• Ново
чисто нов чипсет SR2A8 N3150 BGA

чисто нов чипсет SR2A8 N3150 BGA

BGN 49.41

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

Тип:
Автомобил с IC
Номер На Модела:
SR2A8
Мощност На Разсейване:
Международен стандарт
is_customized:
Yes
Приложение:
компютър
Работна Температура:
Международен стандарт
подаване на напрежение:
Международен стандарт
търговска марка:
SUHMS
Състояние:
НОВО
Пакет:
BGA

Подобни продукти в категория

Безплатна доставка 0-200000lux 3in1 датчик за интензивност на светлината / RS485 modbus протокол сензор за температура и влажност на въздуха предавател за

DC напојување : 1030 VDC Максимална потрошувачка на енергија : 0.4 W Точност : Влажност : ± 3% RH (5% RH ~ 95% RH, 25 C) Температура : ± 0.5 C, (25 C) Светлосен интензитет : ± 7% (25 C) Светлосен интензитет опсег : 0200000lux Работна температура : 20 ~ 60 C, 0% RH ~ 80% RH долгорочна стабилност : Температура : ≤0.1 C / y Влажност : ≤1% / y интензитет на Светлина : ≤5% / y време на Одговор : Температура : ≤18 S (1m / s брзина на ветрот) Влажност : ≤6s (1m / s брзина на ветрот) Светлосен интензитет : 0.1 S повратен сигнал : RS485 излез (Modbпротокол)Услуга На КлиентитеПЛАЌАЊЕ1.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.2.Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .ПРЕВОЗОТ1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.2.Ние ќе ја испрати на предмети со 25days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот.3...

BGN 85.00 90.40

1pcs SCT-013-000 неинвазивен Сплит-жило трансформатор на ток сензор ac 100A САМ Starter Kit

1pcs Неинвазивни SplitCore Тековната Трансформатор AC тековната сензор 100 A SCT013000Спецификации : Отворање големина : 13mmx13mmНелинеарност 3%(10%120% номинална влезниот тековната)1.5 м водечките жица,3.5 3 главниот приклучок стандарден излез.Две форма на излезна струја, напон (напонот на излез изграденаво примерокот отпорник).Основни материјал : феритниМеханичка сила : отворање и затворање на време, не помалку од 1000 пати (20 CБезбедност индикатори : Dielectric сила 6000 V AC / 1minСе сретне UL94V0 пламен retardant својстваОперативен Температура : 25 C ~ +70 CАпликации : за AC мотори, опрема за осветлување, воздушни компресории други тековни мерење,следење и заштита.Пакетот вклучува : 1 x SplitCore Тековната Трансформатор SCT013000

BGN 9.00 12.24

TSB41AB1PHP TSB41AB1 TQFP64

Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството Интерфејс Возачи, Примачи, Трансиверите Серија Тип Transceiver Број на Возачи / Примачи 2 / 2 Протокол IEEE 1394 Напон Понудата 3 V ~ 3.6 V Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај 48TQFP Изложени Подлога Снабдувач Уред Пакет 48HTQFP (7x7)

BGN 45.25

чисто Нов MS5540 5540CM MS5540CM модул барометър MINITURE SENSOR MS5540 CM

100% Нов MS5540 5540 CM MS5540 CM МОДУЛ БАРОМЕТАР MINITURE СЕНЗОР (MS5540CM) Категорија Сензори, Transducers Семејство Притисок Серија Притисок Тип Апсолутна Оперативен Притисок 10 ~ 1100 mbar Порта Големина Излез Дигитален Точност Напон Снабдување 2.2 V ~ 3.6 V Престанок Стил PCB Температурата на работа 40°C ~ 85°C Пакет / Случај 6.2 x 6.4 милиметри Модул

BGN 14.00 14.43

Безплатна доставка на 10 бр./лот IRLML2502TRPBF IRLML2502 2502 SOT-23

Категорија Дискретни полупроводнички законот за Производи Семејство FETs Една Серија HEXFET® FET Тип MOSFET NКанал, Метал Оксид FET Функција Логика на Ниво на Портата Потрошувачка на Изворот на Напон (Vdss) 20 V Тековната Континуирана Потрошувачка (Id) @ 25° C 4.2 Rds На (Макс) @ Id, Vgs 45 m Ohm @ 4.2 A, 4.5 V Vgs(та) (Макс) @ Id 1.2 V @ 250µA Врата за Полнење (Qg) @ Vgs 12n C @ 5 V Текст Capacitance (Ciss) @ Vds 740p F @ 15 V Моќ Max 1.25 W Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај ДА2363, SC59, SOT233 Снабдувач Уред Пакет Micro3™ / SOT23

BGN 23.68

Безплатна доставка 74LS163AN 74LS163 HM514170AJ7 HT12D HT-12Г ice3br0665j ICL7106 IR2156PBF IR2235P ISD1420P ISD1720PY ISO124P DIP

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас...

BGN 14.00 14.32

Безплатна доставка на 10 бр. / лот TC58DVG3S0ETA00 TSOP48 IC-добро качество.

Добредојдовте на YT Електроника компоненти co.,ltdБесплатен Превозот 10pcs / многу TC58 DVG3 S0 ETA00 TSOP48 IC најдобар квалитет.2. Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба)3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

BGN 59.00 72.00