• Ново
900 бр 18 стойност A1015 - 2N5551 биполярни сигнал транзистор NPN PNP комплект комплект

900 бр 18 стойност A1015 - 2N5551 биполярни сигнал транзистор NPN PNP комплект комплект

BGN 24.42
BGN 18.00 -26 %

Сума
Налично за поръчка

Карактеристики : 100% Сосема Нов Кол : 900 Компјутери Вредност : 18 Забелешка : Поради тешки обем на работа и тежок пакување, не ја отфрли некои индивидуални дуплирање или квантитетот несовпаѓање. Се извинуваме за непријатностите што предизвика за вас, ве молиме да се разбере Количина : 900 Компјутери(18 видови) Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 900 Компјутери x Транзистори за Полнење

Всичко за продукта

Номер На Модела:
1A40496
търговска марка:
TCAM
is_customized:
Yes
Състояние:
НОВО
Тип:
Транзистор С Биполярно Прехода
Вид На Опаковката:
Друго

Подобни продукти в категория

20pcs х 5 цвята = 100шт 3мм 2pins плосък покрив бял червен жълт зелен син широкоъгълен светодиодна лампа LED

Добредојдовте на нашата Продавница !!!3мм Рамен Врвот Ултра Светла Црвена / Зелена / Блу / Бела / Жолти Led диоди5 Valuesx20pcs / Боја=100pcsОпис : Емитуваат Боја : Црвена,Зелена,Сина,Бела,ЖолтаНапред Напон : 1.83.4 VСветлосен Интензитет : 400020000 MCDАгол на гледање : 160180 степенПакет Се Вклучени : 20pcs 3мм Рамен Врвот Црвени Led диоди20pcs 3мм Рамен Врвот Зелена Led диоди20pcs 3мм Рамен Врвот Сини Led диоди20pcs 3мм Рамен Врвот Бела Led диоди20pcs 3мм Рамен Врвот Жолти Led диоди

BGN 6.38

IT8887HE AXS AXA (10 бр./лот) Безплатна доставка QFP-128 чисто нов оригинален чип и чип

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка...

BGN 59.00 61.89

Безплатна доставка на 10 бр./лот IRLML2502TRPBF IRLML2502 2502 SOT-23

Категорија Дискретни полупроводнички законот за Производи Семејство FETs Една Серија HEXFET® FET Тип MOSFET NКанал, Метал Оксид FET Функција Логика на Ниво на Портата Потрошувачка на Изворот на Напон (Vdss) 20 V Тековната Континуирана Потрошувачка (Id) @ 25° C 4.2 Rds На (Макс) @ Id, Vgs 45 m Ohm @ 4.2 A, 4.5 V Vgs(та) (Макс) @ Id 1.2 V @ 250µA Врата за Полнење (Qg) @ Vgs 12n C @ 5 V Текст Capacitance (Ciss) @ Vds 740p F @ 15 V Моќ Max 1.25 W Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај ДА2363, SC59, SOT233 Снабдувач Уред Пакет Micro3™ / SOT23

BGN 23.68

Безплатна доставка на 10 бр. / лот TDA7372A TDA7372 7372 power IC 4-канален (Quad) Клас AB 15-Многоваттное най-доброто качество.

Добредојдовте на YT Електроника компоненти co.,ltd Бесплатен превозот 10pcs / многу TDA7372 A TDA7372 7372 Засилувач IC 4Канал (Quad) Класа AB 15Multiwatt Најдобар квалитет.Гаранција1. 90days' гаранција...

BGN 20.00 24.00

TSB41AB1PHP TSB41AB1 TQFP64

Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството Интерфејс Возачи, Примачи, Трансиверите Серија Тип Transceiver Број на Возачи / Примачи 2 / 2 Протокол IEEE 1394 Напон Понудата 3 V ~ 3.6 V Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај 48TQFP Изложени Подлога Снабдувач Уред Пакет 48HTQFP (7x7)

BGN 45.25

Безплатна доставка на 10 бр. / лот TC58DVG3S0ETA00 TSOP48 IC-добро качество.

Добредојдовте на YT Електроника компоненти co.,ltdБесплатен Превозот 10pcs / многу TC58 DVG3 S0 ETA00 TSOP48 IC најдобар квалитет.2. Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба)3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

BGN 59.00 72.00

На 5 метра 40 Way 40P плосък цветен Модел на лента тел 40 Pin

1.27 мм Растојание Теренот 40 Начин 40 Pin Dupont Рамна Боја на Виножито Лента за Кабелски Инсталации Жица Заробени Диригент За PCB DIYОпис100% Сосема НовБоја : ВиножитоДруги Виножито Лента Кабел Линк :

BGN 23.20