплатна доставка входна врата копчето 30*15*600 мм стъклени врати от неръждаема стомана, дърпане и дръжка, за да влезете/входната дървена/метална врата HM73

Бесплатен Превозот Влезна Врата се Справи со 30*15*600mm Стаклени Врати од Нерѓосувачки Челик се Повлече Рачка За Влез / Пред Дрвени / Метална Врата HM73Answer : ___________________________ NOTE : руската Федерација 's клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа 's е потребно за да receieve вашиот пакет без проблеми.Добредојдовте на нашата продавница Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст; повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~1.Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик2.Завршна Површина : Брусен3.Должина : 600mm4.Цевка димензија : 30мм*15mm5.Центар до Центар : 400mm6.Проекција : 65mm7.Фитинг завртка : М88.Фитинг дупка : дрвени, рамка врати : dia10; стаклени врати : dia149.Фабриката штекер,гаранција за КвалитетМонтажа Инструкции : 1.Сите 304 нерѓосувачки челик делови на производот се врши на цевки со 1.2 mm дебелина на ѕид.2.Сите рачки може да се инсталира на стаклени врати,дрвени врати и рамка врати.3.Сите рачки фитинзи(завртки,counter вратило приклучоци.итн.) се направени од не ' рѓосувачки челик и бакар.4.12 mm~14mm се справи со инсталација дупки се предложи на стаклени врати.5.Чистење на рачки барем еднаш неделно.Answer : ___________________________ Note : Цената е за 1pair (2) се справува со Назад кон Назад само.грб со грб, значи една рачка поправки на надворешната страна на вратата и е во прилог да се справи со друг монтира на внатрешноста на вратата користење на поврзување гром drilled низ вратата.Ако имате двојни врати, ќе треба 2pairs.ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

BGN 515.00 844.64

Цинк сплав за сигурност охрана на врати против кражба монтажни болтове златист цвят с винт HM61

Цинк легура безбедност Вратата стража антикражба fastener завртки златна боја, со завртка HM61Answer : ___________________________ NOTE : руската Федерација 's клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа 's е потребно за да receieve вашиот пакет без проблеми.Добредојдовте на нашата продавница Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст; повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~Материјал : цинк легураКрај : златна бојаДодаток : самоприслушување заврткиПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

BGN 51.00 83.10

1бр цифров къща номер 2 бронзов цвят сплав 50мм х 30мм самозалепващи стикер къща врата хотелска стая, вратата регистрационен номер

1pc Дигитални Куќа Број 2# Бронзена Боја Алуминиумски 50mm x 30мм Само Лепило Налепница Куќа Портата Хотелска Соба Вратата Плоча Број Спецификација Име на Производ Врата Број 2# Бронзена Боја(како на сликата) Големина на(appr.) 50mm x 30мм Дебелина(appr.) 7.5 mm Инсталација Само Лепило Налепница Материјал Легура Пакет 1pc Врата БројЗа повеќе Врата Број, ве молиме Кликнете на правото големина во следнава лист...

BGN 5.00 6.38

Безжичен PIR датчик за движение, датчик звънец на входа на портата Добре дошли камбанен звън звънец алармени системи за дома магазин магазин

Опис : Добредојдовте на Владата : кога инфраред сензор детектира некого, тоа ќе се испрати порака до врата приемник, тогаш на вратата ресиверот може да генерира "Здраво, Добредојдовте". Алармот на владата : Може да се префрлат на аларм режим во текот на ноќта, завесата проектил може да се открие крадец во рок од 8 метри преку инфрацрвена технологија за откривање, а потоа испрати сигнал до приемникот и потоа го испрати за аларм...

BGN 40.16

Удебеляване на тежки силни магнитни сензорни ключове, врати магнитни сензорни мъниста Магнитен държач врати KF289

Таложење на тешки силни магнетни допир вратата исклучете магнетни допир монистра Магнетна Врата Носителот KF289Answer : ___________________________ NOTE : руската Федерација клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа е неопходно за да се receieve вашиот пакет без проблеми.Добредојдовте на нашата продавница Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст; повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

BGN 66.00 108.77

Пластинчатый скоба стъклен рафт подкрепа SHEL пластинчатый скоба одноголовочный цинк сплав за дебелина 4~8 мм безплатна доставка KF649

Плоча стакло менгеме ПОЛИЦА ПОДДРШКА SHEL Плоча заградата еден главата цинк легура за 4~8 mm дебелина бесплатен превозот KF649Answer : ___________________________ NOTE : руската Федерација клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа е неопходно за да се receieve вашиот пакет без проблеми.Добредојдовте на нашата продавница Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст; Ако купите 3 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добие попуст од 5%; повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

BGN 51.00 82.88

Bluetooth електронна система за заключване APP Control, парола и механичен ключ клавиатура цифровата брава смартфон lk200AP

Карактеристики : Усвојување на патентиран запечатена капсула возење единица, наместо на мотор, постабилна и издржливи Нерѓосувачки челик пренос структура Слободни Слободно да се справи со промените се справи насока Поедноставен лесна инсталација Лесно да се промени батерии Корисникот избришани поединечно ANSI Grade2 / CE заверена на Тастатурата за Исклучување : 10ти ако кодот е погрешно внесување 3 пати Спецификација : Материјал : Цинк Легура, од Нерѓосувачки Челик Стандардна Mortise : Еден Latch Вратата Дебелина Барање : =3.8 cm~5.0 cm (Еден), над 5.0 cm, ве молиме контактирајте со нас за наменска Начини за да го Отклучите : Bluetooth (APP), Код или Замени Копче за Заклучување Метод : Automatic Динамичен Потрошувачка на Енергија : ≤200m A Статични Потрошувачка на Енергија : Работна Температура : 30 C да 70 C Работна Влажност : 10%97%Напојување : 4 X1.5v AA Алкални Батерии (Не се вклучени)Пакетот Вклучува : 1 x Лозинка за Заклучување на Вратата1 x Задната Плоча 2 x Neoprene Печати 2 x клучеви 1 x Тубуларна Latch Mortise1 x Штрајк Плоча1 x Штрајк Кутија1 x Инсталација Комплет1 x Упатство

BGN 122.00 143.81

Оператор На Порта Рока Външната Врата Е Електрически Тежкотоварни,Вратите На Рока Външната Врата На Автоматични Тежки

Ако ви треба арм тип замав портата настроената,можете да најдете повеќе детали на нашата продавница страница Надвор од Вратата Електрични Замав Портата Оператор Тешки​Надвор Од Вратата Електрични Замав Портата Оператор Тешки Детали Во ВнатрешностаНадвор Од Вратата Електрични Замав Портата Оператор Тешки Technicial СпецификацијаНадвор Од Вратата Електрични Замав Портата Оператор Тешки ПредностиНадвор Од Вратата Електрични Замав Портата Оператор Тешки Опционални Додатоци

BGN 440.00

1бр Цифров врата табела 6 сплав червен меден цвят 50мм х 30мм самозалепващи стикер хотел апартамент врата стая на вратата на стая на дома

1pc Дигитални Врата Плоча 6# Легура Црвено Бакарна Боја 50mmx30mm Само Лепило Налепница Хотелски Апартман Портата Соба Вратата на Куќата Број Спецификација Име на Производ Врата Број 6# Боја Црвена Бакар(како слика) Големина на(appr.) 50mm x 30мм Дебелина(appr.) 7.5 mm Инсталација Само Лепило Налепница Материјал Легура Пакет 1pc Врата БројЗа повеќе Врата Број, ве молиме Кликнете на правото големина во следнава лист...

BGN 5.00 6.38

Стъклена врата копчето(XYLS-008)

Висок квалитет на S Челик рачки на вратитеГОЛЕМИНА : 25 X300 MM,(diametre 25мм,должина 300мм,дупка растојание : 200mm) u / цена : ГОЛЕМИНА : 32 X450 MM(diametre 32милиметри,должина 450mm,дупка растојание : 300мм) u / цена : ГОЛЕМИНА : 32 X600 MM(diametre 32милиметри,должина 600mm,дупка растојание : 400mm) u / цена : Површински Третман : Сјајна полирање

BGN 14.08

Дължина 800 мм двухтактная врата дръжка от неръждаема стомана за вход/вход/стъкло/магазин/магазин, вътрешен/външен навес и порта HM64

Должина 800mm PushPull Нерѓосувачки Челик Врата се Справи за Влез / Entry / Стакло / Shop / Продавница, Внатрешни / Надворешни Штала&Гејтс HM64Answer : ___________________________ NOTE : руската Федерација 's клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа 's е потребно за да receieve вашиот пакет без проблеми.Добредојдовте на нашата продавница Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст; повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~Спецификации1.Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик2.Заврши : Бранеа3.Должина : 800mm = 32 Инчи (Центар до Центар : 600mm)4.Цевка со Дијаметар : 38mm = 1.5 Инчи5.Фитинг завртка : М86.Фитинг дупка : дрвени, рамка врати : кол.10мм;стаклени врати : кол.14mm7.Достапни вратата дебелина : 8mm~80mm Стакло / Метал / Wodden ВратиAnswer : ___________________________ Note : Цената е за 1pair (2) се справува со Назад кон Назад само.грб со грб, значи една рачка поправки на надворешната страна на вратата и е во прилог да се справи со друг монтира на внатрешноста на вратата користење на поврзување гром drilled низ вратата.Ако имате двојни врати, ќе треба 2pairs.Производ ВоведХардвер кој не повеќе од отворени вратиВлезот Повлече Рачки се обично првата работа што посетителите на вашиот проект допир и известување кога внесувате вашиот простор (се дома, работа, хотел или забава простории)...

BGN 532.00 871.84

VIBORG Deluxe Solid Sus304 Stainless Steel Casting Adjustable Floor Bottom Guide for Frameless плъзгащи доколкото Glass Door Floor Guide

VIBORG ® Создава БР.1 БренднаСветКласа Највисок Квалитет на Производи во Кина!!!Детали За Производот Покаже : ◊◊◊VIBORG Светска класа Врвен Квалитет Делукс Sод не ' Рѓосувачки Челик Кастинг Кат Дното Водич за Лизгачки Стаклени Врати ◊◊◊Солидна Sод не 'Рѓосувачки Челик Кастинг Навистина одлични сатен никел завршиестетски префинета изглед кој е чудно да Sод не' рѓосувачки челик производи;Делукс врвен квалитет; ќе не ' рѓа, останува нерѓосувачки засекогаш, SGS 72часовен Сол Спреј Тест, 100% издржливи; Одговара стакло дебелина : 8mm до 12 mmТОПЛО СОВЕТИ : Бидете внимателни кога продавачот вели неговите производи се направени од нерѓосувачки челик Sно ги продава по многу ниски цени! Нивните производи се веројатно направени од инфериорни 201 од не ' рѓосувачки челик! Бидејќи цената на 304 нерѓосувачки челик е скоро пет пати поголем од 201 од не ' рѓосувачки челик!!! Се мудар купувачот и не се измамени, мојот пријател! Стр закуп секогаш да имајте во предвид вечниот директорот на пазарот : цените на производите се секогаш во однос на нивниот квалитет!!!Опис на производот Тип Кат Водич за Лизгачки Стаклена Врата Место на Потекло Guangdong, Кина (Копно) Бренд Име VIBORG Број на Модел на ГШE02 SSS Материјал од нерѓосувачки челик SСАТЕНСКИ Финиш НИКЕЛ Погодни за стаклена врата дебелина 8 до 13 мм Пакетот вклучува 1 x кат водич како што е опишано со заврткиЗа VIBORGVIBORG основана во Хонг Конг во 1996 година, е водечки и најдобар производител, специјализиран во домот на хардверски производи во Кина, со своето производство на база се наоѓа во industialized Pearl River Delta на Провинцијата Guangdong...

BGN 10.38

(1 чифт)Виборг 304 неръждаема стомана леене Екстра-дебели тежки Монтиране на стена без рамки душ врати екран на стената панта за стъкло

VIBORG ® Создава БР.1 БренднаСветКласа Највисок Квалитет на Производи во Кина!!!Детали За Производот Покаже : ◊◊◊VIBORG Делукс Sод не ' Рѓосувачки Челик Кастинг Екстрадебел Тешкидолжност Ѕид Frameless Туш Вратата Екран Ѕид за да Стакло Зглоб ◊◊◊Sод не ' Рѓосувачки Челик Кастинг!!! Со врвен квалитет и навистина одличен финишестетски префинета изглед кој е чудно на производи кои се направени од Sод не ' Рѓосувачки Челик! Помина SGS 72часовен Сол Спреј Тестнајвисоките стандарди за отпорност на корозијаникогаш нема да рѓа или ги кородирааткако нов како неискористени дури и по се користи за сто години! А производ што може да се користи за целиот живот! Солидна Sод не 'рѓосувачки челик Леење, екстрадебели, тешкидолжност Врвен квалитет; ќе не' рѓа, останува нерѓосувачки засекогаш Навистина одличен финишестетски префинета изглед кој е чудно да S#СВ производи Капацитет : 50 KGs / парОпис на производот Име Sод не 'Рѓосувачки Челик Кастинг Frameless Туш Вратата Екран Ѕид за да Стакло Зглоб Место на Потекло Guangdong, Кина (Копно) Бренд Име VIBORG Број на Модел на ГШY90ПШС Материјал Sод не' Рѓосувачки Челик Димензии Како што е прикажано во pitcure (mm) Полиран Финиш огледалокако Капацитет 50 Килограми / пар Пакетот вклучува 2 парчиња (1 пар) на Sод не ' Рѓосувачки Челик стакло од врата зглоб како што е опишаноЗа VIBORGVIBORG основана во Хонг Конг во 1996 година, е водечки и најдобар производител, специјализиран во домот на хардверски производи во Кина, со своето производство на база се наоѓа во industialized Pearl River Delta на Провинцијата Guangdong...

BGN 87.18

2-цолови плъзгаща се врата whee с подшипником 1PCS 6201RS (диаметър на колело 48 мм, дебелина 18 мм)

Детален опис производиНашата компанија е професионален за лизгачки gat ролери ритам V со лого Цената објект е 518 Y .За главните големина детали, ве молиме погледнете од удар фотографија.(Валјак со Дијаметар од 48mm,Дебелина 18mm, Болт M10 X45,G roove V)

BGN 23.20

4 бр хардуер кутии в килера подпружиненная капаче капаче барабанен Hasp T15 Drop ship

Карактеристики : Со Заклучување на Функцијата Пролет latch со одличен антикорозија својства Оваа toggle latch може да се направи се користи обична кутија, инструмент случаи и така на Примена : Ладилник Truckle, Замрзнувач Камион, Електрични Кабинет, Терминалната опрема, електронски / метал / дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг / игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монетаop, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл Спецификации : Материјал : 201 Челик+304 Челик+Никел Челик Боја : Сребро Вкупната Големина (Со Штрајк) : 56mmx16mm Монтажа Дупка со Дијаметар : 4.2 mm Одговара за Заклучување Дупка со Дијаметар : 4.5 мм Количина : 4 Парчиња Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 3.00 3.15

6 двойки лот безплатна доставка модерни дръжки на вратите от неръждаема стомана с покритие

Добредојдовте на Makro оркестарот дизајн Најдобри декоративни хардверПрофесионални колекција!Тип : Модерна нерѓосувачки челик класичен рачки на вратите Место на Потекло : Тајван Број на Модел : 8345 Цевка со дијаметар : 19mmМатеријал : не ' рѓосувачки челик AISI 304(18 / 10) Финиш : пескарење Четка Вретено дупка : 8mm или 7mm Внимание : Без Заклучување цилиндри и заклучување на телото, рачки на вратите за внатрешни работи вратиПрифаќањето на мала количина цел ако има многу во парк...

BGN 160.00 168.00

3 инчов диаметър 78 мм плъзгаща се врата / врати за колела / ролки / ролка с един бр 6203rs носещи дупка е 17 мм, външна подкрепа. 2 бр. / лот

Лизгачки ролери со Uжлебот (точка : 820 R) Главни големина : валјак со дијаметар од 78mm,дебелина 20mm,6203 RS имајќи го понесе 17mm, Uмило ширина 16.7 мм, длабочината на жлебот 7mm...

BGN 7.55

1 бр модерен прост цинк сплав рамка, която да запушва петно сребърни дръжки на спирки гумени немагнитные вратите спирки

Точка Бр : MD05Материјал : Бургас Квалитет Цинк легураЗавршувањето на : дамка сребро бронзаФотографии Покажуваат : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

BGN 18.00 19.20

2 x сребрист тон неръждаема стомана дръпна боксовете 6 за прозорци и врати

Име на производ : Повлечете Рачка;Секоја Големина : 150 x 35 x 20mm / 6" x 1.4" x 0.8"(L*W*H)Дупка со Дијаметар : 4mm / 0.16";Монтирани Растојание : 130 x 18mm / 5.1" x 0.71"(L*W)Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик;Главна Боја : Сребро На ЅвонењеТежина : 56gМоже да го замени вашиот стари или скршени се повлече рачка, погоден за почетниот прозорец, кабинет вратата, салон, фиока, ковчегот, итн.Пакет Содржина : 2?x?Се повлече?Се справи соAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 1.58

Архитектурноакустическая дръжката на вратата 304 дръжки на сцепление змия неръждаема стомана ранг 38*600 мм за дървени/обхвата / на стъклени входни врати HM85

Архитектонски Врата се Справи 304 Одделение од Нерѓосувачки Челик Змија се Повлече, се Справува со 38*600mm За Дрвени / Рамка / Стакло Влезните Врати HM85 ЗАБЕЛЕШКА : руската Федерација 's клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа 's е потребно за да receieve вашиот пакет без проблеми.Добредојдовте на нашата продавница Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст; повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~Спецификации 1.Материјал : 304 Одделение Од Нерѓосувачки Челик 2.Завршна Површина : Брусен 3.Должина : 600mm 4.Цевка со Дијаметар : 38mm 5.Центар до центар : 300мм 6.Фитинг завртка : М8 7.Фитинг дупка : дрвени, рамка врати : кол.10мм;стаклени врати : кол.14mm 8.Достапни вратата дебелина : 8mm~80mm 9.Фабриката штекер,гаранција за Квалитет Цената е за 1pair (2) се справува со Назад кон Назад само.Ако имате двојни врати, ќе треба 2pairs.Монтажа Инструкции1...

BGN 563.00 923.04